ukrainos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ukrainos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ukrainos rinktinė“.

Ukrainos rinktinės nariai himną giedojo apsijuosę šalies vėliava: neslėpė emocijų

Ukrainos futbolo rinktinė pirmadienio vakarą Miunchene rungtynėmis su rumunais pradėjo Europos čempionato kovas. Prieš susitikimą ukrainiečiai emocingai giedojo šalies himną apsijuosę vėliava. Kaip prieš mačą rašė šalies federacija, rinktinės nariai pagerbė tėvynę nuo okupantų ginančius visus Ukrainos vyrus ir moteris. „Viena komanda aikštėje dėl milijono sirgalių mūšio lauke. Prieš pirmąjį čempionato mačą pagerbiame visus Ukrainos gynėjus. Mes galime žaisti dėka jūsų.
121 2024-06-17

Antrose kontrolinėse rungtynėse Lietuvos moterų rinktinė nugalėjo Ukrainos ledo ritulininkes

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė sėkmingai užbaigė stovyklą Kaune. Penktadienį antrose kontrolinėse rungtynėse lietuvės 3:1 nugalėjo Ukrainos nacionalinę rinktinę. Mūsų šalies atstovėms pavyko atsitiesti po vakar patirto dramatiško pralaimėjimo 1:2. Po abejoms rinktinėms nerezultatyviai pasibaigusio pirmojo kėlinio, Lietuvos rinktinė netruko įsiveržti į priekį antrajame kėlinyje.
2023-12-15

„Žalgirio“ naujokas galėjo atstovauti Ukrainos rinktinei

Kauno „Žalgirio“ legionierius Brady Manekas svarstė atstovauti Ukrainos rinktinei. Šios šalies žurnalistas Oleksandras Prošuta praneša, kad aukštaūgis turi Ukrainos šaknų. „Jis turi ukrainietiškų šaknų. Manekas ir jo atstovai svarstė galimybę jam papildyti Ukrainos rinktinę. Tai vyko vasarą“, - rašė jis.  JAV pilietybę turintis 25 metų krepšininkas „Betsafe-LKL“ sezono pradžioje yra vienas „Žalgirio“ lyderių.
2023-09-29

Auklėtinius gyręs Maksvytis – apie dvyliktuko klausimą ir neįprastą vaidmenį Jogėlai

Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergalingai pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Įsibėgėję jie jokių vilčių nepaliko Ukrainos krepšininkams, kuriuos įveikė rezultatu 100:72. Po mačo vyriausiasis rinktinės treneris Kazys Maksvytis buvo patenkintas auklėtinių pasirodymu, nors pripažino, kad dar yra, kur pasitempti. „Žiūrėjome savo reikalus, bandėme skirtingus penketus, gynybas. Rungtynės buvo skirtos išsiryškinti kandidatams.
94 2023-07-29

Rezultatyviausiai prieš Ukrainą pasirodęs Kariniauskas išliko kuklus: „Dar ne geriausios rungtynės“

Kontrolinių rungtynių starte su Ukrainos krepšininkais susitikusi Lietuvos rinktinė įrodė savo pranašumą. Paskutiniame kėlinyje tikrą pirtį varžovams užkūrę lietuviai ukrainiečius pranoko 100:72. Rezultatyviausiai Panevėžyje šįvakar žaidė Vaidas Kariniauskas, kuris į ukrainiečių krepšį sumetė 18 taškų. Visgi, nors rezultatas – triuškinantis, V. Kariniauskas sakė, kad dar tikrai yra, kur pasitempti. „Tikrai dar ne pačios geriausios rungtynės kokybės prasme.
2023-07-29

Ketvirtajame kėlinyje įsismaginusi Lietuvos rinktinė nepaliko vilčių ukrainiečiams

Šeštadienio vakarą į pirmąją kontrolinių rungtynių kovą stojo pagrindinės Lietuvos rinktinės kandidatai. Paskutiniame kėlinyje stipriai įsibėgėję lietuviai Ukrainos krepšininkus įveikė rezultatu 100:72. Pirmasis kėlinys lietuviams prasidėjo ramiai ir abi komandos pasikeisdamos pelnė taškus. Likus dviem minutėms lietuviai turėjo minimalią – dviejų taškų – persvarą, tačiau netaikli Mato Jogėlos ataka ir Eimanto Bendžiaus pražanga Ukrainos krepšininkams suteikė galimybę išsiveržti į priekį.
296 2023-07-29

Palaikykime: šeštadienio vakarą – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynės su Ukraina

Šį šeštadienio vakarą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pratęs pasirengimą Pasaulio taurės čempionatui. Namuose, Panevėžyje, lietuviai susitiks su Ukrainos ekipa. Stebėti šias kontrolines rungtynės žiūrovai kviečiami per TV3 televiziją arba internetu, naujienų portale tv3.lt. Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse, kuriose lietuviai liepos 22 ir 24 dienomis sutriuškino Jordanijos ekipą, žiūrovai turėjo progą išvysti Dariaus Songailos vadovaujamą rezervinę rinktinę.
100 2023-07-29

Manniono vedama Italija užbaigė Ukrainos kovą dėl bilieto į pasaulio čempionatą

Iš kovos dėl vietos pasaulio čempionate pasitraukė Ukrainos krepšininkai (3-6). Jie svečiuose po nesėkmingo lemiamo ketvirčio 75:85 (21:23, 22:20, 14:15, 18:27) krito prieš Italijos rinktinę (7-2). Nugalėtojams 28 taškus pelnė Nico Mannionas (4/7 trit., 10/10 baud., 6 rez. perd., 4 per. kam., 28 n. b.). Jam geriausiai talkino 21 tašką pridėjęs Marco Spissu (4/8 trit., 7 rez. perd.), 11 pasižymėjo Amedeo Tessitori.
2023-02-24

Lietuvos golbolininkai išplėšė lygiąsias su Ukrainos rinktine

Portugalijoje vykstančiame pasaulio golbolo čempionate šeštadienį savo pasirodymą tęsė Lietuvos vyrų rinktinė. Dramatiškose D grupės trečiojo turo rungtynėse lietuviai išplėšė lygiąsias – 5:5 (3:2) – prieš Ukrainos rinktinę.
2022-12-10

Pasaulio taurės atranka: islandus įveikusi Ukraina pasigerino savo pozicijas

Pralaimėjimą pasaulio čempionato atrankoje patyrė Islandijos (4/4) rinktinė, kuri svetimoje arenoje 72:79 pralaimėjo Ukrainos (3/5) rinktinei.  Vilniaus „Ryto“ gynėjas Elvaras Fridrikssonas pralaimėjusiems per 33 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (2/12 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 2 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 4 sykius.
2022-11-14

Rusijos futbolo sąjungai atskleidus planus Ukrainos reikalavimas FIFA imtis veiksmų

FIFA ir UEFA sulaukė Ukrainos futbolo asociacijos (UAF) prezidento Andrijaus Pavelko kreipimosi dėl prašymo pašalinti Rusijos futbolo sąjungą (RFU). To reikalauti A. Pavelko nusprendė po to, kai RFU paskelbė savo planus į savo čempionatus integruoti okupuotų Ukrainos teritorijų futbolo klubus. Apie tokius planus antradienį paskelbė Rusijos ministro pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Černyšenka.
2022-10-26

Graikų žvaigždės prigesinti nesugebėję ukrainiečiai pirmą kartą suklupo

Antradieno vakarą Europos krepšinio čempionato C grupėje susikovė dvi pralaimėjimų nepatyrusios komandos. Graikai (4/0) išlaikė lyderių statusą ir 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22) palaužė Ukrainą (3/1). Rungtynes geriau pradėjo graikai, tačiau ukrainiečiai parodė savo charakterį ir skubiai ėmė vytis varžovus. Po dviejų ketvirčių Ukrainos rinktinė pirmavo 46:39. Tačiau graikai po ilgosios pertraukos susiėmė ir pasivijo varžovu, o po kelių akimirkų perėmė kontrolę į savo rankas.
2022-09-06

Negailestingas sutriuškinimas: Europos čempionato C grupėje ukrainiečiai nepaliko vilčių britams

Startavusi Europos krepšinio čempionato C grupė nustebino triuškinančia Ukrainos rinktinės pergale. Italijoje rezultatu 90:61 (22:17, 20:15, 24:12, 24:17) Ukrainos rinktinė nepaliko šansų Didžiajai Britanijai.  Ukrainiečiai greitai susikrovė dviženklį tašku pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos surengė įspūdingą spurtą ir ketvirtajame kėlinyje jau triuškino savo varžovus. Britams pavyko kiek apmažinti skirtumą, tačiau pasiekti pergalę šansų neliko.
2022-09-02

38 taškus per kėlinį Ukrainai atseikėję italai iškovojo pergalę

Pergalių seriją pasaulio čempionato atrankoje tęsia Italijos rinktinė (4/1). Ji svečiuose 97:89 (19:19, 15:26, 38:22, 25:22) pranoko Ukrainos krepšininkus (1/4). Nugalėtojams 20 taškų pelnė Simone Fontecchio (10/11 baud.), 17 įmetė Nicolo Melli, po 11 pasižymėjo Nico Mannionas (7/7 baud., 9 rez. perd.) ir Stefano Tonutas. Danilo Gallinari sąskaitoje – 10 taškų. Ukrainos rinktinėje rezultatyviausias su 11 taškų buvo Sviatoslavas Mykhailiukas (0/9 trit.
2022-08-24

Fantastišką pasirodymą surengęs suomių lyderis vedė komandą į pergalę prieš ukrainiečius

Fantastiškai žaidęs Lauri Markkanenas atvedė Suomijos rinktinę į pergalę draugiškose rungtynėse. Klivlando „Cavaliers“ puolėjo vedami suomiai po pratęsimo 97:94 (16:20, 31:24, 15:27, 25:16, 10:7) palaužė kovinguosius ukrainiečius. 38 minutes žaidęs L.Markkanenas pelnė net 42 taškus (7/11 dvit., 4/12 trit., 16/18 baud.
2022-08-18

Slovėnija be savo žvaigždžių palaužė Ukrainą, o serbai pranoko Juodkalniją

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo dabartinė Europos čempionė Slovėnija, kuri 86:82 (22:16, 18:16, 21:22, 25:28) palaužė Ukrainos nacionalinę ekipą. Slovėnijos rinktinė žaidė be savo žvaigždžių Luka Dončičiaus ir Gorano Dragičiaus. Nugalėtojams po 13 taškų surinko Zoranas Dragičius, Jaka Blažičius ir Aleksejus Nikoličius. Pralaimėjusiems 18 taškų pelnė Issufas Sanonas, 15 surinko Alexas Lenas. Slovėnija yra būsima Lietuvos rinktinės varžovė Europos čempionate.
2022-08-14

Turkijos rinktinė draugiškame mače neturėjo vargo su ukrainiečiais

Triuškinančią pergalę draugiškame mače pasiekė Turkijos krepšininkai. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 96:70 (25:12, 24:17, 26:19, 21:22) nesunkiai susitvarkė su Ukrainos rinktine. Nugalėtojų gretose penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo Cedi Osmanas su 17 taškų. 15 įmetė Alperenas Sengunas, 14 pridėjo Furkanas Korkmazas, 11 – Meliho Mahmutoglu sąskaitoje, 10 – Sertačo Šanli. Ukrainos rinktinei 16 taškų pelnė Artemas Pustovyi (8/8 dvit.
2022-08-11

Rygoje vos išsigelbėję ispanai palaužė Ukrainos rinktinę

Dramatišką kovą pasaulio čempionato atrankos turnyre laimėjo Ispanijos krepšininkai (5-1). Jie svečiuose 77:76 (20:19, 20:20, 17:21, 20:16) palaužė Ukrainos rinktinę (3-3), kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po iš eilės dviejų laimėtų rungtynių atrankoje. Iki mačo pabaigos likus 10 sekundžių ispanams pergalę atnešė taiklūs Xabi Lopezo-Arostegui baudos metimas. Krepšininkas lemiamu metu realizavo vieną metimą iš dviejų.
2022-07-07

Ukrainiečiai iškovojo antrą pergalę iš eilės atrankoje į pasaulio čempionatą

Antrąją pergalę iš eilės pasaulio čempionato atrankos turnyre pasiekė Ukrainos krepšininkai (3-2). Jie svečiuose 73:68 (35:21, 12:16, 10:16, 16:15) įveikė Šiaurės Makedonijos rinktinę (0-6), kuri liko be pergalės šiame etape ir atsisveikino su galimybe žengti tolyn. Nugalėtojams 24 taškus surinko Sviatoslavas Mykhailiukas (6/12 trit.), 10 įmetė Issufas Sanonas, 8 pelnė Illya Sydorovas (0/5 trit.). Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Andrejus Jakimovski su 17 taškų (9 atk. kam.
2022-07-04

Atrankos lange ukrainiečiams padės NBA žaidėjas

Ukrainos rinktinei Pasaulio taurės atrankos turnyre padės NBA žaidžiantis Svetislavas Michailiukas. Šiame atrankos lange ukrainiečiai susitiks su Gruzija, Šiaurės Makedonija ir Ispanijos komandomis. Krepšininkas neseniai pratęsė sutartį su Toronto Raptors ir kitame sezone uždirbs beveik 2 mln. JAV dolerių. Praėjusiame NBA sezone jis rinkdavo 4,6 taško. Kol kas nežinoma, ar rinktinėje žais kitas NBA ukrainietis Alexas Lenas.
2022-06-26

Vaizdo įrašas plinta it virusas: Rusijos ir Ukrainos dainininkių gestas po pasirodymo nepaliko abejingų

Socialiniame tinkle daugybės dėmesio sulaukė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas ukrainiečių soprano – Liudmila Monastyrska – ir Rusijos mecosoprano – Jekaterinos Gubanovos – apsikabinimas.  Vasario 26-ąją moterys pasirodė Neapolio „San Carlo“ teatro scenoje ir pasirodymo pabaigoje apsikabino. Simbolinis gestas buvo taikos žinia, kurią menininkės norėjo pasiųsti pasauliui. Žiūrovų tarpe daugelis šaukė „Taika“, skelbė operawire.com.
2022-03-04

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė 2014-uosius užbaigs kontroliniu maču su Ukrainos ekipa

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė 2014 metų sezoną užbaigs akistata Ukrainoje. Abiejų šalių futbolo federacijos sutarė dėl kontrolinių rungtynių lapkričio 18-ąją. Lapkričio 15-ąją Lietuvos rinktinė Sankt Galene žais 2016 metų Europos čempionato atrankos rungtynes su Šveicarija, o iš ten keliaus į Ukrainos sostinę Kijevą. Pasak Lietuvos futbolo federacijos pranešimo, kontrolinė dvikova su ukrainiečiais vyks lapkričio 18 d. (21 val.) Kijevo olimpiniame stadione.
2014-11-04

Į imtynes panašioje dvikovoje lietuviai palaužė Ukrainos rinktinę

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo varžybas Jono Kazlausko auklėtiniai baigė pergale. Po fiziškai itin kietos kovos Lietuvos rinktinė sekmadienį tik rungtynių pabaigoje 70:63  (18:13, 14:17, 16:16, 22:17) palaužė Mike‘o Fratello treniruojamus ukrainiečius ir užsitikrino mažiausiai antrą vietą E grupėje.
2013-09-15

Caras M. Fratello Ukrainos rinktinėje kamšo krepšinio pagrindų skyles

Buvusio NBA trenerio ir krepšinio analitiko Mike‘o Fratello filosofija jau davė puikių vaisių Ukrainos rinktinei, sėkmingai besikaunančiai Europos vyrų krepšinio čempionato antrajame etape. Itin garsiai amerikiečio vardas nuskambėjo po pergalės prieš serbus 82:75. „Mums, siekiantiems nutiesti savo kelią, tai itin svarbi pergalė“, - fibaeurope.com kalbėjo Caro pravardę turintis M. Fratello.
2013-09-15

Moterų rinktinei - paskutinis jėgų patikrinimas

2011 metų Europos moterų čempionato atrankos varžyboms besirengianti Lietuvos rinktinė rytoj ir poryt Kauno sporto halėje žais kontrolines rungtynes su Ukrainos nacionaline komanda. Prieš šiuos mačus sutrumpėjo Lietuvos rinktinės kandidačių sąrašas. Už darbą treniruočių stovyklose buvo padėkota Linai Aglinskaitei, Gretai Lukšytei ir Indrei Dudėnaitei.Šiuo metu su komanda Kaune jau sportuoja iš Europos jaunimo čempionato sugrįžusios Marina Solopova ir Giedrė Paugaitė.
2010-07-26

Jaunių rinktinė mačą su Ukraina baigė 2:2

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) futbolo rinktinė Baltarusijoje vykstančio tarptautinio turnyro trečiosiose rungtynėse A grupėje ketvirtadienį lygiosiomis 2:2 (1:1) sužaidė su bendraamžiais iš Ukrainos. Lietuvos komandai abu įvarčius įmušė Ovidijus Verbickas (8 ir 51 min.). Trenerio Valdo Dambrausko vadovaujama Lietuvos rinktinė, surinkusi 4 taškus po trejų rungtynių, grupėje užėmė trečiąją vietą. Tiek pat taškų savo sąskaitoje turinti Ukrainos komanda dėl geresnio įvarčių santykio liko antra.