skystis
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skystis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skystis“.
Mama į tualetą įpylė šio skysčio: rezultatas pribloškė
Ne retai žmonėms patinka geros valymo gudrybės, ypač kai tai reiškia, kad namų ruošos darbus galima atlikti be jokių papildomų pastangų.
Taigi, kai viena mama pasidalijo savo neįprastu tualeto valymo gudrybėmis, tai patraukė dėmesį, rašo thesun.co.uk
Paskelbusi pranešimą „Facebook“ grupėje „Mamos, kurios valo“, australė atskleidė, kad jau 14 metų į klozeto bakelio indų plovimo skystį ji išspaudžia indų ploviklį, todėl jos tualetas visada būna švarus ir gaiviai kvepiantis.
Mokyklose kyla svaigalų epidemija: „Tai yra tragedija“
Neaiškiomis narkotinėmis medžiagomis elektroninėse cigaretėse apsinuodijusių vaikų skaičius drastiškai auga. Maža to, elektronines cigaretes nepilnamečiams pardavinėja kiti nepilnamečiai. Vien Klaipėdos policija kas mėnesį pradeda daugiau nei 20 ikiteisminių tyrimų, jauniausiam narkotikų prekeiviui nėra nei 14 metų.
O kur ir kaip įsigyti tokio „patobulinto“ skysčio žinojo kiekvienas TV3 žinių pakalbintas nepilnametis.
Klaipėdos vaikų ligoninės reanimacijoje kapsi lašelinė.
Į klozeto bakelį įpylė šio skysčio: dabar nuolat kvepia gaiva
Valymo ekspertai atskleidė paslaptį, kaip pasirūpinti, kad jūsų vonios kambarys kvepėtų gaiviai 24 / 7. Viskas, ko jums reikės, yra skalbinių minkštiklis.
„Sadie’s Professional Cleaning Services“ socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalino neįtikėtina gudrybe – jų teigimu, skalbinių minkštiklis su kiekvienu vandens nuleidimu išsklaido nemalonius kvapus ir nedaro jokios žalos.
Klaipėdos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl galimai narkotinėmis medžiagomis „papildyto“ skysčio platinimo
Klaipėdos rajono pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, rašoma policijos pranešime spaudai. Įtarimai pareikšti 2003 m. gimusiam vyrui.
2023-05-09 ryte, policijos pareigūnas, Gargžduose pastebėjo tris nepilnamečius, kurių elgesys sukėlė įtarimų.
Vyras Jonavos bažnyčioje apsipylė degiu skysčiu, tada pradėjo elgtis agresyviai
Policijos departamentas praneša, kad sausio 11 d., apie 17 val. 50 min., Jonavoje, Vilniaus gatvėje esančioje bažnyčioje užfiksuotas incidentas.
Pranešama, kad vyras (g. 1969 m.) apsipylė degiu skysčiu bei agresyviai elgėsi.
Asmuo buvo paguldytas į ligoninę. Surinkta medžiaga ikiteisminiam tyrimui pradėti.
Kieme papurškite burnos skalavimo skysčio: rezultatas nustebins
Kenkėjai yra vienas didžiausių nemalonumų namuose ir sode, ypač ant lauko trinkelių ir terasų, nuo kurių jie gali patekti tiesiai į namą.
Joshua Green iš „Infinite Paving“ sakė: „Nors dėl prasto oro jau nebepriiminėsite svečių lauke ar nenaudosite kiemo erdvės, vis tiek labai svarbu apsisaugoti nuo kenkėjų“.
„Kenkėjai, kuriuos traukia kiemo erdvė, yra labai pavojingi, nes jie gali greitai išplisti sodo teritorijoje ir padaryti didelę žalą jūsų augalams“.
Yra keli metodai, kuriuos galite paban...
Ugniagesiai ragina atsargiai elgtis su kepsninėmis ir degiuoju skysčiu
Ugniagesiai ragina atsargiai elgtis su kepsninėmis ir degiuoju skysčiu – juos naudoti tik pagal gamintojo instrukcijoje nurodytus reikalavimus.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad šiemet ugniagesiai gelbėtojai daugiau kaip 10 kartų Lietuvoje vyko gesinti nuo kepsninių kilusių gaisrų.
Nuo kepsninės užsidegė namo stogas, nuo šašlykinių buvo užsidegusi žolė, dar kitur – medinė malkinė, šiltnamis.
Perspėja dezinfekcinio skysčio naudotojus: štai, kokių medžiagų reikia vengti
Paviršiams dezinfekuoti skirtas skystis neturėtų būti naudojamas ant rankų, taip pat svarbu atidžiai perskaityti informaciją dezinfekcinio skysčio etiketėje, pataria chemikas. Priešingu atveju galima nudeginti odą, pažeisti akis, kvėpavimo takus, sukelti alergines reakcijas, apsinuodyti ar net apsvaigti.
„Dėl mažo žmonių srauto nuosavoje aplinkoje patariama nenaudoti agresyvių dezinfekcinių priemonių, nes tam nėra būtinybės.
Aušinimo skysčio išgėręs Tomas įspėja kitus: pasimokykite iš jo klaidos
Namuose apsinuodyti galima ne tik pasenusiu, neteisingai paruoštu maistas ar vaistais. Ūmų apsinuodijimą gali sukelti aušinimo skystis, buitinė chemija ir net kosmetika. Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (RVUL) Ūminių apsinuodijimų ir Toksikologijos reanimacijos skyriaus vedėja Gabija Laubner ragina elgtis apdairiai, o apsinuodijus nesinaudoti „liaudiškais“ metodais ir kreiptis į specialistus.
Pacientas Tomas (vardas pakeistas) 5 dienas praleido RVUL Toksikologijos centre.
Kaune į seniūnijos pastatą nepatekę du žmonės apsipylė degiu skysčiu ir pasidegė
Policijos departamentas praneša, kad sausio 12 d. apie 16 val. 20 min. Kaune, A. Juozapavičiaus pr., į seniūnijos pastatą bandė patekti neblaivi (1,97 prom.) moteris (g. 1971 m.) ir neblaivus (2,33 prom.) vyras (g. 1973 m.).
Jie grasino panaudoti plastikinį butelį su degiu skysčiu, tačiau darbuotojai uždarius pastato duris, apsipylė rūbus ir vienas kitą padegė.
Įvykio metu asmenys nenukentėjo, apdegė rūbai.
REKLAMA
REKLAMA
Įspėja dėl dezinfekcinio skysčio: jokiu būdu nedarykite šių naudojimo klaidų
Įpusėjus antrajam karantinui, o susirgusiųjų COVID-19 infekcija kreivei vis dar neplokštėjant, dezinfekcinio skysčio pardavimai dar labiau šoktelėjo. Iš gyventojų kasdienybės jis niekur nebuvo dingęs dar po pirmojo visuotinio karantino, tačiau netinkamai naudojamas jis gali pakenkti sveikatai. Vaistininkai sulaukia vis daugiau nusiskundimų iš gyventojų, kurie arba netyčia paragavo šio skysčio, arba ėmė jausti nemalonius pojūčius būdami dažnai dezinfekuojamoje patalpoje.
Įsidėmėkite šiuos punktus: jūsų rankos nebeskilinės ir nebus sausos
Dar visai neseniai jautėme malonumą vaikščioti be pirštinių, rankų dar nebuvo pakandę žvarbūs orai, o ir virusas leido šiek tiek atsikvėpti. Vis dėlto dabar, artėjant žiemai, pats laikas pasirūpinti rankų sveikata ir grožiu, juolab kad šiuo laikotarpiu ir vėl naudojame įvairius dezinfekcinius skysčius.
Pasakė, ar verta naudoti burnos skalavimo skystį
Kietas dantų šepetėlis – didelis jų priešas, o dar blogiau – tarpdančių nepriežiūra, sutaria vaistininkė Monika Žalytė ir burnos higienistė Dovilė Turkovė. Ką dar būtina žinoti apie burnos higieną, kad džiaugtumėmės gražiais dantimis, sveikomis dantenomis, gaiviu burnos kvapu ir išvengtume ligų?
Tai, kad dantis reikia valytis bent du kartus per dieną – kiekvienas žino nuo vaikystės. Tačiau tik nedaugelis girdėjo, kad įprastu dantų šepetėliu pašalinama tik apie 60 proc.
Rankas dezinfekavęs vyras staiga užsidegė: padarė esminę klaidą, dėl kurios įspėja kitus
Taksi vairuotojas patyrė stiprius nudegimus, kai jo rankų dezinfekavimo skystis automobilio viduje užsidegė į „liepsnų kamuolį“.
Brianas Hutchinsonas buvo ką tik dezinfekavęs rankas, kai pastebėjo, kad keleivio sėdynėje kažkas paliko žiebtuvėlį – jį paėmęs jis nusprendė patikrinti, ar žiebtuvėlis veikia.
42–ejų metų vyras iš Niukastlo, Didžiosios Britanijos, sako, kad liepsna jam ant rankų uždegė dezinfekcinį skystį, o tada ugnis išsiplėtė jam į kojas ir galvą.
Onutė pasidalijo gigantiškų orchidėjų žiedų paslaptimi: priemones rasite namuose
Prieš kurį laiką kartu su tv3.lt skaitytojais dalijomės Onutės įspūdingų orchidėjų nuotraukomis ir atskleidėme, kaip kaunietė jas prižiūri. Šį kartą Onutė sutiko pasidalinti ir dar keliomis orchidėjų auginimo gudrybėmis, kurias naudoja jos draugės.
Onutė sako, kad jos draugės yra pamėgusios dvi orchidėjų priežiūros gudrybes. Viena artima kaunietės bičiulė jau gerą dešimtmetį savo orchidėjas barsto cinamonu, o kita – palaisto jas burnos skalavimo skysčiu.
Genialus mokytojos triukas: skalbinių minkštikliu valo pagalves
Turėdami daugiau laiko namuose daugelis žmonių imasi kapitalinio namų valymo. Viena moteris sugalvojo šį genialų triuką, kaip visus namų paviršius nuvalyti švariausiu įmanomu būdu.
TikToke publikuotame vaizdo įraše mokytoja, vardu Mina, pasidalino savo sugalvotu būdu, kaip namuose pasigaminti purškiamo valomojo skysčio.
Vaizdo įraše rodoma, kaip moteris sumaišo du skirtingų kvapų skalbinių minkštiklius su dalimi vandens. Tuomet ji mišinį gerai pakrato sename buteliuke su purškikliu.
Mama pribloškė internautus: visą laiką skalbimo skystį naudojo netinkamai
Žmonės buityje dažniausiai pasiskirsto į du tipus: tie, kurie mėgsta ir naudoja skalbimo miltelius ir tie, kurie naudoja skalbimo skystį. Tačiau viena mama Australijos socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą sumaištį, kai suvokė, kad ilgus metus skalbimo skystį naudojo visiškai netinkamai.
Amber Miller neslėpė nuostabos, kai sužinojo, kad skalbinių skysčio paskirtis – į skalbimo mašinos būgną įdėti visą indelį, pripildytą skysčio, o ne tiesiog iš indelio skystį supilti ant skalbinių.
Gydytoja perspėja dėl dezinfekcinių priemonių: gali atsiverti net žaizdos
Šiomis dienomis savo kasdienybės nebeįsivaizduojame be dezinfekcinių priemonių. Nors specialistai ragina dezinfekcinį skystį naudoti kaip įmanoma dažniau, vis dėlto jis ypač sausina mūsų odą, o laiku jos neprižiūrėjus, tai gali sukelti ir itin skaudžių pasekmių.
Socialiniame tinkle „Facebook“ žaibiškai ėmė plisti lietuvių nuotraukos, kuriose matyti itin išbertos, žaizdotos rankos. Visi jie teigia, kad tokios pasekmės atsirado, naudojant dezinfekcines priemones.
Dezinfekcinio skysčio rinkoje jaučiamas deficitas: gamybai trūksta žaliavų
Leidimais gaminti dezinfekcinį skystį Lietuvos įmonės apdalytos, bet patenkinti visos paklausos jos negali, nes ne tik žaliavos brangsta dešimtimis kartų, bet jos vis sunkiau gauti, rašo „Verslo žinios“.
„Vilniaus degtinės" generalinis direktorius Rokas Mituzas tikisi, kad po kelių savaičių situacija stabilizuosis ir deficito rinkoje nebebus, tačiau bendrovė priversta ne tik dozuoti produkciją, bet ir spręsti, kam ją teikti: „Dar turime šiokį tokį savo rezervą, tad per artimiausią mėnesį turėtu...
SAM: prielaidų dezinfekcinio skysčio kainų augimui nėra
Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) nemato priežasčių, kodėl turėtų brangi dezinfekcinis skystis, rašo „Kauno diena“.
„Jo paklausą gamintojai turėtų patenkinti, o kainą turėtų reguliuoti rinkos dėsniai. Ministerija šiuo metu nemato prielaidų dezinfekcinio skysčio kainų augimui“, – dienraščiui teigė viceministrė Kristina Garuolienė.
Šiuo metu vaistinėms rekomenduojama pagal galimybes riboti vienam gyventojui parduodamą dezinfekcinių priemonių kiekį.
Parodė, kaip dezinfekcinį skystį pasigaminti patiems
Vis didėjanti koronaviruso baimė sąlygojo dezinfekcinio skysčio trūkumą visame pasaulyje.
Pasak Didžiosios Britanijos sveikatos tarnybos, pats efektyviausias būdas sustabdyti koronavirusą – rankas plautis muilu ir vandeniu. Jei muilo ir vandens nėra, raginama naudoti rankų dezinfekcinį skystį. Tačiau dabartinėje situacijoje jo labai sunku gauti.
Laimei, vaistininkas Shamiras Patelis pasidalino paprastu receptu, kaip namie pasigaminti gan efektyvaus dezinfekcinio skysčio.
Medikai perspėja: padaugėjo apsinuodijimų dezinfekciniais skysčiais
Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad nuo vasario pabaigos, kai šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) buvo paskelbta ekstremali padėtis, itin padaugėjo apsinuodijimų dezinfekciniais skysčiais.
Siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 sukeliamos infekcijos, labai svarbu laikytis tinkamos rankų higienos, kuo dažniau plauti jas su muilu, reguliariai dezinfekuoti, stengtis neliesti rankomis veido: akių, burnos, nosies.
Gydytoja atskleidžia – šią dezinfekcinę priemonę pamiršta net vaistininkai
Kol gyventojai iš lentynų šluoja paskutiniuosius dezinfekcinio skysčio likučius, o Sveikatos apsaugos ministerija ieško sprendimų jo atsargoms pildyti, gydytojai tikina, kad tokioje situacijoje dezinfekcinį skystį puikiausiai gali pakeisti salicilo rūgšties spiritas.
Pasak ilgametę patirtį turinčios šeimos gydytojos Neringos Martinonienės, net vaistininkai kartais pamiršta apie salicilo rūgšties spiritą kaip dezinfekcinę priemonę.
„Salicilo rūgšties spirito gamybai naudojamas 70% etanolis.
Leidimai gaminti dezinfekcinį skystį jau suteikti 14-ai įmonių: dar 4 laukia
Leidimus gaminti dezinfekcinį skystį gavo 14 įmonių – dalis jų jau pradėjo skysčio gamybą, jis artimiausiu metu pasirodys prekyboje.
„Dezinfekcinio skysčio užteks visiems – problema dėl leidimų išspręsta, yra daugiau kaip keliolika gamintojų ir tiekėjų, kurie turi leidimus. Paminėtina, kad leidimų išdavimas nėra kliūtis įmonėms galinti dezinfekantus.
SAM: leidimus gaminti dezinfekcinį skystį įmonės turės dar ketvirtadienį
Leidimus gaminti dezinfekcinį skystį įmonės gaus dar ketvirtadienį, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. (SAM) Jos duomenimis, dešimt įmonių atitinka reikalavimus ir gali pradėti jo gamybą. Visos įmonės kartu gali pagaminti apie 2 tūkst. tonų skysčio per mėnesį.
„Visos jos dar šiandien turės reikiamą leidimą tiekti rinkai ir naudoti rankų dezinfekantus.
Sužinojusios, kur mama maudo savo dukrą, moterys pašėlo: skamba baisiai
Viena mama susilaukė prieštaringų komentarų, atskleidusi, kad savo mažą vaiką maudo vonelėje su dezinfekciniu skysčiu, nes jai labai patinka jo kvapas, rašoma mirror.co.uk.
Vaikų auginimo forume „Net Mums“ kilo tikras sujudimas dėl dezinfekcinio skysčio naudojimo. Viskas prasidėjo tuomet, kai viena mama prisipažino, kad savo trimetę dukrą maudo vonioje su skysčiu.
Pirmąkart prabilo „dezinfekcinio skysčio skandalo“ liudininkė: viskas buvo tikrai ne taip
Sujudimas Kauno klinikose dėl per klaidą sulašinto dezinfekcinio skysčio tęsiasi ir toliau. Viešai į žiniasklaidą besikreipusi nukentėjusios mergaitės mama tikina, kad jai buvo siūlomi pinigai už tylą, o tuo metu Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas prof. Rimantas Kėvalas tokias kalbas neigia ir reikalauja viešo mamos atsiprašymo.
Kėvalas apie dezinfekcinio skysčio skandalą klinikose: reikalauja viešo atsiprašymo
Sujudimas Kauno klinikose – pilvo skausmų kankinamai atvežtai paauglei per klaidą sulašintas dezinfekcinis skystis.
Mergaitės mama nusprendė netylėti ir apie tai papasakojo žurnalistams. Maža to, ji pareiškė, jog Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas prof. Rimantas Kėvalas paprašė jos tylėti ir neva pažadėjo jai už tylą sumokėti.
Pirmas kartas klinikose
Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su profesoriumi R.Kėvalu, kuris nuodugniai paaiškino, kas iš tikrųjų nutiko priėmimo skyriuje.
Vilniuje vyras išgėrė langų plovimo skysčio: baigėsi mirtimi
Vilniaus ligoninėje dėl apsinuodijimo mirė langų plovimo skysčio išgėręs vyras. Kaip pranešė policija, 72 metų vyras mirė sekmadienį apie 7.05 val. Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, esančioje Šiltnamių gatvėje. Į Toksikologijos reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių vyriškis buvo pristatytas dėl apsinuodijimo išgėrus langų plovimui skirto skysčio.
Neaiškiu skysčiu apipilto automobilio savininkė: jis buvo stabtelėjęs
Vilniaus policija aiškinasi, kas neaiškiu skysčiu apipylė tris automobilius. Vieno jų vairuotoja važiuodama į darbą apsinuodijo, ji išvežta į ligoninę. Įtariama, kad keršto ėmėsi moters sutuoktinis, su kuriuo ji skiriasi.
Vilniaus ligoninėje mirė neaiškiu skysčiu apsinuodijęs vyras
Sekmadienį Vilniaus ligoninėje mirė neaiškios kilmės skysčiu apsinuodijęs vyras, pranešė Policijos departamentas. 1970 metais gimęs vyras dėl apsinuodijimo nenustatytos kilmės skysčiu į gydymo įstaigą atvežtas šeštadienį 12 val. 10 min. iš buto Antakalnio gatvėje. Jis buvo be sąmonės. Sekmadienio naktį vyras mirė. Aplinkybės aiškinamos.
Lenkijos mokslininkai neperšaunamas liemenes gamins iš skysčio
LRT Televizijos laida „Panorama“, LRT.lt Lenkijos karinio centro mokslininkai sako išradę technologiją, kuri leis neperšaunamas liemenes gaminti iš specialiaus skysčio. Lenkus įkvėpė vadinamieji ne Niutono skysčiai, kurie priklausomai nuo smūgio jėgos ir trukmės staiga gali tapti neįveikiamai klampūs. „Moratex“ centro bandymų įraše demonstruojama, kad kulka paskęsta maiše.
Aušinimo skystis – ne amžinas
Dėl pasenusio ir praradusio savo savybes aušinimo skysčio ilgainiui galima patirti labai didelių nemalonumų. Aušinimo skysčio keitimas – vienas iš periodinės techninės automobilio priežiūros darbų. Tad atėjus šiltajam metų laikui ne pro šalį pasirūpinti savo automobilio aušinimo sistema. Nepasverta rizika Aušinimo sistemos skystį patartina keisti bent jau kas dvejus metus. Žinoma, derėtų naudoti tokį patį aušinimo skystį, koks buvęs, papildant trūkstamą jo kiekį.
Karštojo ledo fokusai: kaip vienu rankos kyštelėjimu stiklainį šilto skysčio paversti ledu?
Vaizdas išties toks, kad gali atvipti žandikaulis: eksperimento autorius į, rodytųs, vandens sklidiną stiklainį įmerkia ranką, ir vanduo staiga pradeda ledėti. Ledu apauga visa plaštaka. Įdomiausia tai, kad stiklainis sklidinas šilto skysčio! Visa tai – karštojo ledo fokusai. Viskas labai paprasta. Stiklainį reikia pripilti lydyto natrio acetato. O tada beveik pakaks į jį įmerkti ranką – ir skystis tiesiog beregint pradės ledėti. Įdomu tai, kad ledas nėra šaltas – jis maloniai šiltas.
Šilutės rajone aptikta degtinės varykla
Liepos 2 d. apie 19 val. Šilutės r., Degučių k., ūkiniame pastate, sulaikytas S. M., kuris gamino naminę degtinę. Įvykio vietoje rastas aparatas naminei degtinei gaminti, 53 litrai bespalvio skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, ir 850 litrų rusvos spalvos skysčio (raugo-brogos). R. M. uždarytas į areštinę.
Raseinių rajone aptiktas naminės fabrikėlis
Gegužės 15 d. 20 val. 30 min. Raseinių r., Katauskių k., miške prie Pražuvos upelio, rastas aparatas namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, metalinė talpa su maždaug 2 t skysčio, turinčio specifinį brogos (raugo) kvapą ir devynios įvairaus dydžio plastikinės talpos su maždaug 150 litrų skysčio, turinčio specifinį namų gamybos alkoholinių gėrimų kvapą. Įtariamieji A. B. (gimęs 1971 m.) ir M. V. (gimęs 1983 m.) uždaryti į areštinę.
10 atvejų, kai žmogaus gyvybę išgelbėjo alkoholis (II)
Kas dieną girdime, kaip alkoholis griauna žmonių gyvenimus. Tačiau retais atvejais alkoholis išgelbsti žmonių gyvenimus. Listverse.com šįkart pasakoja būtent apie 10 tokių nutikimų... 5. Gydytojai naudoja alkoholį siekdami sukelti širdies smūgį 2007 metais senyvo amžiaus britas Ronaldas Alsomas buvo informuotas, kad serga reta širdies aritmijos forma. Tokie įprasti gydymo metodai kaip defibriliacija arba vaistai jam nepadėjo.
10 keistų viduramžiškų gydymo būdų (II)
Medicina yra viena iš moderniosios civilizacijos pagrindų – laikome ją savame suprantamu dalyku. Tačiau ne visuomet užteko tik nueiti į gydytojo kabinetą ir gauti vaistų, kurie netrukus pagerintų jūsų savijautą. Pasak šio Listverse.com sąrašo, gydymas viduramžiais buvo ne tik kur kas pavojingesnis, skausmingesnis, bet ir keistesnis… 5. Nuodingi anestetikai Viduramžiais apie anestetikus buvo žinoma gana mažai. Bendroji anestezija atrasta tik prieš 150 metų.
Medžiagos, kurios meta iššūkį fizikos dėsniams
Medžiagos, apie kurias bus kalbama šiame straipsnyje – dar vienas priminimas, kad gyvename XXI amžiuje. Skystį atstumiantis purškalas ar substancija, sugerianti neįtikėtinai daug vandens – tai ne magija, tai tiesiog mokslas. Nepaprastai hidrofobiškas purškalas Šis purškalas atstumia bet kokį skystį (taip pat ir alyvą). Pakanka nupuršti juo bet kokį paviršių (cemento bloką, avalynę, drabužį, elektronikos prietaisą), ir jis suformuoja barjerą, pro kurį skystis negali prasisunkti.
Lietuvių sukurtas produktas pretenduoja sugriauti Europos gamintojų monopoliją
Tarptautinė antžeminių aviacijos paslaugų bendrovė UAB „Baltic Ground Services“ (BGS) neseniai sėkmingai įveikė savo pačių sukurto naujojo orlaivių antiledodaros skysčio „Defrosol ADF“ sertifikavimo procesą. Tarptautiniais sertifikatais patvirtintas gaminys yra ne tik efektyvus, bet ir nekelia grėsmės aplinkai. „Baltic Ground Services“ yra pirmoji antžeminių aviacijos paslaugų bendrovė pasaulyje pati sukūrusi I tipo ekologišką antiledodaros priemonę.
Bendrovės „Lesta“ pajamas pernai augino eksportas
Eksploatacinius skysčius transporto priemonėms gaminančios Lietuvos bendrovės "Lesta" pajamos praėjusiais metais augo 36 proc. ir siekė 17 mln. litų. 2011 m. įmonės pajamos buvo 12,5 mln. litų. Beveik trečdalis pajamų praėjusiais metais gautos iš "Lesta" produktų eksporto į užsienio šalis. "Lesta" nuosekliai investuoja į gamybos technologijas bei procesus.
10 specifinių vaistų nuo pagirių iš viso pasaulio
Alkoholis padėjo formuoti žmonijos istorijos kursą. Didžiąją istorijos dalį buvo nesaugu gerti vandenį dėl didžiulės infekcijos rizikos. Vaisių fermentavimas ir alaus gaminimas leido saugiai malšinti troškulį, kadangi etanolis naikina visas bakterijas. Deja, alkoholio teikiama nauda ir malonumai kartu atnešė ir bjaurų šalutinį poveikį – pagirias. Kada tik žmonės vartojo alkoholi, jie turėjo susitaikyti ir su jo pasekmėmis.
Pasvalietis į miesto ligoninės rentgeno kabinetą šliūkštelėjo neaiškaus skysčio
Pasvalietis nutraukė miesto ligoninės rentgeno kabineto darbą, ant grindų šliūkštelėjęs neaiškios kilmės skysčio.
Policijos duomenimis, incidentas įvyko pirmadienio popietę Geležinkeliečių gatvėje esančioje Pasvalio miesto ligoninėje, kai į rentgeno kabinetą užėjęs asmuo ant grindų pripylė neaiškios kilmės, aštraus kvapo, geltonos spalvos skysčio, nuo kurio kabineto laborantei pradėjo graužti gerklę.
Tyrimas: paprastus automobilių priežiūros darbus lietuviai atlieka patys
Eksploatacinius skysčius transporto priemonėms gaminančios Lietuvos bendrovės „Lesta“ užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad dauguma šalies gyventojų (89 proc.) savarankiškai plauna savo automobilius, keičia langų valymo ir aušinimo skysčius.
Į alaus barą įmestas butelis su degiu skysčiu sukėlė gaisrą
Į alaus barą Panevėžyje, išdaužus lango stiklą, įmestas butelis su degiu skysčiu sukėlė gaisrą.
Anot Policijos departamento pranešimo, gaisras J. Basanavičiaus gatvėje esančiame alaus bare kilo penktadienį apie 3.45 val.
Gaisro metu aprūko lango rėmas ir siena.
Nuostolis nustatinėjamas.
Vilniuje likviduotas naminukės fabrikėlis
Viename Vilniaus gyvenamųjų namų butų policija aptiko naminukės fabrikėlį ir konfiskavo per 8 litrus skysčio, turinčio alkoholio kvapą. Buto savininkė paaiškino, kad tai yra etilo alkoholis.
Anot Policijos departamento pranešimo, gavus informacijos, kad viename V. Maciulevičiaus gatvės namų prekiaujama pilstuku, trečiadienį policijos pareigūnai užfiksavo, kad name esančio vieno buto savininkė pardavė butelį su neaiškios kilmės skysčiu vienam vyriškiui.
Ch. Aguileros kojomis per pasirodymą laidotuvėse tekėjo keistas skystis
Šeštadienį pasaulis atsisveikino su muzikos legenda Etta James, kuri kovojo su leukemija dvejus metus. Dainininkė mirė sausio 20 dieną.
Į laidotuves vienoje Los Andželo bažnyčioje susirinko dainininkės šeima, gerbėjai bei būrys įžymybių. Christinai Aguilerai teko garbė atlikti vieną žinomiausių E. James dainų „At Last“.
Jausminga Ch.
Dėl „Costa Concordia“ katastrofos bus paskelbta nepaprastoji padėtis
Italijos aplinkos ministras Corrado Clinis pirmadienį sakė, kad dėl prie Italijos krantų apvirtusio kruizinio laivo „Costa Concordia“ paskelbs nepaprastąją padėtį. Tai leis panaudoti valstybės lėšas siekiant užkirsti kelią aplinkosaugos katastrofai.
C. Clinis sakė, kad iš laivo pradėjo tekėti kažkoks skystis, bet dar neaišku, ar tai degalai. Pasak jo, prie laivo įrengiami apsauginiai barjerai.
Kaune kaukėtas vyras sporto klube išpylė cheminę medžiagą, evakuoti žmonės
Ketvirtadienio rytą Kaune, Šilainių mikrorajone, į Baltų prospekte esantį sporto klubą įbėgęs kaukėtas vyras išpylė galimai nuodingą, aštrų kvapą skleidusį skystį ir pabėgo.
Dėl įvykio teko evakuoti visą pastatą, nes įtartina cheminė medžiaga skleidė aštrų kvapą, todėl baiminamasi dėl žmonių sveikatos.
Pastate įsikūręs sporto klubas, parduotuvė, šeimos klinika. Kvapas pasklido ir po šias patalpas.
Sulčių pakuotėje rasti du prezervatyvai
Rugpjūčio 9 d. 12.00 val. Kėdainių r. PK areštinėje buvo patikrintas 39-erių kėdainietės atneštas siuntinys suimtajam.
Atneštoje sulčių pakuotėje buvo rasti du prezervatyvai su skaidriu skysčiu. Taip pat suimtajam buvo atneštas ir 0,5 litro talpos mineralinio vandens butelis su skaidriu skysčiu.
Moters teigimu, prezervatyvuose esantis skystis yra alkoholis, o mineralinio vandens buteliuke yra atskiestas ,,Metadonas“.
Ji po apklausos išleista į namus.