rudy fernandezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rudy fernandezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rudy fernandezas“.

Tokio kito vyro planetoje nėra: Rudy Fernandezas pagerino visų laikų rekordą

Ispanijos krepšinio legenda Rudy Fernandezas šiandien aikštėje pasirodė šeštose olimpinėse žaidynėse ir pagerino rekordą. Jis tapo pirmuoju vyru krepšininku, užfiksavusiu tokį pasiekimą. Ispanas olimpiadoje debiutavo dar 2004 metais, būdamas vos 19-likos. 2008 m. jis iškovojo sidabrą, 2012-aisiais – taip pat, o 2016-aisiais – bronzą. 2020 m. žaidynėse Ispanija liko be medalio.
2024-07-27

Kaune – nostalgiškas Eurolygos vakaras: nežinomybė dėl Evanso ir finalo prisiminimais gyvensiantis „Real”

Ketvirtadienį Kaunas pasitinka paskutinį šio sezono Eurolygos mūšį. Į Eurolygos įkrintamąsias tik per plauką nepatekę Andrea Trinchieri auklėtiniai aštuntą kartą šiame sezone kausis su ekipa iš Ispanijos, o jų varžove pulsuojančioje Nemuno saloje bus Eurolygos čempionė ir reguliariojo sezono nugalėtoja Madrido „Real“, į Kauną grįžtanti po beveik metų pertraukos.  Šias rungtynes nuo 20 val. žiūrėkite naujos kartos televizijoje Go3, o jų eigą sekite portale tv3.lt.
136 2024-04-11

Ispanijos rinktinės veteranas Fernandezas pakartojo planetos pirmenybių rekordą

Ispanijos rinktinės veteranas Rudy Fernandezas prisijungė prie elitinio pasaulio čempionato žaidėjų klubo. Gynėjas tapo 14-uoju krepšininku, kuris žaidė jau penktosiose planetos pirmenybėse. Tiesa, ispanas yra pirmasis tai padaręs europietis. Šiame čempionate tokiu pasiekimu pasigirti gali ir Brazilijos rinktinės įžaidėjas Marcelinho Huertas.
2023-08-27

Veteranui – nauja sutartis: Fernandezas lieka Madride dar vienam sezonui

Madrido „Real“ komanda oficialiai paskelbė apie vienam sezonui pratęstą kontraktą su Rudy Fernandezui. Jam tai bus paskutinis karjeros profesionalus sezonas ir žada karjerą baigti po Paryžiaus olimpinių žaidynių. 38 metų 196 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Ispanijos lygoje per 13 minučių vidutiniškai rinkdavo 4,7 taško, atkovodavo 1,5 kamuolio ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-07-11

Fernandezas atskleidė, kada baigs karjerą Ispanijos rinktinėje

Ispanijos rinktinės ir Madrido „Real“ mohikanas Rudy Fernandezas prasitarė, kada ketina dėti tašką atstovaujant nacionalinei komandai. 38 metų 196 cm ūgio gynėjas karjerą rinktinėje ketina baigti po 2024 metų olimpiados Paryžiuje. „Aš pažadėjau savo tėčiui, kad Paryžiaus olimpiadoje bus paskutinės mano rungtynės rinktinėje“, – kalbėjo R.Fernandezas. Krepšininkas nacionalinėje komandoje žaidžia nuo 2004 metų.
2023-07-07

Ispanijos rinktinės veteranai Lullas ir Fernandezas sutiko padėti komandai pasaulio čempionate

Eurolygos čempionais trečią kartą tapę Madrido „Real“ veteranai 35-erių metų Sergio Llullas ir 38-erių Rudy Fernandezas sutiko šią vasarą atstovauti Ispanijos rinktinę ir žaisti 2023 m. Pasaulio taurėje. Šią informaciją patvirtino Ispanijos krepšinio federacijos prezidentas Jorge Garbajosa. „Įspūdingiausias dalykas yra tas, kad jie pasakė, jog žais pasaulio čempionate jų net nepaklausus. Jie ištarė: „Susimatysime šią vasarą“, – sakė J.Garbajosa.
2023-05-24

„Real“ reguliarų sezoną Eurolygoje gali baigti be būrio žaidėjų

Madrido „Real“ krepšininkai jau turi kelialapį į Eurolygos atkrintamąsias varžybas. Vis dėlto, reguliaraus sezono pabaigą gali tekti žaisti be keleto svarbių žaidėjų. Pranešama, kad treniruotis negali Rudy Fernandezas, kuris serga gripu. Maža to, nugaros skausmus jaučia ir Fabienas Causeuras. Komandai padėti negalės ir atakų organizatorius Nigelas Williamsas-Gossas, o nėra dar aiški ir Vincento Poirier situacija, ar šis galės rungtyniauti artimiausiame mače.
2023-04-05

Ispanijos rinktinei surasti kelią į finalą pagelbėjęs Fernandezas: „Nesame tikri, ar kada nors pakartosime tokį žygį“

Ispanijos nacionalinė komanda, nepaisant kartų kaitos, sugebėjo surasti kelią ir nužengti iki pat Europos čempionato finalo. Prieš artėjantį lemiamą mūšį Ispanijos rinktinės veteranas Rudy Fernandezas tikino, kad komanda turi atiduoti visas jėgas, nes nežino, ar dar kada bus kitas finalas. „Tai bus ypatinga, o dar labiau su šia komanda. Mes mėgausimės žaidimu ir susitiksime su viena geriausių komandų Europoje.
2022-09-18

Ispanai po pergalės nusilenkė 37-erių veteranui: Rudy po mačo su Lietuva visą diena gulėjo lede

Ispanijos rinktinė padarė tai, ko prieš čempionatą nesitikėjo beveik niekas – kartų kaitą išgyvenanti komanda pasiekė Europos krepšinio čempionato pusfinalį, o nemaža dalis nuopelnų tenka 37-erių veteranui Rudy Fernandezui. Antradienį jis dukart krito į užribį gelbėdamas kamuolį, rėžėsi į kameros bėgius, perėmė kelis svarbius kamuolius ir įskraidino ttritaškius, kai jų labiausiai reikėjo.
2022-09-13

Europos čempionato pradžios laukiantis Dirkas Nowitzki: „Nėra vienos užtikrintos komandos favoritės, kuri laimės visą čempionatą“

Dirkas Nowitzki yra vienareikšmiškai vienas geriausių Europos krepšininkų, kuris gerą žaidimą demonstravo ne tik Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), bet ir Europos čempionatuose, kuriuose gynė Vokietijos vyrų krepšinio rinktinės garbę. Per savo rinktinės karjerą D. Nowitzki turėjo ne vieną įsimintiną pergalę, kuri jam yra įstrigusi galvoje iki pat šiol, o tose rinktinėse, kuriose žaidė legendinis krepšininkas, Dirkas kone visada buvo svarbiausias komandos žaidėjas.
2022-08-02

Ispanijos rinktinės kapitonas neliko sužavėtas amerikiečio natūralizavimu: „Tai nėra teisinga“

Ispanijos krepšinio rinktinės kapitonas Rudy Fernandezas nėra sužavėtas tuo, kad nacionalinės ekipos marškinėlius apsivilks natūralizuotas žaidėjas – amerikietis Lorenzo Brownas. Praėjusią savaitę ispanai įteikė pasą L. Brownui, kad šis galėtų žaisti artėjančiame Europos krepšinio čempionate. Viena stipriausių pasaulio rinktinių tokį sprendimą motyvavo atsivėrusia skyle įžaidėjo pozicijoje – dėl traumos negalės žaisti Ricky Rubio, o Sergio Rodriguezas baigė karjerą rinktinėje.
2022-07-09

„Real“ nori išsaugoti du komandos senbuvius

Madrido „Real“ komanda nori išsaugoti savo senbuvius Rudy Fernandezą ir Sergio Llullą. Pranešama, kad Ispanijos klubas su veteranais kalbasi dėl kontraktų kitam sezonui. Tačiau dabar jiems siūlomas mažesnis atlyginimas. R.Fernandezas Madride žaidžia nuo 2012 metų, o S.Lullas - 2007. R.Fernandezas šiame Eurolygos sezone renka 6,3 taško ir 3,4 perdavimo, S.Llullas fiksuoja 8,1 taško ir 2,4 perdavimo vidurkius.
2022-03-18

Veterantas Rudy Fernandezas žibėjo prieš Slovėniją – prabilo taikliais tritaškiais

Tokijo olimpinėse žaidynėse šiandien vyksta ilgai laukta akistata tarp Slovėnijos ir Ispanijos rinktinių. Šios komandos paskutinį kartą tarpusavyje žaidė 2018 metais ir tada pergalę rezultatu 83 - 72 šventė Ispanija. Šiose rungtynėse keturis tritaškius iš devynių mestų pataikė penktoje olimpiadoje iš eilės rungtyniaujantis 36-erių ispanas Rudy Fernandezas.
2021-08-01

„Anadolu Efes“ dramatiškai išvengė sensacijos ir pasiekė Eurolygos finalo ketvertą

Kosminis Eurolygos vakaras galėjo prasidėti skambiu pareiškimu, bet favoritai susitvarkė. Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 88:83 (18:21, 18:20, 24:16, 28:26) patiesė Madrido „Real“. Nei viena ekipa nuo 2008-2009 metų sezono, kai buvo įvesta serija iki trijų pergalių, nebuvo laimėjusi atsilikinėdama 0:2. Madrido klubas neturėjo šansų pirmose dviejose akistatose Stambule, dukart dramatiškai triumfavo namuose, bet paskutinės pergalės pritrūko svečių teritorijoje.
2021-05-04

„Žalgiris“ aikštėje nesutiks trijų „Real“ vilkų

Madrido „Real“ komanda netrukus stos į kovą su Kauno „Žalgiriu“, tačiau tą darys tikrai ne stipriausiomis pajėgomis. Rungtyniauti negali Rudy Fernandezas, turintis nugaros problemų, taip pat – Jeffery Tayloras ir Sergio Llullas, susižeidęs kelį. R.Fernandezas šį sezoną per 14 minučių pelno po 5 taškus, atkovoja kamuolį, atlieka 1,4 perdavimo ir renka 4,3 naudingumo balo.
2021-02-25

„Real“ traumuotųjų sąrašą papildė Fernandezas

Madrido „Real“ komandą toliau persekioja traumos – šįkart iš rikiuotės iškrito Rudy Fernandezas. Skelbiama, kad nugaros traumą su Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa patyręs ispanas negalės rungtyniauti bent jau 2 savaites. Tai reiškia, kad 35-erių 196 cm ūgio veteranas nežais šią savaitę su Tel Avivo „Maccabi“ ekipa ir praleis kitą savaitę, kuri Eurolygoje bus dviguba. Tel Avive vis dar nebus ir Sergio Llullo, bet jis į rikiuotę grįš kitą savaitę.
2021-01-21

„Lietuvių siaubas“ Fernandezas prabilo apie karjeros pabaigą

Madrido „Real“ klubo veteranui ispanui Rudy Fernandezui neseniai suėjo 35-eri metai. Krepšininkas pripažįsta, kad po dabartinio kontrakto, kuris galioja iki 2022 m., gali nuspręsti baigti karjerą. „Man 35-eri ir aš ką tik pratęsiau kontraktą dviems sezonams. Kai kontraktas baigs galioti, man jau bus 37-eri. Artimiausius 2 sezonus pasitiksiu taip, tarsi jie man būtų paskutiniai karjeroje. Su tokiu pačiu požiūriu žaidžiau ir 2 ankstesnius sezonus.
2020-04-18

Ispanijos rinktinės sąrašas – be kelių garsių pavardžių

Sergio Scariolo paskelbė 16 krepšininkų sąrašą, kurie artėjančiame pasaulio čempionate kandidatuoja atstovauti Ispanijos rinktinei. Didžiausia komandos žvaigždė turėtų būti prieš mėnesį NBA čempionu tapęs Marcas Gasolis, tarp kandidatų taip pat yra tokie žaidėjai kaip Sergio Llullas, Ricky Rubio ir Rudy Fernandezas. Tačiau nėra Sergio Rodriguezo, taip pat Ispanijos pilietybę gavusių Serge Ibakos ir Nikola Mirotičiaus.
2019-07-09

Fernandezas Eurolygos mažąjį finalą vadina „purvinu“ žodžiu

Madrido „Real“ komandos senbuvis Rudy Fernandezas išreiškė viešą kritiką Eurolygai dėl finalo ketverte rengiamų rungtynių dėl trečios vietos. Sekmadienį vykusiame mažajame finale karališkasis klubas šventė pergalę 94:75 prieš Stambulo „Fenerbahče“ ekipą. Visgi, R. Fernandezas šia pergale pernelyg nesidžiaugė ir sukritikavo Eurolygą. 34-erių metų 196 cm ūgio gynėjas atkreipė dėmesį į Stambulo „Fenerbahče“ gynėjo Ericko Greeno patirtą traumą.
2019-05-20

Fantastiškas Fernandezo tritaškis pavogė pergalę iš „Panathinaikos“

Ketvirtadienį skaudžią nesėkmę Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (15-14). Luko Lekavičiaus atstovaujamas klubas namuose 73:74 (32:14, 13:19, 14:20, 14:21) dramatiškai nusileido Madrido „Real“ (22-7) ekipai. Pergalę Eurolygos čempionams nulėmė fantastiškas Rudy Fernandezo tritaškis paskutinę mačo akimirką: L. Lekavičius per 6 minutes pelnė 2 taškus (0/3 dvit., 2/2 baud.
2019-03-28

Stambule – „Real“ parbloškęs „Fenerbahce“ spurtas rungtynių gale

Penktadienį Stambule susitiko dvi praėjusio Eurolygos sezono finalininkės, o pergale džiaugėsi Stambulo „Fenerbahce“ (14-1), kuri privertė čempioną Madrido „Real“ (12-3) patirti trečią pralaimėjimą.
2018-12-28

Luka Dončičius Madridą palieka pergalingai – „Real“ tapo Ispanijos čempionais

Madrido „Real“ klubas po vienerių metų pertraukos tapo Ispanijos krepšinio čempionais. Rudy Fernandezo vedamas karališkasis klubas trečią kartą įveikė Vitorijos „Baskonia“ ir pabaigė įspūdingą sezoną. „Real“ išvykoje 96:85 (18:21, 24:17, 23:19, 31:28) palaužė šeimininkus ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1. Madrido klubas pralaimėjo pirmąsias serijos rungtynes namie, bet vėliau triumfavo tris kartus iš eilės. Nugalėtojams R.Fernandezas pelnė 27 taškus (6/9 trit.
2018-06-20

Po pralaimėjimo atsitiesęs „Real“ sudavė smūgį „Panathinaikos“ klubui

Madrido „Real“ krepšininkai atsitiesė po triuškinančio pralaimėjimo pirmose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą prieš Atėnų „Panathinaikos“ – 1-1. Karališkasis klubas išvykoje 89:82 (16:21, 20:19, 32:21, 21:21) nugalėjo Xavi Pascualio auklėtinius. Pirmą mačą „Panathinaikos“ buvo laimėjęs 95:67. Dabar serija keliasi į Madridą, kuriame vyks sekantys du susitikimai.
2018-04-19

„Real“ pergalė sudėliojo atkrintamųjų varžybų poras

Madrido „Real“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namie 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) sutriuškino Bambergo „Brose“. Šis mačas sudėliojo atkrintamųjų varžybų mozaiką. Savo varžovą sužinojo ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Žalgiriečiai (18 pergalių / 12 pralaimėjimų) reguliariajame sezone užėmė šeštąją vietą.
2018-04-07

Eurolygoje – nepastebimas Jonas Mačiulis ir neįtikėtinas Lukos Dončičiaus metimas

Eurolygos „El Clasico“ laimėjo namie žaidęs Madrido „Real“. Jis ketvirtadienį 87:75 (15:15, 25:23, 28:14, 19:23) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Atkakli kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje dominavo šeimininkai. Jie 32-ąją minutę pirmavo 75:54. „Real“ atliko gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu per visą aikštę baigė „Real“ supertalentas Luka Dončičius. Jonas Mačiulis žaidė septynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2017-12-15

„Real“ patyrė netikėtą pralaimėjimą, Jonas Mačiulis rinko ne taškus, o atkovotus kamuolius

Eurolygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jono Mačiulio komanda savo aikštėje 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20) nusileido mažiausią biudžetą lygoje turinčiai Belgrado „Crvena Zvezda“. „Real“ pusantro kėlinio jautėsi užtikrintai. Jis spurtavo 9:0 ir 11-ąją minutę pirmavo 26:19.   „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą bei paspruko – 60:47 (26 minutė). Šeimininkai nepasidavė ir 37-ąją minutę išlygino rezultatą (81:81). Vis dėlto, rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė svečiai.
2017-12-02

„Real“ atsitiesė rungtynėse su „Unicaja“

Karčią piliulę rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“ nurijęs „Real“ reabilitavosi ketvirtadienį. Madrido krepšininkai namie 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) sutriuškino Malagos „Unicaja“. Pastaroji rimčiau priešinosi pusę kėlinio. „Unicaja“ 4-ąją minutę pirmavo 9:4. Vėliau „Real“ ėmė tolti ir daužė varžovus. Didžiausias pranašumas – 89:54 (39 minutė). „Real“ pataikė 14 tritaškių iš 28 (50 procentų), „Unicaja“ – penkis iš 23 (22 proc.
2017-11-17

Paskutinė repeticija: lietuvių kelyje – favoritų etiketės neprarandantys seni pažįstami iš Ispanijos

Prieš Europos čempionato pradžią Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės laukia paskutinis ir pats rimčiausias išbandymas. Ketvirtadienį į Lietuvą atvyko Ispanijos žvaigždynas, o penktadienį jie žengs į aikštę Vilniaus „Siemens“ arenoje. Ispanus galima vadinti bene labiausiai nukraujavusia Europos čempionato komanda.
2017-08-25

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Teisėjų akibrokštas „Real“ klubui: 2 techninės ir 2 nesportinės pražangos per dvi minutes

Naujas nesportinių pražangų traktavimas skaudžiai kirto Madrido „Real“ klubui. Teisėjai per keletą minučių „karališkąjį“ klubą nubaudė dviem nesportinėmis ir dviem techninėmis pražangomis. Iš pradžių nesportiškai varžovą sustabdė Filipe Reyesas, kuris, iš pirmo žvilgsnio, tikrai iš pradžių sugriebė už kamuolio. Už minutės teisėjai vėl skyrė nesportinę pražangą. Ją užsidirbo Gustavo Ayonas, kuris, atrodo, nenorėjo pažeisti taisyklių, bet teisėjai buvo neperkalbami.
2016-12-29

Jonas Mačiulis prieš antrąsias rungtynes Ispanijoje: bus dar daugiau emocijų

Prieš antrąsias draugiškas rungtynes su Ispanijoje, Lietuvos rinktinės puolėjas Jonas Mačiulis pasidalino mintimis apie artėjantį susitikimą. Pirmąsias rungtynes po pratęsimo Kaune laimėjo aikštės šeimininkai. – Ką galėtum pasakyti apie pirmųjų rungtynių kokybę? – Nei jų, nei mūsų žaidimo kokybė nebuvo gera. Ispanai žaidė be savo lyderio Pau Gasolio ir jiems tikrai jo trūko, ypač po krepšiu. Taip pat daug nežaidė ir Rudy Fernandezas, ir J. C. Navarro, kuris yra pavojingas savo tritaškiais.
2016-07-21

Rudy Fernandezas: Jonas Mačiulis neįtikėtinas – man jis patinka

Trečią kartą Europos krepšinio čempionu su Ispanijos rinktine galintis tapti Rudy Fernandezas iš būsimos varžovės „Eurobasket 2015” finale Lietuvos rinktinės išskyrė savo bendraklubį Madrido „Real“ ekipoje Joną Mačiulį. „Jis – neįtikėtinas“, - taip lietuvį apibūdino ispanas. „Man patinka šis vaikinas. Mačiulis yra puikus žaidėjas ir asmenybė. Laukiu šių rungtynių, nes visame turnyre jis žaidė neįtikėtinai.
2015-09-19

R. Fernandezas grįžo prie nešvarių žaidimų: tyčia trenkė V. Spanouliui į smakrą

Madrido „Real“ komandos krepšininkas Rudy Fernandezas Eurolygos ketvirtfinalio dvikovoje vėl pažeidė sąžiningo žaidimo principą. Ketvirtajame kėlinyje R. Fernandezas gynėsi prieš Pirėjo „Olympiacos“ gynėją Vassilį Spanoulį, bet sustabdė jį pražanga ir tyčia trinktelėjo graikui į smakrą. Tarp žaidėjų kilo konfliktas.
2014-04-16

Gražiausi Eurolygos epizodai: blokas D. Lavrinovičiui ir grubus R. Fernandezo dėjimas

Gražiausiu Eurolygos „TOP 16“ etapo keturioliktojo turo epizodu pripažintas Madrido „Real“ ekipos lyderio Rudy Fernandezo dėjimas į Stambulo „Anadolu Efes“ komandos krepšį. Puolėjas sulaukė tikslaus Sergio Rodrigeuzo perdavimo ir sugavęs kamuolį ore viena ranka jį sugrūdo į krepšį. Paskutinė pozicija šiame dešimtuke atiteko Bambergo „Brose Baskets“ komandos aukštaūgiui Jamesui Ogilvy bei jo „blokui“ Darjušui Lavrinovičiui.
2013-04-06

R. Fernandezas dėl nesportinio elgesio viešai atsiprašė P. Jankūno

Eurolygos „Top 16“ etapo trečiojo turo rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ pabaigoje netrūko kovos elementų. Daugumos autoriumi buvo „karališkojo“ klubo gynėjas Rudy Fernandezas, kuris savo nešvariu žaidimu akivaizdžiai provokavo Kauno klubo žaidėjus. Likus beveik 9 sekundėms iki rungtynių pabaigos, po dviejų taiklių Oliverio Lafayette‘o metimų R.Fernandezas pamušė kamuolį Kšištofui Lavrinovičiui į galvą, dėl ko įvyko nedidelis susistumdymas.
2013-01-12

M. Pociaus „Real“ sutriuškino R. Kurtinaičio ekipą, J. Mačiulio „Panathinaikos“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę

Rimo Kurtinaičio treniruojamiems Maskvos srities „Chimki“ (4/4) krepšininkams po didžiosios pertraukos nepavyko sustabdyti Madrido „Real“ (5/2) puolimo mašinos. Martyno Pociaus atstovaujamas klubas savų sirgalių akivaizdoje 104:81 (21:23, 25:22, 33:19, 25:17) sutriuškino Rusijos komandą ir tapo A grupės lyderiu. Pirmoji rungtynių pusė buvo atkakli, sužaidus 20 minučių skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 46:45 „Real“ naudai.
2012-11-24

R. Fernandezas patyrė nugaros traumą

Karjera Portlendo „Trail Blazers“ klube Ispanijos rinktinės puolėjui Rudy Fernandezui ir toliau klostosi nesėkmingai. Krepšininkas treniruotės metu patyrė nugaros traumą. Ispanas susižeidė bandydamas blokuoti varžovo metimą. Krepšininkas ant žemės nusileido sėkmingai, tačiau tuoj pat pajuto nugaros skausmą ir parkrito ant žemės. Kol kas neaišku, kiek laiko krepšininkas negalės treniruotis ir kokio sudėtingumo trauma buvo patirta.
2010-10-01

R. Fernandezas: nepraradome noro kautis

Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė kiek netikėtai savo pasirodymą pasaulio čempionate Turkijoje baigė jau turnyro ketvirtfinalyje. Planetos čempionus nuskriaudė Serbijos krepšininkai. Po pralaimėjimo vienas ispanų lyderių Rudy Fernandezas nedaugžodžiavo. Portlendo „Trail Blazers" atstovas tik pabrėžė, jog Ispanijos rinktinė neatliko savo užduočių gynyboje. „Buvo sunku vytis serbus. Juk tai gera komanda. Galėjome laimėti nebent tuo atveju, jei būtume geriau gynęsi", – tikino R.Fernandezas.
2010-09-09

Į Ispanijos rinktinės gretas grįžo lyderiai

Ispanijos vyrų krepšinio rinktinės sirgaliai gali lengviau atsipūsti. Gynėjas Rudy Fernandezas bei vidurio puolėjas Marcas Gasolis galės rungtyniauti pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje. Po atliktų tyrimų paaiškėjo, jog abiejų žaidėjų traumos nėra rimtos ir ispanai galės padėti savo šalies komandai draugiškame turnyre Madride, kuriame taip pat kovos Lietuva bei Jungtinės Amerikos Valstijos.
2010-08-19

Rudy Fernandezas apsisprendė: į NBA jis nebegrįš

Portlendo „Trail Blazers“ legionierius Rudy Fernandezas galutinai apsisprendė. Gynėjas nenori kitą sezoną rungtyniauti Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Anot ispano agento Andy Millerio, jo klientas siekia draugiškai išsiskirti su „Trail Blazers“ ekipa. R. Fernandezas nori kuo greičiau grįžti į Ispaniją. Tiesa, 25 metų 198 cm ūgio krepšininko Portlendo klubo vadovai taip lengvai paleisti neketina.
2010-08-19

Rudy Fernandezas ir Marcas Gasolis patyrė traumas

Ispanijos vyrų krepšinio rinktinės stovykloje – nerimo dienos. Vienais iš komandos lyderių planetos pirmenybėse turėję būti Rudy Fernandezas ir Marcas Gasolis gali nevyti į netrukus prasidėsiantį Pasaulio čempionatą. Portlendo „Trail Blazers“ gynėjas R. Fernandezas treniruotės metu patyrė kojos traumą ir dėl jos jau praleido susitikimą su Argentina. Krepšininkui sumušta koja yra stipriai ištinusi.