valdas ivanauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valdas ivanauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valdas ivanauskas“.

Laikinąjį rinktinės trenerį pristatę LFF vadovai apie atleistą Ivanauską: „Tų bėdų buvo daug“

Lietuvos futbolo rinktinė turės naują vedlį. Antradienį Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto posėdyje nuspręsta iš šalies rinktinės trenerio pareigų atleisti Valdą Ivanauską. Kartu spaudos konferencijoje buvo atskleista, kad bent jau laikinai prie rinktinės vairo stovės dabartinis LFF techninis direktorius Renholdas Breu. Vokietis R. Breu vadovaus likusioms dvejoms UEFA Tautų lygos rungtynėms bei lapkritį vyksiančio Baltijos šalių taurės turnyro kovoms.
2022-06-28

Lietuvos futbolo rinktinė ieškos naujo vedlio – atleistas Valdas Ivanauskas

Valdo Ivanausko era Lietuvos futbolo rinktinės trenerio pareigose – baigta. Po antradienį įvykusio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdžio paskelbta, kad rinktinei bus ieškomas naujas treneris. „Rinktinės rezultatai yra vienareikšmiškai nepatenkinami, todėl po diskusijų Vykdomajame komitete, išklausius trenerio Valdo Ivanausko ir jo komandos ataskaitą, buvo nuspręsta atsisveikinti su dabartiniu trenerių štabu.
2022-06-28

Po dar vienos nesėkmės Ivanauskas griežtai atkirto Kesminui: „Tegul rytoj atvažiuoja, aš su juo pasikalbėsiu“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio vakarą užbaigė UEFA tautų lygos rungtynių maratoną. Paskutiniame jo mače lietuviai išvykoje 0:2 nusileido Turkijos nacionalinei komandai. Dar net neprasidėjus rungtynėms futbolo komentatorius ir apžvalgininkas Nerijus Kesminas savo „Facebook“ paskyroje nepagailėjo karčios kritikos V. Ivanauskui. Savo įraše jis rašė: „Šįvakar Lietuvos futbolo rinktinė sužais paskutiniąsias rungtynes, kuriose jai vadovaus Valdas Ivanauskas.
2022-06-15

Juoda serija tęsiasi: turkams pralaimėję lietuviai UEFA Tautų lygoje lieka be taškų

Lietuvos futbolo rinktinė naujajame UEFA Tautų lygos sezone patyrė ketvirtąją nesėkme iš eilės. Valdo Ivanausko auklėtiniai svečiuose 0:2 (0:1) nusileido Turkijai. Mūsiškiai keturias nesėkmes patyrė per pastarąsias dešimt dienų, kai buvo žaidžiami nacionalinių rinktinių Tautų lygos „lango“ susitikimai. Šio vakaro mačą lietuviai pradėjo visai neblogai. Jau trečiąją minutę Justas Lasickas gerą kontrataką užbaigė smūgiu į vartų plotą.
86
2022-06-14

Ivanausko pabaigą rinktinėje prognozuojantis Kesminas: „Labai nustebsiu, jei bus kitaip“

Lietuvos futbolo rinktinė šiandien sužais dar vienerias UEFA Tautų lygos rungtynes C divizione. Prieš susitikimą su Turkiją garsus futbolo komentatorius ir žurnalistas Nerijus Kesminas pasidalino niūriomis įžvalgomis apie laukiantį mačą ir Valdo Ivanausko ateitį komandoje. Lietuva patyrė tris nesėkmės per pastarąsias dešmt dienų, o minėtiems turkams prieš savaitę Vilniuje pralaimėjo net 0:6. Antrasis komandų susitikimas šiandien Turkijoje prasidės 21.45 val. Letuvos laiku.
2022-06-14

Ivanauskas prieš mūšį su Turkija: „Po pralaimėjimų dvasia visada yra sunkesnė“

Lietuvos rinktinė jau antradienį Turkijoje sužais paskutines šio lango rungtynes UEFA tautų lygoje, tačiau pasirengimas joms nepraėjo be nesklandumų. Rinktinė jau sekmadienį, dieną po dvikovos su Farerų salų rinktine, turėjo pakilti kelionei į Izmirą, tačiau dėl oro sąlygų to padaryti leista nebuvo. Rinktinė surengė dar dvi treniruotes šeštadienio rungtynių vietoje, o į Turkiją pakils tik pirmadienio popietę, o nusileis tik prieš pat vidurnaktį.
2022-06-13

Apie savo likimą rinktinėje kalbėjęs Valdas Ivanauskas: „Yra didesnių problemų – karas vyksta“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šeštadienį UEFA Tautų lygos C diviziono pirmoje grupėje patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės. Lietuviai 1:2 nusileido Farerų salų vienuolikei ir vieninteliai savo grupėje liko be taškų. Prieš tai mūsiškiai 0:6 pralaimėjo turkams ir 0:2 nusileido Liuksemburgo rinktinei. „Labai skaudus pralaimėjimas. Įmušėme įvartį, tikrai valdėme situaciją. Varžovų futbolas buvo primytivus, vyriškas. 11-os metrų baudinys... Jis davė rezultatą.
54 2022-06-12

Agonija tęsiasi: Lietuvos rinktinė pralaimėjo ir Farerų salų vienuolikei

Dar vienas pralaimėjimas. Lietuvos vyrų futbolo rinktinė 1:2 (0:0) pralaimėjo Farerų salų vienuolikei ir liko vienintelė komanda Tautų lygos C diviziono pirmoje grupėje be taškų. Valdo Ivanausko vadovaujamai Lietuvos rinktinei Tautų lygoje tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Pirmasis buvo prieš Liuksemburgo vienuolikę 0:2, antrasis pralaimėjimas buvo kur kas skaudesnis – 0:6 nusileista turkams.  Rungtynes agresyviai pradėjo aikštelės šeimininkai.
181 2022-06-11

Valdas Ivanauskas prieš dvikovą su Farerų salomis: „Mačas svarbus“

Lietuvos rinktinė jau šeštadienio vakarą sužais savo trečiąsias rungtynes UEFA tautų lygos turnyre. Valdo Ivanausko auklėtiniai išvykoje susitiks su Farerų salų rinktine. Dvikovos išvakarėse lietuviai surengė treniruotę rungtynių stadione, o prieš ją mintimis pasidalino rinktinės strategas. „Atvykome gerai, anksi kėlėmės, bet skridome gerai, nusileidimas buvo gal su kažkiek baimės, bet viskas gerai, aikštė ideali. Stadionas labai geras ir ruošiamės rungtynėms“, – teigė V. Ivanauskas.
2022-06-11

Po istorinės nesėkmės klausimo apie atsistatydinimą sulaukęs Ivanauskas: „Matėte jų žaidėjus?“

Lietuvos rinktinė UEFA Tautų lygos antrajame ture vėlų antradienio vakarą patyrė visišką sutriuškinimą, kai savų žiūrovų akivaizdoje net 0:6 pralamėjo Turkijai. Lietuviai per pirmas 14 minučių jau praleido du įvarčius. Po pertraukos varžovai pasižymėjo dar du sykius, o galiausiai jau praktiškai besibaigiant mačui per dvi minutes (89 ir 90+1 min.) pelnė dar du įvarčius ir galutinai sutrypė Lietuvos rinktinę. LFF stadionas tokio skaudos sutriuškinimo dar nėra matęs.
2022-06-08

Įvarčių fiesta LFF stadione – Lietuvos rinktinę skaudžiai sudaužė turkai

Lietuvos rinktinė UEFA Tautų lygoje patyrė antrąją nesėkmę. Valdo Ivanausko auklėtiniai namuose triuškinamai net 0:6 (0:2) nepasipriešino Turkijos futbolininkams. Tai buvo skaudžiausias visų laikų Lietuvos rinktinės pralaimėjimas namuose. Svečiai lietuvius į nokdauną pasiuntė jau pačioje mačo pradžioje. Svečių saugas Dogukanas Sinikas jau 2-ąją minutę po puikaus reido pelnė įvartį, o 14-ąją minutę turkas dar sykį nuginklavo Lietuvos vartininką.
2022-06-07

Ivanauskas prieš antrą UEFA tautų lygos kovą – apie varžovų kokybę ir pažįstamą trenerį

Po nesėkmės pirmame UEFA tautų lygos mače, jau antradienį Lietuvos vyrų futbolo rinktinė Vilniuje stos į antrą šio turnyro kovą.   Lietuviai Vilniaus LFF stadione susitiks su C1 grupės favoritais laikoma Turkijos rinktine, kuri savo kampaniją pradėjo namuose sutriuškindama Farerų Salų futbolininkus.
2022-06-06

Ivanauskas po Liuksemburgo niukso: „Mums trūksta pykčio, to žudiko instinkto“

Lietuvos rinktinė šeštadienio vakarą pralaimėjimu startavo UEFA tautų lygos turnyre. Lietuviai namuose 0:2 nusileido Liuksemburgo rinktinei. Abu įvarčius laimėtojams pelnė Danelis Sinani. Pirmą kartą jis pasižymėjo pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, o antrą smūgį pridėjo antrajame kėlinyje. Lietuviai savų šansų irgi turėjo, tačiau jais pasinaudoti nepavyko, tad buvo patirtas pralaimėjimas. Po dvikovos Lietuvos rinktinės treneris Valdas Ivanauskas akcentavo, jog tokia mačo baigtis – apmaudi.
2022-06-05

UEFA Tautų lygos startą pasitinkantis Ivanauskas – apie sirgalius ir dar vieną iškritusį žaidėją

Viena diena – tiek liko iki Lietuvos rinktinės starto šio sezono UEFA tautų lygoje ir pirmųjų jo rungtynių su Liuksemburgo komanda. Prieš rungtynes oficialioje spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinės treneris Valdas Ivanauskas teigė, kad nors kažkoks nerimas yra, jis – labiau pozityvus, nes pasirengimas mačui praėjo be problemų. „Pirmos oficialios rungtynės šiais metais, natūralu, kad kažkoks nerimas yra, bet yra daugiau pozityvo, nes pasiruošimas vyko sklandžiai, žaidėjai bus pasiruošę.
2022-06-03

Tvarkaraščiu nustebintas Ivanauskas apie rinktinės tikslus: „Išeini į aikštę pasiekti kažkokį rezultatą“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė trečiadienį surengė pirmą treniruotę Vilniaus LFF stadione, kur šeštadienį jos lauks startas naujajame UEFA tautų lygos sezone. Iki tol beveik savaitę sportavusi Druskininkuose ir dirbusi ties fiziniu pasirengimu, dabar Lietuvos rinktinė toliau sportuos Vilniuje. Kaip surengtoje atviroje treniruotėje kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Valdas Ivanauskas, sąlygos Druskininkuose buvo sudarytos puikios.
2022-06-01

Paaiškėjo Lietuvos futbolininkų sąrašas, kurie ruošis UEFA Tautų lygos artimiausioms kovoms

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė baigė pirmąjį stovyklos etapą ruošiantis startui UEFA tautų lygos turnyre ir antradienio popietę iš Druskininkų. Nuo trečiadienio rinktinė sportuos Vilniuje, kur šeštadienį jau žais pirmąsias rungtynes su Liuksemburgo rinktine. Ankstų trečiadienio rytą į Lietuvą sugrįžo ir Arvydas Novikovas, baigęs kovas Turkijos antrosios lygos atkrintamosiose varžybose. Jis taip pat artimiausiu metu prisijungs prie komandos treniruočių.
2022-06-01

Šį savaitgalį Prienuose – dviguba mažojo futbolo šventė garsių vardų apsuptyje

Jau šį penktadienį ir šeštadienį (gegužės 20 ir 21 d.) Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro stadione vyks du dideli mažojo futbolo renginiai. Šeštadienį (gegužės 21 d.) nuo 12 valandos įvyks antrasis Lietuvos mažojo futbolo Arimex taurės turnyras. Dėl įspūdingo trofėjaus Prienuose susigrums aštuonios mažojo futbolo Lietuvos komandos.
2022-05-19

Valdas Ivanauskas po dramatiškos nesėkmės Airijoje: „Mums trūksta daugiau tokių mačų“

Lietuvos vyrų rinktinė antradienį patyrė skaudžią nesėkmę, išvykoje pačiomis paskutinėmis dvikovos akimirkomis 0:1 kontrolinėse rungtynėse nusileidę Airijos vienuolikei. Visas rungtynes pagirtinai gynyboje dirbę lietuviai lemiamą smūgį praleidoo kone paskutinės atakos metu, kai iš toli smūgiavo ir vartininkui Džiugui Bartkui jokių šansų nepaliko po keitimo į aikštę žengęs Airijos ekipos puolėjas Troy`us Parrottas.
2022-03-30

Valdas Ivanauskas prieš kovą Airijoje: „Visi suprantame, prieš ką žaidžiame“

Antradien Lietuvos futbolo rinktinė kontrolinėse rungtynėse išvykoje išmėgins jėgas su pajėgia Airijos komanda. Dvikovos išvakarėse Lietuvos rinktinė surengė treniruotę didžiausiame Airijos „Aviva“ stadione, kuriame ir vyks antradienio rungtynės.
2022-03-29

Airiško testo belaukiant: ar pavyks atsirevanšuoti už skaudų pralaimėjimą 1997-iais?

Jau rytoj lietuviai kontrolinėje akistatoje Dubline susitiks su Airijos nacionaline komanda, o tai bus pirmasis šių komandų mačas nuo 1997-ųjų rugsėjo mėnesio dvikovos Vilniuje, kuri lietuviams iš esmės užkirto kelią žengti žingsnį link pirmojo mūsų šaliai pasaulio čempionato 1998-aisiais. Airijos ir Lietuvos kontrolinių rungtynių pradžia 21:45 val.
2022-03-28

Valdas Ivanauskas po pergalės San Marine: „Tokias komandas mes turime pribaigti iki galo“

Lietuvos rinktinė penktadienio vakarą kontrolinėje akistatoje iškovojo pergalę, išvykoje 2:1 nugalėjusi San Marino vienuolikę. Pirmajame kėlinyje lietuviai po debiutinių Augustino Klimavičiaus ir Lino Mėgelaičio įvarčių pirmavo 2:0, tačiau po pertraukos leido varžovams deficitą sušvelninti. Nepaisant to, pergalė buvo iškovota, o po jos rinktinės treneris Valdas Ivanauskas išskyrė du skirtingus kėlinius.
2022-03-26

Į San Mariną atvykęs Valdas Ivanauskas: „Reikia kažkada būti tuo favoritu“

Lietuvos vyrų rinktinė jau penktadienį pradės šiuos kalendorinius futbolo metus – lietuviai kontrolinėje akistatoje išvykoje susikaus su San Marino nacionaline komanda. Prieš rungtynes spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinės treneris Valdas Ivanauskas teigė, jog pasiruošimas mačui vyksta pagal planą, tiesa, jam esą klausimų kelia tai, kiek gali skirtis Lietuvoje bei užsienyje žaidžiančių futbolininkų fizinė forma.
2022-03-24

Draugiškų mačų laukiantis Valdas Ivanauskas: „Kiekvienas žaidėjas mums yra labai svarbus“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio vakarą surengė paskutinę treniruotę Vilniuje ir jau trečiadienį skris į San Mariną, kur penktadienį sužais kontrolines rungtynes su šios šalies rinktine. Prieš treniruotę su žiniasklaida bendravo vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Ivanauskas. Strategas teigė, jog nepaisant šių rungtynių statuso, čia svarbu bus siekti teigiamo rezultato, o taip pat – ir padėti pasiruošimo akcentus vasarą startuojančiai Tautų lygai.
2022-03-22

Ivanauskas paskelbė rinktinės sąrašą rungtynėms su San Marinu ir Airija

Valdas Ivanauskas pasirinko žaidėjus, su kuriais Lietuvos rinktinė varžysis kontrolinėse rungtynėse San Marine ir Airijoje. Kovo 25 dieną lietuviai išvykoje susitiks su San Marino komanda, o po kelių dienų (kovo 29d.) Airijoje varžysis su šios šalies nacionaline ekipa. Šį sykį Lietuvos rinktinė neišvengė praradimų dėl traumų. Rungtynėse Izraelyje rankos traumą patyrė rinktinės kapitonas Ernestas Šetkus, kuris rinktinės stovykloje dalyvauti negalės.
2022-03-17

Rinktinės treneris su techniniu direktoriumi parodė dėmesį jaunam futbolo talentui

Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės treneris Valdas Ivanauskas ir LFF techninis direktorius Reinholdas Breu praėjusią savaitę lankėsi Kroatijoje, kur susitiko su Splito „Hajduk“ klube dirbančiais lietuviais. V. Ivanauskas ir R. Breu ne tik susitiko su vyriausiuoju „Hajduk“ treneriu Valdu Dambrausku bei sporto direktoriumi Mindaugu Nikoličiumi, tačiau stebėjo ir jaunąjį lietuvių kilmės talentą Roką Pukštą.
2022-02-14

Vakarietiškos permainos: ar vokietis atgaivins bedvasį Lietuvos futbolą?

Lietuvos futbolo federacija (LFF) šaukiasi gelbėtojo iš elitinės futbolo valstybės. Merdintį šalies futbolą gaivinti patikėta vokiečiui Reinholdui Breu – nuo sausio jis taps federacijos techniniu direktoriumi. Techninio direktoriaus atsakomybė – pertvarkyti LFF techninį departamentą ir prižiūrėti visų amžiaus grupių futbolo rinktinių darbą, glaudžiai bendradarbiauti su futbolo akademijomis bei nacionalinės rinktinės treneriu.
2021-12-09

Tomas Danilevičius apie nepakeistą Valdą Ivanauską: „Ne žaidėjai renkasi trenerį, o LFF“

Antradienį vykusiame Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto (VK) posėdyje priimta daugybė sprendimų, o svarbiausias jų – Lietuvos vyrų rinktinės trenerio patvirtinimas. Nors federacijos vadovai ir nebuvo patenkinti treneriu Valdu Ivanausku, bet VK nariai nusprendė priešingai. VK sprendimu Lietuvos vyrų rinktinėje darbus pratęs tris mėnesius jai vadovavęs Valdas Ivanauskas. Su juo sudaryta sutartis vieneriems metams.
2021-12-08

Valdas Ivanauskas lieka Lietuvos futbolo rinktinės treneriu

Antradienį vykstančio Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto (VK) posėdžio metu buvo patvirtintas Lietuvos vyrų rinktinės treneris. Vykdomojo komiteto sprendimu Lietuvos vyrų rinktinėje darbus pratęs iki tol rinktinei vadovavęs Valdas Ivanauskas. Sutartis su treneriu bus pasirašyta vienam ciklui.  Trenerių štabas kol kas patvirtintas nėra, jis, lyginant su ankstesniu, gali keistis.
2021-12-07

Valdas Ivanauskas – favoritas toliau treniruoti Lietuvos rinktinę

Abejonių, kad Valdas Ivanauskas liks Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio pareigose, lieka vis mažiau. Nors pirmieji darbo mėnesiai su rinktine 55-erių specialistui nebuvo sėkmingi, jis linkęs likti savo pareigose. Vadovaujant V. Ivanauskui Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankos varžybose per 6 rungtynes iškovojo 1 pergalę, patyrė 5 pralaimėjimus (įvarčiai 4:16), o draugiškose rungtynėse 1:1 sužaidė su Kuveito rinktine.
2021-12-07

Lietuvos futbolo rinktinės trenerio ateitis – federacija turi du variantus

Lietuvos futbolo federacija (LFF) turi tris variantus, galvodama apie tai, kas toliau treniruos vyrų rinktinę. Valdo Ivanausko sutarčiai pasibaigus ir treneriui nepavykus pasiekti užsibrėžtų tikslų, akys krypsta į užsienį, bet neatmetama, kad tas pats V. Ivanauskas toliau tęs darbus. „Ateitis bus sprendžiama gruodžio 7 d. Vykdomojo komiteto (VK) posėdžio metu.
2021-11-19

Rinktinės pasirodymu nusivylęs Tomas Danilevičius: „Sprendimus dėl trenerio ateities priimsime gruodį“

Lapkričio 15 d. rungtynėmis namuose pasibaigė 2021-ųjų metų nacionalinės vyrų futbolo rinktinės ciklas. Su svečiais iš Kuveito savo sirgalių akivaizdoje buvo sužaista lygiosiomis 1:1. Atrankoje į kitų metų pasaulio futbolo čempionatą Lietuvos rinktinė surinko 3 taškus ir atrankos C grupėje finišavo penktoje vietoje. Lietuvos futbolo federacijos prezidentą, buvusį garsų futbolininką Tomas Danilevičių toks rinktinės pasirodymas nuvylė.
2021-11-16

Apie ateitį rinktinėje prakalbęs Valdas Ivanauskas: „Žaidėjai turi suprasti, kad, visų pirma, yra sunkus darbas”

Lietuvos vyrų rinktinė pirmadienį sužaidė paskutinias šių kalendorinių metų rungtynes. Valdo Ivanausko auklėtiniai Vilniuje kontrolinėje akistatoje 1:1 išsiskyrė su Kuveito nacionaline komanda. Svečiai į priekį išsiveržė pirmo kėlinio pabaigoje, tačiau iškart po pertraukos rezultatą išlygino antrą savo įvartį su rinktinės marškinėliais pelnęs Justas Lasickas.
2021-11-16

Lietuvos futbolo rinktinė metus užbaigė lygiosiomis prieš Kuveitą

Lietuvos rinktinė paskutinėse metų rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su Kuveitu. Pirmąjį rungtynių įvartį 43-ąją minutę pelnė Fawazas Ayedh Al Otaibi. Jis nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo Edviną Gertmoną ir išvedė Kuveitą į priekį. Visas rungtynes aktyviai atakavę lietuviai priešininkų gynybą sėkmingai pralaužė tik vieną kartą, kai 54-ąją minutę, Justas Laseckis po keletos pavojingų komandos draugų smūgių galiausiai įspraudė kamuolį į vartus.
2021-11-15

Apie ateitį rinktinėje kol kas negalvojantis Valdas Ivanauskas: „Iš mūsų pusės padarėme viską, ką galėjome“

Lietuvos vyrų rinktinė jau rytoj sužais paskutines savo šių metų rungtynes – lietuviai kontrolinėje akistatoje Vilniaus LFF stadione rungsis su Kuveito vienuolike. Rungtynės sostinėje startuos 19 valandą, patekimas į jas – nemokamas, tačiau iš anksto reikės atsispaudinti pakvietimus. Prieš rungtynes spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinės treneris Valdas Ivanauskas, nepaisant to, kad tai – kontrolinės rungtynės, pagrindiniu tikslu vis tiek išlieka pergalė.
2021-11-14

Belfaste – įvartis į savus vartus ir Lietuvos futbolo rinktinės pralaimėjimas

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė dar vienu pralaimėjimu baigė pasirodymą atrankoje į kitų metų pasaulio čepionatą. Valdo Ivanausko auklėtiniai Belfaste 0:1 (0:1) nusileido Šiaurės Airijai ir liko B grupės dugne. Pirmasis ir vienintelis mačo įvartis krito 17-ąją minutę, kad Benas Šatkus nukreipė kamuolį į savus vartus. Puikią progą išlyginti rezultatą 28-ąją minutę turėjo Justas Lasickas, atlikęs smūgį po grubios varžovų klaidos, bet kamuolį atrėmė vartininkas.
2021-11-12

Į Airiją atvykusi Lietuvos futbolo rinktinė išgirdo dar vieną nemalonią naujieną

Lietuvos vyrų ir vaikinų (U21) rinktinės trečiadienio popietę pasiekė Šiaurės Airijos sostinę Belfastą, kur pratęs savo pasiruošimą penktadienio rungtynėms. Mariaus Stankevičiaus treniruojama vaikinų rinktinė penktadienį į kovą stos pirmoji – jie 16 valandą Lietuvos laiku Europos vaikinų čempionato atrankos rungtynėse susitiks su Šiaurės Airijos bendraamžiais. Tuo tarpu vyrų rinktinė tą pačią dieną, tik vakare – 21.45 val.
2021-11-10

Valdas Ivanauskas paskelbė rinktinės sudėtį paskutinėms dvejoms metų rungtynėms

Lietuvos vyrų rinktinės treneris Valdas Ivanauskas pasirinko sudėtį, kuri varžysis paskutinėse dvejose 2021-ųjų metų rungtynėse. Lapkričio 12 dieną Lietuvos rinktinės laukia paskutinės 2022-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynės – lietuviai išvykoje susitiks su Šiaurės Airijos vienuolike.
2021-11-04

Nerijus Kesminas kirto išsišokusiam Valdui Ivanauskui: „Nereikia mūsų gydyti“

Po vakarykščio Valdo Ivanausko pykčio priepuolio spaudos konferencijoje nuvilnijo nemenkas atgarsis. Lietuvos futbolininkai 0:4 neturėjo šansų prieš šveicarus, o nuomonę apie rinktinės trenerį parašė „TV3 Sport“ komentatorius Nerijus Kesminas. V. Ivanauskas po rungtynių buvo labai emocingas. Žurnalistams rašymo pamokų pasiūlęs treneris nenorėjo sutikti su pasiūlyta mintimi apie nesuvaldytas standartines padėtis. Plačiau apie spaudos konferenciją rasite ČIA.
2021-10-13

Spaudos konferencijoje – Valdo Ivanausko įniršis: „Kokią Jūs turite alternatyvą?“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šeštadienį buvo nešiojama ant rankų, bet antradienį – vėl skaudžiai krito ant žemės. Valdo Ivanausko auklėtiniai žvarbų vakarą LFF stadione 0:4 neturėjo šansų prieš Šveicarijos vienuolikę. Smagią emociją iš rungtynių su bulgarais atsinešę lietuviai bandė „žaisti futbolą“ ir su Europos čempionato ketvirtfinalio dalyve. Bent 20-25 Lietuva vėl atrodė smagi ir galinti duoti tai, ko mes norime – kovos.
2021-10-13

Valdas Ivanauskas prieš mūšį su Šveicarija: „Visi suprantame, kad nebus lengva“

Lietuvos rinktinės antradienio vakarą laukia dar vienas nelengvas testas – mūsiškiai pasaulio čempionato atrankos rungtynėse namuose priims pajėgią Šveicarijos komandą. Dvikova Vilniaus LFF stadione startuos 21.45 val. Į šią kovą lietuviai stos pozityviomis nuotaikomis, šeštadienį savų žiūrovų akivaizdoje nugalėję Bulgarijos komandą ir taip atsidarę savo taškų sąskaitą.
2021-10-11

Klausimų arbitrams turėjęs Valdas Ivanauskas pabrėžė: „Tai – pelnyta pergalė“

Valdas Ivanauskas ir kompanija šiltą rudenio popietę padovanojo įsimintiną dovaną gausiai susirinkusiems aistruoliams. Lietuvos vyrų futbolo rinktinė po devynių pralaimėjimų iš eilės 3:1 nokautavo favorite laikytą Bulgariją. Sunku prisiminti, kada Lietuva žaidė taip kovingai. Talentu to nepavadinsi, bet tikrų tikriausiu daužymusi, kovingumu, nepaisant visų geltonų kortelių ir varžovų meistriškumo.
2021-10-09

Ilgai laukta pergalė – įspūdingu stiliumi: Lietuva mačo pabaigoje suvarpė Bulgariją

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė nutraukė pragaištingą pralaimėjimų seriją. Pasaulio futbolo čempionato atrankoje Valdo Ivanausko auklėtiniai 3:1 (1:0) parklupdė Bulgariją. Lietuva, įskaitant ir draugiškas rungtynes, pralaimėjo devynis mačus iš eilės. Paskutinį kartą mūsiškiai pergalę šventė 2020 m. lapkričio 18 d. (prieš Kazachstaną 2:1). Lietuviai gerokai sukomplikavo bulgarų šansus pakovoti dėl patekimo į pasaulio čempionatą.
2021-10-09

Valdas Ivanauskas prieš rungtynes su Bulgarija skaičiavo netektis ir džiaugėsi sirgalių aktyvumu

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė sieks pirmųjų taškų pasaulio čempionato atrankos varžybose – mūsiškių laukia akistata su Bulgarijos rinktine. Akistata Vilniaus LFF stadione rytoj startuos 16 valandą, bet kviečiame į stadioną atvykti anksčiau, mat kurį laiką prieš rungtynes greta stadiono veiks atidaryta fanų zona, kurioje sirgaliai galės išmėginti įvairias pramogas ir laimėti prizų.
2021-10-08

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Ivanauskas: „Iš kiekvienų rungtynių galima kažko pasimokyti“

Lietuvos rinktinė pirmadienį susirinko į kiek daugiau nei savaitę truksiančią treniruočių stovyklą, kurios metu bus sužaistos dar dvejos rungtynės pasaulio čempionato atrankos varžybose. Spalio 9 dieną 16 valandą Lietuvos rinktinė LFF stadione susitiks su Bulgarijos rinktine, o spalio 12 dieną 21.45 val. mūsiškių taip pat LFF stadione laukia kova su Šveicarija.
2021-10-04

Valdas Ivanauskas pristatė futbolo rinktinės sudėtį: „Žaidėjai įrodė, kad gali ir nebijo žaisti“

Lietuvos rinktinė jau kitą savaitę pratęs savo kovas atrankoje į 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionatą. Mūsiškių laukia du mūšiai Vilniuje – spalio 9 lietuviai susitiks su Bulgarijos, o spalio 12-ąją – su Šveicarijos rinktinėmis. Penktadienį rinktinės treneris Valdas Ivanauskas pristatė sudėtį, kuri kausis šiose atrankos lango kovose.
2021-10-01

Gynyboje nedovanotinai klydusi Lietuvos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankoje lieka be taškų

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė ketvirtadienio vakarą patyrė dar vieną pralaimėjimą pasaulio čempionato atrankoje. Šįsyk namuose 1:4 (0:1) lietuviai nusileido Šiaurės Airijos futbolininkams. Šio vakaro susitikimas naujajam rinktinės treneriui Valdui Ivanauskui turėjo būti debiutas prie Lietuvos komandos vairo, tačiau išvakarėse paaiškėjo, kad specialisto koronaviruso testas yra teigiamas. Jo vietą šalia aikštės užėmė asistentas Tomas Ražanauskas.
2021-09-02

Koronavirusu susirgusio Valdo Ivanausko būklę atskleidęs asistentas: „Rasime būdų, kaip su juo komunikuoti“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė tęsia kovas pasaulio čempionato atrankos turnyre. Lietuviai LFF stadione Vilniuje ketvirtadienio vakarą priims Šiaurės Airijos nacionalinę komandą. Lietuvos rinktinė penkių komandų grupėje per pirmąsias dvejas rungtynes patyrė du pralaimėjimus, kai nusileido Šveicarijai ir Italijai. Šios nesėkmės lėmė, kad Lietuva kol kas yra grupės autsaiderė ir savo sąskaitoje taškų neturi.
2021-09-01

Prieš debiutą Lietuvos futbolo rinktinės treneriui diagnozuotas koronavirusas

Lietuvos rinktinė ketvirtadienį pratęs savo kovas kitų metų pasaulio čempionato atrankoje, tačiau naujajam rinktinės treneriui Valdui Ivanauskui savo debiuto prie šoninės linijos dar teks palaukti. Prieš rungtynes visiems rinktinės žaidėjams bei personalo nariams buvo atlikti privalomi COVID-19 testai, o po testavimo buvo gautas vienas teigiamas atsakymas – virusas buvo diagnozuotas rinktinės vyriausiajam treneriui V. Ivanauskui.
2021-09-01

Valdas Ivanauskas prieš pirmą rinktinės treniruotę: „Žaidėjai yra geriausi ir jie tai įrodinės“

Lietuvos rinktinė pirmadienį oficialiai pradėjo pasirengimą rugsėjo rinktinių langui atrankoje į kitų metų pasaulio futbolo čempionatą. Prieš pirmąją treniruotę rinktinės treneris Valdas Ivanauskas patvirtino liūdną žinią – dėl sekmadienio „Optibet A lygos“ rungtynėse patirtos traumos prie rinktinės stovyklos šį sykį neprisijungs rinktinės kapitonas Saulius Mikoliūnas. Nepaisant netekties, V. Ivanauskas tikina, jog rinktinės futbolininkai į stovyklą susirinko gerų ir pozityvių nuotaikų.
2021-08-30

Valdo Ivanausko rinktinėje – nauji veidai ir specialistas iš Vokietijos

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Ivanauskas ketvirtadienį pristatė sudėtį, kuri rugsėjo mėnesį pasaulio čempionato atrankos akistatose rungtyniaus su Šiaurės Airijos, Bulgarijos bei Italijos komandomis. Jau rugsėjo 2 dieną lietuviai savo aikštėje priims Šiaurės Airijos komandą, o tada keliaus į Bulgariją, kur rugsėjo 5 susitiks su šios šalies rinktine.