salonikų aris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „salonikų aris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „salonikų aris“.

Graikijos lygos pusfinalyje – rezultatyvus Grigonis ir iškilmingas Eurolygos taurės pristatymas

Marius Grigonis vedė Eurolygos čempionus į pergalę Graikijos lygos pusfinalyje. Lietuvis pelnė 11 taškų, o Ergino Atamano auklėtiniai 89:71 (28:13, 15:19, 24:27, 22:12) nepaliko vilčių Salonikų „Aris“ ekipai. Serijoje iki dviejų pergalių PAO įsiveržė į priekį 1-0. M.Grigonis per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit.
2024-05-31

Marius Grigonis figūravo tarp rezultatyviausių „Panathinaikos“ žaidėjų

Marius Grigonis buvo antras rezultatyviausias Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkas Graikijos lygos reguliariojo sezono rungtynėse. Išvykoje žaidę „žalieji“ 80:68 (16:13, 16:12, 21:18, 27:25) įveikė Salonikų „Aris“ (13/14) ekipą, o lietuvis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 10 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir suklydo 1 sykį.
2024-05-13

Pergalingose „Olympiakos“ rungtynėse Ignas Brazdeikis nežaidė

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (21/2) ekipa. Georgio Bartzokos auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 85:77 (15:19, 24:19, 18:18, 28:21) įveikė Salonikų „Aris“ (12/11) komandą. Ignas Brazdeikis Pirėjo komandoje nežaidė. „Olympiacos“: Alecas Petersas 28 (7/9 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Thomas Walkupas 11 (3/4 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Nazas Mitrou-Longas 10 (1/5 trit., 5 rez. perd.), Nigelis Williamsas-Gossas (6 atk. kam.) ir Mosesas Wrightas (10 atk. kam.
2024-03-31

Po nesėkmės Kaune „Panathinaikos“ paslydo ir Graikijoje – nutrūko įspūdinga pergalių serija

Įspūdinga Atėnų „Panathinaikos“ (16/1) komandos pergalių serija nutrūko Graikijos čempionate. Mariaus Grigonio atstovaujama ekipa namuose 70:73 (10:25, 24:14, 23:12, 13:22) nusileido Salonikų „Aris“ (10/7) krepšininkams, pasiekusiems trečiąją pergalę iš eilės. Ergino Atamano auklėtiniai iki šiol šalies čempionate žygiavo be nesėkmių ir buvo laimėję net 16 rungtynių iš eilės, tačiau šį vakarą prieš varžovus neatsilaikė.
2024-02-05

Ketvirtajame kėlinyje lemiamą persvarą susikrovęs „Lietkabelis“ Europos taurėje įsirašė pirmąją pergalę

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1/1) antradienio vakarą iškovojo pirmąją sezono pergalę Europos taurėje. Panevėžiečiai B grupės rungtynėse namuose 83:74 (23:20, 20:16, 18:23, 22:15) įveikė Salonikų „Aris“ (0/2) krepšininkus.
134
2023-10-10

Pergale sezoną Graikijoje atidaręs Dambrauskas: „Labai malonus jausmas“

Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas vakar pergalingai pradėjo sezoną, kuomet per pridėtą laiką pelnė pergalingą įvartį ir 3:2 palaužė Salonikų „Aris“ žaidėjus. OFI ekipa dar pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius ir pirmavo 2:0, bet pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo kėlinio viduryje įmušti įvarčiai leido „Aris“ klubui rezultatą išlyginti. Nepaisant to, OFI žaidėjai pademonstravo charakterį ir prie savų sirgalių įsirašė pirmąją sezono pergalę. „Tai buvo dramatiškos rungtynės.
2023-08-21

Stipriausioje Graikijos lygoje Dambrausko ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą

Graikijos stipriausioje lygoje skaudų pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas, kuris namuose 0:3 nusileido Salonikų „Aris“ klubui. Pirmus du įvarčius OFI praleido dar iki pertraukos – 10 ir 30 minutėmis. Dėl to po pertraukos V. Dambrauskas iškart atliko du keitimus, bet OFI rungtynių eigos pakeisti nesugebėjo, o 90 minutę praleido trečią įvartį. Po šio pralaimėjimo OFI klubas su 23 taškais lieka dešimtoje vietoje, o „Aris“ klubas su 34 taškais yra šeštas.
2023-02-20

Gudaitis puikiai išnaudojo savo laiką Graikijos čempionate

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (10/2) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 96:79 (24:7, 21:17, 29:25, 22:30) įveikė Salonikų „Aris“ (6/6) komandą. Artūras Gudaitis nugalėtojams per 14 žaidimo minučių įmetė 16 taškų (5/6 dvit., 6/7 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus. Marius Grigonis nežaidė dėl traumos. „Panathinaikos“: Artūras Gudaitis 16 (4 atk. kam.
2023-01-15

Rezultatyviausiu rungtynėse tapęs Kulboka atvedė komandą į pergalę

Puikiai žaidęs Arnoldas Kulboka padėjo Patrų „Promitheas“ (5-6) krepšininkams pasiekti pergalę Graikijos čempionate.Lietuvio atstovaujama ekipa namuose po sunkios kovos 64:61 (19:16, 17:15, 13:16, 15:14) palaužė Salonikų „Aris“ (6-5) komandą. A.Kulboka aikštėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 1/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 9 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas bei padarė 2 klaidas.
2023-01-07

Pirėjo „Olympiacos“ Graikijos lygoje toliau išlieka nenugalėta

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (3/0) ekipa, kuri svečiuose 83:66 (20:13, 21:12, 27:21, 15:20) nugalėjo Salonikų „Aris“ (1/2) komandą. Pirėjo ekipa kol kas šiame sezone lieka neįveikta ne tik Graikijoje, bet ir Eurolygoje, kurioje iškovojo visas keturias pergales. „Aris“: Chevezas Goodwinas 16 (7/14 dvit., 14 atk., kam.), Joshas Haginsas 14 (13 rez., perd.) ir Jdas Notae 14. „Olympiacos“: Aleksandaras Vezenkovas 15, Isaiahas Canaanas 14 (4/7 trit.
2022-10-24

Graikijos pirmenybių starte – dviejų lietuvų atsotvaujamo „Panathinaikos“ klubo nesėkmė

Pralaimėjimu Graikijos čempionate startavo Atėnų „Panathinaikos“ (0-1) klubas su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu. Lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose po atkaklios kovos 65:69 (15:16, 5:13, 25:16, 20:24) krito prieš Salonikų „Aris“ (1-0) krepšininkus. M.Grigonis ant parketo praleido 31 minutę, per kurią pelnė 10 taškų (3/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir 4 kartus pats pažeidė taisykles.
2022-10-09

Naudingai žaidęs Mačiulis po dramatiškos kovos šventė pergalę

Graikijos krepšinio čempionate Atėnų AEK (6/2) klubas svečiuose 81:77 (17:18, 22:15, 22:19, 20:25) nugalėjo Salonikų „Aris“ (2/6) ekipą. Laimėtojams Jonas Mačiulis per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir 3 kartus prasižengė. AEK komandai 16 taškų pridėjo Vince’as Hunteris (8 atk. kam.), 14 – Malcomas Griffinas. „Aris“ gretose 24 taškus surinko Lefteris Bochoridis.
2018-12-08

Š. Jasikevičius gali pereiti į „Aris“ klubą

Graikijos žiniasklaida praneša, kad 34-erių metų 193 cm ūgio Šarūnas Jasikevičius gali atsidurti Salonikų „Aris“ ekipoje. Lietuvis turi daug pasiūlymų iš kitų šalių, tačiau neketina jų priimti, nes nori likti Graikijoje. To priežastis – krepšininko draugė pagimdė dukrelę. Įžaidėjas norėtų ir toliau žaisti Atėnų „Panathinaikos“ komandoje, tačiau Graikijos čempionų vyriausiasis treneris Željko Obradovičius mūsiškio savo žaidimo planuose nemato.
2010-09-25

UEFA Europos lygoje – dramatiška D. Česnauskio klubo pergalė

UEFA Europos lygos atkrintamųjų atrankos varžybų pirmosiose rungtynėse antradienį Salonikų „Aris“ (Graikija), kuriai atstovauja Deividas Česnauskis, namuose 1:0 (0:0) palaužė Vienos „Austria“ (Austrija) futbolininkus. Vienintelį susitikimo įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką įmušė Carlosas Ruizas (90+3 min.). D. Česnauskis žaidė iki 60-osios min. Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 26 dieną Vienoje.
2010-08-18

D. Česnauskis uždirbs 220 tūkst. eurų

Kaip skelbia graikų žiniasklaida, Herakliono „Ergotelis“ klubo saugas Deividas Česnauskis kitą sezoną atstovaus Salonikų „Aris“ komandai, kuri žais UEFA Europos lygos turnyre. Lietuvis teigė, jog pagrindinis akstinas palikti dabartinį klubą buvo noras žaisti tarptautiniuose turnyruose. 28-erių metų krašto saugu taip pat domėjosi ir Atėnų AEK bei „Asteras Tripoli“, tačiau D. Česnauskis pasirinko „Aris“ vienuolikę.
2010-05-04

„Olympiacos“ eliminavo „Aris“ klubą

Lino Kleizos atstovaujamas Pirėjo „Olympiacos“ klubas užtikrintai žengė į Graikijos čempionato pusfinalį. Antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse „raudonieji“ 85:75 (15:24, 21:19, 24:14, 25:18) išvykoje palaužė Salonikų „Aris“ ekipą ir serijoje iki dviejų pergalių triumfavo rezultatu 2:0. Lietuvis nugalėtojams per 33 minutes pelnė 15 taškų (6/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.
2010-05-04

Linas Kleiza tempė „Olympiacos“ į priekį

Tryliktąją pergalę Graikijos krepšinio pirmenybių 14-ojo turo rungtynėse iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ komanda, kurios garbę gina Linas Kleiza, namuose 82:77 (22:21, 16:22, 25:13, 19:21) nugalėjusi Salonikų „Aris“ ekipą. Lietuvis nugalėtojų gretose vėl buvo rezultatyviausias.
2010-02-01

Jonas Kazlauskas gali tapti „Aris“ treneriu

Salonikų „Aris“ vyriausiojo trenerio postą paliko 42 metų Fotsis Katsikaris. Graikas savo sprendimą motyvavo asmeninėmis aplinkybėmis, tačiau manoma, kad jis susigundė Bilbao „Bizkaia Basket“ komandos, kurioje rungtyniauja Renaldas Seibutis, pasiūlymu ir netrukus taps jos vyr. treneriu. Graikijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad „Aris“ vairą gali perimti Graikijos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas.
2010-01-14

„Šiauliai“ neprilygo „Aris“ ekipai

Trečiąją nesėkmę ketvirtose Europos taurės turnyro A grupės rungtynėse patyrė Šiaulių „Šiauliai“, Salonikuose 65:85 (15:20, 24:19, 14:15, 14:31) nusileidę vietos „Aris“ komandai, kuriai tai buvo trečioji pergalė. Po šios pergalės graikai grįžo į pirmąją grupės vietą, o šiauliečiai taip ir liko ketvirtoje pozicijoje.
2009-12-15

Ar „Šiauliai“ ir antrą kartą nuskriaus graikus?

Prieš savaitę Europos taurės turnyre iškovoję pirmą pergalę „Šiaulių“ krepšininkai šiandien bandys pradžiuginti savo gerbėjus ir antrąja. Po dviejų pralaimėjimų iš eilės Antano Sireikos treniruojama „Šiaulių“ ekipa praėjusį antradienį įsirašė pirmą tašką. Savo arenoje šiauliečiai 92:91 įveikė iki tol be pralaimėjimų žengusią Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija) ir šiandien atsakomuoju maču Graikijoje pradės antrąjį ratą.
2009-12-15

Iki galo kovoję „Šiauliai“ išplėšė pirmą pergalę

Europos taurės turnyro mače prieš ketvirtąjį kėlinį net 13-os taškų deficitą turėjęs Šiaulių „Šiaulių“ klubas sugebėjo didvyriškai atsitiesti ir 92:91 (28:22, 18:27, 18:28, 28:14) parklupdyti Salonikų „Aris“ ekipą. Šiauliečiai rungtynes pradėjo energingai.