Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sankt peterburgo zenit“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sankt peterburgo zenit“.

Su „Barcelona“ sietas Xavi Pascualis pasirinko okupantų pinigus

Su Barselonos „Barcelona“ klubu sietas Xavi Pascualis apsisprendė dėl savo karjeros. 51 metų specialistas ir toliau pasirinko rusų pinigus bei liks dirbti Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje. Kol kas, nėra skelbiama trenerio naujo kontrakto trukmė. Bet, anot pranešimų, suma gali siekti 2 mln. eurų per sezoną. Komandoje strategas dirba nuo 2020 metų. „Barcelona“ galiausiai nusprendė naujuoju treneriu paskirti Joaną Penarroyą.
2024-06-20

Neketina paklusti federacijai? Heurtelis karjerą turėtų tęsti Rusijoje

Thomasas Heurtelis karjerą tęs Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje. Rusijos klubas artėjančiame sezone dėl Rusijos karo veiksmų Ukrainoje nežais nei viename tarptautiniame turnyre. Anksčiau skelbta, kad Prancūzijos krepšinio federacija nekvies į rinktinę krepšininkų, kurie žais Rusijoje.  Gynėjas žaidė sekmadienį pasibaigusiame Europos čempionate, kuriame jis rinkdavo 10,4 taško ir atlikdavo 7,1 perdavimo. Praėjusiame sezone 33 metų atletas žaidė Madrido „Real“ komandoje.
2022-09-20

Calathesas galimai paliks Šaro kariauną: žaidėju domisi keli klubai, tarp jų „Zenit“

33 metų Nickas Calathesas, neseniai pranešė, kad nori palikti Šarūno Jasikevičiaus vairuojamą „Barcelona“ ekipą. Dvejus metus klube rungtyniavusiu sportininku jau domisi keli Eurolygos klubai, o penktadienį paaiškėjo ir dar viena dėl žaidėjo kovosianti ekipa. „Eurohoops“ praneša, kad N. Calathesas galimai pradėjo derybas su nuo kovų nušalintos agresorės Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda.
2022-06-25

„Maccabi“ ir Pascualio derybose – „Zenit“ akibrokštas

Tel Avivo „Maccabi“ vis dar ieško naujo vyriausiojo trenerio ir buvo pradėję džiaugtis, kai artėjo susitarimo link su Sankt Peterburgo „Zenit“ strategu Xavi Pascualiu, tačiau situacija pasikeitė. Specialistas turi dar galiojantį kontraktą su rusų ekipa, tad ši užsigeidė milžiniškos išpirkos. Pasak pranešimų, rusai iš „Maccabi“ reikalauja net 3 mln. eurų. Izraelio ekipa tokios didžiulės išpirkos mokėti tikrai neketina, tad pradeda svarstyati alternatyvius variantus.
2022-06-12

Artūras Gudaitis gali tapti Arno Veličkos bendraklubiu Italijoje

Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą palikęs Artūras Gudaitis dėl sutarties kalbasi su Neapolio „GeVi“ ekipa. Italijos klubas tiki, kad pavyks susitarti, praneša „Sportando“. Neapolio klubui sezonas nėra lengvas, kuris iš paskutinių 11 rungtynių pralaimėjo 10. „GeVi“ dabar užima 14-ąją vietą iš 16 komandų. Šioje komandoje žaidžia ir kitas lietuvis Arnas Velička. A. Gudaitis Eurolygoje šiemet rinkdavo 6,7 taško ir atkovodavo 4,2 kamuolio.
2022-03-26

Mateušas Ponitka surengė spaudos konferenciją: įgėlė Gortatui ir aiškinosi dėl grįžimo į Rusiją

Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą palikęs Mateušas Ponitka sugrįžo į Lenkiją ir surengė specialią spaudos konferenciją, kurioje paaiškino savo motyvus. „Esu labai laimingas, kad esu Lenkijoje. Noriu padėkoti savo žmonai ir agentui už paramą ir pagalbą. Taip pat dėkoju „Zenit“ klubui už beveik trejus metus, kuriuos praleidome kartu. Aš esu prieš Rusijos agresiją Ukrainoje. Karas yra blogis. Nepriklausoma valstybė ir turi likti nepriklausoma. Kai prasidėjo karas, buvau Rusijoje.
2022-03-21

Piktų žinučių antplūdžio sulaukęs Mateuszas Ponitka galiausiai nusprendė palikti „Zenit“

Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje žadėjęs toliau žaisti Mateušas Ponitka galiausiai paliko klubą. Rusijos komanda neseniai skelbė, kad 28 metų lenkas tęs karjerą „Zenit“ ekipoje. Tačiau Lenkijos rinktinės kapitonas dėl tokio sprendimo ir vertybių sulaukė daug kritikos gimtojoje šalyje. Esą M. Ponitka sulaukė ypač daug lenkų ir kitų krepšinio sirgalių, kurie smerkia karą Ukrainoje, žinučių gausosir net buvo priverstas laikinai užblokuoti savo socialinių tinklų anketas.
2022-03-18

„Zenit“ su Mindaugu Kuzminsku vos išvengė antausio Estijoje

Arti sensacijos VTB Vieningoje lygoje buvo Sankt Peterburgo „Zenit“ (10/3) komanda, kurios garbę gina Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis. Lietuvių ekipa svečiuose 75:74 (22:15, 19:25, 21:14, 13:20) vos neprisižaidė rungtynėse su Talino „Kalev/Cramo“ (3/9) krepšininkais. Paskutinėmis sekundėmis aikštės šeimininkai dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau po Donovano Jacksono klaidos to padaryti jau nebuvo įmanoma.
2022-02-07

Devinta iš eilės: „Real“ namuose nepaliko jokių vilčių „Zenit“ ekipai

Eurolygos lyderė Madrido „Real“ (20/3) iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. Pablo Lasso auklėtiniai namuose lengvai susitvarkė su ketvirtoje vietoje žengiančia Sankt Peterburgo „Zenit“ (14/8) – 85:64 (23:23, 22:13, 24:15, 16:13). „Real“ komandai tai – jau devinta pergalė iš eilės. Paskutinį kartą Eurolygoje jie suklupo dar praėjusių metų gruodžio 10 d. Mindaugas Kuzminskas per 11 minučių taškų nepelnė, pramesdamas po dvitaškį ir tritaškį.
2022-02-04

„Zenit“ gynyboje sukaustė „Anadolu Efes“ ir išrašė čempionams eilinį pralaimėjimą

Antroje rungtynių pusėje Sankt Peterburgo „Zenit“ (13/7) gynyboje užklimpę Eurolygos čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (10/11) krepšininkai patyrė dar vieną pralaimėjimą. „Zenit“ namie varžovus įveikė 76:67 (17:18, 20:18, 15:6, 24:25). Trenerių dvikovoje Xavi Pascualis pratęsė visišką dominavimą prieš Erginą Atamaną – laimėjo 12 kartą per 13 tarpusavio akistatų. Mindaugas Kuzminskas per beveik 9 minutes taškų nepelnė, pramesdamas abu tritaškius. Artūras Gudaitis dėl traumos nežaidė.
2022-01-27

Vėl puikus buvęs Donatas Motiejūnas skandino lietuviškąją „Zenit“

Lietuviškų komandų akistatą Eurolygoje laimėjo Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (10/11) komanda. Ji svečiuose 86:77 (18:17, 18:15, 21:18, 29:25) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (12/7) krepšininkus. D.Motiejūnas per 22 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, bet kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.
2022-01-20

„Zenit“ išbraukė Artūrą Gudaitį iš Vieningosios lygos žaidėjų sąrašo

Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos lietuvis Artūras Gudaitis kol kas liks be Vieningosios lygos rungtynių. Rusijos klube Tysonas Carteris užėmė A.Gudaičio legionieriaus vietą. Vieningoje lygoje yra ribojamas užsieniečių skaičius. A.Gudaitis iki šiol Vieningoje lygoje rinkdavo 7,4 taško ir atkovodavo 4,4 kamuolio. Jis toliau žais Eurolygoje.
2022-01-16

Eurolyga nukėlė pirmąsias kito turo rungtynes

Eurolyga pradėjo skelbti apie nukeliamus ir kito turo rungtynes. Paskelbta, kad nežais Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Vilerbano ASVEL komandos. Abu klubai dabar yra susidūrę su COVID-19 išplitimu. 19-ame Eurolygos ture, kuris turėjo vykti šią savaitę, nukelti visi mačai. Dėl koronaviruso problemos neįvyko net trejos pastarosios Kauno „Žalgirio“ rungtynės Eurolygoje.
2022-01-07

Oficialu: Ši savaitė Eurolygoje – be rungtynių

Ši savaitė Eurolygoje sunki – kiekvienas turo mačas buvo nukeltas dėl koronaviruso Pranešama, kad Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje keturiems krepšininkams ir personalo nariui nustatytas COVID-19 prieš kelionę į Milaną. Dėl šios priežasties, Eurolyga nusprendė nukelti rungtynes tarp „AX Armani“ ir „Zenit“ ekipų, taip palikdama šios savaitės tvarkaraštį tuščią.
2022-01-06

Pratęsimą išplėšęs „Zenit“ išnešė sveiką kailį iš Belgrado

Pergalių seriją iki keturių Eurolygoje pratęsė Sankt Peterburgo „Zenit“ (12/6) klubas, kuriam atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas. Rusijos ekipa į kartą svečiuose po pratęsimo 80:76 (29:21, 15:21, 6:15, 19:12, 11:7) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/11) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutinius keturis mačus turnyre. A.Gudaitis nerungtyniavo, o M.Kuzminskas per 2 minutes ir 30 sekundžių ant parketo nespėjo niekuo pasižymėti.
2021-12-30

„Zenit“ sustiprino gynėjas iš Čempionų lygos

Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda oficialiai pasirašė kontraktą su Tysonu Carteriu. 23 metų 193 cm ūgio krepšininkas sezoną pradėjo Lavrijo „Megabolt“ komandoje ir dominavo Čempionų lygoje. Šiame turnyre amerikietis rinkdavo 17,6 taško ir atlikdavo 2,8 perdavimo. „Zenit“ už išpirką sumokėjo 50 tūkst. JAV dolerių.
2021-12-29

Artūras Gudaitis svariai prisidėjo prie pergalės prieš „Unics“

Pergalę Vieningosios lygos rungtynėse iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku. Lietuvių klubas namuose 97:81 (25:21, 32:27, 18:17, 22:16) nugalėjo Kazanės „Unics“ ekipą. A.Gudaitis per 15 minučių pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 9, perėmė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas ir 4 kartus prasižengė. M.Kuzminskas per 10 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, dukart prasižengė.
2021-12-26

Billy Barono tritaškis likus 9 sekundėms išgelbėjo „Zenit“

Atkaklias rungtynes Eurolygoje laimėjęs Sankt Peterburgo „Zenit“ (11/6) klubas su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku pratęsė pergalių seriją iki trijų turnyre. Rusijos komanda namuose 73:71 (25:10, 16:16, 15:21, 17:24) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (7/10) krepšininkus, kurie rakto į pergalę neranda jau septintose rungtynėse iš eilės. 25 minutes žaidęs A.Gudaitis pelnė 10 taškų (5/6 dvit., 0/1 baud.
2021-12-23

Solidaus Mindaugo Kuzminsko pasirodymo „Zenit“ pergalei nepakako

Antrąjį pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje patyrė Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/2) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu. Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 74:83 (21:30, 12:14, 23:23, 18:16) nusileido Saratovo „Avtodor“ (8/1) krepšininkams. M.Kuzminskas žaidė 22 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.
2021-12-20

Trijų lietuvių akistatoje rezultatyviausias buvo sezono pasirodymą surengęs Artūras Gudaitis

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (10/6), kuri svečiuose 85:74 (31:14, 14:29, 11:14, 29:17) palaužė Monako „AS Monaco“ (6/10) ekipą. Galingai dvikovą pradėjusi „Zenit“ dešimtąją žaidimo minutę jau turėjo 17 taškų pranašumą. Monako komanda atsitiesė, kuri ketvirtojo kėlinio pradžioje jau pirmavo keturiais taškais. Tačiau vėliau „Zenit“ spurtavo 11:0 ir po Jordano Loydo tritaškio buvo priekyje 72-65. Per likusias tris minutes svečiai atsilaikė.
2021-12-17

Ir be ryškesnio Artūro Gudaičio indėlio „Zenit“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Trijų pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje nutraukė Sankt Peterburgo „Zenit“ (9/6) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu. Rusijos klubas svečiuose 71:61 (21:18, 12:14, 21:17, 17:12) pranoko Vilerbano ASVEL (7/8) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui turnyre. M.Kuzminskas nerungtyniavo, o A.Gudaitis per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, 2 sykius prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą. Pirmoji rungtynių pusė klostėsi apylygiai.
2021-12-15

„Zenit“ lietuviai naudingu žaidimu prisidėjo prie klubo pergalės VTB lygoje

Šeštąją pergalę VTB Vieningoje lygoje pasiekė Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/1) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis. Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 90:74 (23:22, 20:14, 27:22, 20:16) pranoko Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (4/4) komandą. 26 minutes rungtyniavęs M.Kuzminskas pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.
2021-12-12

Puikiai žaidęs Mindaugas Kuzminskas neišgelbėjo – Jano Vesely šou paskandino „Zenit“

Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/6) nesulaikė Jano Vesely ir patyrė šeštą pralaimėjimą Eurolygoje. Xavi Pascualio auklėtiniai namie 80:86 (18:16, 23:24, 21:21, 18:25) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (5/9). Visą mačą vyko atkakli kova – didžiausias pranašumas, kurį buvo pavykę susikrauti siekė 8 taškus – jį antrame kėlinyje turėjo „Zenit“, bet dar iki pertraukos „Fenerbahče“ jį panaikino.
2021-12-09

Žaidimo laiką puikiai išnaudojęs Mindaugas Kuzminskas padėjo „Zenit“ sutriuškinti varžovus

Pergalių seriją iki keturių VTB Vieningoje lygoje pratęsė Sankt Peterburgo „Zenit“ (5/1) komanda su Artūru Gudaičiu ir Mindaugu Kuzminsku. Lietuvių atstovaujama ekipa namuose 89:66 (28:18, 27:26, 22:10, 12:12) nesunkiai susitvarkė su Krasnojarsko „Enisey (1/5) mestu iššūkiu, kuriems tai buvo penktoji nesėkmė paeiliui turnyre. 13 minučių ant parketo praleidęs M.Kuzminskas pelnė 7 taškus (3/3 dvit., 1/2 baud.
2021-12-06

„Zenit“ leido Mindaugui Kuzminskui prisijungti prie Lietuvos rinktinės

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulauks Eurolygoje rungtyniaujančio krepšininko. Mindaugas Kuzminskas prisijungs prie rinktinės antrosiose atrankos lango į FIBA 2023 metų Pasaulio taurę rungtynėse. Sankt Peterburgo „Zenit“ puolėjas atstovaus Lietuvai lapkričio 29 d. Opavoje vyksiančiose rungtynėse su Čekija. „Atsiradus teorinei galimybei prisijungti prie rinktinės, kartu su treneriu ir federacija pabandėme rasti kelių sužaisti bent antrose rungtynėse.
2021-11-22

Artūro Gudaičio vedamas „Zenit“ nukovė „AX Armani“ ekipą

Pergalių seriją iki penkių Eurolygoje pratęsė Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/3) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu. Rusijos klubas namuose 74:70 (19:19, 16:20, 25:21, 14:10) pranoko Milano „AX Armani“ (8/3) krepšininkus, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės. M.Kuzminskas žaidė tik 22 sekundes ir niekuo pasižymėti nespėjo. Tuo tarpu A.Gudaitis per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 3/5 baud.
2021-11-19

Artūras Gudaitis sužaidė geriausias sezono rungtynes, „Zenit“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Ketvirtą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo lietuviškasis Sankt Peterburgo „Zenit“ (7/3), kuris namie 75:66 (20:14, 22:16, 17:20, 16:16) įveikė Berlyno ALBA (3/7) ekipą. ALBA pirmavo tik kelias minutes pirmame kėlinyje – įpusėjus jam pirmavo 12:10, bet tada šeimininkai laimėjo atkarpą 10:2 ir nuo tada nė karto neatsiliko. Antrame kėlinyje „Zenit“ susikrovė dviženklį pranašumą ir gantinai užtikrintai jį išlaikė iki pat mačo pabaigos.
2021-11-17

Thomas Walkupas sužaidė geriausias sezono rungtynes, bet „Zenit“ nusigvelbė pergalę

Pergalę Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (6-3) komanda, kuri namuose 84:78 (25:22, 24:21, 9:14, 26:21) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (6-3) ekipą. „Zenit“ komandai tai yra trečia pergalė iš eilės, ją į priekį vedė 16 taškų pelnęs Conneris Frankampas. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 18 minučių surinko 12 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po dukart suklydo ir prasižengė.
2021-11-12

Sezono mačą sužaidęs Mindaugas Kuzminskas padėjo „Zenit“ pratęsti čempionų košmarą

Triuškinantį smūgį Eurolygoje gavo Stambulo „Anadolu Efes“ (2/6) krepšininkai, kurie patyrė jau šeštąją nesėkmę turnyre. Eurolygos čempionai namuose 79:90 (20:22, 13:25, 18:26, 28:17) nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Sankt Peterburgo „Zenit“ (5/3) komandai su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu. 22 minutes rungtyniavęs M.Kuzminskas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Puolėjas pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.
2021-11-05

„Zenit“ ir be abiejų lietuvių pagalbos įsirašė lengvą pergalę Rusijoje

Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/1) komandai džiugiomis nuotaikomis baigėsi išvyka į šaltąjį Krasnojarską. Ten Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa 79:56 (21:14, 16:13, 17:14, 25:15) įveikė „Jenisej“ (1/2) klubą. Tiesa, lietuviai registruoti rungtynėms nebuvo. Nugalėtojams 20 taškų pelnė Jordanas Mickey (3/3 trit., 6 atk. kam.), 13 – Billy Baronas, po 9 – Antonas Puškovas (5 atk. kam.) ir Alexas Poythressas, 8 – Jordanas Loydas (0/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.
2021-11-01

Trijų lietuvių dvikovoje – „Zenit“ gynyboje uždususi „Baskonia“

Įspūdingą gynybą pademonstravęs Sankt Peterburgo „Zenit“ (4/3) lengvai susitvarkė su Vitorijos „Baskonia“ (3/4), kuriai nepadėjo Rokas Giedraitis. Xavi Pascualio auklėtiniai namie 83:54 (21:23, 24:7, 20:7, 18:17) sutriuškino baskus, patyrusius antrą pralaimėjimą iš eilės. Savo ruožtu „Zenit“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją. Po pirmo kėlinio „Baskonia“ turėjo dviejų taškų pranašumą, bet per antrą ir trečią kėlinius visiškai užduso „Zenit“ gynyboje ir bendrai sukrapštė vos 14 taškų.
2021-10-29

Artūras Gudaitis išnaudojo pražangų limitą, bet „Zenit“ vis vien laimėjo Krasnodare

Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda iškovojo lengvą pergalę Vieningoje lygoje. Xavi Pascaulio auklėtiniai svečiuose 106:79 (28:29, 28:16, 25:22, 25:12) sutriuškino Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipą. Artūras Gudaitis nugalėtojams per 10 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/4 baud.), perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo , 5 kartus prasižengė. Mindaugas Kuzminskas rungtynėms nebuvo registruotas.
2021-10-17

Triuškinantį pranašumą pametęs „Zenit“ vis tiek be pergalių paliko „Bayern“

Trečią pergalę Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/1), be šių ir toliau palikusi praėjusio sezono sensaciją – Miuncheno „Bayern“ (0/4) ekipą. Dviejų lietuvių atstovaujamas „Zenit“ namie Vokietijos klubą įveikė 79:71 (31:16, 12:19, 11:25, 25:11). Artūras Gudaitis per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 8 naudingumo balus. Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido vos dvi minutes, per kurias suklydo ir dukart prasižengė.
2021-10-14

Lietuviai buvo blankūs, o CSKA pergalę nutiesė Tornikės Šengelijos rekordas

Eurolygos reguliariojo sezono trečiajame ture Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/1) svečiuose 67:77 (14:21, 17:15, 21:23, 15:18) nusileido Maskvos CSKA (2/1), kuriai dėl nugaros traumos nepadėjo Marius Grigonis.
2021-10-12

Sirgaliams duoklę atidavęs Edgaras Ulanovas: „Eurolygoje kartais užtenka ir vos pusės blogai sužaisto kėlinio“

Kauno „Žalgirio“ (0/2) krepšininkams toliau nepavyksta atsidaryti pergalių sąskaitos 2021-2022 m. Eurolygos sezone. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:14) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/0) su dviem lietuviais. Į Kauną vasarą grįžęs Edgaras Ulanovas šįsyk komandai pelnė 7 taškus per 30 minučių. Tai didžiausias sužaistų minučių kiekis tarp visų krepšininkų šio vakaro rungtynėse.
2021-10-07

Martinas Schilleris ramina dėl Emmanuelio Mudiay: „Viskas su juo bus gerai“

Kauno „Žalgiriui“ pergalės naujajame Eurolygos sezone dar teks palaukti. Martino Schillerio auklėtiniai ketvirtadienio vakarą Kaune 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:14) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai su dviem lietuviais. Rusijos ekipa žaidimo kontrolę savo rankose laikė nuo pat mačo pradžios. Per pirmuosius kėlinius kad ir kaip žalgiriečių suolelis bandė užvesti komandos draugus, bet perlaužti rungtynių eigos kauniečiams nepavyko.
2021-10-07

„Žalgiriu“ tikintis Mindaugas Kuzminskas spindėjo: „Kosmosas žaisti tokioje atmosferoje“

Kauno „Žalgirio“ (0/2) krepšininkams toliau nepavyksta atsidaryti pergalių sąskaitos 2021-2022 m. Eurolygos sezone. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:14) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/0) su dviem lietuviais. Po mačo Mindaugas Kuzminskas sakė, kad tiki kauniečiais ir tuo, kad šie galiausiai įsivažiuos. Mačą „Žalgirio“ arenoje stebėjo kiek daugiau nei 10 tūkst. sirgalių. „Kosmosas žaisti tokioje atmosferoje“, – pasidžiaugė M. Kuzminskas.
2021-10-07

Puolime strigęs Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje toliau lieka be pergalių

Kauno „Žalgirio“ (0/2) krepšininkams toliau nepavyksta atsidaryti pergalių sąskaitos 2021-2022 m. Eurolygos sezone. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:14) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/0) su dviem lietuviais. Mačą „Žalgirio“ arenoje stebėjo kiek daugiau nei 10 tūkst. sirgalių.
2021-10-07

„Zenit“ treneris Xavi Pascualis: „Kaune galime laimėti laikydamiesi numatyto plano“

Sankt Peterburgo „Zenit“ treneris Xavi Pascualis teigia, kad Kaune galima laimėti tik žaidžiant idealiai. Rusijos klubas atvyksta į Lietuvą, kur ketvirtadienį žais Eurolygos mačą su Kauno „Žalgirio“ ekipa. „Manau, kad kol kas žaidžiame gerai, nepaisant to, jog rungtynėms su „Astana“ nebuvome deramai nusiteikę. Dirbame sunkiai ir esu tikras, kad rytojaus dvikovai būsime pasiruošę.  Pirmajame ture (Eurolygoje, – aut. past.) buvome vienintele komanda, kuri laimėjo svečiuose.
2021-10-06

„Zenit“ lietuviai Eurolygos sezoną pradėjo pergale – dramatiškai palaužė UNICS

Pergalingai naują Eurolygos sezoną pradėjo dviejų lietuvių atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (1/0) klubas. Jis svečiuose 70:69 (18:22, 15:11, 18:16, 19:20) pranoko Kazanės UNICS (0/1) krepšininkus. Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido 4 minutes, taškų nepelnė, atkovojo 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą, kartą suklydo ir surinko 2 naudingumo balus. 23 minutes žaidęs Artūras Gudaitis įmetė 8 taškus (4/6 dvit.
2021-10-01

Čempionų lyga: „Atalanta“ palaužė „Manchester United“ skriaudėjus

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Bergamo „Atalanta“ ekipa ir laikinai pakilo į pirmąją vietą F grupėje. Ar Italijos klubas išliks vienvaldžiu grupės lyderiu paaiškės po šio vakaro „Manchester United“ ir „Villarreal“ ekipų susitikimo. Italijos klubas namie po atkaklios kovos 1:0 įveikė Šveicarijos čempionus „Young Boys“, kurie pirmąjame ture sensacingai 2:1 privertė kapituliuoti „Manchester United“ ekipą.
2021-09-29

Įdomiausi Eurolygos naujokai: buvę NBA krepšininkai, Serbijos talentas ir Europos taurės taškų mašina

Kiekvienais metais Eurolygoje vyksta žaidėjų rokiruotės – NBA krepšininkai pirmąkart išbando Europinio krepšinio duoną, Azijoje žaidę krepšininkai nusprendžia pereiti į aukštesnį lygį ir keliauja į elitinę Europos krepšinio lygą, o kai kada į Eurolygą patenka krepšininkai, žaidę žemesniuose lygiuose, tačiau turintys potencialo būti žaidėjais, duodančiais naudos savo komandai.
2021-09-29

„Zenit“ pergalės fone – 18 taškų pelniusių lietuvių pasirodymas

Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis su Sankt Peterburgo „Zenit“ (1/0) komanda šventė pergalę Vieningoje lygoje. Lietuvių klubas namuose 75:60 (20:11, 14:18, 20:15, 21:16) įveikė Talino „Kalev“ (0/1) krepšininkus. M.Kuzminskas žaidė 18 minučių, pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą. A.Gudaitis per 24 minutes surinko 11 taškų (4/5 dvit., 3/8 baud.
2021-09-26

Kuzminskas debiutavo „Zenit“ komandoje

Mindaugas Kuzminskas Sankt Peterburgo „Zenit“ komandoje sužaidė pirmąsias savo draugiškas rungtynes. Xavi Pascualio auklėtiniai rezultatu 98:74 (30:24, 25:6, 24:12, 19:22) sutriuškino Kazio Maksvyčio treniruojamą Permės „Parma“ komandą. M.Kuzminskas žaidė 18 minučių, pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko perdavimą ir išprovokavo 3 pražangas. Artūras Gudaitis nugalėtojams per 8 minutes įmetė tašką (0/1 dvit., 1/2 baud.
2021-08-29

Kuzminskas turėtų papildyti Eurolygos klubo gretas

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipoje nebelieka lietuvių žaidėjų. „Home of Glory“ paskyra „Twitter“ tinkle pirmoji paskelbė, kad Mindaugas Kuzminskas pasiekė susitarimą su kitu Rusijos klubu – Sankt Peterburgo „Zenit“, kuris artėjantį sezoną vėl žais Eurolygoje. Krepsinis.net šaltiniai informaciją vėliau patvirtino.
2021-07-02

Gudaitis užsibus Sankt Peterburge – pratęsė sutartį su „Zenit“

Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa paskelbė, kad dar dvejiems metams pratęsė sutartį su 27 metų 208 cm ūgio Artūru Gudaičiu. Po kelių dienų 28-ąjį gimtadienį švęsiantis centras į Rusiją atvyko pernai ir dar turėjo galiojantį kontraktą kitam sezonui, bet abi pusės sudarė dėl ilgesnio bendradarbiavimo. Eurolygoje A.Gudaitis per 20 minučių įmesdavo 9,7 taško, atkovodavo po 4 kamuolius ir rinkdavo 12,8 naudingumo balo.
2021-06-17

Po dviejų pratęsimų „Zenit“ palaužė CSKA ir išlygino serijos rezultatą

Pusiausvyrą Vieningosios lygos pusfinalyje atstatė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa. Xavi Pascualio auklėtiniai namie po dviejų pratęsimų 107:104 (15:18, 16:21, 20:20, 24:16, 12:12, 20:17) palaužė Maskvos CSKA klubą ir serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino 1:1. Didžiąją mačo dalį atsilikęs „Zenit“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 8:0 ir rezultatą išlygino 59:59. Lygus rezultatas buvo ir likus minutei – 72:72. Šeimininkus į priekį išvedė Kevinas Pangosas, o CSKA ataka baigėsi netaikli...
2021-05-19

Vieningosios lygos pusfinalyje CSKA išvykoje palaužė „Zenit“

Vieningosios lygos pusfinalis prasidėjo Maskvos CSKA pergale, kuri svečiuose 78:73 (18:15, 24:25, 21:16, 15:17) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą. Artūras Gudaitis nerungtyniavo dėl čiurnos traumos. Serijoje žaidžiama iki trijų pergalių ir CSKA pirmauja 1:0. „Zenit“: Kevinas Pangosas 23 (4/9 trit., 7 rez. perd.), Tarikas Blackas 16 (8 atk. kam.), Willas Thomasas 10. CSKA: Tornike Shengelia 17 (7 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 13 (10 atk. kam.), Danielis Hackettas 11 (5 atk. kam.
2021-05-17

Jasikevičius ir „Barcelona“ triumfuoja – žengė į Eurolygos finalo ketvertą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ laimėjo lemiamą ketvirtfinalio mačą ir po septynerių metų pertraukos pateko į Eurolygos finalo ketvertą. Penktosiose serijos rungtynėse namie katalonai 79:53 (23:14, 20:16, 14:9, 22:14) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ ir galiausiai triumfavo 3:2. Paskutinį kartą „Barcelona“ į finalo ketvertą buvo patekusi 2013-14 m. sezone.
2021-05-04

Gyvenk arba mirk: ar Šarui teks išgyventi nemalonią sensaciją?

Antradienis taps istorine diena Eurolygai – pirmą kartą turnyro istorijoje vyks net trejos penktosios ketvirtfinalių serijos rungtynės, po kurių paaiškės trys paskutiniai finalo ketverto dalyviai. „Barcelona“ – „Zenit“, „AX Armani“ – „Bayern“, „Anadolu Efes“ – „Real“. Šiose porose dabar yra lygybė – 2:2 ir tik penktosios rungtynės padės išsiaiškinti stipresnes ekipas.