werder

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „werder“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „werder“.

„Borussia“ pratęsė savo sėkmingą seriją Vokietijoje

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse minimalią pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“. Penktadienį aštunto turo rungtynėse pralaimėjimų savo sąskaitoje vis dar neturintys „Borussia“ atstovai 1:0 nugalėjo Brėmeno „Werder“ komandą. Per visas rungtynes 22 smūgius atlikusi „Borussia“ vienintelį rungtynių įvartį pelnė antrajame kėlinyje. Po puikaus Emre Cano perdavimo vienas prieš vartininką atsidūrė ir įvartį pelnė Julianas Brandtas.
2023-10-20

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijoje – aštuntoji „Bayern“ pergalė iš eilės

Bundeslygoje eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 33-ąją minutę įmušė Franckas Ribery, 44-ąją – Jamesas Rodriguezas. Tai – aštuntoji „Bayern“ pergalė Bundeslygoje iš eilės. Titulą ginantys Miuncheno futbolininkai paskutinį kartą pralaimėjo lapkričio 25-ąją, kai svečiuose 1:2 nusileido Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ įspūdinga persvara pirmauja lygoje.
2018-02-03

„Bayern“ rungtynių pabaigoje nugalėjo „Werder“

Pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį namie 4:2 (1:1) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ buvo priverstas vytis, kai 25-ąją minutę pasižymėjo Jerome’as Gondorfas. Į tai Miuncheno futbolininkai atsakė Thomo Mullerio ir Roberto Lewandowski įvarčiais, įmuštais 41-ąją bei 63-ąją minutėmis. 74-ąją rezultatas tapo lygus – kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule.
2018-01-21

Vokietijos čempionai vargo su absoliučiais autsaideriais

Trečiadienį minimalią pergalę iškovojo Vokietijos čempionas ir Bundeslygos lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius „Koln“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 60-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo įmušė Robertas Lewandowski. „Bayern“ (38 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (29 tšk.) ir „RB Leipzig“ (28 tšk.). „Koln“ (3 tšk.) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutinę, 18-ąją poziciją.
2017-12-14

Trenerį pakeitusi „Borussia“ nutraukė nesėkmių seriją

Vokietijos Bundeslygoje nesėkmių seriją nutraukė Dortmundo „Borussia“. Ji antradienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 55-ąją minutę įmušė Sokratis Papastathopoulos, 89-ąją – Shinji Kagawa. Tai buvo pirmoji „Borussia“ pergalė nuo rugsėjo 30-osios. Tada Dortmundo futbolininkai išvykoje 2:1 nugalėjo „Augsburg“. Po šių rungtynių „Borussia“ nelaimėjo aštuonių Bundeslygos mačų iš eilės. Tai vyriausiojo trenerio kėdę kainavo olandui Peterui Boszui.
2017-12-13

Vokietijoje – minimali „Bayern“ pergalė ir eilinis „Borussia“ pralaimėjimas

Vokietijos Bundeslygoje minimalią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Jis šeštadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus. Lemtinga buvo 20-oji minutė, kai kamuolį po Joshua Kimmicho perdavimo į vartų tinklą pasiuntė Arturo Vidalis. Aštuntųjų Bundeslygos rungtynių iš eilės nelaimėjo Dortmundo „Borussia“. Ji savo aikštėje krito prieš Brėmeno „Werder“ – 1:2 (0:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Johannesas Eggesteinas (26 minutė) ir Theodoras Gebre Selassie (65 min.
2017-12-10

„Borussia“ 25-ąją minutę pirmavo 4:0, bet sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynėse Dortmunde įspūdingą spektaklį pademonstravo vietos „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkai. Šeimininkai 25-ąją mačo minutę pirmavo 4:0, bet pergalės neiškovojo – mačas baigėsi 4:4 (4:0). „Borussia“ ledus pralaužė 12-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. 18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Benjaminas Stambouli.
2017-11-25

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

„Bayern“ Gelzenkirchene sutriuškino šeimininkus

Antradienį penktojo Vokietijos Bundeslygos turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkus. Vokietijos čempionai viską išsprendė per keturias pirmojo kėlinio minutes. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Robertas Lewandowski. 29-ąją iš žaidimo pasižymėjo Jamesas Rodriguezas. Kolumbietis 75-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė čilietis Arturo Vidalis.
2017-09-20

Reabilitavosi: po nesėkmingo turo – triuškinama „Bayern“ pergalė

Miuncheno „Bayern“ reabilitavosi po pralaimėjimo praėjusiame ture. Vokietijos čempionai šeštadienį namuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Mainz 05“ futbolininkus. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Thomasas Mulleris, 23-ąją – Arjenas Robbenas, 50-ąją ir 77-ąją – Robertas Lewandowski. Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius perdavimus. „Bayern“ (9 taškai) pakilo į antrąją Vokietijos Bundeslygos poziciją.
2017-09-16

Vokietijoje – Roberto Lewandowski dublis ir nelengva „Bayern“ pergalė

Robertas Lewandowski įmušė dublį, o Miuncheno „Bayern“ šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ rungtynės nebuvo lengvos. Atrakinti varžovų vartų nepavyko iki 72-osios minutės. Tada ledus pralaužė R. Lewandowski. Lenkas dar vieną įvartį pridėjo po trijų minučių – 75-ąją. Miuncheno futbolininkai iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.
2017-08-26

„Borussia“ startavo įtikinama pergale

Penktadienį varžovus triuškino Miuncheno „Bayern“, šeštadienį tai padarė kita Vokietijos Bundeslygos favoritė – Dortmundo „Borussia“. Ji svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Wolfsburg“. „Borussia“ du įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 22-ąją minutę įmušė Christianas Pulisicius, 27-ąją – Marcas Bartra. Paskutinį tašką 60-ąją minutę padėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.
2017-08-19

Žvaigždynas: kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius Lietuvoje žaidė

Netrukus į Lietuvą antrą kartą šią vasarą atvyks Bulgarijos futbolo milžinas Razgrado „Ludogorec“. Šįkart su juo žais Marijampolės „Sūduva“. Ji, pergalės atveju, patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tuomet Lietuva gali sulaukti ryškiausių futbolo žvaigždžių. Anksčiau mūsų šalyje su įvairiais klubais lankėsi tokie futbolininkai kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius ir kiti.
2017-08-09

„Bayern“ įspūdingu stiliumi nokautavo vicečempionus

Šeštadienį Vokietijoje įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 5:4 (1:2) rungtynių pabaigoje nokautavo šalies vicečempioną – „Leipzig“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę įmušė Marcelis Sabitzeris. 17-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowski. Tačiau 47-ąją minutę „Leipzig“ pirmavo 3:1. Pasižymėjo Yussufas Poulsenas.
2017-05-14

„Bayern“ – penktąkart iš eilės Vokietijos čempionas

Vokietijos „Bundeslygos“ nugalėtojų vardus, likus trims turams iki sezono pabaigos, užsitikrino Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Jie šeštadienį svečiuose 6:0 (3:0) sutriuškino „Wolfsburg“ ir tapo nebepavejami. „Bayern“ Volfsburge didesnio pasipriešinimo nesulaukė. Varžovai laikėsi iki 19-osios minutės, o tada įvarčiai prapliupo. Pirmasis įmušė Davidas Alaba (1:0). Kėlinį baigė Roberto Lewandowski dublis. Lenkas pasižymėjo 36-ąją (2:0) ir 45-ąją (3:0) minutėmis.
2017-04-29

„Bayern“ – Vokietijos nykštukų antausis

Vokietijoje netikėtą pralaimėjimą patyrė „Bundeslygos“ lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 0:1 (0:1) nusileido čempionato nykštukei – tradiciškai sėkmingai žaidžiančiai tris tūkstančius gyventojų turinčio miesto komandai – „Hoffenheim“. Pergalingas įvartis įmuštas 21-ąją minutę. Tiksliai smūgiavo kroatas Andrejus Kramaričius. „Bayern“ (65 taškai) ir toliau užtikrintai pirmauja „Bundeslygoje“. „Hoffenheim“ (51 tšk.
2017-04-04

Po analizės futbolo ekspertai atskleidė, kodėl čekams bus sunku įmušti

Trečiadienį Lietuvos futbolo rinktinė Čekijoje žais kontrolines rungtynes su vietos komanda. Lietuviams tai bus generalinė repeticija prieš pasaulio čempionato atrankos rungtynes sekmadienį Londono „Vemblio“ stadione su anglais. Gerai ginasi, pavojingi perdavimai iš kraštų Pasak vieno Lietuvos rinktinės trenerių Roko Garasto, čekai pastaruoju metu demonstruoja aukšto lygio futbolą. Ypač išsiskiria komandos gynyba.
2017-03-22

Žiauriausios traumos sporto istorijoje: perpjautos gerklės, išluptos akys ir išlindę kaulai

Nors sportas dažnai būna pramoga, o žmonės jį stebėdami pasisemia emocijų, ne visada tai būna vien gražus reginys. Traumos, kaip sakoma, yra neatsiejama sportininkų gyvenimo dalis, tačiau kai kurios būna itin žiaurios. Pateikiame keletą žiauriausių traumų sporto istorijoje: Janos Baranyai Vengras kėlė 148 kilogramų svorį, tačiau įvyko kai kas žiauraus. Jo alkūnė tiesiog išniro į kitą pusę, sportininkas krito ant žemės skausmo perkreiptu veidu.
2016-10-30

„Bundesliga“ čempionate netikėtai suklupo Miuncheno „Bayern“

Trečiadienį Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse buvo sužaistos 7-ios 24-to turo rungtynės. „Bundesliga“ čempionate buvo užfiksuotos kelios staigmenos. Didžiausią staigmeną pateikė „Mainz“ ekipa. Mainco komanda išvykoje 2:1 (1:0) patiesė lygos čempionus, Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Iki šių rungtynių Miuncheno klubas „Bundesliga“ čempionate laimėjo visas 11 prieš tai žaistų rungtynių „Allianz“ arenoje.
2016-03-02

„Bundesliga" čempionate lyderiams sekėsi skirtingai

Vokietijos futbolo čempionate ir toliau sėkmingai žaidžia Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Hannover“ ekipą. „Bayern“ klubas kaip jau įprasta kontroliavo visas rungtynes, o vienintelį įvartį 40-ąją minutępo 11 metrų baudinio pelnė Thomasas Miuleris. Bavarai po 17-os turų yra surinkę 46 taškus, bei užima pirmą vietą. „Hannover“ klubas kol kas yra surinkę vos 14 taškų ir užima 16-ą vietą. Ne taip sėkmingai 17-as turas susiklostė Dortmundo „Borussia“ klubui.
2015-12-19

Vokietijoje – nelengva Miuncheno „Bayern“ pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos penkios 16-ojo turo „Bundesliga“ rungtynės. Sėkmingai pro pralaimėjimo praėjusią savaitę sužaidę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Čempionai namuose 2:0 (0:0) nugalėjo lygos naujokus, „Ingolstadt“ futbolininkus. Bavarai pirmajame kėlinyje atrodė netgi silpniau už savo varžovus. „Ingolstadt“ futbolininkai atliko daugiau smūgių ir į vartų plotą, ir daugiau kėlė kampinių, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Antrasis kėlinys skyrėsi kaip diena ir naktis.
2015-12-12

Vokietijos čempionato lyderis „Bayern“ sutrypė „Werder“ vienuolikę

Dvidešimt pirmą pergalę Vokietijos aukščiausiosios futbolo lygos XXV turo rungtynėse iškovojo ir pergalių seriją iki šešių pratęsė aštuoniolikos komandų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis Miuncheno "Bayern" (6 tšk.) klubas, šeštadienį svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškinęs į devintąją poziciją smuktelėjusią Brėmeno "Werder" (33 tšk.) ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Robertas Lewandowskis (76 ir 90+1 min.), po vieną - Thomas Muelleris (24 min.) ir Davidas Alaba (45 min.
2015-03-14

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

„Bayern“ į „Werder“ vienuolikės vartus pasiuntė septynis įvarčius ir šventė pergalę

Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi "Bundesliga" pirmenybių XV-asis turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės. Išvykoje žaidę Miuncheno "Bayern" futbolininkai nepasigailėjo varžovų, kuriuos sutriuškino rezultatu 0-7. Pirmajame kėlinyje į Brėmeno "Werder" vartus krito trys įvarčiai. Pasižymėjo Danielis Van Buytenas, Franckas Ribery bei į savus vartus įvartį pelnęs Assani Lukimya-Mulongoti. Kitos 45 minutės taip pat buvo rezultatyvios.
2013-12-07

„Werder“ pilnai įsigijo „Bayern“ puolėją, „Milan“ – C. Zapatą

Brėmeno „Werder“ klubas pranešė, kad pilnai įsigijo Miuncheno „Bayern“ klubo puolėją Nilsą Peterseną ir su juo pasirašė ketverių metų sutartį. Puolėjas neseniai pasibaigusiame sezone buvo paskolintas „Werder“ klubui. Jis per sezoną įmušė 11 įvarčių, todėl „Werder“ nusprendė išpirkti jo sutartį. Puolėjas dėl to buvo tikrai laimingas. „Būtent šių naujienų aš ir laukiau. Dabar aš esu labai laimingas, nes viskas įvyko taip, kaip ir tikėjausi.
2013-05-23

„Bundesliga“: Dortmundo „Borussia“ prarado du taškus

Vokietijos čempionas Dortmundo „Borussia“ prarado pirmuosius taškus nacionaliniame čempionate. „Bundesliga“ rungtynėse Dortmundo klubas lygiosiomis 1:1 išvykoje sužaidė su „Nurnberg“ ekipa. Pirmo kėlinio viduryje čempionai atsidūrė besivejančių vaidmenyje, tačiau prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išlyginti rezultatą. Antrame kėlinyje Jurgeno Kloppo auklėtiniai nesugebėjo įveikti niurnbergiečių ir prarado pirmuosius du taškus.
2012-09-01

Vokietijoje pergales iškovojo lyderiai

Voketijos „Bundeslygoje“ pergales iškovojo Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ klubai. Čempionato lyderiai namie 2-0 įveikė Monchengladbacho futbolininkus, o bavarų klubas išvykoje tik pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš Brėmeno „Werder“. Taikliu baudos smūgiu „Bayern“ tris taškus išplėšė prancūzas Franckas Ribery. Čempionate pirmauja „Borussia“ klubas.
2012-04-21

Vokietijos čempionė „Borussia” kyla į antrą vietą turnyrinėje lentelėje

Pirmajame Vokietijos čempionato IX turo mače Dortmundo „Borussia“ išvykoje 2-0 nugalėjo Brėmeno „Werder“ bei pakilo į antrą vietą turnyrinėje lentelėje. Šalies čempionams pergalę lėmė įspūdingas Ivano Perisičiaus įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje ir tikslus Patricko Owomoyela smūgis 71-ąją minutę.
2011-10-15

D. Milito veikiausiai praleis dvikovą su Brėmeno klubu

Milano "Inter" puolėjas Diego Milito veikiausiai bus priverstas praleisti Čempionų lygos rungtynes su Brėmeno "Werder". Anot Italijos spaudos, argentinietis traumą patyrė savaitgalio mače su "Roma". Spėjama, kad puolėjas negalės rungtyniauti maždaug dvi savaites. Futbolininkas dėl skausmų nebaigė nesėkmę pasibaigusio mačo su "Roma", o aikštėje jį antrojo kėlinio viduryje pakeitė Sulley Muntari.
2010-09-27

Latvių FK „Ventspils“ stebina Europą

Vakar UEFA Europos lygoje vyko antrojo turo mačai. Juose užfiksuota aibė netikėtų rezultatų, o štai latvių FK „Ventspils“ ekipa iškovojo dar vieną tašką.
2009-10-02

Europos lygos starte – FK „Ventspils“ staigmena

Vakar startavo UEFA Europos lygos grupės varžybos. Sėkmingai jas pradėjo Latvijos čempionas FK „Ventspils“ klubas, kuris pateikė sensaciją ir Vokietijoje sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1 su tituluotuoja Berlyno „Hertha“ ekipa. Intriguojanti dvikova vyko Lilio mieste, kur vieto „Lille“ susikovė su CF „Valencia“ futbolininkais.
2009-09-18

M. Stankevičiaus ekipa tapo Italijos „Serie A“ lydere

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse buvo sužaisti likę aštuoni antrojo turo susitikimai. Juose labai skirtingai sekėsi „lietuviškiems“ klubams – Genujos „Sampdoriai“ su Mariumi Stankevičiumi ir Tomo Danilevičiaus „Livorno“. „Sampdoria“ vienuolikė savo aikštėje rezultatu 3:1 (2:0) įveikė „Udinese“ futbolininkus. Marius Stankevičius rungtyniavo visas rungtynes bei 51 minutę gavo geltoną kortelę.
2009-08-31

Vokietijos grandas kviečia „Kauno“ puolėją!

FBK „Kauno“ puolėjas Lukas Kochanauskas kitos savaitės pabaigoje išvyks į Vokietiją. Devyniolikmečiui futbolininkui nusišypsojo sėkmė –  į treniruotes jį kviečia 2004 metų Vokietijos čempionas Brėmeno „Werder“ klubas. FBK „Kauno“ puolėjas klubo būstinėje buvo lengvai šokiruotas, kai jam buvo pranešta ši žinia. „Natūralu, kad Lukas kiek sutriko.
2009-08-06

„Werderis“ nori susigrąžinti Claudio Pizarro

Brėmeno „Werder“ klubas į savo gretas tikisi susigrąžinti puolėją Claudio Pizarro, kuris priklauso Londono „Chelsea“ klubui. Peru rinktinės puolėjas „Werder“ ekipoje praėjusį sezoną rungtyniavo pagal nuomos sutartį. Jo puikus žaidimas leido Brėmeno ekipai iškopti iki UEFA taurės finalo. C. Pizarro praėjusį sezoną pasižymėjo net 28 įvarčiais. Nepaisant to, jog „Werder“ ir Pizarro sutatis baigėsi, Vokietijos klubo vadovai tikisi puolėją susigrąžinti į savo ekipą.
2009-07-30

„Juventus“ įsigijo „Werder“ žaidėją Diego

Turino „Juventus“ (Italija) futbolo klubas pasirašė penkerių metų 24,5 mln. eurų vertės sutartį su Brėmeno „Werder“ (Vokietija) komandos žaidėju brazilu Diegu (Diego). Brazilijos futbolininko padedama Brėmeno ekipa šį sezoną iškopė į Europos futbolo klubų UEFA taurės bei Vokietijos taurės turnyrų finalus. Dėl Vokietijos taurės „Werder“ šeštadienį žais su Leverkūzeno „Bayer“. Diegas į „Werder“ perėjo 2006 metais iš „FC Porto“ (Portugalija) klubo.
2009-05-26

UEFA taurė atiteko Donecko „Šachtar“ ekipai

Vakar didžiausiame Turkijos mieste Stambule vykusiame UEFA taurės turnyro finale triumfavo Donecko „Šachtar“ futbolininkai, kurie po pratęsimo 2:1 parklupdė Brėmeno „Werderį“ ir pirmą kartą iškovojo prestižinį trofėjų.
2009-05-21

Kas laimės UEFA taurės finalą?

Šį vakarą Turkijos mieste Stambule paaiškės paskutinis antrojo pagal svarbą Europos futbolo klubinio turnyro – UEFA taurės – laimėtojas. Nuo 1971 metų rengtos UEFA taurės varžybos šį sezoną išaiškins paskutinį laimėtoją. Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) nutarė pakeisti šio turnyro formatą - jau vasarą startuos UEFA Europos lyga.
2009-05-20

UEFA taurės finale rungtyniaus „Šachtar” ir „Werder”

Po vakar sužaistų atsakomųjų UEFA taurės turnyro pusfinalio dvikovų paaiškėjo, jog gegužės mėn. 20 dieną Stambule (Turkija) vyksiančiame finale susikaus Donecko „Šachtar“ (Ukraina) ir Brėmeno „Werder“ (Vokietija) ekipos. Donecko futbolininkai po lygiųjų Kijeve, vakar sugebėjo 2:1 (1:0) palaužti „Dinamo“ futbolininkus ir taip užsitikrinti vietą finale. Jau 17 rungtynių minutę po R.Jadsono įvarčio „Šachtar“ futbolininkai išsiveržė į priekį, tačiau iškart po pertraukos, 47 min.
2009-05-08

„Manchester United“ už F. Ribery siūlo 62,5 mln. svarų

Interneto svetainė „The Guardian“ skelbia, kad Anglijos čempionai „Manchester United“ pateikė vokiečių klubui Miuncheno „Bayern“ pasiūlymą sumokėti 62,5 mln. svarų už Prancūzijos rinktinės žvaigždę Francką Ribery. Jei perėjimas įvyks, tai bus pati didžiausia pinigų suma, sumokėta už vieną žaidėją per visą futbolo istoriją. Šaltiniai Miunchene patvirtino gavę pasiūlymą parduoti F. Ribery.
2009-05-05

Deivido Šembero ekipa baigė kovą dėl UEFA taurės

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį 2005 metų šių varžybų nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo Donecko „Šachtar“ (Ukraina) ekipai ir nepateko į ketvirtfinalį. D. Šemberas žaidė visas rungtynes. 54-ąją min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė 11 m baudinį realizavęs Fernandinjas, o 70-ąją min. rezultatą padvigubino Luisas Adrianas.
2009-03-20

Vokietijos taurėje – „Bayern“ fiasko

Vokietijos futbolo taurės varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį nugalėtojų titulą gynę Miuncheno „FC Bayern“ futbolininkai svečiuose 2:4 (0:0) pralaimėjo Leverkuzeno „Bayer“ ekipai ir nepateko į pusfinalį. Pusfinaliuose, be „Bayer“ komandos, žais „Hamburger SV“, Brėmeno „Werder“ ir „FSV Mainz 05“ iš antrosios bundeslygos. 1/4 finalo rungtynių statistika: Antradienis „FSV Mainz 05“ (II divizionas) - „FC Schalke 04“ 1:0 (0:0). Įvartis: Aristide Bance (88 min.
2009-03-05

UEFA taurėje – CSKA ekipos lygiosios ir „Sampdoria“ pralaimėjimas

Europos futbolo klubų UEFA taurės varžybų šešioliktfinalio pirmosiose rungtynėse trečiadienį 2005 metų šių varžybų nugalėtoja Maskvos CSKA (Rusija) komanda, kuriai atstovauja Deividas Šemberas, svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Birmingemo „Aston Villa“ (Anglija) futbolininkais. Lietuvis dėl kortelių limito rungtyniauti negalėjo. 14-ąją min. svečius į priekį išvedė Vagneris Lovas. Tai buvo devintasis brazilo įvartis šio sezono UEFA taurės varžybose. 69-ąją min.
2009-02-19

Turtingiausias pasaulio klubas – Madrido „Realas“

Ketvirtus metus iš eilės turtingiausiu pasaulio futbolo klubu pripažintas Ispanijos sostinės Madrido klubas „Real“. Iš viso į dešimtuką turtingiausių klubų pateko 2 Ispanijos, 4 Anglijos, 3 Italijos ir vienas Vokietijos klubas. Ataskaitą apie futbolo klubų susikrautus turtus, kaip ir kasmet, pateikė kompanija „Deloitte“. Pirmąją vietą užėmusio Madrido klubo pajamos 2007-2008 metų sezone siekė 289,6 mln. svarų.
2009-02-12

UEFA taurė: CSKA žais su „Aston Villa“, „Sampdoria“ – su „Metalistu“

Šveicarijos mieste Nione ištraukti UEFA taurės turnyro antrojo ir trečiojo etapo burtai, suskirstę 32-i varžybų dalyves į 16-a, o paskui ir į 8-ias poras. „Lietuviškiems“ klubams burtai pasisekė skirtingai: Maskvos CSKA ekipai su Deividu Šemeberu teko grėsmingas varžovas Birmingemo „Aston Villa“, o Mariaus Stankevičiaus Genujos „Sampdoriai“ teks grumtis su ukrainiečių Charkovo „Metalist“ vienuolike.
2008-12-19

UEFA Čempionų lygoje – be sensacijų

Vakar buvo sužaisti pirmieji aštuoni UEFA Čempionų lygos grupių varžybų 6-ojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė A, B, C ir D grupėse. Į benuvažiuojantį atkrintamųjų traukinį paskutinę akimirką pavyko įšokti „Chelsea“, AS „Roma“ ir „Panathinaikos“ ekipoms. A grupėje svarbias pergales iškovojo „Chelsea“ ir AS „Roma“ klubai, kurie savo aikštėse patiesė atitinkamai CFR „Cluj“ ir „Girondins“ vienuolikes bei garantavo sau vietą stipriausiųjų šešioliktuke.
2008-12-10

Klubams – kompensacijos už EURO-2008

Vokietijos Bremeno „Werder“ futbolo klubas gaus didžiausią išmoką iš UEFA už tai, kad leido savo žaidėjams atstovauti nacionalinėms rinktinėms 2008 Europos futbolo čempionate, skelbia „Sports Illustrated“. Bremeno ekipai bus atseikėta 1,39 mln. dolerių. Iš viso UEFA klubams išdalins 55 mln. dolerių. Vokietijos klubams iš viso atiteks 8,6 mln. dolerių ir tai – didžiausia vienai šaliai atitekusi suma. Vokietijos čempionai Miuncheno „Bayern“ ir Liono „Olympique“ taip pat gaus maždaug 1,39 mln.
2008-12-04

UEFA Čempionų lygoje – „Inter“ nesėkmė

Po vakar sužaistų likusių UEFA Čempionų lygos grupių varžybų 5-ojo turo rungtynių intriga kovoje dėl kelialapių į kitą etapą išliko tik A ir B grupėse. Labiausiai prie to prisidėjo „Chelsea“ ekipa, išleidusi pergalę iš savo rankų Prancūzijoje, ir sensacingas „Inter“ klubo pralaimėjimas graikams. A grupėje itin svarbią pergalę svečiuose iškovojo AS „Roma“ futbolininkai, kurie Rumunijoje 3:1 pranoko vietos CFR „Clują“ ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.
2008-11-27

Futbolininkai – taikiniai: į aikštes skrieja ir kiaulių galvos, ir viskio buteliai

Futbolininko profesija – ne ką mažiau pavojinga nei gaisrininko ar policininko, nes žaidėjai aikštėje turi ne tik demonstruoti tai, ką moka daryti su kamuoliu ir varžovais, bet ir saugotis į stadioną iš žiūrovų tribūnų krentančių daiktų: kartais tai būna paprastas žiebtuvėlis, o kartais - ir kiaulės galva ar gyva katė.
2008-11-25

UEFA Čempionų lygoje – sensacingų rezultatų vakaras

Vakar UEFA Čempionų lygoje buvo užfiksuota itin sensacingų rezultatų: „Chelsea“ pralaimėjo Romoje, „Interas“ Kipre vos išplėšė lygiąsias, „Werderis“ savo aikštėje patyrė gėdingą sutriuškinimą, o „Barcelona“ neįveikė kuklaus „Basel“ klubo. Tiesa, būtent katalonai ir Lisabonos „Sportingas“ tapo pirmaisiais, iškovojusiais kelialapį į turnyro aštunfinalį.