UCLA Bruins

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „UCLA Bruins“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „UCLA Bruins“.

Kovoje su vienu iš prestižinių universitetų – galingas Tubelio pasirodymas

Nesėkmę NCAA lygoje patyrė Arizonos „Wildcats“ (25-6) krepšininkai, kurių gretose žaidžia ir Ąžuolas Tubelis. Lietuvio atstovaujamas universitetas svečiuose 73:82 (37:40, 36:42) nusileido UCLA „Bruins“ (27-4) komandai. Ą. Tubelis sužaidė puikias rungtynes. Aukštaūgis per 29 minutes pelnė 24 taškus (8/13 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 4 klaidas bei 5 kartus pažeidė taisykles.
2023-03-05

NCAA lygoje Tubelis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Pergalę nerezultatyviame NCAA mače iškovojo Arizonos „Wildcats“ (17-3) komanda su Ąžuolu Tubeliu. Lietuvio atstovaujamas universitetas šį kartą namuose 58:52 (26:23, 32:29) palaužė garsiuosius UCLA „Bruins“ (17-3) krepšininkus. Ą.Tubelis per 33 minutes aikštėje pelnė 14 taškų (5/15 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 10 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir 3 sykius pažeidė taisykles. Nugalėtojams 16 taškų surinko Oumaras Ballo (8 atk. kam.
2023-01-22

Skaudi netektis JAV: mirė 22-ejų talentingas puolėjas

Iš už Atlanto atskriejo niūri žinia – mirė jaunas ir talentingas vidurio puolėjas Jalenas Hillas. 22 metų 208 cm ūgio atletas buvo paskelbtas dingusiu be žinios Kosta Rikoje, o antradienį oficialiai pranešta apie jo žūtį. Mirties priežastis neskelbiama, o socialiniuose tinkluose jautria žinute pasidalino jo tėvas. „Mums skauda širdis pranešti draugams ir artimiesiems, kad mirė mūsų mylimas sūnus Jalenas. Jalenas dingo Kosta Rikoje ir neseniai sužinojome apie jo mirtį.
2022-09-21

Marčiulionis baigė pasirodymą NCAA „Kovo beprotybėje“

Pasirodymą NCAA „Kovo beprotybėje“ užbaigė „Saint Mary‘s Gaels“ universiteto komanda, kuriai atstovauja Augustas Marčiulionis. Lietuvio ekipa 56:72 (29:36, 27:36) neprilygo „UCLA Bruins“ krepšininkams. A.Marčiulionis ant parketo praleido viso labo 3 minutes, per kurias į krepšį nė karto nemetė ir taškais nepasižymėjo, tačiau spėjo kartą pažeidė taisykles. Pralaimėjusiems 18 taškų įmetė Loganas Johnsonas, 14 pridėjo Matthiasas Tassas (7 atk. kam.