torino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „torino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „torino“.

Gvidas Gineitis žaidė, o „Torino“ pakilo į pirmą vietą Italijoje

Penktadienį Italijos „Serie A“ lygoje Gvidas Gineitis kilo nuo suolo ir žaidė nuo 67 minutės, o lietuvio ginamas „Torino" klubas išvykoje 3:2 nugalėjo Veronos „Hellas“ klubo žaidėjus. Po šios pergalės „Torino“ ekipa bent jau laikinai su 11 taškų pakilo į pirmą lygos vietą. Italijos „Serie C“ lygoje vartininkas Titas Krapikas liko ant „Messina“ klubo suolo, o jo ekipa namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Casertana“ ekipa.
2024-09-21

Traumą išsigydęs Gvidas Gineitis sugrįžo į „Serie A“ pirmenybes

Gvidas Gineitis pasveiko po kelio traumos ir jau sugrįžo ant „Torino“ klubo suolo, o 74 minutę buvo išleistas į aikštę rungtynėse, kuriose jo ginamas „Torino“ klubas sužaidė lygiosiomis 0:0 su svečiais „Lecce“ futbolininkais. „Serie A“ lygoje „Torino“ ekipa su 8 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje. Sekmadienį Slovėnijos lygoje visas rungtynes žaidė krašto gynėjas Pijus Širvys, o jo ginamas „Maribor“ klubas namuose 2:0 įveikė „Koper“ ekipą. Lietuvis 84 minutę gavo geltoną kortelę.
2024-09-16

„Serie A“ lygoje – „Torino“ ir „Juventus“ komandų lygiosios

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Torino“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Pirmajame kėlinyje abejos komandos susikūrė keletą pavojingų progų, tačiau nei vienai pasižymėti nepavyko. „Torino“ futbolininkai antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime. Duvanas Zapata pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė. Tuo tarpu Antonio Sanabria smūgiuotą kamuolį atrėmė Wojciechas Szczesny.
2024-04-13

Gvidas Gineitis žaidė be keitimo, o „Torino“ svečiuose iškovojo pergalę

Gvido Gineičio atstovaujama „Torino“ komanda vietiniame čempionate iškovojo tris brangius taškus ir „Udinese“ pranoko 2:0.  „Torino“ išsiveržė į priekį, kai po Mergim Vojvoda perdavimo keista kilpa galva į tolimą viršutinį vartų kampą smūgiavo Duvanas Zapata.
2024-03-16

Lietuvos futbolo talentas Gvidas Gineitis pasirašė ilgalaikę sutartį su „Torino“ klubu

„Torino“ klubas paskelbė, kad pasirašė ilgalaikę sutartį su saugu iš Lietuvos Gvidu Gineičiu. Oficialiame klubo pranešime rašoma, kad su 19-mečiu futbolininku sutartis pratęsta iki 2028 metų. Anksčiau kontraktas galiojo iki 2026-ųjų. Į Italijos komandą G. Gvineitis atvyko prieš dvejus metus ir po truputį išsikovoja savo žaidimo minutes. Pastaruoju metu jis vis dažniau žaidžia ir startinėje sudėtyje. Dvikovas su „Roma“ ir „Napoli“ jis pradėjo startavo sudėtyje.
2024-03-11

Gvidas Gineitis Italijoje liko ant suolo

Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse penktadienį saugas Gvidas Gineitis liko ant „Torino“ klubo suolo. Tuo metu jo ekipa išvykoje 0:1 nusileido „Fiorentina“ klubui, kuriam pergalingą įvartį 83 minutę pelnė gynėjas Luca Ranieri. Po šio pralaimėjimo „Torino“ eipa su 24 taškais rikiuojasi dešimtoje lygos vietoje.
2023-12-30

Gineitis Italijoje žaidė nuo mačo pradžios, o „Torino“ iškovojo pergalę

Lietuvos futbolo rinktinės saugas Gvidas Gineitis žaidė didžiąją mačo dalį, o jo atstovaujamas „Torino“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje namuose 1:0 įveikė „Lecce“. G. Gineitis mačą pradėjo nuo pradžių ir buvo pakeistas 82-ąją minutę. Per šį laiką lietuvis spėjo užsidirbti geltoną kortelę. „Torino“ pergalę nulėmė 41-ąją minutę pelnytas Alessandro Buongiorno įvartis. Po šio laimėjimo „Torino“ turnyrinėje lentelėje užima 13-ąją vietą.
2023-10-28

Gineičio sugrįžimas į „Torino“ jaunimo ekipą nebuvo pergalingas

Pasibaigus Italijos „Serie A“ lygos sezonui Gvidas Gineitis sugrįžo padėti „Torino“ U-19 ekipai, kuri vakar žaidė „Primavera“ čempionato pusfinalyje prieš „Fiorentina“ U-19 ekipą. Nors G.Gineitis žaidė visas rungtynes, jo sugrįžimas į jaunimo komandą pergalės neatnešė. „Torino“ jaunimas namuose 0:1 pralaimėjo „Fiorentina“ talentams ir pasitraukė iš kovos dėl čempionų titulo. Dėl „Primavera“ čempionų titulo finale susirems „Fiorentina“ ir „Lecce“ klubų jaunimo komandos.
2023-06-07

Gineitis solidžiai žaidė „Serie A“ lygoje, tačiau jo atstovaujama „Torino“ ekipa patyrė nesėkmę

Šeštadienį Italijos „Serie A“ lygoje dar vieno savojo šanso sulaukė aštuoniolikmetis Gvidas Gineitis, kurį rungtynėse stebėjo Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. Lietuvos rinktinės saugas buvo įtrauktas į startinę „Torino“ klubo sudėtį rungtynėms prieš „Roma“. Šįkart G. Gineitis žaidė visas 90 minučių ir tai buvo pirmasis kartas lietuvio karjeroje, kuomet jis žaidė visas Italijos „Serie A“ lygos rungtynes.
2023-04-08

„Torino“ pratęsė sutartį su Gvidu Gineičiu

Savo vietą „Torino“ pagrindinėje komandoje išsikovojęs lietuvis Gvidas Gineitis sulaukė pasitikėjimo ir iš klubo. Šiandien „Torino“ pranešė, kad pratęsė sutartį su 18-mečiu futbolininku iki 2026 metų vasaros bei pagerino saugui finansines sąlygas. G. Gineitis pasaulio čempionato metu šią žiemą sugebėjo į save atkreipti dėmesį ir „Torino“ treneris Ivanas Juričius saugą iš jaunimo komandos perkėlė į pagrindinę.
2023-03-02

Du kartus rungtynėse atsilikęs „Juventus“ galiausiai nugalėjo „Torino“

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Torino“ futbolininkus. Yannas Karamohas jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Torino“ į priekį 1:0. Juanas Cuadrado 16-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Antonio Sanabria 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Torino“ naudai 2:1. Danilo per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu...
2023-03-01

Gineitis žaidė antrose Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse

Pirmadienį Gvidas Gineitis antrą kartą žaidė Italijos „Serie A“ lygoje. Šįkart lietuvis pasirodė aikštėje rungtynėse prieš „Cremonese“ klubą. „Torino“ klubui priklausantis aštuoniolikmetis saugas rungtynes pradėjo ant suolo, o treneris lietuvį į aikštę išleido per pridėtą rungtynių laiką – antrą pridėto laiko minutę, tad šįkart G.Gineitis pasirodė tik epizodiškai. Rungtynės tarp komandų pasibaigė lygiosiomis 2:2, o visi rungtynių įvarčiai buvo įmušti dar prieš pasirodant G.Gineičiui aikštėje.
2023-02-21

Istorinis Gineičio debiutas Italijos „Serie A“ lygoje pažymėtas nesėkme prieš „Milan“

Italijos „Serie A“ lygoje penktadienio ebiutavo lietuvis Gvidas Gineitis. „Torino“ klubui priklausantis 18-metis saugas buvo įtrauktas į startinę komandos sudėtį išvykos rungtynėse prieš AC „Milan“. „San Siro“ stadione G.Gineitis žaidė tik kėlinį, nes po pertraukos „Torino“ treneris Ivanas Juričius pakeitė jaunąjį lietuvį. Tiesa, 25 minutę G.Gineitis buvo įspėtas geltona kortele, todėl laikyti jauną žaidėją aikštėje buvo rizikinga ir tos rizikos I.Juričius priimti nesiryžo.
2023-02-11

Lietuvių pasirodymai užsienyje: Zubas žaidė Portugalijoje, Gineitis pelnė įvartį Italijoje, Lasickas nepralaimi Slovėnijoje

Sekmadienį Portugalijos stipriausioje lygoje žaidė lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ klubo vartininkas rungtynėse prieš „Casa Pia“ išlaikė sausus vartus, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Daug darbo šiose rungtynėse E. Zubas neturėjo ir jam atremti tek tik vieną varžovų smūgį. Po šių lygiųjų „Arouca“ su 7 taškais rikiuojasi aštuntoje lygos vietoje. Slovėnijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atsrovauja Justas Lasickas.
2022-09-05

Ibros sugrįžimas pažymėtas „AC Milan“ bilietu į kitą taurės etapą

„AC Milan“ Italijos futbolo taurės aštuntfinalyje po baudinių serijos 1:0 įveikė „Torino“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą. Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Rafaelis Leao 50-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Vanja Milinkovičius Savičius sėkmingai atrėmė kamuolį. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Diogo Dalotas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2021-01-13

„Milan“ užfiksavo blogiausią startą „Serie A“ lygoje per pastaruosius 81-erius metus

„Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygos pirmenybėse per pirmuosius 6 turus iškovojo 2 pergales, patyrė net 4 pralaimėjimus ir šiuo metu rikiuojasi vos šešioliktoje turnyrinės lentelės vietoje. Tai yra blogiausias šios komandos užfiksuotas startas vietiniame čempionate per pastaruosius 81-erius metus.
2019-09-30

Turino miesto derbyje „Juventus“ kailį ir vėl gelbėjo Ronaldo

35-asis Italijos „Serie A“ pirmenybių turas prasidėjo karštu Turino miesto derbiu, kuriame herojumi ir vėl tapo Cristiano Ronaldo. Aštuntą iš eilės šalies čempionų titulą jau anksčiau užsitikrinęs „Juventus“ klubas namie išplėšė lygiąsias 1:1 (0:1) „Torino“. Svečiai į priekį išsiveržė 18-ąją mačo minutę, kai pasižymėjo Saša Lukičius. „Juventus“ ilgai ir nesėkmingai bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau tą pavyko padaryti tik pačioje pabaigoje, kai įvartį pelnė C.Ronaldo (84 min.
2019-05-03

Lėktuvo katastrofa pražudė vieną geriausių komandų istorijoje

Vos keli šimtai metrų nuo Turino (Italija) stūgso įspūdingą miesto panoramą atverianti, tačiau kartu ir siaubingą 70-metį šiemet mininti „Superga” kalno bazilika. Dabar ji atstatyta ir sulaukia gausybės turistų, bet vietiniai žmonės čia kasmet renkasi toli gražu ne vedami idėjos pasigrožėti miestu ir viršaus. Tūkstančiai Turino gyventojų iki šių dienų su liūdesiu prisimena lemtingą 1949-ųjų gegužės 4 dieną.
2019-01-15

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.
2018-05-06

Italijoje „Juventus“ artėja prie eilinio titulo

Italijos futbolo čempionate „Serie A“ eilinę pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Jis šeštadienį namie 3:1 (0:1) nugalėjo „Bologna“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Simone Verdi. 51-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė Sebastienas De Maio. Vėliau du rezultatyvius perdavimus atliko Douglas Costa, o įvarčius pelnė Sami Khedira (63 min.) ir Paulo Dybala (69 min.
2018-05-05

Milano derbis baigėsi be įvarčių

Trečiadienį Europos futbolo stadionuose vyko ne tik UEFA Čempionų lygos rungtynės. Sužaisti keturi „Serie A“ mačai. Tarp jų – be įvarčių pasibaigęs Milano derbis. Nominaliai namie žaidęs „Milan“ (51 taškas) užima šeštąją Italijos lygos poziciją, „Inter“ (59 tšk.) – ketvirtąją.
2018-04-05

„Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje toliau lyeriauja „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Bergamo „Atalanta“. Pergalingą įvartį po Jose Callejono perdavimo 65-ąją minutę įmušė Driesas Mertensas. Intriguojanti vienų „Serie A“ lyderių dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Tokiu rezultatu išsiskyrė namie žaidęs Milano „Inter“ ir į svečius atvykusi „Roma“. Pastaroji pirmavo po Stephano El Shaarawy įvarčio, pelnyto 31-ąją minutę.
2018-01-21

„Serie A“: lyderiai tolsta

Italijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Serie A“ lyderiai. „Napoli“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo Veronos „Hellas“. 65-ąją minutę įmušė Kalidou Koulibaly, 78-ąją – Jose Callejonas. Turino „Juventus“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Cagliari“. Pergalingą įvartį 74-ąją minutę pelnė Federico Bernardeschi. „Napoli“ ir „Juventus“ tvirtai pirmauja lygoje.
2018-01-07

Milano derbyje prireikė pratęsimo

Intriguojančiame Italijos futbolo taurės ketvirtfinalyje prireikė pratęsimo. Po jo „Milan“ iš tolimesnių „Coppa Italia“ varžybų eliminavo principinį varžovą – Milano „Inter“. Derbis baigėsi „Milan“ pergale 1:0. Tokį rezultatą lėmė 104 minutę įmuštas 19-mečio Patricko Cutrone įvartis.
2017-12-28

„Serie A“: du lyderiai šventė pergales, vienas pralaimėjo

Šeštadienį „Serie A“ 18-ojo turo rungtynes sužaidė trys lygos lyderiai. Namuose pergales šventė „Napoli“ ir Turino „Juventus“ futbolininkai. Tuo metu Milano „Inter“ pralaimėjo svečiuose. „Napoli“ triumfavo penkių įvarčių trileryje. Visi tikslūs smūgiai atlikti pirmajame kėlinyje. Neapolio futbolininkai buvo stipresni už Genujos „Sampdoria“ – 3:2 (3:2). Nugalėtojams įvarčius pelnė Allanas (16 minutė), Lorenzo Insigne (33 min.) ir Marekas Hamšikas (39 min.
2017-12-24

„Milan“ atleido trenerį ir į jo vietą paskyrė klubo legendą

Vincenzo Montella epopėja Milane baigėsi. Futbolo klubas „Milan“ atleido trenerį ir į jo poziciją paskyrė klubo legendą – Gennaro Gattuso. Pakutiniuoju „Milan“ vadovų kantrybės lašu tapo savaitgalio rungtynės. Madų sostinės komanda namie 0:0 sužaidė su „Torino“. „Milan“ užima septintąją „Serie A“ poziciją ir 18 taškų atsilieka nuo pirmaujančio „Napoli“. Nepaisant to, kad buvo atleistas, V. Montella socialiniame tinkle rašė, jog jam buvo garbė treniruoti šį klubą.
2017-11-27

„Napoli“ grįžo į pirmąją poziciją, laimėjo ir „Juventus“

Milano „Inter“ pirmąja „Serie A“ pozicija džiaugėsi parą. Sekmadienį į viršūnę sugrįžo „Napoli“, svečiuose 1:0 (0:0) parklupdęs Udinės „Udinese“ futbolininkus. 33-ąją minutę Jorginho pasinaudojo šeštadienio Cristiano Ronaldo pamoka – nerealizavo 11 metrų baudinio, bet pirmasis suskubo prie vartininko Simone Scuffeto atmušto kamuolio. Triuškinamą pergalę iškovojo Turino „Juventus“, savo aikštėje 3:0 (0:0) nugalėjęs „Crotone“. Visi įvarčiai krito per 19 antrojo kėlinio minučių.
2017-11-27

Italijoje išsigelbėjo „Juventus“, kiti lyderiai sužaidė lygiosiomis

Turino „Juventus“ futbolininkai iki 57-osios rungtynių minutės vijosi absoliučius Italijos „Serie A“ autsaiderius, bet sugebėjo išsigelbėti – sekmadienį namie 2:1 (0:1) nugalėjo „Benevento“. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Amato Ciciretti. „Juventus“ rezultatą pavyko išlyginti 57-ąją minutę, kai kamuolį į vartus nukreipė Gonzalo Higuainas. Šeimininkai pergalingą įvartį įmušė 65-ąją minutę, kai tikslus buvo Juanas Cuadrado.
2017-11-05

Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pergales iškovojo lygos lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Napoli“. „Juventus“ savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Feraros SPAL. Šeimininkams įvarčius pelnė Federico Bernardeschi (14 minutė), Paulo Dybala (22 min.), Gonzalo Higuainas (65 min.) ir Juanas Cuadrado (70 min.). „Napoli“ svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Genoa“. Dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas (14, 30 min.). 60-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.
2017-10-26

Mažumoje žaidęs „Juventus“ įmušė šešis įvarčius, tris jų – Sami Khedira

„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica. „Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio. 26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese.
2017-10-22

Rezultatyvus Milano derbis baigėsi dramatiška „Inter“ pergale

3:2 (1:0). Taip dramatiškai sekmadienį baigėsi Milano derbis. Jį laimėjo nominalūs rungtynių šeimininkai „Inter“ futbolininkai, įveikę „Milan“. „Inter“ po Mauro Icardi dublio (28, 63 minutėmis) pirmavo 2:1. „Milan“ gretose pasižymėjo Suso (56 min.). 81-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Giacomo Bonaventura (81 min.). Šeimininkų pergalę lėmė 11 metrų baudinys. Jį 90-ąją minutę realizavo hetriką įsirašęs tas pats M. Icardi.
2017-10-16

Paulo Dybala neįmušė 11 metrų baudinio, „Juventus“ prarado pirmuosius taškus

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pirmuosius sezono taškus prarado šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“. Turino komandai pergalę galėjo išplėšti Paulo Dybala, bet argentinietis nerealizavo 11 metrų baudinio. „Juventus“ pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0. Turino ekipa du įvarčius pelnė per tris minutes. 21-ąją buvo tikslus Federico Bernardeschi. 24-ąją po jo perdavimo įmušė Gonzalo Higuainas.
2017-10-02

„Juventus“ minimaliu rezultatu palaužė „Fiorentina“ futbolininkus

„Juventus“ Italijos „Serie A“ žengia be pralaimėjimų. Turino futbolininkai trečiadienį namie 1:0 (0:0) nugalėjo Florencijos „Fiorentina“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 52-ąją minutę. Kamuolį į vartus nukreipė Mario Mandžukičius. „Fiorentina“ rungtynes baigė dešimtiese, mat 66-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Milanas Badeljis.
2017-09-20

Kol kiti perka žaidėjus, „Chelsea“ poilsiauja

Londono „Chelsea“ iškėlė į viršų Anglijos „Premier“ lygos titulą... ir užmigo. Kol kiti klubai perka žaidėjus, „aristokratai“, panašu, atostogauja. Romelu Lukaku buvo vienas pagrindinių vasaros taikinių, bet šiuo metu puolėjas jau yra labai arti susitarimo su „Manchester United“. Jau kalbama, kad tarp trenerio Antonio Conte ir už žaidėjų pirkimus atsakingų Marinos Granovskajos bei Michaelo Emenalo esanti įtampa kyla.
2017-07-07

Oficialu: „Manchester City“ įsigijo vartininką, už kurį sumokėjo daugiausia svarų istorijoje

Bronzos medalius Anglijos „Premier“ lygoje iškovojusi „Manchester City“ pranešė apie naują pirkinį – vartų sargą iš Brazilijos Edersoną Moraesą. Už jį paklota rekordinė vartininkui suma – 35 milijonai svarų. „Man patinka viskas, kas susiję su „Manchester City“, – duoklę naujajam klubui atidavė E. Moraesas. – Komanda su Pepu Guardiola auga vis labiau ir labiau. Treneris renka jauną ekipą ateičiai. Tai man padėjo apsispręsti.“ E. Moraeso teigimu, jis visada svajojo žaisti Anglijoje.
2017-06-08

„Juventus“ auklėtinis Vykintas Slivka: Turino komandą Italijoje palaikys ne visi

Šeštadienį UEFA Čempionų lygos finale Kardife susitiks Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“. Italijos čempionai Lietuvoje turės aistringą sirgalių – „Juventus“ akademijos auklėtinį 22-ejų Vykintą Slivką. Realus pratęsimo ir baudinių scenarijus – Vykintai, Čempionų lygos finalo laukiame visi. Tačiau, manau, tu ypač. Neklystu? – Taip, iš tikrųjų, labai nekantrauju. Bus įdomu pažiūrėti. Šįkart finalas, sakyčiau, klasiškas. Noriu sužinoti, kaip, kas ir ką.
2017-06-02

Europos lygos finale – garsių Anglijos ir Nyderlandų klubų mūšis

Ar garsusis „Manchester United“ klubas, Anglijos čempionate užėmęs tik šeštąją vietą, pateks į UEFA Čempionų lygą? Tai paaiškės šį vakarą Švedijos Solnos mieste. Čia vyks Europos lygos finalas, kuriame „raudonieji velniai“ kovos su Amsterdamo „Ajax“ komanda. Šį mačą tiesiogiai nuo 21.35 val. rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Nugalėtojui atiteks kelialapis į Čempionų lygos varžybas.
2017-05-24

Joe Hartas netinkamas net „Torino“ klubui?

Buvęs „Manchester City“ vartų sargas Joe Hartas, kuris yra išnuomotas „Torino“ klubui, nepaliko gero įspūdžio ir Italijoje. Dabartino klubo prezidento Urbano Cairo teigimu, Joe Hartas daro per daug klaidų ir tapo komandos problema šiame sezone. „Serie A“ ekipa yra įsitaisiusi turnyro lentelės viduryje. Nors „Torino“ prezidentas teigia, kad anglas padarė ir gerų dalykų, bet priduria, kad tiek klaidų iš vartininko nesitikėjo. „Jis padarė keletą klaidų. Ypač, kai išbėgdavo link kamuolio.
2017-05-15

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Italijos aukščiausiosios futbolo lygos „Serie A“ lyderiai sekmadienį sužaidė lygiosiomis – „Napoli“ namuose 1:1 (0:1) baigė mačą su Turino „Juventus“. Svečiai šeimininkus užklupo greitu įvarčiu – 7-ąją minutę įmušė vokietis Sami Khedira. „Napoli“ rezultatą išlygino sužaidus valandą. 60-ąją minutę pasižymėjo slovakas Marekas Hamšikas.
2017-04-03

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

„Serie A“: po triuškinančios pergalės Italijoje karaliauja „Juventus“

Trečiadienį Italijos futbolo „Serie A“ lygoje sužaistos aštuonerios dešimtojo turo rungtynės. Aštuntą pergalę iškovojo čempionato lyderis Turino „Juventus“. Turino futbolininkai namuose 4:1 sutriuškino „Sampdoria“ ekipą. Dublį pelnė Giorgio Chiellini. Po įvartį pridėjo Mario Mandžukičius ir Miralemas Pjaničius. „Sampdoria“ klubui paguodos įvartį įmušė Patrikas Schickas. Turino klubas turi 24 taškus ir yra čempionato lyderis.
2016-10-27

Pergalės skonį „Manchester City“ ekipai apkartino gėdingas vartininko žaidimas

Pergalingai Mančesterio derbis baigėsi „miestiečiams“, tačiau ne kokie prisiminimai iš rungtynių pasilinks jų vartininkui Claudio Bravo. Vartų sargas vaikiškai klydo net tris kartus. Vieną tokį epizodą 42-ąją minutę įvarčiu pavertė „raudonųjų velnių“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius. C. Bravo laimei, jo komanda sugebėjo nugalėti 2:1, tad kalimo prie kryžiaus jis turėtų išvengti. Tai buvo pirmosios čiliečio rungtynės vilkint „Man City“ marškinėlius.
2016-09-10

Pepui Guardiolai neįtiko: Joe Hartas išsiųstas į Italiją

Joe Hartas neįtiko naujajam „Manchester City“ treneriui Pepui Guardiolai ir yra skolinamas Italijos pirmenybių klubui „Torino“. Praėjusią savaitę „miestiečiai“ pasirašė sutartį su Claudio Bravo, tad J. Hartas būtų buvęs trečiasis komandos vartininkas, jis nežaidė ir pirmuose trijuose „Premier“ lygos susitikimuose. J. Harto agentas Jonathanas Barnettas portalui „tuttosport.com“ sakė: „Taip, Joe Hartas žais „Torino“. Tai galutinis sprendimas.
2016-08-30

Italijoje eilinė „Juventus“ pergalė

„Serie A“ čempionate sekmadienį žaidžiamos septynios 28-to turo rungtynės. Ir toliau sėkmingai žaidžia Turino „Juventus“ klubas. Italijos čempionai išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Bergamo „Atalanta“. Turino „Juventus“ klubas jau nepralaimi 18-kos rungtynių iš eilės ir per 18-ą rungtynių iškovojo 17-ą pergalių. Rungtynėse prieš „Atalanta“ čempionus į priekį vedė Andrea Barzagli ir Mario Lemina, pelnę įvarčius atitinkamai 24-tą ir 86-tą minutėmis. Abu įvarčius asistavo Mario Mandžukičius.
2016-03-06

Italijoje - "Inter" pažeminimas namuose

Sekmadienį Italijoje buvo sužaistos šešios „Serie A“ šeštojo turo rungtynės. Pagrindinis Italijos lygos sirgalių dėmesys bus sutelktas į rungtynės tarp „Inter“ ir „Fiorentina“ klubu. Rungtynės rezultatu 4:1 laimėjo svečiai iš Florencijos.
2015-09-27

2015-2016 metų sezoną Italijos futbolo čempionas Turino „Juventus“ pradėjo pralaimėjimu

Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios 2015-2016 metų sezono Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) pirmojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyre pirmauja pergales iškovoję ir po 3 taškus turintys devyni klubai. Netikėtu pralaimėjimu sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Cyril Thereau (78 min.