wta reitingas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wta reitingas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wta reitingas“.

WTA klasifikacijoje L. Stančiūtė pakilo į 727-ąją poziciją

Pirmą kartą 2014 metais paskelbtame naujame pajėgiausių planetos tenisininkių WTA reitinge 30 įskaitinių taškų turinti 27-erių metų Lina Stančiūtė pakilo į 727-ąją vietą iš 733-osios. Pajėgiausios Lietuvos tenisininkės įskaitinių taškų suma per savaitę nepakito. WTA klasifikacijos lydere tebėra sekmadienį Brisbane 58-ąjį karjeroje WTA serijos turnyrą laimėjusi 32-ejų metų amerikietė Serena Williams.
2014-01-06

Danė C. Wozniacki – naujoji pirmoji pasaulio moterų teniso raketė

Įvyko tai, kas ir turėjo įvykti. Ketvirtadienį „China Open“ turnyro ketvirtfinalyje Caroline Wozniacki 6:3, 6:2 nugalėjo čekę Petrą Kvitovą ir jau kitą pirmadienį oficialiai taps pirma pasaulio rakete. Šeštus metus profesionalių varžybose žaidžianti C. Wozniacki link šio tikslo artėja sparčiai žingsniais. 20-metė Danijos tenisininkė kasmet gerino savo vietą WTA reitingų lentelėje, o spalio 7 dieną pagaliau atsidūrė ir pačioje jos viršūnėje.
2010-10-08

L. Stančiūtė WTA reitinge – 330-ta

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė pirmadienį paskelbtoje naujausioje Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje iš 303-iosios vietos nukrito į 330-ąją. 24-erių metų lietuvės taškų kraitis per savaitę sumažėjo nuo 160 iki 138. Pirmauja amerikietė Serena Williams (6995 tšk.). Antrąją vietą užima danė Caroline Wozniacki (5910 tšk.), o trečiąją – S. Williams sesuo Venus (5796 tšk.). Estė Kaia Kanepi (2220 tšk.) iš 26-osios vietos pakilo į 25-ąją.
2010-09-27

L. Stančiūtė nukrito į 298-tą vietą

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė naujausioje Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingų lentelėje iš 251-osios vietos nukrito į 298-ąją. 24-erių metų lietuvė per dvi savaites prarado 39 taškus ir dabar jų turi 160. Pirmauja amerikietė Serena Williams (6995 tšk.). Antrąją vietą užima danė Caroline Wozniacki (5910 tšk.), o į trečiąją poziciją pakilo S. Williams sesuo Venus (5796 tšk.). Šių metų „US Open“ moterų vienetų varžybų finalininkė rusė Vera Zvonariova (5550 tšk.
2010-09-14

L. Stančiūtė įveikė prancūzę iškovojo 8-is WTA reitingo taškus

Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė iškopė į Prancūzijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyro, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų aštuntfinalį. 24-erių metų lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 275-ąją vietą, pirmajame rate pirmadienį 6:2, 6:0 įveikė 17-metę prancūzę Svetlaną Piquerez.
2010-06-22

Rusijos teniso imperija žlugo?

Visais laikais imperijos, nukariavusios kitas tautas, iškildavo į pačią pasaulio viršūnę, tačiau daugumą jų toks kilimas greitai privesdavo ir prie žlugimo. Ši istorija nuolat kartojosi. Regis panašų atvejį dabar turim moterų teniso pasaulyje.
2010-06-11

L. Stančiūtė nusileido 990-ai pasaulio raketei

Olandijos moterų teniso komandų čempionato, kurio prizų fondą sudarė 24 tūkst. eurų, pusfinalyje Apeldorno „Coldec de Manege“ komanda su lietuve Lina Stančiūte pralaimėjo Amsterdamo „Popeye-Zuiver“ ekipai. Abi komandos laimėjo po tris mačus, tačiau pagal setus 7:6 laimėjo Amsterdamo ekipa. 273-ioji pasaulio raketė 24-erių metų L. Stančiūtė 4:6, 4:6 pralaimėjo 990-ajai pasaulio raketei 18-metei olandei Quirinei Lemoinei. Lietuvė su este Ani Maret pralaimėjo ir dvejetų mačą.
2010-06-08

Lina Stančiūtė ispanei pralaimėjo po neįtikėtinai įtemptos kovos

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate lietuvė Lina Stančiūtė po labai atkaklios kovos 7:6 (9-7), 6:7 (5-7), 6:7 (3-7) pralaimėjo 18-metei ispanei Larai Arruabarrenai-Vecino (WTA 434). Itin įtempta dvikova iš abiejų dalyvių pareikalavo maksimalaus įmanomo 39 geimų skaičiaus, nes visų setų nugalėtojos sprendėsi tik per papildomą geimą – taip vadinamą „tie-breaką“. Nepaisan...
2010-04-28

A. Ivanovič džiaugiasi, kad yra seksuali

Buvusi pirmoji pasaulio raketė Ana Ivanovič prieš keletą dienų lankėsi Madride, kur prisidėjo prie vietos „Mutua Madrilena Madrid Open“ turnyro vyksiančio gegužės 7-16 dienomis populiarinimo. Serbę, kuriai kol kas labai sunkiai sekasi atgauti buvusią formą varžybų organizatoriai apdovanojo vardiniu kvietimu.
2010-04-16

Linai Stančiūtei Belgijoje nepasisekė

Belgijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyro „Renergy Open 2010“, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate antradienį lietuvė Lina Stančiūtė 6:1, 0:6, 4:6 pralaimėjo 480-ajai pasaulio raketei 18-metei olandei Kiki Bertens. 24-erių metų lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 253-iąją vietą, pelnė vieną Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo tašką.