wade`as lebakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wade`as lebakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wade`as lebakas“.

Dariaus Kasparaičio klubas išsaugojo galimybes patekti į atkrintamąsias NHL varžybas

Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas šeštadienį svečiuose 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo septintąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Bostono "Bruins" (83 taškai) komandą ir, iškovoję ketvirtąją pergalę per paskutiniąsias penkerias rungtynes, išsaugojo galimybę patekti į atkrintamąsias Šiaurės Amerinos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) varžybas. D.Kasparaitis šeštadienio mače per 21 min. 22 sek. kartą smūgiavo į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje uždirbo dvi baudos minutes.