toulouse

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „toulouse“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „toulouse“.

Prancūzijoje suklupęs „Liverpool“ bilieto į kitą Europos lygos etapą dar turės palaukti

Prancūzijoje suklupęs „Liverpool“ bilieto į kitą Europos lygos etapą dar turės palaukti Europos lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda. Ketvirtadienį išvykoje „Liverpool“ 2:3 nusileido „Toulouse“ komandai. Pralaimėjimas neleido anglams jau dabar užsitikinti vietos kitame turnyro etape. Pirmajame kėlinyje į priekį prancūzai įsiveržė po Arano Donnumo įvarčio.
2023-11-09

Mbappe sugrįžo į aikštę, bet Prancūzijos čempionai – vis dar be pergalių

Pirmąsias naujojo Prancūzijos „Ligue 1“ sezono rungtynes sužaidė Kylianas Mbappe, tačiau tai neužtikrino Paryžiaus „Saint-Germain“ komandai pirmosios pergalės. PSG antrose sezono rungtynėse svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Toulouse“ ekipa. Po dramų su komandos vadovais ir treniruočių ne pagrindinėje komandoje, K.Mbappe sugrįžo į aikštelę ir 62-ą minutę realizavo paties savo uždirbtą 11 metrų baudinį.
2023-08-20

Į „Dainavos“ piniginę įkris apvali suma – Hamuličius persikėlė į Prancūziją

Alytaus „Dainavai“ priklausęs puolėjas Saidas Hamuličius savo karjerą tęs Prancūzijoje. Šiandien futbolininkas oficialiai tapo „Toulouse“ klubo nariu ir su juo sudarė puspenktų metų sutartį.
2023-01-24

Puolime žibėję PSG vietiniame čempionate lengvai įveikė „Toulouse“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Toulouse“ futbolininkus. Lionelis Messi 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-09-01

PSG galvos skausmas: traumą patyręs Mbappe nerungtyniaus 4 savaites

Paryžiaus „Saint-Germain“ patvirtino, kad savaitgalio rungtynėse traumą patyręs komandos lyderis Kylianas Mbappe negalės žaisti futbolo apie keturias savaites. PSG savaitgalį rezultatu 4 – 0 įveikė „Toulouse“ ekipą Prancūzijos pirmenybėse, tačiau šią pergalę apkartino K.Mbappe trauma. Puolėjas buvo priverstinai pakeistas antrajame kėlinyje. PSG treneriui Thomui Tucheliui K.Mbappe trauma nėra vienintelis galvos skausmas.
2019-08-26

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.
2018-03-03

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.
2018-02-03

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.
2017-11-30

Įvarčių fejerverkas: PSG mušė penkis, „Monaco“ – šešis

Šeštadienį Prancūzijos futbolo lygoje įspūdingas pergales iškovojo čempionato lyderės ir favoritės – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei „Monaco“. PSG svečiuose 5:0 (3:0) sutriuškino Anžė SCO. Dubliais pasižymėjo Kylianas Mbappe (5, 84 minutėmis) bei Edinsonas Cavani (30, 60 min.). Įvartį pridėjo ir Julianas Draxleris (14 min.). „Monaco“ namie mušė dar daugiau – 6:0 (4:0) nepasigailėjo „Guingamp“. Dublius pelnė Guido Carrillo (10, 78 min.) ir Adama Traore (27, 75 min.
2017-11-05

Prancūzijoje – įspūdinga PSG žvaigždyno pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo PSG žvaigždynas. Paryžiaus „Saint-Germain“ svečiuose 2:1 (0:0) palaužė „Dijon“ futbolininkus. PSG pirmavo po 70-ąją minutę Thomaso Meunier pelnyto įvarčio. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 87-ąją minutę rezultatą išlygino Benjaminas Jeannot. Paryžiaus futbolininkai nesudėjo ginklų ir 92-ąją minutę po Kyliano Mbappe pergalę išplėšė T. Meunier. PSG (25 taškai) pirmauja čempionate. „Dijon“ (6 tšk.) – 17-as.
2017-10-14

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.
2017-08-21

Prancūzijos čempionai vargo su „Metz“

Prancūzijos lygoje be pralaimėjimų žengia čempiono titulą ginantis „Monaco“. Jis trečiojo turo rungtynėse svečiuose 1:0 (0:0) rungtynių pabaigoje palaužė „Metz“. Pergalingą įvartį 78-ąją minutę po Rachido Ghezzalo perdavimo pelnė Radamelis Falcao. Rungtynėms nebuvo registruotas Kylianas Mbappe, apie kurio išvykimą iš Monako kalbama vis dažniau. „Monaco“ pirmajame ture 3:2 palaužė „Toulouse“, antrajame – 4:1 „Dijon“. „Metz“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas.
2017-08-18

„Toulouse“ atleido du žaidėjus, jie įtariami dalyvavę ginkluotame užpuolime

Prancūzijos aukščiausiosios lygos „Toulouse“ atleido du savo futbolininkus, kurie įtariami dalyvavę ginkluotame užpuolime. Komanda atsisveikino su 19-mečiu puolėju Odsonne’u Edouardu. Prancūzą „Toulouse“ buvę paskolinęs čempionato lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Kai policija sportininką apklausė dėl incidento, „Toulouse“ futbolininką iškart išsiuntė atgal į Paryžių. O. Edouardo komandos draugas 20-metis saugas Mathieu Cafaro taip pat atleistas.
2017-04-03

Prancūzijos futbolo pirmenybių čempionas nelinkęs dalintis taškais su varžovais

Dvidešimt šeštą pergalę Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ligue 1) XXXIII turo rungtynėse iškovojo ketvirtą sezoną iš eilės ir šeštą kartą klubo istorijoje čempiono titulą jau užsitikrinęs „Paris St Germain“ (83 tšk.) klubas, svečiuose 2:0 (0:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius „Guingamp“ (39 tšk.) futbolininkus. Abiejų įvarčių autoriumi čempionų gretose tapo Lucas Moura (56 min. iš 11 m baudinio ir 71 min.
2016-04-10

Prancūzijos futbolo čempionate namuose žaidusios komandos dominavo

Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos. Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio.
2016-02-04

Air France taps dar viena pigių skrydžių bendrove?

Prancūzijos nacionalinės avialinijos Air France visais laikais buvo siejamos su maloniu aptarnavimu, komforto kupinu skrydžiu ir didelėmis lėktuvo bilietų kainomis. Panašu, kad visa tai tuoj taps istorija – kompanija sieks konkuruoti su pigių skrydžių bendrovėmis EasyJet ir Ryanair. Šį tikslą ji bandys įgyvendinti, prašydama, kad po skrydžio klientai susirinktų šiukšles ir sutvarkytų savo darbo vietą.
2011-07-12

Latvių FK „Ventspils“ stebina Europą

Vakar UEFA Europos lygoje vyko antrojo turo mačai. Juose užfiksuota aibė netikėtų rezultatų, o štai latvių FK „Ventspils“ ekipa iškovojo dar vieną tašką.
2009-10-02

Belgrade mirė serbų futbolo chuliganų sumuštas prancūzas

Prancūzijos futbolo sirgalius, kurį šį mėnesį Belgrade sumušė gauja serbų futbolo chuliganų, mirė vienoje iš Serbijos sostinės ligoninių, skelbia BBC. 28 metų Brice'as Tatonas buvo sumuštas rugsėjo 17 dieną prieš UEFA Europos lygos rungtynes tarp Belgrado „Partizan“ ir Prancūzijos „Toulouse“ ekipų. Po kelių dienų Belgrado parke buvo užpultas ir 25 metų australas, o penktadienį su žaizdomis galvoje į ligoninę buvo pristatytas ir Libijos pilietis.
2009-09-29

Serbų futbolo chuliganų sumuštas prancūzas yra kritinės būklės

27 metų Prancūzijos futbolo sirgaliui vakar dienos Europos lygos rungtynės Belgrade tarp vietos „Partizan“ ir „Toulouse“ klubų baigėsi nė neprasidėjusios. Vyras po muštynių su „Partizan“ chuliganais atsidūrė ligoninės intensyvios terapijos skyriuje. Skelbiama, kad muštynės centrinėje Belgrado dalyje prasidėjo apie 18 valandą vietos laiku, kai po apsižodžiavimo 30 „Partizan“ sirgalių užpuolė 15 bare alų ramiai gėrusių prancūzų. Dviems prancūzams šis incidentas baigėsi ligoninėje.
2009-09-18

Europos lygos starte – FK „Ventspils“ staigmena

Vakar startavo UEFA Europos lygos grupės varžybos. Sėkmingai jas pradėjo Latvijos čempionas FK „Ventspils“ klubas, kuris pateikė sensaciją ir Vokietijoje sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1 su tituluotuoja Berlyno „Hertha“ ekipa. Intriguojanti dvikova vyko Lilio mieste, kur vieto „Lille“ susikovė su CF „Valencia“ futbolininkais.
2009-09-18

Prancūzai Kaune žada atakuoti

Prancūzijos futbolo rinktinės treneris Raymondas Domenechas atskleidė savo kortas prieš artėjančias dvejas itin svarbias atrankos į 2010-ų pasaulio čempionatą rungtynes su Lietuvos nacionaline komanda. Stratego paskelbtame 23 futbolininkų sąraše – daugybė žvaigždžių ir net penki puolėjai. Varžovai surinko beveik stipriausią sudėtį.
2009-03-20

Liono klubui nepavyko anksčiau laiko tapti Prancūzijos čempionu

Liono „Olympique“ klubui šeštadienį nepavyko užsitikrinti septintojo iš eilės Prancūzijos futbolo čempiono titulo. Dvidešimties komandų turnyro lyderiai Liono futbolininkai XXXVII turo rungtynėse namuose 1:0 (0:0) įveikė trečiojoje pozicijoje likusią „AS Nancy“ (60 tšk.) vienuolikę. Likus vienam turui Liono „Olympique“ klubas turi 76 taškus ir toliau dviem lenkia antroje vietoje esančią Bordo „Girondins“ komandą, kuri savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Sochaux“ ekipą.
2008-05-11

Prancūzijos futbolo pirmenybių lyderis prarado du taškus

Du taškus Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXIII turo mače prarado septintojo čempiono titulo siekiantis Liono „Olympique“ (68 tšk.) klubas, šeštadienį rungtynes namuose su devintojoje pozicijoje esančia „Stade Rennes“ (45 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0). Aikštės šeimininkai pirmavo po Criso (16 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Stephane‚as M‚bia (90+2 min.
2008-04-13

Bordo klubas įsitvirtino antroje Prancūzijos futbolo lygos vietoje

Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXII turo rungtynėse Bordo „Girondins“ vienuolikė svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Stade Rennes“ ekipą ir, surinkusi 61 tašką, įsitvirtino dvidešimties komandų turnyro antroje vietoje. Po įvartį nugalėtojams pelnė Alou Diarra (18 min.) ir Fernando (83 min.). Lygoje pirmauja septintojo šalies čempiono titulo siekiantis Liono „Olympique“ (67 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje lieka „AS Nancy“ (52 taškai) futbolininkai.
2008-04-06

Prancūzijos futbolo čempionato lyderis tolsta nuo varžovų

Šeštadienį sužaistos aštuonerios Prancūzijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynės. Septynioliktą pergalę iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis Liono „Olympique“ (55 tšk.) klubas, svečiuose 1:0 (1:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius „Lille“ (32 tšk.) futbolininkus. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Fredas (32 min.). Du taškus prarado trečiąją vietą užimanti „AS Nancy“ (45 tšk.
2008-03-02

Prancūzijos futbolo čempionato mačuose įvarčių nebuvo

Sekmadienį dvejose Prancūzijos futbolo pirmenybių XXVI turo rungtynėse žiūrovai įvarčių neišvydo.Antrąją vietą dvidešimties komandų turnyre užimantis Bordo „Girondins“ (49 tšk.) klubas namuose neįstengė įveikti (0:0) keturioliktojoje pozicijoje esančios „Lille“ (32 tšk.) ekipos.Savo ruožtu vienas autsaiderių „Toulouse“ (18 vieta - 28 tšk.) tenkinosi lygiosiomis 0:0 su penktojoje pozicijoje esančiais Marselio „Olympique“ 39 tšk.) futbolininkais.