san antonijaus spurs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „san antonijaus spurs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „san antonijaus spurs“.

Chrisas Paulas suvienys jėgas su Victoru Wembanyama

NBA veteranas Chrisas Paulas karjerą tęs San Antonijaus „Spurs“ komandoje, skelbia ESPN. 39 metų gynėjas sudarys vieno sezono trukmės sutartį ir uždirbs 11 mln. JAV dolerių. San Antonijuje krepšininkas suvienys jėgas su Victoru Wembanyama. Praėjusiame sezone Ch. Paulas žaidė „Golden State Warriors“ komandos gretose, bet sekmadienį Kalifornijos ekipa jį atleido. Įžaidėjas praėjusiame sezone rinkdavo 9,2 taško, atkovodavo 3,9 kamuolio ir atlikdavo 6,8 perdavimo.
2024-07-01

Victoras Wembanyama ir „Spurs“ tėškė antausį NBA čempionams

Dramatišką pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (21/60) klubas. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo arenoje 121:120 (32:31, 18:37, 37:32, 34:20) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (56/25) krepšininkus. „Spurs“ komanda trečiajame kėlinyje atsiliko 19 taškų, o paskutinio kėlinio pradžioje turėjo 17 taškų deficitą. Galiausiai likus žaisti 0,9 sekundėms pirmą kartą komandą antroje mačo pusėje į priekį išvedė ir pergalingus taškus įmetė Devonte Grahamas.
2024-04-13

„76ers“ gynėjas įmetė pusšimtį taškų, o Victoras Wembanyama pagerino asmeninį rekordą

Pergalę po dviejų pratęsimų NBA akistatoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ (44/35) ekipa. Nicko Nurse'o treniruojama komanda svetimoje arenoje 133:126 (31:24, 23:40, 19:16, 38:31, 10:10, 12:5) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (19/59) komandą ir laimėjo penktą kartą iš eilės. Tyrese'as Maxey sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes. Jis per 54 minutes pelnė 52 taškus (17/31 dvit., 2/10 trit., 12/12 baud.
2024-04-08

Victoras Wembanyama buvo arti keturgubo dublio, bet nugalėjo Nikola Jokičiaus vedama „Nuggets“

Dramatišką pergalę NBA akistatoje iškovojo Denverio „Nuggets“ (53/23) krepšininkai. Michaelo Malone'o treniruojama komanda namų arenoje 110:105 (30:23, 25:31, 31:31, 24:20) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (18/58) klubą. Nikola Jokičius nugalėtojams per 37 minutes įmetė 42 taškus (17/26 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau dusyk pažeidė taisykles ir suklydo 4 sykius.
2024-04-03

Victoras Wembanyama sužaidė karjeros rungtynes

Dramatišką pergalę NBA rungtynėse iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (18/56) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 130:126 (38:27, 36:30, 20:34, 27:30, 9:5) nugalėjo Niujorko „Knicks“ (44/29) komandą. Victoras Wembanyama „Spurs“ gretose sužaidė rezultatyviausias savo NBA karjeros rungtynes. Prancūzas per 37 žaidimo minutes pelnė 40 taškų (9/13 dvit., 4/9 trit., 10/12 baud.
2024-03-30

Galingą Victoro Wembanyamos pasirodymą apkartino minimalus „Spurs“ pralaimėjimas

Įspūdingą pasirodymą surengęs Victoras Wembanyama pergalės San Antonijaus „Spurs“ (15-55) komandai neatnešė, nes po dramatiško mūšio namuose jo komanda 97:99 (30:18, 14:25, 24:28, 29:28) nusileido Memfio „Grizzlies“ (24-47) krepšininkams. Pastarieji nutraukė keturių paeiliui patirtų nesėkmių seriją NBA lygoje.
2024-03-23

Luka Dončičiaus ir Victoro Wembanyamos akistatoje – netaiklūs žvaigdžių metimai ir „Mavericks“ pergalė

Dramatišką pergalę NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ (40/29) krepšininkai, kurie svečių arenoje 113:107 (38:30, 27:26, 26:28, 22:23) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (15/54) klubą. Luka Dončičius nugalėtojų gretose per 40 žaidimo minučių pelnė 18 taškų (4/15 dvit., 2/12 trit., 4/5 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 16 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet suklydo 4 sykius. Slovėnui tai yra aštuntas trigubas dublis per paskutines 10 rungtynių.
2024-03-20

„Spurs“ iškovojo pergalę, o Victoras Wembanyama įsirašė į klubo istorijos metraščius

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (15/53) klubas. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo arenoje po pratęsimo 122:115 (25:29, 30:27, 25:27, 30:27, 12:5) įveikė Bruklino „Nets“ (26/42) krepšininkus. Victoras Wembanyama nugalėtojams per 36 minutes įmetė 33 taškus (13/19 dvit., 1/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 7 metimus, tačiau prasižengė 1 kartą bei suklydo 4 sykius.
2024-03-18

Wembanyamos poilsis nesutrukdė „Spurs“ išvykoje įsirašyti skambią pergalę

Pergalę NBA akistatoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (14/50) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda svetimoje arenoje 126:113 (32:27, 30:16, 34:36, 30:34) įveikė San Fransisko „Warriors“ (33/30) komandą. „Warriors“ žvaigždė Stephenas Curry ir „Spurs“ centras Victoras Wembanyama šiąnakt nežaidė dėl čiurnų traumų. Tai buvo septintos rungtynės, kai šį sezoną nežaidė pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas W. Wembanyama.
2024-03-10

Monstrišką statistiką fiksavęs Victoras Wembanyama padėjo „Spurs“ iškovoti retą pergalę

Antrąją pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo Prancūzijos supertalento Victoro Wembanyamos vedamas San Antonijaus „Spurs“ (13/48) klubas. Sekmadienio naktį Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 117:105 (26:16, 26:32, 34:29, 31:28) įveikė Indianos „Pacers“ (34/28) ekipą.
2024-03-04

Victoras Wembanyama atvedė „Spurs“ į pergalę prieš vienus Vakarų lyderių

Penkių pralaimėjimų seriją NBA nutraukė San Antonijaus „Spurs“ ekipa (12/48). Victoro Wembanyamos vedama komanda rezultatu 132:118 (37:37, 32:27, 29:32, 34:22) susitvarkė su vienais iš Vakarų lyderių Oklahomos „Thunder“ (41/18).  Taip buvo nutraukta „Thunder“ šešių pergalių serija.  V. Wembanyama pelnė 28 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir išrašė 5 blokus. Dar tiek pat taškų pridėjo ir Devinas Vassellas.
2024-03-01

Įspūdingo Victoro Wembanyamos nepakako LeBrono Jameso kariaunai nugalėti

Victoro Wembanyamos vedami San Antonijaus „Spurs“ (11/46) išvykoje 118:123 (26:30, 33:36, 31:31, 28:26) krito prieš LeBrono Jameso atstovaujamą Los Andželo „Lakers“ (31/27). Nors rungtynės baigėsi mažu skirtumu, „Lakers“ užtikrintai pirmavo didžiąją mačo dalį.
2024-02-24

Eilinį trigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis padėjo „Kings“ ištraukti nelengvą pergalę

Nelengvą pergalę NBA iškovojo Sakramento „Kings“ ekipa (31/23). Po atkaklios kovos Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 127:122 (30:32, 35:25, 28:30, 34:35) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (11/44).  Domantas Sabonis aikštelėje praleido 33 minutes, per kurias užfiksavo eilinį trigubą dublį. Lietuvis surinko 22 taškus (11/15 dvit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.  Tai jau 19-as jo trigubas dublis šiame sezone.
2024-02-23

„Mavericks“ lyderių duetas nušlavė Victoro Wembanyamos vedamą „Spurs“

Triuškinamą pergalę NBA rungtynėse iškovojo Dalaso „Mavericks“ (32/23) krepšininkai. Jasono Kiddo auklėtiniai namų arenoje 116:93 (25:32, 31:19, 32:14, 28:28) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (11/44) klubą. Luka Dončičius nugalėtojams per 31 žaidimo minutę surinko 27 taškus (10/12 dvit., 1/8 trit., 4/4 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, tačiau dukart prasižengė bei suklydo 5 sykius. Slovėnas nebaigė rungtynių.
2024-02-15

Wembanyama žaidė rezultatyviai, bet „Spurs“ neatsilaikė prieš „Cavaliers“ aukštaūgius

Victoras Wembanyama pasižymėjo dvigubu dubliu, bet tai neatnešė pergalės San Antonijaus „Spurs“ (10-40) komandai. Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 101:117 (25:30, 20:37, 26:25, 30:25) neatsilaikė prieš Klivlando „Cavaliers“ (31-16) krepšininkus. San Antonijaus ekipa pralaimėjo ketvirtą mačą iš eilės, o Klivlando atstovai pratęsė pergalių seriją iki penkių.
2024-02-04

Įspūdingame trileryje San Antonijuje – Williamsono pergalingas metimas ir solidus Valančiūnas

Naujojo Orleano „Pelicans“ (28-21) klubas iškovojo dramatišką pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis, o pergalingu metimo autoriumi į San Antonijaus „Spurs“ (10-39) krepšį tapo 33 taškus surinkęs Zionas Williamsonas.
2024-02-03

Abejose aikštės pusėse blizgėjęs Victoras Wembanyama padėjo „Spurs“ nutraukti nesėkmingą seriją

Savo žvaigždės vedama San Antonijaus „Spurs“ (8-34) Vašingtone įsirašė pergalę, kai 131:127 (37:36, 35:30, 28:34, 31:27) pranoko Vašingtono „Wizards“ (7-34) krepšininkus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.  Abejose aikštės pusėse solidžiai atrodęs Victoras Wembanyama šiose rungtynėse surinko 24 taškus, 8 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.
2024-01-21

Sklandžiai taškus rinkęs Victoras Wembanyama buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Bostono „Celtics“ (32/9) klubas. Joe'o Mazzulla treniruojama komanda savo arenoje 117:98 (30:25, 40:20, 24:33, 23:20) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (7/33) krepšininkus ir namuose laimėjo visas 20 žaistas rungtynes. Victoras Wembanyama buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Jis pralaimėjusiems per 26 žaidimo minutes įmetė 27 taškus (8/13 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.
2024-01-18

Victoras Wembanyama užfiksavo pirmąjį karjeros trigubą dublį

Triuškinamą pergalę NBA akistatoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (6/30) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda svetimoje arenoje 130:108 (31:19, 32:32, 32:26, 35:31) nugalėjo Detroito „Pistons“ (3/35) komandą. „Spurs“ komandos pirmasis šaukimas Victoras Wembanyama atliko pirmąjį karjeros trigubą dublį. Jis per 21 minutę pelnė 16 taškų (6/12 dvit., 0/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bet sykį pažeidė taisykles.
2024-01-11

Įspūdingoje dviejų NBA žvaigždžių akistatoje – „Bucks“ triumfas

NBA pergalę iškovojo Milvokio „Bucks“ (25/10) krepšininkai, kurie rezultatu 125:121 (38:31, 26:28, 29:34, 32:28) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (5/29).  Ilgai laukta „Bucks“ lyderio Giannio Antetokounmpo ir NBA sensacijos Victoro Wembanyamos akistata pateisino lūkesčius.  Graikas mače pelnė 44 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, o 20-ą gimtadienį aikštelėje šventęs Prancūzijos talentas pasižymėjo 27 taškais.
2024-01-05

Pirmasis toks: Victoras Wembanyama užfiksavo istorinį pasiekimą

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (5/25) ekipa. Greggo Popovičiaus auklėtiniai svetimoje arenoje 118:105 (38:14, 21:31, 28:29, 31:31) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (8/22) komandą. Victoras Wembanyama nugalėtojams per 24 minutes surinko 30 taškų (7/10 dvit., 2/4 trit., 10/10 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 7 metimus, bet suklydo 1 sykį.
2023-12-29

Damiano Lillardo vedama „Bucks“ įveikė be savo žvaigždės rungtyniavusią „Spurs“

Milvokyje Giannio Antetokounmpo atstovaujama „Bucks“ 132:119 (44:26; 28:44; 35:26; 25:34) nugalėjo be savo žvaigždės rungtyniavusią San Antonijaus „Spurs“ ekipą. Milvokio ekipa jau yra laimėjusi 5 kartus paeiliui, tuo tarpu  „Spurs“ tai antrasis pralaimėjimas paeiliui. Komandos žvaigždei G. Antetokounmpo pavyko užfiksuoti trigubą dublį. Graikas surinko 11 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 16 rezultatyvių perdavimų.
2023-12-20

„Spurs“ nutraukė baisią pralaimėjimų seriją: Wembanyamos klubas įveikė LeBroną

San Antonijaus „Spurs“ (4-20) klubas sugebėjo išbristi iš gilaus pralaimėjimų liūno. Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 129:115 (42:22, 27:40, 29:25, 31:28) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (15-11) krepšininkus ir nutraukė 18 paeiliui patirtų nesėkmių atkarpą. Šiame mače dėl kirkšnies skausmų Los Andželo ekipai negalėjo padėti vienas lyderių Anthony Davisas. „Lakers“ gretose galingą dvigubą dublį atliko LeBronas Jamesas.
2023-12-16

Hjustone kritę „Spurs“ užfiksavo komandos antirekordą: pralaimėjo 17 kartą iš eilės

Pralaimėjimą NBA reguliariojo sezono dvikovoje patyrė San Antonijaus „Spurs“ (3/19) ekipa. Greggo Popovicho auklėtiniai svetimoje arenoje 82:93 (21:19, 26:32, 15:18, 20:24) nusileido Hiustono „Rockets“ (11/9) krepšininkams ir patyrė 17 nesėkmę iš eilės. Tokia pralaimėjimų serija tapo ilgiausia „Spurs“ komandos istorijoje. Pirmasis naujokų biržos šaukimas Victoras Wembanyama pralaimėjusiems per 33 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 1/6 trit., 0/1 baud.
2023-12-12

Victoras Wembanyama užfiksavo istorinį rezultatą NBA

Įspūdingą žaidimą demonstravęs ir „20+20“ dvigubą dublį surinkęs Victoras Wembanyama neišgelbėjo San Antonijaus „Spurs“ (3-18) klubo nuo eilinio pralaimėjimo NBA lygoje. Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 112:121 (33:24, 30:28, 20:35, 29:34) nusileido Čikagos „Bulls“ (9-14) krepšininkams. Pastarieji ima lipti iš duobės ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę paeiliui, o „Spurs“ pralaimėjo jau 16-ą mačą iš eilės.
2023-12-09

San Antonijuje – eilinė „Spurs“ nesėkmė ir Greggo Popovičiaus drausmės pamokos sirgaliams

Eilinę nesėkmę NBA patyrė San Antonijaus „Spurs“ (3/12) komanda, kuri rezultatu 109:102 nusileido Los Andželo „Clippers“ (6/7) krepšininkams. Tai buvo net 10-as „Spurs“ pralaimėjimas iš eilės.  Šiose rungtynėse įvyko įdomus epizodas, kai Kawhi Leonardas, San Antonijuje žaidęs 2011-2018 m., stojo mesti baudų, o publika į tai sureagavo švilpimu ir šūkčiojimais.  Toks fanų elgesys nepatiko „Spurs“ vyr. treneriui Greggui Popovičiui.
2023-11-23

Victoras Wembanyama buvo neryškus, o „Spurs“ nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos

San Antonijaus „Spurs“ NBA patyrė devintąją nesėkmę paeiliui, o komandos žvaigždė Victoras Wembanyama sužaidė vienas prasčiausių rungtynių. Antradienio rytą „Spurs“ namuose nusileido Los Andželo „Clippers“ klubui, kuris 124:99 (33:27, 33:28, 25:22, 33:22) įsirašė pergalę išvykoje. Tiesa, „Clippers“ komandai tai buvo pirmoji sezono pergalė svečiuose per 7 mačus.
2023-11-21

Wembanyama medžiojo įspūdingą trigubą dublį, „Spurs“ krito aštuntą sykį paeiliui

NBA szono starte buksuojantys Memfio „Grizzlies“ (3/9) krepšininkai įveikė gilioje duobėje esančią San Antonijaus „Spurs“ (3/10). „Grizzlies“ svečiuose 120:108 (26:35, 25:33, 36:26, 33:14) pranoko Grego Popovičiaus auklėtinius, kuriems tai buvo aštunta nesėkmė iš eilės.  Lygos naujokas Victoras Wembanyama pralaimėtojų gretose per 31 žaidimo minutes surinko 19 taškų (4/11 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.
2023-11-19

Sabonio ir Wembanyamos dvikovoje – lietuvio ekipos pergalė

Pergalių seriją NBA lygoje pratęsė Sakramento „Kings“ (7-4) komanda su įspūdingai žaidžiančiu Domantu Saboniu. Mike'o Browno auklėtiniai šį kartą svečiuose 129:120 (29:31, 33:31, 33:32, 34:26) nukovė San Antonijaus „Spurs“ (3-9) klubą. Grego Popovičiaus auklėtiniai pralaimėjo jau septintas rungtynes iš eilės, o Sakramento ekipai tai buvo penktoji pergalė paeiliui. Sabonis buvo rezultatyvus 35 minutes ir 17 sekundžių aikštėje praleidęs D.Sabonis pelnė 27 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit.
2023-11-18

Oklahomoje – dviejų NBA talentų susdūrimas ir triuškinanti „Thunder“ pergalė

Triuškinamą pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (7/4) ekipa. Marko Daigneaulto treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 123:87 (28:25, 30:23, 33:18, 32:21) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (3/8) komandą. Victoras Wembanyama pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 8 taškus (4/12 dvit., 0/3 trit.), sugriebė 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet prasižengė 2 kartus ir padarė 5 klaidas.
2023-11-15

Legendinio Duncano pasiekimą pakartojęs Wembanyama nuo nesėkmės „Spurs“ neišgelbėjo

Pralaimėjimą NBA dvikovoje patyrė San Antonijaus „Spurs“ (3/3) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje po pratęsimo 116:123 (26:22, 28:13, 32:36, 24:39, 6:13) nusileido Toronto „Raptors“ (3/4) krepšininkams. Victoras Wembanyama pralaimėtojų gretose per 38 minutes įmetė 20 taškų (5/9 dvit., 2/7 trit., 4/5 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo 5 metimus, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
2023-11-06

Įspūdingus rezultatus demonstruojantis Wembanyama: „Noriu sumušti visus rekordus“

Victorui Wembanyamai prireikė tik penkerių rungtynių, kad su San Antonijaus „Spurs“ komanda prieš Fynikso „Suns“ pasiektų 38 taškų rezultatą, įveikdamas Kevino Duranto ir Devino Bookerio komandą.  Rungtynėse jis taip pat pridėjo ir 10 atkovotų kamuolių, pataikydamas 57,7 proc. metimų iš žaidimo.
2023-11-03

Pamatykite: Wembanyama inicijavo įspūdingą spurtą, o „Spurs“ parbloškė Duranto klubą

Įspūdingą pergalę NBA dvikovoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (2/2) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda svetimoje arenoje 115:114 (18:27, 27:36, 37:32, 33:19) įveikė Fynikso „Suns“ (2/2) komandą. Victoras Wembanyama nugalėtojams per 28 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 metimus, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 5 sykius.
2023-11-01

Wembanyama žaidė blankiai, o „Clippers“ sutrypė „Spurs“

Skaudų pralaimėjimą NBA patyrė San Antonijaus „Spurs“ (1/2) ekipa, kuri rezultatu 83:123 buvo sutrypta Los Andželo „Clippers“ (2/1) krepšininkų.  Apskritai San Antonijaus ekipa į priekį buvo išsiveržusi tik pačią pirmąją mačo minutę, o vėliau dominavimą pademonstravę „Clippers“ krepšininkai tik didino persvarą prieš varžovus.  Po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 19 taškų, o galutinai „Spurs“ buvo sutriuškinti net 40-ies taškų skritumu.
2023-10-30

Pratęsimą išplėšęs Wembanyama džiaugėsi pirma pergale NBA

Pirmą dvigubą dublį NBA karjeroje atlikęs Victoras Wembanyama padėjo San Antonijaus „Spurs“ (1-1) komandai iškovoti pergalę. Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 126:122 (25:23, 27:29, 24:31, 35:28, 15:11) įveikė Hiustono „Rockets“ (0-2) atstovus. 31 minutę žaidęs V.Wembanyama įmetė 21 tašką, atkovojo 12 atšokusių, perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, padarė 4 klaidas ir 2 sykius prasižegė.
2023-10-28

Siautėjęs Dončičius vedė klubą į pergalę, o Wembanyama debiutavo sėkmingai

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Dalaso „Mavericks“ (1/0) klubas. Jasono Kiddo treniruojama komanda svečiuose 126:119 (36:43, 28:25, 32:23, 30:28) nugalėjo San Antonijaus „Spurs“ (0/1) krepšininkus. Luka Dončičius nugalėtojams per 34 žaidimo minutes pelnė 33 taškus (10/14 dvit., 3/11 trit., 4/7 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir suklydo 4 sykius.
2023-10-26

Solidus Wembanyamos pasirodymas atvedė „Spurs“ į pergalę prieš „Warriors“

Pergalę pasiruošimo rungtynėse prieš daugkartinius čempionus iškovojo San Antonijaus „Spurs“ ekipa. Victoro Wembanyamos vedama komanda rezultatu 122:117 palaužė „Golden State Warriors“. San Antonijaus krepšininkai, su V. Wembanyama priešakyje, San Franciske iniciatyvos ėmėsi jau nuo pirmojo kėlinio, kurį laimėjo 9 taškais (44:35).  Nuo to momento aikštės šeimininkai taip ir nebuvo įsiveržę į priekį ir tik vijosi oponentus.
2023-10-21

Wembanyama pergalingame mače demonstravo driblingo sugebėjimus

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo San Antonijaus „Spurs“ komanda. Greggo Popovičiaus auklėtiniai namuose 117:103 (32:13, 28:31, 23:31, 34:28) įveikė Hiustono „Rockets“ ekipą. Victoras Wembanyama nugalėtojų gretose per 20 žaidimo minučių įmetė 15 taškų (1/5 dvit., 2/5 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau prasižengė 3 kartus ir padarė 2 klaidas.
2023-10-19

Wembanyama buvo rezultatyviausias, o „Spurs“ nugalėjo NBA vicečempionus

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo San Antonijaus „Spurs“ klubas. Greggo Popvičiaus auklėtiniai savo arenoje 120:104 (24:25, 35:31, 27:28, 34:20) nugalėjo Majamio „Heat“ krepšininkus. Victoras Wembanyama nugalėtojų gretose per 23 žaidimo minutes surinko 23 taškus (9/10 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, rezultatyviai perdavė 4 kamuolius, blokavo 3 metimus, bet suklydo 4 sykius.
2023-10-14

Įspūdingi skaičiai – Wembanyamos debiutas NBA vos nesumušė žiūrimumo rekordo

Victoro Wembanyamos debiutas NBA vasaros lygoje vos nepasiekė žiūrimumo rekordo. Penktadienio Šarlotės „Hornets“ ir San Antonijaus „Spurs“ NBA vasaros lygos rungtynes, kuriose debiutavo pirmu numeriu naujokų biržoje pašauktas V. Wembanyama, vidutiniškai žiūrėjo 1,39 mln. žiūrovų. Daugiau susidomėjusių sutraukė tik prieš ketverius metus įvykusios Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininko Ziono Williamsono debiutinės rungtynės – 1,61 mln.
2023-07-11

Wembanyama pavargo nuo kilusio ažiotažo: „Noriu pradingti iš žiniasklaidos“

Victoras Wembanyama iki šiol, atrodo, mėgavosi dėmesiu ir aplink jį kylančiomis kalbomis, tačiau krepšininkas darosi vis atsargesnis. Po 27 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir trijų blokų pasirodymo rungtynėse su Portlando „Trail Blazers“, kuris ištaisė prastą debiutą NBA Vasaros lygoje, prancūzas džiaugėsi, bet nenorėjo išsiduoti. „Tai buvau aš, jaučiau, kaip esu su savimi ir jaučiau savo kūną. Atėjau ten tik po 2 treniruočių ir 1 rungtynių, tiesiog turėjau nesustoti.
2023-07-11

Wembanyama Las Vegase surengė galingą pasirodymą

Pergalę NBA Las Vegaso vasaros lygoje iškovojo Portlando „Trail Blazers“ ekipa, kuri 85:80 (19:8, 24:25, 23:19, 19:28) pranoko San Antonijaus „Spurs“ komandą. Victoras Wembanyama pralaimėjusiems per 26 aikštėje praleistas minutes surinko 27 taškus (7/10 dvit., 2/4 trit., 7/12 baud.), sugriebė 12 kamuolių, perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, bet prasižengė 1 kartą ir padarė 3 klaidas.   Portlando komandai dėl traumos nepadėjo trečiasis šaukimas Scottas Hendersonas.
2023-07-10

Vasaros lygoje su „Spurs“ debiutavusiam Wembanyamai pristigo taiklumo

Ilgai lauktas Victoro Wembanyamos debiutas NBA Vasaros lygoje – įvyko. Nors prancūzų talentas šaudė pro šalį, tačiau patikimai žaidė gynyboje ir padėjo San Antonijaus „Spurs“ komandai pasiekti pergalę. Ekipa Las Vegase rezultatu 76:68 (15:12, 23:14, 20:19, 18:23) įveikė Šarlotės „Hornets“ klubą. V. Wembanyama aikštėje praleido 27 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (1/7 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.
2023-07-08

„Ryto“ legionierius rungtyniaus NBA Vasaros lygoje

Sezoną Vilniaus „Ryto“ komandoje užbaigęs puolėjas Justinas Gorhamas ketina rodyti savo įgūdžius vertę NBA Vasaros lygoje. 24 metų 201 cm ūgio amerikietis atstovaus San Antonijaus „Spurs“ klubui. Vasaros lyga vyks liepos 3-5 dienomis. Šį sezoną „Betsafe-LKL“ pirmenybėse J.Gorhamas per vidutiniškai 26 minutes fiksavo 9,6 taško, 6,2 atkovoto kamuolio ir 1,7 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2023-06-29

Įspūdingas puolimas: 151 tašką suvertę „Timberwolves“ užsitikrino vietą įkrintamosiose varžybose

Vietą įkrintamosiose varžybose užsitikrino Minesotos „Timberwolves“ (41-40) krepšininkai. Šie svečiuose pelnė net 151 tašką ir pranoko San Antonijaus „Spurs“ (21-60) komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 151:131 (35:35, 45:33, 39:23, 32:40). „Spurs“ ekipa praleido daugiausiai taškų vadovaujant Greggui Popovičiui. „Timberwolves“ tritaškius metė net 56 proc.
2023-04-09

Jubiliejinis Sabonio dvigubas dublis padėjo „Kings“ pratęsti pergalių seriją

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (24-18) komanda rezultatu 132:119 (33:32, 30:32, 39:26, 29:30) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (13-31) ekipą. Tai jau ketvirta „Kings“ pergalė iš eilės. Per 35 minutes aikštelėje D. Sabonis pelnė 18 taškų (7/13 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Šis krepšininko dvigubas dublis buvo 20-as iš eilės. Rezultatyviausiai lietuvio komandoje pasirodė Harrisonas Barnesas su 29 taškais.
2023-01-16

To dar nebuvo: stadione NBA rungtynes stebėjo daugiau kaip 68 tūkstančiai sirgalių

San Fransisko „Golden State Warriors“ (21-21) ir San Antonijaus „Spurs“ (13-30) rungtynėse buvo fiksuotas lankomumo rekordas. Susitikimą stebėjo net 68323 aistruoliai. Ankstesnis rekordas buvo fiksuotas 1998 metų kovo 27 dieną, kai Michaelo Jordano atstovaujamos Čikagos „Bulls“ ekipos ir Atlantos „Hawks“ akistatą stebėjo 62046 žmonės. Įspūdingus vaizdus iš stadiono žiūrėkite šios naujienos pradžioje.
2023-01-14

„Spurs“ išgyveno Markkaneno taškų lietų ir išplėšė pergalę

San Antonijo „Spurs“ (11-22) rezultatu 126:122 (31:26, 32:30, 33:26, 30:40) išplėšė pergalę prieš Jutos „Jazz“ komandą (19-17). Nors Jutos „Jazz“ lyderis Lauri Markkanenas per 37 minutes aikštelėje sumetė net 32 taškus, tai „Spurs“ krepšininkų neišgąsdino. Po dviejų kėlinių į priekį išsiveržusi San Antonijo komanda slystėlėjo paskutiniame ketvirtyje.
2022-12-27

Puikus Johnsono pasirodymas padėjo „Spurs“ nutraukti 11 pralaimėjimų seriją

Po net 11 nesėkmingų rungtynių San Antonijaus „Spurs“ (6-18) 118:109 (24:29, 27:25, 39:23, 28:32) palaužė Hiustono „Rockets“ (7-17) komandą ir iškovojo pergalę. Laimėjusiai komandai Keldonas Johnsonas per 34 min. pelnė 32 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Prie pergalės taip pat reikšmingai prisidėjo ir Tre Jonesas sumesdamas 26 taškus, atkovodamas 3 kamuolius ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.
2022-12-09

Valančiūnas surinko eilinį dvigubą dublį, o „Pelicans“ išsivežė pergalę iš San Antonijaus

Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-8) krepšininkai iškovojo pergalę ir pratęsė seriją iki trijų paeiliui.Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 117:99 (26:24, 23:28, 32:19, 36:28) susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“ (6-17) komanda. Pastarajai tai buvo jau 10-asis pralaimėjimas iš eilės. Tai yra ilgiausia komandos nesėkmių serija istorijoje. Ši pakartota pirmą kartą nuo 1987 metų.