yeonha beon

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yeonha beon“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yeonha beon“.

JAV rinktinė sutriuškino Pietų Korėją

Trečiąja olimpinių žaidynių moterų krepšinio turnyro pusfinalio dalyve tapo JAV rinktinė. Sekmadienį amerikietės 104:60 (25:21, 26:9, 26:9, 27:21) sutriuškino Pietų Korėjos komandą. Korėjietės šiose rungtynėse patyrusioms ir labai galingą žaidimą demonstruojančioms Amerikos krepšininkėms pasipriešino tik pirmajame kėlinyje. Vėliau JAV ekipa be didesnių problemų nutolo nuo varžovių ir iškovojo triuškinančią pergalę.
2008-08-19

Latvės liko už ketvirtfinalio borto

Latvijos moterų krepšinio rinktinė baigė pasirodymą olimpinėse žaidynėse. Sekmadienį latvės 68:72 (20:22, 22:13, 18:9, 24:12) nusileido Pietų Korėjos komandai ir nepateko į ketvirtfinalį. Antrąją pergalę iškovojusi Pietų Korėja B grupėje užėmė ketvirtąją vietą ir ketvirtfinalyje susitiks su Pasaulio čempione Australijos komanda. Latvijos ekipai 22 taškus surinko Anete Jekabsone-Zogota (8 atk. kam., 5 rez. perd.), 18 - Ieva Kublina, 11 - Zane Tamane (11 atk. kam.
2008-08-17

Pietų Korėjos krepšininkės netikėtai parklupdė Brazilijos rinktinę

Olimpiniame moterų krepšinio turnyre šeštadienį užfiksuotas dar vienas netikėtas rezultatas. A grupėje rungtyniaujanti Pietų Korėjos rinktinė po pratęsimo 68:62 (13:14, 13:14, 15:15, 14:12, 13:7) įveikė Brazilijos ekipą.