v. rimkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. rimkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. rimkus“.

Patvirtinta, kad sekmadienį Neryje rastas kūnas – dviratininkų trenerio Vaido Rimkaus

Praėjusį sekmadienį Neryje rastas kūnas – žinomo dviračių sporto trenerio Vaido Rimkaus. Tai trečiadienį tv3.lt patvirtino Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Praėjusį sekmadienį Neries upėje Vilniuje buvo rastas už šakos užsikabinęs vyro kūnas. Įtarta, kad tai prieš daugiau nei tris savaites upėje dingusio žinomo dviračių sporto trenerio V. Rimkaus kūnas.

Svarbu visiems: patarimai, kaip išmokyti vaiką važiuoti dviračiu

Kaip išmokyti vaiką važiuoti dviračiu? Nuo kelių metų pradėti mokyti? O gal išmoks pats? Panašūs klausimai kyla ne vienai jaunai šeimai. Atsakymus į juos turi dviračių treneris Vaidas Rimkus.  Pasak trenerio, konkretaus amžiaus, kuomet mokymosi procesas vyksta lengviausiai, nėra. Tačiau tiesa paprasta – vaikas turi surasti dviratį, o ne atvirkščiai. Dažniausiai mokytis ant dviračio sodinami 5-6 metų amžiaus vaikai, bet būna, kad važiuoti išmoksta ir ketverių. „Svarbiausia neperspausti.
2016-07-28

Vytenis Rimkus: „Noriu parodyti, kad ir Sibire buvo Lietuva“

 Jaunajai kartai sovietmetis – tai nepažįstami ir gilūs miškai. Šis laikotarpis apipintas intriguojančiomis, dažnai ašarą priverčiančiomis nubraukti istorijomis apie elgesį su lietuviais – žudynes, persekiojimą, tremtį. Daugybė skaudžių ir sukrečiančių istorijų sugulė į knygų puslapius apie tremtį. Neseniai Vytenis Rimkus išleido savo naują knygą – taip apie tremtį, bet kitu kampu. Kaip pats autorius sako, norėjosi parodyti kitą tremties pusę, t. y., kaip lietuviai išlaikė savo kultūrą.
Aktualijos 2014-11-24

Būti ar nebūti sovietinių karių kapinėms Šiaulių centre

Šiaulių miesto centre, Šventųjų apaštalų Petro ir Pauliaus katedros ir Miesto savivaldybės pašonėje esantis vadinamasis Amžinosios ugnies obeliskas ir sovietinių karių, žuvusių Antrajame pasauliniame kare, kapinės yra nuolatinis diskusijų objektas. Vieni kategoriškai siūlo paminklą su kapinėmis iškelti į tinkamesnę vietą už miesto ribos, kiti teigia, kad mirusius reikia palikti ramybėje. Ir taip jau diskutuojama trečią dešimtmetį – nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo pradžios.
Aktualijos 2014-11-18
Į viršų