vasaros lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vasaros lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vasaros lyga“.

NBA Vasaros lygoje triumfavo „Cavaliers“ klubas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos triumfavo Klivlando „Cavaliers“ klubas. Finalinėse turnyro rungtynėse „Cavaliers“ 99:78 (28:14, 23:30, 28:15, 20:19) nugalėjo Hjustono „Rockets“ krepšininkus.  Nugalėtojams Isaiah Mobley įmetė 28 taškus (11 atk. kam.), Samas Merrillas pridėjo 27 (6/12 trit.), Emoni Batesas – 19. Pralaimėjusiems Nate’as Hintonas įmetė 18 taškų (10 atk. kam.), Camas Whitmore’as surinko 14 (2/8 trit.
2023-07-18

„Žalgirį“ dominantis Manekas NBA Vasaros lygą užbaigė solidžiu pasirodymu

Kauno „Žalgirio“ susidomėjimo sulaukęs Brady Manekas sužaidė paskutines NBA Vasaros lygos rungtynes, o jose puikiai pasirodė. 24-erių Krepšininko atstovaujama Atlantos „Hawks“ paskutiniame mače 80:101 (23:19, 21:27, 18:36, 18:19) krito prieš Dalaso „Mavericks“ ekipą. B. Manekas aikštėje praleido 15,5 minutės, o per jas pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.
2023-07-17

NBA Vasaros lygoje besilankantis Motiejūnas apie turnyro analogą Eurolygoje: „Viskas yra įmanoma“

Las Vegaso vasaros lygoje viešintis Eurolygos generalinis direktorius Paulius Motiejūnas papasakojo apie savo tikslus šiame NBA renginyje. „Pirmą kartą čia atvykau prieš 10 metų ir nuo tada visada čia atvykstu. Anksčiau čia atvykdavau stebėti krepšininkų. Dabar pagrindinis prioritetas yra susitikti su NBA žmonėmis. Turime čia nemažai lietuvių, dirbančių NBA komandose“, - sakė P.Motiejūnas. Kaip pačiam P.Motiejūnui sekasi naujose pareigose? „Vis dar nerealu.
2023-07-10

Wembanyamos debiutas „Spurs“ gretose – jau kitą savaitę

Victoras Wembanyama San Antonijaus „Spurs“ gretose turėtų debiutuoti Las Vegas. „Spurs“ komanda paskelbė, kad pirmasis šaukimas bus kartu su ekipa liepos 7 dieną prasidėsiančioje Las Vegaso vasaros lygoje. Tačiau prieš tai dar komanda sužais dvejas rungtynes liepos 3 ir 5 dienomis Sakramente. Prancūzas šias rungtynes praleis. Pirmąsias rungtynes Las Vegase „Spurs“ žais prieš Šarlotės „Hornets“ ekipą, kurios gretose yra antrasis šaukimas Brandonas Milleris.
2023-06-29

Pirmasis NBA šaukimas debiutavo Las Vegaso vasaros lygoje

Las Vegaso vasaros lygoje debiutavo pirmasis šaukimas Paolo Banchero. Italo vedama Orlando „Magic“ 91:77 įveikė Hiustono „Rockets“ krepšininkus. L.Banchero per 26 minutes pelnė 17 taškų (3/9 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo. „Rockets“ gretose žaidžia trečiasis šių metų naujokų biržos šaukimas Jabari Smithas. Jis per 31 minutę surinko 10 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.
2022-07-08

Lavrinovičių ir Jasaičio komanda laimėjo Vasaros lygą

„Bucket Summer League“ čempionatas baigėsi ir jame triumfavo „Arotenos OAKS“ ekipa, finale 61:56 (9:11, 18:13, 17:10, 17:22) nugalėjusi Vytauto Didžiojo universitetą (VDU). Nors „Arotena OAKS“ pirmavo tvirtai ir po ilgosios pertraukos surengė spurtą 25:2, ketvirtame kėlinyje VDU intrigą atkūrė. Atsiliekant jau tik 54:58 Paulius Sorokas stojo mesti baudų metimų ir juos pataikė. Vis tik Eivydas Mološčiakas padarė tą patį, VDU ataka nenusisekė ir pergalę „Arotena OAKS“ išsaugojo.
2020-08-05

Vasaros lygoje paaiškėjo pusfinalio poros

„Bucket Summer League“ pergalę iškovojo „Royal Decors“ (5/2) komanda, kuri 87:80 (18:20, 17:17, 18:17, 16:15, 18:11) įveikė „Katos grupę“ (4/3). „Royal Decors“: Arnas Velička 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Arnas Beručka 14, Grantas Vasiliauskas 13, Arimas Urbutis (8 atk. kam.) ir Lukas Uleckas po 12. „Katos grupė“: Osvaldas Olisevičius 27, Evaldas Šaulys 19 (6 rez. perd.
2020-08-02

D. Lavrinovičius atsiprašė už brutalų smūgį: „Einu save kaip nors nubausti“

Šeštadienį „Bucket Summer League“ rungtynėse varžovui alkūne iš nugaros trenkęs Darjušas Lavrinovičius sekmadienį išplatino atsiprašymą. „Sveiki. Nelabai maloni situacija šiandien atsitiko krepšinio aikštelėje. Norėčiau nuoširdžiai atsiprašyti krepšinio gerbėjų ir ypač Adomo, su kuriuo kalbėjomės. Sakė, kad viską supranta – emocijos, noras laimėti ir t.t. Bet toks elgesys netoleruotinas ir tikiuosi, kad manęs stipriai nesmerksite ir suprasite.
2020-08-02

Vasaros lygoje – brutalus Darjušo Lavrinovičiaus smūgis alkūne varžovui

Pralaimėjimą „Bucket Summer League“ patyrė lygoje pirmavę „Arotena Oaks“ (4/2), Kėdainiuose nusileidę VDU (4/2) ekipai – 57:69 (8:23, 19:15, 13:17, 17:14). VDU nuo pat mačo pradžios startavo solidžiau ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą. „Arotena Oaks“ taip ir nepriartėjo arčiau nei per penkis taškus bei turėjo pripažinti pralaimėjimą. Rungtynės buvo pažymėtos ir nemaloniu epizodu – ketvirtajame kėlinyje alkūnėmis pasišvaistė Darjušas Lavrinovičius ir Adomas Drungilas.
2020-08-01

Dominavęs Velička atvedė ekipą į pergalę

Arnas Velička surinko 42 naudingumo balus ir gynėjo vedama „Royal Decors“ iškovojo lengvą pergalę „Bucket Summer League“ turnyre. Ji rezultatu 85:62 sutriuškino „Darbo partijos“ komandą. A.Velička vien per pirmąją mačo pusę surinko 17 taškų. Jis iš viso pelnė 28 taškus, atkovojo septynis, perėmė keturis kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas pataikė 8 dvitaškius iš 13 ir 3 tritaškius iš 4. Simas Galdikas šiame mače „Darbo partijos“ ekipai nepadėjo.
2020-08-01

Tubelio ir Lukauskio tandemas parbloškė komandą iš Vokietijos

Dar vieną pergalę „Bucket Summer League“ iškovojo „Synkarb“ (4/2) ekipa, Kėdainiuose be didelių sunkumų 51:38 (21:7, 14:7, 11:15, 5:9) nugalėję „JL Electrified Youngsters“ (2/4) komandą.
2020-08-01

Veličkos baudų metimai nulėmė pergalę Vasaros lygoje

Pergalę „Bucket Summer League“ rungtynėse iškovojo „Royal Decors“ (3/2) komanda, kuri 62:57 palaužė „Synkarb“ (3/2) krepšininkus. „Royal Decors“ klubas per pirmąjį kėlinį surinko vos keturis taškus, bet paskutinį ketvirtį laimėjo rezultatu 26:12 ir mačo pabaigoje pergalę įtvirtino Arno Veličkos taškai.
2020-07-31

Vasaros lygoje Kėdainiuose neliko nelaimėjusių komandų

Pirmąją pergalę „Bucket Summer League“ turnyre iškovojo „Darbo partija“ (1/4), kuri 65:61 (22:14, 16:14, 11:19, 16:14) įveikė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) (3/2) klubą. Iki tol DP komanda buvo vienintelė neiškovojusi pergalių Vasaros lygos varžybose Kėdainiuose. „Darbo partija“: Mindaugas Stašys 15 (5/7 trit.), Haroldas Saprykinas 14 (7 atk. kam., 5 rez. per.), Jonas Zakas 12, Valdas Vasylius 10. VDU: Aurimas Urbonas 17 (4 atk. kam.), Rolandas Jakštas (12 atk. kam.
2020-07-31

41-erių Lukauskis Vasaros lygoje surengė įspūdingą pasirodymą

Pergalę „Bucket Summer League“ turnyre iškovojo Mindaugo Lukauskio vedama „Synkarb“ komanda, kuri 80:71 (22:22, 20:10, 19:29, 19:10) įveikė „Komandorus“. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus ir „Synkarb“ pergalingą persvarą susikrovė paskutiniame ketvirtyje, kurį laimėjo 19:10. M.Lukauskis per 22 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 10, perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus. „Synkarb“: Mindaugas Lukauskis 23 (10 atk. kam.
2020-07-30

Velička Vasaros lygoje ir vėl buvo arti trigubo dublio

„Bucket Summer League“ čempionate pergalę iškovojo „Royal Decors“ (2/1) klubas, kuris 76:57 (25:13, 16:9, 18:14, 17:21) įveikė „JL Electrified Youngsters“ (1/2) ekipą. Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo Arnas Velička. Įžaidėjas pelnė 21 tašką, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir atkovojo 7 kamuolius. Lukas Uleckas pridėjo 15 taškų ir 10 atk. kam., Martynas Pocevičius 13 taškų. „Royal Decors“: Arnas Velička 21 (7 atk. kam., 9 rez. perd.
2020-07-29

Jomantas atvedė komandą į pergalę Vasaros lygoje

Pergalę „Bucket Summer League“ rungtynėse iškovojo „Synkarb“ (2-1) komanda, kuri 67:60 įveikė „Katos grupės“ (2-1) krepšininkus. „Synkarb“ ekipą į pergalę vedė 20 taškų pelnęs veteranas Artūras Jomantas (7 atk. kam.,) ir jaunieji Augustas Marčiulionis su Ąžuolu Tubeliu. A. Marčiulionis pelnė 17, o Ą. Tubelis 14 (8 atk. kam.) taškų. „Katos grupė“ ekipoje žibėjo Osvaldas Olisevičius su 24 (8 atk. kam.) taškais, Kristupas Žemaitis pridėjo 13 (5 rez.
2020-07-29

Vasaros lygoje – jaunojo Tubelio taškų rekordas

Pergalę „Buckets Summer League“ iškovojo „Synkarb“ (1/1) ekipa, kuri 82:63 (22:18, 20:8, 15:21, 25:16) įveikė „Darbo Partijos“ (0/2) komandą. Įspūdingai šiame mače žaidė Ąžuolas Tubelis, kuris per pirmąjį kėlinį surinko 11 taškų, o per visą pirmąją mačo pusę įmetė 19. Krepšininkas iš viso surinko 25 taškus ir užfiksavo lygos rezultatyvumo rekordą. „Synkarb“ po dviejų kėlinių priekyje buvo 16 taškų persvara, o paskutiniame ketvirtyje komandas vienu metu skyrė 20 taškų.
2020-07-28

Vasaros lygoje Jogėlos vedami „Komandorai“ įsirašė pirmą pergalę

„Bucket Summer League“ pirmenybėse pirmąją pergalę iškovojo „Komandorai“ (1/1), kurie 59:45 (17:10, 11:16, 13:13, 18:6) įveikė pirmąją varžybų dieną įspūdingą pergalę pasiekusią „JL Electrified Youngsters“ (1/1) komandą. Prie pergalės daugiausiai prisidėjo 14 taškų pelnęs Tauras Jogėla (7 atk. kam.), 12 pelnė komandos kapitonas Vaidas Kariniauskas (8 rez. per.), po 8 surinko Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.) ir Ignas Fiodorovas.
2020-07-28

Vasaros lygos starte – „Darbo partijos“ su Galdiku pralaimėjimas

Startavusioje „Bucket Summer League“ pirmąją pergalę pasiekė „Katos grupė“ (1/0), kuri 70:62 (15:7, 18:14, 14:21, 23:20) įveikė „Darbo partiją“ (0/1). Prie pergalės 14 taškų pridėjo Osvaldas Olisevičius (0/5 trit.), 13 – Ignas Lukošius (5 atk. kam., 19 n.b.), po 10 – Tadas Rinkūnas ir Gediminas Žalalis, 8 – Kristupas Žemaitis (7 atk kam., 0/4 trit.). „Darbo partijai“ 11 taškų pelnė Jonas Zakas (3/4 trit., 6 atk. kam.), po 10 – Mindaugas Stašys (2/7 trit., 5 rez. perd.
2020-07-27

Vasaros lygos starte – su trigubu dubliu flirtavęs Velička ir lemiami Urbučio taškai

Pirmadienį Kėdainiuose startavo „Bucket Summer League“ kovos, kurios prasidėjo „Royla Decors“ komandos pergale. Ji rezultatu 75:66 įveikė „Komandorų“ krepšininkus. Prasidėjus paskutinei mačo minutei rezultatas buvo lygus, bet tada „Royal Decors“ pergalę nulėmė šešis taškus iš eilės įmetęs Arminas Urbutis. Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Arnas Velička, įmetęs 15 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. „Royal Decors“: Lukas Uleckas 17 (5/9 trit.
2020-07-27

Vasaros lygoje – „Darbo partijos“ komanda su Galdiku

Paskelbta paskutiniojo, aštuntoji Kėdainiuose vyksiančios Vasaros lygos komanda. Ji pavadinta garsios politinės partijos „Darbo partija“ pavadinimu, o komandos kapitonas yra Simas Galdikas. Komandoje dar žais Klaidas Metrikis, Haroldas Saprykinas, Linas Lekavičius, Rytis Biliartas, Dainius Chatkevičius, Valdas Vasylius, Raidas Nacius bei Mindaugas Stašys. Kėdainiuose Vasaros lygos rungtynės startuos liepos 27 dieną.
2020-07-03

Vasarą Lietuvoje – krepšinio profesionalų turnyras

Koronaviruso pandemijai įšaldžius sporto pasaulį ir nutraukus ne vieną sezoną anksčiau laiko, Lietuvos krepšininkai rinksis į turnyrą vasarą. Skelbiama, kad liepos 27-rugpjūčio 2 d. Kėdainiuose bus rengiama vasaros lygos „Bucket Summer League“. Tokie vasaros turnyrai yra įprasti Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), o Lietuvoje bus rengiamas bene pirmą kartą. Turnyre dalyvaus 8 komandos, sudarytos iš 7-8 profesionalių krepšininkų.
2020-05-07

„Žalgirio“ naujokas neigia gandus apie išvykimą į NBA

Kauno „Žalgirio“ komandos naujokas Jockas Landale‘as paneigė pasirodžiausią informaciją apie galima persikėlimą į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA). Aukštaūgis tai paskelbė socialiniame tinkle. „Naujausia informacija tokia, kad tikrai žaisiu Eurolygos grande „Žalgiryje“. Noriu susipažinti su komandos draugais ir pradėti dar vieną įsimintiną sezoną“, - „Twitter“ tinkle rašė J.Landale‘as. Apie galimą krepšininko persikėlimą į NBA skelbė Australijos žiniasklaida.
2019-07-25

Kas minutę po tašką rinkęs „Žalgirio“ naujokas daužė kinus

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje Milvokio „Bucks“ ekipa 84:67 (22:19, 17:21, 27:13, 18:14) įveikė Kinijos nacionalinę komandą. Nugalėtojų gretose spindėjo su Kauno „Žalgiriu“ susitaręs Jockas Landale‘as. 23-ejų 211 cm ūgio australas mačą pradėjo starto penkete, rungtyniavo 24 minutes, pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 3/5 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, užsidirbo 1 bloką ir 2 kartus prasižengė.
2019-07-11

Tritaškiais kalbėjęs Brazdeikis – tarp „Knicks“ pergalės herojų

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje Niujorko „Knicks“ klubas 117:96 įveikė Los Andželo „Lakers“ ekipą. Nugalėtojams 47-asis naujokų biržos šaukimas Ignas Brazdeikis dvikovą pradėjo startiniame penketuke ir sužaidė beveik 27 minutes. Lietuvoje gimęs, tačiau Kanados pilietybė turintis krepšininkas pelnė 16 taškų (1/5 dvit., 4/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po dukart suklydo ir prasižengė.
2019-07-11

Sirvydis NBA vasaros lygoje pasižymėjo tritaškiais

Deividas Sirvydis trečiose Las Vegaso vasaros lygos rungtynėse pasižymėjo dviem tritaškiais ir padėjo Detroito „Pistons“ komandai laimėti. Lietuvis žaidė beveik 10 minučių, per kurias įmetė 6 taškus (2/2 trit.) ir kartą suklydo. 37-aja šaukimui tai yra rezultatyviausias pasirodymas per trejas sužaistas rungtynes Las Vegase. „Pistons“ komanda rezultatu 102:84 įveikė Indianos „Pacers“ klubą. Mattas Costello nugalėtojams pelnė 20 taškų, o pralaimėjusiems tiek pat surinko Aaronas Holiday.
2019-07-09

Antrose NBA vasaros lygos rungtynėse – trumpas ir sunkus Sirvydžio pasirodymas

Kitapus Atlanto tęsiasi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vasaros lyga, kurioje netrūksta ir lietuviškų akcentų. Antrąjį savo šansą šiąnakt gavo Deividas Sirvydis, tačiau lengva jam nebuvo. Detroito „Pistons“ „vasarotojai“ nesunkiai 93:73 (33:19, 17:24, 18:14, 25:16) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ ekipą. Vis tik, nugalėtojai išsivertė praktiškai ir be D. Sirvydžio pastangų – lietuvis trenerio pasitikėjimo sulaukė tik 4 minutes.
2019-07-07

NBA vasaros lygoje – dar vienas „tuščias“ A.Kulbokos pasirodymas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje prasidėjo atkrintamosios, o jų starte Šarlotės „Hornets“ 87:69 (24:14, 19:20, 20:18, 24:17) nesunkiai nugalėjo Oklando „Golden State Warriors“. „Hornets“ gretose rungtyniaujantis Arnoldas Kulboka per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio) bei atkovojo 2 kamuolius. Į pergalę „Hornets“ vedė 19 taškų surinkęs Dwane‘as Baconas, 18 taškų pelnė Willy Hernangomezas (13 atk. kam.), 17 pridėjo Milesas Bridgesas (8 atk. kam.
2018-07-12

A.Kulbokos antrasis blynas NBA vasaros lygoje gerokai prisvilo

Arnoldas Kulboka antrose NBA Las Vegaso Vasaros lygos rungtynėse pasirodė kur kas kukliau, tačiau jo ginama Šarlotės „Hornets“ (2-0) iškovojo dar vieną pergalę. „Hornets“ po atkaklios kovos 94:90 (22:26, 24:20, 21:22, 27:22) palaužė Majamio „Heat“. Nuo suolo pakilęs 20-ies metų 205 cm ūgio lietuvis žaidė 5 minutes, o per jas taškų nepelnė (0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. Pirmajame mače mūsiškis per 13 minučių surinko 12 taškų.
2018-07-09

Prie „Nuggets“ pergalės NBA vasaros lygoje Gilvydas Biruta prisidėjo kukliai

Trečią pergalę iš eilės JAV vykstančios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Las Vegaso vasaros lygos (Las Vegas Pro Summer League) rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“ klubas su Gilvydu Biruta, pirmadienį 86:83 (16:21, 20:20, 25:24, 25:18) įveikęs Majamio „Heat“ (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas) ekipą.
2015-07-14

TOP 10: gražiausi NBA vasaros lygos naujokų žaidimo epizodai

Nors neseniai pasibaigusioje NBA Las Vegaso vasaros lygoje dominavo NBA duonos jau paragavę krepšininkai, tačiau specialistų akys daugiau krypo į naujokus, o ypač, į aukščiausius praėjusios naujokų biržos šaukimus, rašo basketzone.lt.
2014-07-27

D. Motiejūno klubui nepavyko laimėti NBA Vasaros lygos

Pirmadienį sužaistos paskutiniosios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Las Vegaso Vasaros lygos finalinės rungtynėse, kuriose Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas 68:77 (17:16, 17:20, 18:14, 16:27) nusileido Sakramento "Kings" komandai. Puolėjas iš Lietuvos į varžovų krepšį įmetė 16 taškų, po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo bei prasižengė 3 kartus.
2014-07-22

D. Motiejūno dvigubas dublis išvedė „Rockets“ į Vasaros lygos finalą

Sekmadienį D. Motiejūno atstovaujamas „Rockets“ klubas pusfinalyje rezultatu 83:79 (17:17, 24:23, 27:22, 15:17) palaužė Šarlotės „Hornets“ ekipą ir pateko į NBA Vasaros lygos finalą. D.Motiejūnas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 18 taškų, atkovojo 13 kamuolių, 3 sykius suklydo, perėmė kamuolį bei 2 sykius pažeidė taisykles. Tai buvo jau trečiasis lietuvio dvigubas dublis iš eilės.
2014-07-21

D. Motiejūno dvigubas dublis išvedė Hjustono klubą į Vasaros lygos pusfinalį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Las Vegaso Vasaros lygos atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas šeštadienį 78:71 (23:15, 20:24, 15:20, 20:12) įveikė Atlantos "Hawks" komandą ir pateko į pusfinalį. Vėl dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjęs puolėjas iš Lietuvos pelnė 19 taškų ir po krepšiais atkovojo 13 kamuolių.
2014-07-20

D. Motiejūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie Hjustono pergalės Vasaros lygos aštuntfinalyje

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Las Vegaso Vasaros lygos atkrintamųjų varžybų aštuntfinalyje Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas ketvirtadienį 96:90 (18:18, 26:25, 29:20, 23:27) įveikė Klivlando "Cavaliers" ekipą ir pateko į ketvirtfinalį. Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo puolėjas iš Lietuvos, pelnęs 21 tašką ir po krepšiais atkovojęs 11 kamuolių.
2014-07-18

D. Motiejūno indėlis į pirmąją „Rockets“ klubo pergalę Vasaros krepšinio lygoje – 15 taškų

Pirmąją pergalę penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Las Vegaso Vasaros lygos rungtynėse iškovojo Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas, antradienį 83:60 (19:10, 26:13, 13:17, 25:20) nugalėjęs Los Andželo "Clippers" (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) ekipą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo bei prasižengė 4 kartus.
2014-07-16

NBA Vasaros lygos apžvalgoje – J. Valančiūnas su mylimąja Egle baseine

Lietuvos rinktinės ir NBA klubo „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas – dominuojantis krepšininkas Kanados klubo susuktame vaizdo klipe apie NBA Vasaros lygą. Negana to, pačioje pabaigoje aukštaūgis pozuoja baseine su dabar jau žmona tapusia Eglė Ačaite ant pečių. „Raptors“ klubas jau gyvena pasirengimo naujam sezonui nuotaikomis, tačiau nepamirštami ir vasarą nuveikti darbai.
2013-10-01

J. Valančiūnas pripažintas geriausiu NBA Vasaros lygos krepšininku

Aukštaūgis Jonas Valančiūnas pripažintas geriausiu NBA Las Vegaso Vasaros lygos žaidėju.  Per rungtynes lietuvis aikštelėje vidutiniškai praleido po 29 minutes, pelnė 18,8 taško, atkovojo po 10 kamuolių ir atliko po 1,8 rezultatyvaus perdavimo. J. Valančiūnas titulą pelnė nepaisant to, kad kelias rungtynes praleido dėl smulkios traumos.
2013-07-23

D. Motiejūnui patiko Hjustone du mėnesius praleisti be televizijos ir interneto

Hjustono „Rockets“ klubo apžvalgininkai prieš sezoną kalbasi su kiekvienu komandos nariu. Naujausiu žurnalistų taikiniu tapo NBA ekipos naujokas Donatas Motiejūnas, besiruošiantis savo debiutui stipriausioje krepšinio lygoje. D.Motiejūnas nestokojo gero humoro jausmo ir su oficialia „Rockets“ internetine svetaine dalijosi mintimis apie tai, kas jam atrodo neįprasta JAV, su kokiais iššūkiais jam teko susidurti ir atviravo kitais klausimais.
2012-08-29

D. Motiejūnas išrinktas į Vasaros lygos geriausiųjų komandą

Hjustono „Rockets“ ekipai Las Vegase NBA Vasaros lygoje atstovavęs Donatas Motiejūnas išrinktas į geriausių lygos krepšininkų rinktinę 21 metų 213 cm ūgio krepšininkas pateko tarp keturiolikos geriausių Vasaros lygos žaidėjų. Lietuvos per rungtynes rinko po 16,3 taško, atkovojo po 7,8 kamuolio atliko po rezultayvų perdavimą ir blokavo beveik po vieną varžovo metimą.
2012-07-23

D. Motiejūnas nestipriai susižeidė čiurną

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos rungtynes trečiadienė praleido Donatas Motiejūnas. Hjustono „Rockets“ ekipos naujokas, kaip skelbia oficiali klubo svetainė, patyrė nesudėtingą čiurnos traumą. Net ir likęs be pagrindinio vidurio puolėjo, Hjustono klubas rezultatu 96:88 įveikė Čikagos „Bulls“ komandą.
2012-07-19

NBA Vasaros lygoje – dvigubas D. Motiejūno dublis

Dar vieną puikų pasirodymą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje surengė Donatas Motiejūnas, o lietuvio atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas 99:88 (24:28, 27:18, 27:24, 21:18) įveikė Portlendo „Trail Blazers“ krepšininkus. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 27 minutes pelnė 20 (dvitaškiai 10/15, tritaškiai 0/1) taškų, atkovojo 12 kamuolių, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį bei po 2 sykius suklydo ir pažeidė taisykles.
2012-07-18

Po puikaus pasirodymo pirmame mače D. Motiejūnas buvo neatpažįstamas

Pirmąją nesėkmę antrose Las Vegase vykstančios NBA vasaros lygos rungtynėse patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas, kuris 70:76 (15:19, 16:29, 13:15, 26:13) nusileido Vašingtono „Wizards“ ekipai. 22 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis surinko vos tašką (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 0/2, baudos 1/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė.
2012-07-15

D. Motiejūnas įspūdingai debiutavo NBA vasaros lygoje

Puolėjas iš Lietuvos Donatas Motiejūnas įspūdingai debiutavo Las Vegase prasidėjusioje Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje. Lietuvio atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas 93:81 (22:20, 19:20, 20:22, 32:19) įveikė Toronto „Raptors“ ekipą, o 21 metų 213 cm ūgio krepšininkas buvo neabejotinas komandos lyderis.
2012-07-14

D. Motiejūnas žais NBA vasaros lygoje

Lietuvos rinktinėje atsisakęs žaisti Donatas Motiejūnas prakaitą lies Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vasaros lygoje. Su Hjustono „Rockets“ kontraktą pasirašysiantis lietuvis įtrauktas į komandos sudėtį turnyrui, kuris vyks Las Vegase. „Rockets“ vasaros lygoje išbandys jėgas su Čikagos „Bulls“, Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Vašingtono „Wizards“ ir Toronto „Raptors“ klubai.