seimo etikos
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „seimo etikos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „seimo etikos“.
Puidoko pareiškimai apie karą Ukrainoje šokiravo ne vieną: politologai sako, kad „kaip politikas jis yra nulis“
Po skandalingų pasisakymų apie karą Ukrainoje parlamentaras Mindaugas Puidokas pareiškė besitraukiantis iš Darbo partijos. Buvę partijos kolegos svarsto, kad sprendimą trauktis M. Puidokas brandino jau kurį laiką. Politikos ekspertai išlieka pasibaisėję M. Puidoko pareiškimais dėl karo ir sako, kad politinės ateities šis politikas, ko gero, nebeturės.
Seimo narys M. Puidokas vos Rusijai užpuolus Ukrainą savo „Facebook“ paskyroje parašė skandalingą komentarą.
Matulo sprendimą Seime svarstys etikos sargai: kilo klausimas, ar neturėjo nusišalinti
Seimo etikos sargai trečiadienį imsis tirti Seimo nario, konservatoriaus Antano Matulo elgesį, kilus klausimui, ar parlamentaras turėjo nusišalinti svarstydamas klausimą, susijusį ir su jo sūnumi.
A. Matulo vadovaujamas Seimo Sveikatos reikalų komitetas trečiadienį svarstė Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo pataisas. Jomis siūloma įvesti kadencijas valstybės ir savivaldybių biudžetinių ir viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų vadovams.
Būrys garsenybių stojo į kovą prieš Gražulį: įrašas plinta žaibišku greičiu
Socialiniuose tinkluose garsūs žmonės dalijasi įrašu, kuriame reikalauja, kad seimo narys Petras Gražulis būtų pašalintas iš Seimo Kultūros komiteto.
To siekia daugiau kaip 700 kultūros srities atstovų, į kovą prieš P.Gražulį stojo ir itin garsūs veidai.
Seimo Kultūros komitetas pritaria LRT prašymui, kad jo nebetikrintų Etikos komisija
Seimo Kultūros komitetas pritarė Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos prašymui, kad galimų LRT etikos pažeidimų ateityje nebegalėtų vertinti Visuomenės informavimo etikos komisija.
LRT teigia, kad tokio tikrinimo reikėtų atsisakyti, nes bus steigiamas atskiras LRT etikos kontrolierius, o Etikos komisijoje dirba komercinės žiniasklaidos deleguoti atstovai.
Iš Seimo darbotvarkės išbrauktas klausimas dėl apkaltos Rozovai iniciatyvos
Iš Seimo posėdžio darbotvarkės ketvirtadienį išbrauktas klausimas dėl apkaltos parlamentarei Irinai Rozovai iniciatyvos.
To paprašė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Vanda Kravčionok, pranešusi, kad frakcijos narė I. Rozova serga.
Už tai, kad iniciatyva nebūtų svarstoma, balsavo 64 Seimo nariai, prieš buvo 30 ir susilaikė aštuoni parlamentarai.
Seimo Etikos komisijos pirmininkas: reikia rinkti parašus dėl parlamento paleidimo
Seimo daugumai ignoruojant teisines normas ir balsavimu priimant Seimo statuto neatitinkančius sprendimus, reikėtų pradėti rinkti parašus dėl parlamento paleidimo, teigia opozicijai priklausantis Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas.
„(...) dauguma visiškai nesiskaito, balsuoja, kaip nori, yra kažkoks jovalas. Matyt, reikia pradėti galvoti apie tai, kad reikia rinkti parašus ir bandyti paleisti parlamentą.
Opozicijos lyderė neatmeta galimybės rengti apkaltą Gražuliui
Opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad įvertinus prokurorų medžiagą bus svarstoma galimybė surengti apkaltą Seimo nariui Petrui Gražuliui. „Ten tikrai pakankamai problematiška dėl Konstitucijos galimo pažeidimo, atlygio gavimo, jei paaiškėtų, kad šie kaltinimai teisingi, tai jau kvepia apkalta. Aš manau, kad tikrai šis klausimas iškils, tik iki šiol jis neiškilo, nes su informacija ką tik susipažinome“, – BNS penktadienį sakė opozicijos lyderė.
Valdantieji sulaukė kaltinimų dėl įstatymo pažeidimo
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydama išaiškinti, ar Seimo valdančiosios Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos nariai nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, nenusišalindami balsuojant dėl su jų partijos finansavimu susijusių klausimų, rašoma pranešime.
Seimo pirmininkas apie priekabiavimo skandalą: tikiu mergina
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis palaiko apkaltą konservatoriui Mykolui Majauskui. Jis teigė pasirašęs apkaltos iniciatyvą, nes tiki mergina, apkaltinusia Seimo narį netinkamu elgesiu. „Manau, kad tai teisinga. Aš tikiu, kad ta mergina kalbėjo tiesą“, – trečiadienį Žinių radijui sakė parlamento pirmininkas. Jis apgailestavo, kad ankstesni tyrimai dėl M. Majausko elgesio nebuvo sėkmingi.
Seimo etikos komisija: G. Kirkilą neblaivumu apkaltinę konservatoriai pasielgė neetiškai
Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) neetiškais pripažino konservatorių Jurgio Razmos ir Gabrieliaus Landsbergio pasisakymus, kai Seimo vicepirmininką „socialdarbietį“ Gediminą Kirkilą apkaltino, kad jis neblaivus pirmininkavo posėdžiui.
REKLAMA
REKLAMA
„MG Baltic“ apskundė V. Baką ir R. Juknevičienę
Verslo koncernas „MG Baltic“ ketvirtadienį kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl Seimo narių Vytauto Bako ir Rasos Juknevičienės elgesio. Koncerno advokatas Linas Belevičius sako, kad parlamentarai galėjo pažeisti įstatymus, nes viešai komentavo „dar nebaigto parlamentinio tyrimo metu gautą ir dar nepatikrintą informaciją, komitetui dar neištyrus visų įrodymų ir nepatvirtinus išvadų“. „Seimo nariai V. Bakas ir R. Juknevičienė galėjo pažeisti įstatymų reikalavimus, draudžiančius skelb...
Opozicija svarsto apkaltos R. Karbauskiui galimybes
Opoziciniai socialdemokratai teigia svarstantys galimybes rengti apkaltą valdančiųjų „valstiečių“ lyderiui Ramūnui Karbauskiui po trečiadienį Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nustatytų pažeidimų. Socialdemokratai pabrėžia, kad VTEK nustatė, jog R. Karbauskis iš viso penkis kartus pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą. „Jeigu vieną kartą nedeklaruotų – galima suprasti – gal pamiršo, neapsižiūrėjo.
Seimo Etikos komisija siūlo neperbalsuoti dėl M. Basčio
Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) siūlo neperbalsuoti dėl Mindaugo Basčio apkaltos. Taip pat komisija siūlo keisti Seimo statutą ir uždrausti viešinti biuletenius, kad nebūtų pažeistas balsavimo slaptumas. „Perbalsuoti nesiūlome, nes sukuriamas toks precedentas, kai pasinaudojus vienu ar kitu nederamu elgesiu bus nuolat perbalsuojama slaptų balsavimų metu, to negalima leisti“, – komisijos sprendimą žurnalistams pristatė EPK vadovė Rita Tamašunienė.
Seimo teisininkas: slapto balsavimo valios paviešinimas yra pažeidimas
Jeigu Seimo narys paviešina, kaip balsavo per slaptą balsavimą, tai galima laikyti slapto balsavimo principo pažeidimu, teigia Seimo Teisės departamento vadovas. „Todėl ir yra numatytas slaptas balsavimas išskirtiniais atvejais, kad Seimo nariai be kitų interpretacijų galėtų pareikšti savo poziciją. Slapto balsavimo pažeidimu galima laikyti, jeigu asmuo viešina savo poziciją“, – trečiadienį per Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdį sakė departamento vadovas Andrius Kabišaitis.
Komisija V. Juozapaitį pripažino pažeidus įstatymą, jis nesutinka
Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) ketvirtadienį konservatorių Vytautą Juozapaitį pripažino pažeidus įstatymą, kai nedeklaravo sutuoktinės ir žento dalyvavimo asociacijoje bei įstaigoje. Pats parlamentaras teigia įstatymui nenusižengęs, nes ryšį su minimomis įstaigomis ir dėl to galintį kilti interesų konfliktą yra deklaravęs.
Seimas nusprendė: didesnių algų teks palaukti
Seimo nariai nutarė dar metams atidėti ryškesnį valstybės tarnautojų atlyginimų didinimą, ypač mažiau uždirbančiųjų. Antradienį 58 parlamentarams balsavus už, 21 – prieš ir 21 susilaikius, valstybės tarnautojų pareigybių kategorijų kėlimas atidėtas iki 2019 metų sausio 1-osios. Pagal anksčiau priimtą įstatymą, 2018 metų sausio 1 dieną turėjo pradėti galioti sumažinti valstybės tarnautojų kategorijų intervalai.
Valstiečių projektas dėl embrionų grįš kitą savaitę
„Valstiečių“ blokuotas liberalės Viktorijos Čmilytės-Nielsen projektas, kuriuo atsisakoma amžino embrionų saugojimo atliekant pagalbinio apvaisinimo procedūras, bus pateiktas Seime kitą savaitę, o kolegę užsipuolusius Seimo narius Liberalų sąjūdis skundžia Seimo Etikos ir procedūrų komisijai bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai.
R. Karbauskis išvadino P. Urbšį nesuvaldančiu emocijų
Seimo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Povilas Urbšys jau ne pirmą kartą impulsyviai daro sunkiai suvokiamus ir nepateisinamus pareiškimus, sako šios frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis. „Labai apgailestauju dėl to, kad Seimo narys nelabai susigaudo, nelabai suvaldo emocijų ir atitinkamai daro nepateisinamus pareiškimus. Čia ne pirmas atvejis, jis puikiai žino, kad ir mūsų frakcijos atžvilgiu jis daro pareiškimus, kurie mums kartais nesuvokiami.
Seimo etikos sargai grūmoja šešiems parlamentarams ūkininkams
Šeši parlamentarai laiku nenutraukė ūkininkavimo veiklos arba pavėluotai pranešė apie šios veiklos nutraukimą, trečiadienį konstatavo Seimo Etikos ir procedūrų komisija. Komisijos teigimu, liberalas Juozas Baublys bei valstiečiai Bronius Markauskas, kuris taip pat dirba ir žemės ūkio ministru, Aurimas Gaidžiūnas, Alfredas Stasys Nausėda, Audrys Šimas ir Vytautas Rastenis laiku nepateikė duomenų, kieno vardu registruoti jiems priklausantys ūkiai.
K. Pūkas: nepadariau jokių pažeidimų, dėl kurių turėčiau atsistatydint
Seimo narys Kęstutis Pūkas neketina atsisakyti mandato, nors gresiančios apkaltos akivaizdoje palikti Seimą pačiam darkart paragino Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. „Kai bus apkalta, tada ir bus faktas. Aš neturiu jokių pažeidimų, dėl kurių aš turėčiau atsistatydint“, – trečiadienį išėjęs iš Seimo pirmininko kabineto žurnalistams sakė K.Pūkas.
Gretos Kidišienės palikimas: ko turėtų pasimokyti visi Seimo nariai
Seimo nariai raginami deklaruoti visus sandorius dėl automobilių po to, kai Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) šią savaitę „Agrokoncerno“ automobilį vairavusią buvusią parlamentarę „valstietę“ Gretą Kildišienę pripažino pažeidus įstatymą. „Dabar gana aiškiai reglamentuota, kad Seimo narys naudojasi savo nuosavu automobiliu, o visos eksploatacinės išlaidos galimos apmokėti iš kanceliarinių lėšų.
Prabilo daugiau su K.Pūku susidūrusių merginų: į radiją netinki – gal nori būti kambarine?
Dar ketvirtadienį žiniasklaidą apskriejo žinia apie grupę merginų, kurios „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos atstovą Kęstutį Pūką apkaltino seksualiniu priekabiavimu. Merginos pretendavo į Seimo nario padėjėjos vietą ir apie netinkamą elgesį bei užuominas papasakojo žiniasklaidos atstovams. Politikas jam mestus kaltinimus neigia. Pradėjus giliau domėtis šia situacija, į dienos šviesą pradėjo lįsti daugiau panašių istorijų.
Išplatinti vieši Andriaus Kubiliaus atsakymai dėl nuomoto automobilio
Viešumoje pasirodžius informacijai ir kilus skandalams dėl politikų automobilių, kuriuos nuomojasi, dalis jų suskubo aiškintis. Penktadienį išsamiais atsakymais pasidalino ir Seimo narys Andrius Kubilius. Jis automobilį nuomojasi iš UAB „Alkesta“. Kodėl 2016 m. gruodžio 1 d. jis automobilį pirko būtent iš UAB „Alkesta“? Automobilis yra nuomojamas (nuo 2012 m. gruodžio 28 d.) – tai yra paprastoji nuoma, o ne lizingas.
Generalinis prokuroras: klausimas dėl piketavusių Seimo narių neliečiamybės sprendžiamas
Prokuratūra sprendžia, ar kreiptis į Seimą dėl piketą prie prokuroro Irmanto Mikelionio namų surengusių Seimo narių „tvarkiečių“ neliečiamybės, sako generalinis prokuroras Evaldas Pašilis. „Pradėtas ikiteisminis tyrimas ir sprendžiamas klausimas, aš nenorėčiau atsakyti“, – į klausimą, ar prokurorai prašys panaikinti parlamentarų teisinę neliečiamybę šioje byloje, antradienį Seime žurnalistams atsakė E.Pašilis.
Loreta Graužinienė ketina teikti 2015 metų biudžetą prezidentei
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė ketina teikti 2015 metų biudžetą prezidentei Daliai Grybauskaitei, nepaisant opozicijos prašymų to nedaryti, nes jį priimant esą padaryta šiurkščių pažeidimų. „Aš tikrai pasirašysiu biudžetą, nes labai atsakingai žiūriu į valstybę, ir tikrai nereikia jokio sąmyšio, ypač šiomis dienomis“, - LRT radijui penktadienį sakė L.Graužinienė.
Seimo Etikos ir procedūrų komisijos likimas – Teisės ir teisėtvarkos komitete
Joana Lapėnienė, LRT Televizijos laida „Savaitė“, LRT.lt Ketvirtadienį Seimui pateiktas nutarimo projektas iš Etikos ir procedūrų komisijos narių išbraukti opozicijos atstovus. Opozicija nekart grasinusi pasitraukė, dėl, jų nuomone, ydingos komisijos sudarymo tvarkos. Daugumą Parlamente turinčios partijos sudaro ir Etikos komisijos daugumą, todėl balsuojama pagal partines, o ne moralines ar teisines nuostatas. Dabar sprendimas Teisės ir teisėtvarkos komisijos rankose.
Protestas baigėsi: opozicijos atstovai grįžta dirbti į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją
Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) vėl pradės darbą visa sudėtimi, svarstoma galimybė ateityje keisti jos sudarymo tvarką. Taip pat sutarta, kad opozicijos protestą sukėlęs klausimas dėl Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho neliečiamybės ketvirtadienį bus įtrauktas į plenarinių posėdžių darbotvarkę.
N. Venckienei klojamas kilimėlis į apkaltos ešafotą
Seimo opozicijos Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis „Laisvosios bangos“ laidoje „Ryto tema“ trečiadienį pasakojo apie parašų rinkimą siekiant interpeliacijos nežinia kur esančiai Seimo narei Neringai Venckienei. Pasak E. Masiulio, dar praėjusį mėnesį Liberalų sąjūdis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją ir siūlė inicijuoti apkaltą N.Venckienei, tačiau gavo atsakymą, kad komisija negali to padaryti.
B. Vėsaitė nesupainiojo interesų į Kazachstaną skrisdama privačiu lėktuvu
Seimo komisija teigia, kad buvusi ūkio ministrė, parlamentarė Birutė Vėsaitė nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų skrisdama į Kazachstaną bendrovės „Arvi“ užsakytu lėktuvu. Už tokią išvadą trečiadienį balsavo aštuoni Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariai, trys balsuodami susilaikė. „Šioje komisijoje etika matuojame balsais, kiek jų yra, taip ir yra“, – prieš balsavimą replikavo Seimo etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas konservatorius Valentinas Stundys.
G. Steponavičius: Seimo Etikos ir procedūrų komisija neįgali spręsti etikos klausimus
Dabartinės sudėties Seimo Etikos ir procedūrų komisija yra neįgali spręsti etikos klausimus, – sako Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno pavaduotojas Gintaras Steponavičius. Tai parodė šiandien komisijos posėdyje priimti sprendimai nagrinėjant klausimus dėl galimai grubių balsavimo procedūros pažeidimų Seime priimant Medžioklės įstatymo pataisas ir Liberalų sąjūdžio frakcijos nario Eugenijaus Gentvilo inicijuoto kreipimosi dėl Seimo narės N. Venckienės dingimo.
D. Teišerskytė: jei Seimo pirmininkas norėtų likti nešališkas, nusišalintų nuo vadovavimo posėdžiams
Liberalų sąjūdžio frakcija neigiamai vertina šiandienos Seimo Etikos ir procedūrų komisijos sprendimą – nors prašyta, komisija nepateiks savo išvados iki gruodžio 20-osios, ar Seimo pirmininkas V. Gedvilas patenka į interesų konfliktą vadovaudamas parlamento posėdžiams, kai nagrinėjami tiesiogiai su Darbo partijos narių neliečiamybe susiję klausimai.
D. Valys nepakluso Seimui
Generalinis prokuroras atsisakė teikti informaciją Seimo Antikorupcijos komisijai.
Antradienį Generalinis prokuroras Darius Valys, atsakydamas į Lietuvos Respublikos Seimo Antikorupcijos komisijos prašymą pateikti detalią informaciją apie konkrečius ikiteisminius tyrimus, nurodė, kad tokios informacijos neteiks, o apie tokius Antikorupcijos komisijos veiksmus pranešė Seimo Etikos ir procedūrų komisijai.
Kas vairuoja politikų–kelių eismo taisyklių pažeidėjų automobilius?
Su kuo važiuoja Seimo nariai, kol iš naujo mokosi pažinti greitį ribojančius kelio ženklus ar jų vairuotojo pažymėjimai vėdinasi nuo alkoholio tvaiko?
Politikai – KET pažeidėjai
Laikai, kai vargšai sovietiniai milicininkai neatpažinę (ne visus juk iš veido pažįsti) sulaikydavo kokį nors politinį veikėją, šie nesidrovėdami išsitraukdavo atitinkamus pažymėjimus, o tvarkos sergėtojams belikdavo mandagiai palydėdavo tokį „draugą“ namo ar ten, kur jis pageidauja, o paskui svarstyti, ar negaus py...
P. Gražulis apskundė P. Saudargą policijai: nežinau, ko jis norėjo, ar muštis, ar bučiuotis
Šeštadienį su konservatoriumi Pauliumi Saudargu apsistumdęs Seimo narys Petras Gražulis antradienį pranešė, kad dėl incidento kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją bei generalinį komisarą.
Su netradicinės orientacijos propaguotojais nuolat kovojantis parlamentaras mano, kad P. Saudargas prie jo seksualiai priekabiavo. Pasak politiko, toks kabinėjimasis gali būti traktuojamas dviprasmiškai ir jam šis elgesys, susijęs su jo pažiūromis į tradicines vertybes, kelia nerimą.
Blaivybės šalininkui nuvalė alkoholio purslus
Blaivybės šalininkas Seimo narys krikščionis demokratas Petras Luomanas atsidūrė prieš pusmetį Seimo priimtų Alkoholio kontrolės įstatymo pataisų verpete.
Seimo etikos sargu susidomėjo prokurorai
Parlamentarų etikos sergėtojų vedlys Algimantas Salamakinas pateko į prokurorų akiratį, tvirtina „Lietuvos žinios“.
Jie kol kas neatskleidžia, ar gali būti kreipiamasi į Seimą dėl šio politiko teisinės neliečiamybės panaikinimo.
Vilniaus miesto apylinkės prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) posėdžio protokolo galimo klastojimo.
Įtarimų šešėlis krinta ant dokumentą pasirašiusio EPK pirmininko socialdemokrato A. Salamakino.
A. Šedžius vėl siūlomas į etikos sargus
Seimui nepritarus Mišrios Seimo narių grupės pasiūlytai parlamentaro Andriaus Šedžiaus kandidatūrai į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos narius, jis vėl siūlomas į šią komisiją.
Tai numatantį nutarimo projektą Seimo posėdžių sekretoriate įregistravo Seimo vicepirmininkas Česlovas Juršėnas.
Balandžio 12 d. Seimas nepritarė A. Šedžiaus kandidatūrai, „už“ balsavus 25 Seimo nariams, prieš 12 ir susilaikius 39 parlamentarams, primena ELTA.
Seimo tyrimų departamentas: tik nedaugelyje šalių įteisintos parlamentarų atostogos
Tik nedaugelyje valstybių parlamento narių mokamos kasmetinės atostogos yra formaliai įteisintos. Taip yra kai kuriose buvusios SSRS (Rusija, Ukraina, Baltarusija, Moldova, Gruzija, Armėnija) ir buvusios Jugoslavijos (Slovėnija, Makedonija, Bosnija ir Hercegovina) respublikose.
Kitų šalių parlamentarai atostogų, kurios būtų oficialiai reglamentuojamos pagal darbo teisę ar pagal kitus teisės aktus, neturi.
Socialdemokratai inicijuoja apkaltą Seimo nariui M. Adomėnui
Seimo Etikos ir procedūrų komisija jau buvo įspėjusi parlamentarą konservatorių Mantą Adomėną dėl jo teiginių apie Konstitucinį Teismą. Panašu, kad įspėjimai nevartoti reikšmingas šalies institucijas įžeidžiančios leksikos parlamentarui nėra pakankama priemonė. M.Adomėnas ne tik nepripažįsta klaidos, bet ir toliau elgiasi taip pat, tad Seimo nariai rengiasi griežtesnei poveikio priemonei.
S. Stoma flirtuodamas su „žaliaake“ pažeidė politikų elgesio kodeksą
Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) ketvirtadienį bendru nutarimu priėmė sprendimą, kuriuo Saulių Stomą pripažino pažeidus politikų elgesio kodeksą.
Seimo Etikos ir procedūrų komisija nutarė, kad parlamentaro Sauliaus Stomos flirtas su žurnaliste Rūta Mykolaityte paneigė Valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintus padorumo ir pavyzdingumo principus, bet atsisakė planų pasmerkti kolegą už asmeninės gerovės siekį.
Konservatorių etikos sargai pradėjo S. Stomos elgesio svarstymą
Į posėdį susirinkusi Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Etikos ir procedūrų komisija vertins skandalingai pagarsėjusio parlamentaro Sauliaus Stomos elgesį.
Pats politikas žurnalistams sakė, kad jaučiasi pakankamai ramiai. „Jaučiuosi pakankamai ramiai, nežinau, kaip jausiuos po posėdžio“, - teigė atvykęs pas etikos sargus S. Stoma.
Parlamentaro elgesį tirs ir Seimo Etikos ir procedūrų komisija.