ulanovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ulanovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ulanovas“.

Lietuvos kariuomenės ėjimas: „Žalgirio“ kapitoną apginklavo karine amunicija

Šiandien, trečiadienį, Kauno „Žalgiris“ namuose stos į žūtbūtinę kovą su „Barcelona“. Tik pergalė Kazio Maksvyčio auklėtiniams leistų pratęsti Eurolygos atkrintamąsias, kadangi šiuo metu žalgiriečiai serijoje iki 3 pergalių atsilieka 0:2. Lietuvos kariuomenė trečiadienį savo „Facebook“ paskyroje išplatino nuotrauką su karine amuniciją vilkinčiu Edgaru Ulanovu.
328
2023-05-03

Ulanovas po pirmųjų serijos rungtynių: „Svarbiausia pailsėti ir pažiūrėti įrašą“

Kauno „Žalgiris“ pralaimėjimu pradėjo Eurolygos ketvirfinalio etapą ir neturėjo šansų prieš Barselonos „Barcelona“ klubą – 69:91. Po susitikimo Edgaras Ulanovas neslėpė, kad įtakos turėjo ir patirties stoka, ir fiziškumo neatrėmimas. „Nuo pirmo ginčo kamuolio nusileidome fiziškumu. Manau, šiandien daug grojo patirties stoka. Gal nesitikėjome, kad varžovais žais su tokia agresija, jie stipriai baudė, su įžaidėjais buvo sunku, Tayloras – ne ritme, jį labai išmušė.
68
2023-04-26

Ulanovas prieš šio vakaro mūšį su Eurolygos čempionais: „Šiek tiek nerimo yra“

Trečiadienio vakarą pilnutėlėje Sinano Erdeno arenoje Stambule Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos 22-ojo turo rungtynėse stos į kovą su šeimininkų „Anadolu Efes“ klubu. „Žalgirio“ arenoje Eurolygos čempionų titulą ginančiai komandai skaudžiai pralaimėję (60:86) Kazio Maksvyčio auklėtiniai sieks ne tik atsirevanšuoti už nesėkmę, bet ir sugrįžti į pergalių kelią turnyre po pralaimėjimo praėjusią savaitę Atėnuose.
2023-02-01

Herojiškas Ulanovas: „Norisi ir džiaugtis, ir verkti“

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą namuose 88:81 pranoko Berlyno ALBA krepšininkus. Vienas iš pagrindinių pergalės kalvių buvo Edgaras Ulanovas, pelnęs 21 tašką ir traukęs komandą ketvirtajame kėlinyje. „Norisi ir džiaugtis, ir verkti po tokių rungtynių. Pirmoje pusėje daug negatyvo, koncentravimosi į save, o ne į komandą. Per daug negatyvo skyrėme sau. Pakalbėjome, kad gali nesisekti, bet galime sustoti. Jau parodėme šiemet, kad galime būti agresyvūs.
374 2022-11-04

Maksvytis po istorinio sugrįžimo: „Per savo karjerą tai esu matęs labai retai“

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą surengė įspūdingiausią savo sugrįžimą į rungtynes Eurolygos istorijoje. Antrajame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai mače su Berlyno ALBA turėjo 20 taškų deficitą (23:43). Tuomet žalgiriečiai susiėmė ir prieš trečiąjį kėlinį sumažino skirtumą iki 12 taškų.
1533 2022-11-04

Ulanovas: „Prie savų sirgalių „Partizan“ jaučiasi patogiai“

Ketvirtadienio vakarą Belgrado „Štark“ arenoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai laikys pirmąjį šio sezono serbų klubo egzaminą Eurolygoje – susitiks su Željko Obradovičiaus treniruojamu vietos „Partizan“ klubu. Rungtynių dieną žalgiriečiai spėjo surengti treniruotę, po kurios kartu su „Žalgiris TV“ mintimis apie būsimą akistatą su „Partizan“ mintimis dalijosi komandos kapitonas Edgaras Ulanovas. „Su Zachu turime gerų prisiminimų.
2022-10-27

Kontrolinės rungtynės: „Žalgiris“ antroje mačo pusėje palaužė „Wolves“

Po stovyklos Ispanijoje į Lietuvą sugrįžę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę kontrolinėse rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje rezultatu 80:59 (18:12, 16:18, 20:13, 26:16) įveikė Alytaus „Wolves“ komandą.
83
2022-09-19

Stiprūs permainų vėjai „Žalgiryje“ – būrio legionierių ateitis, dilema dėl veteranų ir galimi papildymai

Kauno „Žalgiris“ praėjusią savaitę oficialiai užbaigė tragišką sezoną. Daug bangavimų, pokyčių sudėtyje ir trenerių štabe kelia dar daugiau klausimų apie ateitį. Kas laukia toliau? Žalgiriečiai Eurolygoje liko paskutiniai šešiolikti. Norėdami bent jau pergalingai užbaigti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną klubo vadovai atliko dar vieną rokiruotę trenerių štabe. Jure Zdovcą pakeitė Kazys Maksvytis, kuris komandoje turėjo dirbti tik nuo ateinančio sezono.
2022-06-09

Ar „Anadolu Efes“ sustabdys Eurolygoje nebepralaiminčią „Fenerbahce“?

Stambulo „Fenerbahce“ – prieš „Anadolu Efes“. Šios Eurolygos rungtynės, vyksiančios penktadienį, kelia itin didelį susidomėjimą. Pastaruoju metu šios komandos – ant didžiulės bangos. „Fenerbahce“ (15 pergalių, 10 pralaimėjimų) laimėjo net 10 rungtynių iš eilės ir užima septintąją vietą. „Anadolu Efes“ (14, 10) triumfavo šešeriose iš paskutinių septynerių rungtynių. Ši komanda rikiuojasi aštunta.
2021-02-25

„Fenerbahče“ pralaimėjimą dar labiau apkartino nerimas dėl Guduričiaus

Stambulo „Fenerbahče“ komanda Turkijos lygoje pralaimėjo po pratęsimo, kuri namuose  97:102 pripažino Gaziantepo „Empera Hali“ pranašumą. Edgaras Ulanovas dėl legionierių limito nebuvo registruotas. „Fenerbahče“ rungtynes dar apkartino Marko Guduričiaus trauma, kuris susižeidė kelį.  Pralaimėjusiems 22 taškus pelnė Bobby Dixonas, 16 surinko Melih Mahmutoglu, o nugalėtojams 22 surinko Trevisas Simpsonas.