zaragoza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zaragoza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zaragoza“.

Ispanijoje – kosminis Roko Giedraičio šūvis iš aikštės vidurio ir „Baskonia“ pergalė

Ispanijos čempionate Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (15/4) namuose 91:79 (16:23, 23:9, 30:22, 22:25) nugalėjo Saragosos „Casademont“ (5/14) krepšininkus. T. Sedekerskis surinko dvigubą dublį – lietuvis aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 10 taškų (4/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus, sykį prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus. R.Giedraitis per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit.
2023-02-05

L. Messi galės žaisti UEFA Čempionų lygos pusfinalyje su „Bayern“ komanda

„Barcelona“ medikų štabas patvirtino, kad jų komandos puolėjas Lionelis Messi baigia visiškai išsigydyti kojos traumą ir tikrai bus pasiruošęs balandžio 23 dieną vyksiančioms UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėms prieš Miuncheno „Bayern“ ekipą išvykoje.
2013-04-17

L. Messi vedama „Barcelona“ įveikė „Zaragoza“ vienuolikę

Šeštadienį Ispanijoje komandos žaidė XII turo „Primera“ lygos varžybas. Eilinę pergalę iškovojo „Barcelona“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 palaužė „Zaragoza“ ekipą. Šiose rungtynėse ir vėl žibėjo katalonų lyderis Lionelis Messi, kuris ir pelnė pirmą mačo įvartį. Argentinietis pasižymėjo 16 mačo minutę. Visgi „Zaragoza“ po septynių minučių išlygino rezultatą. Po pakelto kampinio „Barca“ nesėkmingai išmušė kamuolį ir įvartį stipriu smūgiu pelnė Paco Montanesas.
2012-11-17

Kaip futbolininkas susimovė per pristatymą

Buvęs „Zaragoza“ klubo žaidėjas kolumbietis Marco Perezas norėtų kuo greičiau pamiršti oficialių savęs pristatymą  Europoje. 2010 metais „Zaragoza“ gerbėjams. Dvidešimt dviejų metų futbolininkas, stebint gausiam „Zaragoza“ klubo personalo būriui, varinėjo kamuolį stadione ir užkliuvo ant jo bei nuvirto ant žemės. Juokingi kadrai nepateko į viešumą 2011 metais M.Perezas buvo atleistas iš komandos ir perskėlė į  Argentiną. Tačiau ir ten jo karjera nesusiklostė gerai.
2012-09-26

„La Liga“: „Barcelona“ tik per plauką įveikė „Granados“ klubą

Šeštadienį buvo sužaistos ketverios penktojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo rungtynės. Didžiausią staigmeną pateikė namuose rungtyniavusi „Barcelona“, kuri tik dėka Xavi įvarčio 87 minutę sugebėjo pralaužti „Granada“ gynybos linijas. Dar po trijų minučių nesėkmingai gynyboje sužaidęs Granados ekipos žaidėjas įsimušė įvartį į savus vartus.
2012-09-23

„La Liga“: „Espanyol“ ir „Athletic“ dvikova baigėsi lygiosiomis

Ispanijos „La Liga“ čempionate - rezultatyvių lygiųjų diena. Barselonos „Espanyol“ namie 3-3 sužaidė su Bilbao „Athletic“ ekipa. Barselonos klubas nuolat pirmavo prieš baskus, tačiau Marcelo Bielsos auklėtiniai vis išlygindavo mačo eigą. Po 90 minučių abi komandos pasidalino po tašką. Po vieną tašką ketvirtajame ture iškovojo „Granada“ ir La Korunjos „Deportivo“. Šių ekipų sustikimas baigėsi rezultatu 1-1. Toks pat rezultatas užfiksuotas ir Pamplonos „Osasuna“ ir „Mallorca“ mače.
2012-09-16

„La Liga“: kova dėl trečios vietos tik prasideda

Ispanijos „La Liga“ čempionate kova dėl trečiosios vietos pasiekė kulminaciją.  Iki sekmadienio vakaro treti Ispanijoje buvę „Valencia“ futbolininkai išvykoje 0:1 pralaimėjo tiesioginiams konkurentei „Malaga“  ekipai ir  dabar nebeturi teisės klysti. Pergalingą įvartį Manuelio Pellegrini auklėtiniams pirmame kėlinyje įmušė Ignacio Camacho. Dabar abu klubai turi surinkę po 55 taškus.
2012-04-29

„Real“ futbolininkai iškovojo eilinę pergalę

Šeštadienį po trumpos žiemos pertraukos sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XVIII turo rungtynėse eilinę pergalę iškovojo Madrido „Real“ ekipa. Pirmoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 5-1 sutriuškino „Granada“ vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Karimas Benzema, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Sergio Ramosas, Gonzalo Higuainas bei Cristiano Ronaldo.
2012-01-07

Madrido „Real“ pažemino „Zaragoza“ futbolininkus

Ispanijos čempionatą sekmadienio vakarą pradėjo Madrido „Real„ klubas, kuris svečiuose susitiko su „Zaragoza“ klubu, kurį be gailesčio sutriuškino rezultatu 6-0. „Real" pirmąjį įvartį pelnė 24-ą minutę, kuomet po Mesuto Ozilo perdavimo Cristiano Ronaldo vienu lietimu pasiuntė kamuolį į tinklą, o po keturių minučių tą patį padarė ir Marcelo. Sekantis šio susitikimo įvartis buvo pelnytas 64-ą minutę.
2011-08-29

„Zaragoza“ kyla iš turnyrinės lentelės dugno

Pirmadienį vėlai vakare sužaistose paskutinėse Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXXIII turo rungtynėse svarbią pergalę iškovojo „Zaragoza“ futbolininkai. Javiero Aguirre auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužė absoliučią čempionato autsaiderę, „Almeria“ ekipą, ir pakilo į septynioliktąją turnyrinės lentelės vietą, garantuojančią išlikimą aukščiausioje šalies lygoje. Iki pirmenybių pabaigos lieka penki turai.