royal bank

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „royal bank“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „royal bank“.

Penkeri metai po „Lehman Brothers“: šioje žemėje nėra vietos pokyčiams

Prabėgo penkeri metai nuo investicinio milžino „Lehman Brothers“ žūties, kurios sukeltos bangos nuraibuliavo per visą finansų pasaulį. Nepaisant to, politikai iki šios dienos vengia pradėti reikšmingas reformas, rašo „Der Spiegel“. Vokietijos centrinio banko „Bundesbank“ valdybos narys Andreas Dombretas, paklaustas apie pastarųjų metų pokyčius, kuriais buvo siekiama apsaugoti bankinę sistemą nuo naujos šoko bangos nevynioja į vatą.
2013-09-05

Po skandalo retėja „Barclays“ vadovybės gretos

Didžiosios Britanijos banko „Barclays“ direktorių tarybos pirmininkas Marcusas Agiusas patvirtino atsistatydinsiantis, kilus skandalui dėl banko manipuliacijų svarbiomis bankų palūkanų normomis, informuoja BBC. „Barclays“ bankui buvo skirta 290 mln. svarų sterlingų (per 400 mln. eurų) bauda už mėginimus manipuliuoti finansų rinkos LIBOR ir EURIBOR palūkanų normomis, kurios turi įtakos paskolų ir nekilnojamojo turto įkeitimo kainoms.
2012-07-02

Pasaulio milijonierių turtas sumažėjo pirmą kartą nuo 2008 metų

Pasaulio milijonierių turtas 2011 metais sumažėjo pirmą kartą per pastaruosius trejus metus, nors pačių milijonierių skaičius išaugo 0,8 proc., iki 11 mln. žmonių. Tai rodo Prancūzijos konsultacinės bendrovės „Capgemini“ ir „Royal Bank of Canada“ (RBC) atliktas tyrimas „World Wealth Report 2012“. Bendras pasaulio milijonierių turtas (išreikštas doleriais) 2011 metais sumažėjo 1,7 proc., iki 42 trilijonų dolerių. Tai pirmas nuosmukis nuo 2008 metų, kai šis rodiklis sumažėjo 19,5 proc.
2012-06-20

Kur saugiausia laikyti pinigus?

Kam patikėti pinigus šiais neramiais laikais? Žinoma, juos galima investuoti į daugybę turto rūšių, tačiau ką daryti konservatyviems taupytojams, kurie tenori saugiai pasidėti indėlį. „Bloomberg Markets Magazine“ paskelbė patikimiausių pasaulio bankų dvidešimtuką. Vertinant bankus buvo atsižvelgiama į santykį tarp kapitalo ir turimų aktyvų rizikos, santykį tarp blogų aktyvų ir visų turimų aktyvų, santykį tarp atidėjimų ir blogų aktyvų, bankų pelningumą bei kitus kriterijus.
2012-05-04

A. Shengas: islamiškų finansų iššūkiai

Didžioji Britanija ketina perleisti 82 proc. valstybės kontroliuojamų „Royal Bank of Scotland“ akcijų. Pirkėjas – valstybinis fondas iš Abu Dabio. Šiame kontekste vėl prabilta apie augantį islamiškojo pasaulio finansinį potencialą. Kuklūs bandymai praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje išsivystė į trilijonų JAV dolerių vertės verslą. Rinkos žaidėjai vieningai tvirtina, kad islamo finansų pasaulio laukia šviesi ateitis.

Bankų akiratyje – ekologija

Užsienio bankai vis daugiau investuoja į įvairius ekologinius projektus, o Didžioji Britanija džiaugiasi įkūrusi pirmąjį žaliąjį banką. Praėjusiais metais „Bank of America“ ėmėsi finansuoti „SolarStrong“ projektą JAV, kuris šiuo metu yra didžiausia saulės energijos instaliacija gyvenamoje vietoje. Tai nėra pirmasis tokio pobūdžio projektas, į kurį investavo minėtas bankas 2011–aisiais. Jis taip pat suteikė 1,4 mlrd. dolerių (3,62 mlrd.
2012-04-19

E. Lucasas: siekdama nepriklausomybės, Lietuva atsilieka nuo kaimynių

Londone įvyko Londono Sičio lietuvių klubo bei Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje organizuotas susitikimas su įtakingo britų savaitraščio „The Economist“ redaktoriumi Edwardu Lucasu. „Rytų Europa“ neegzistuoja Baltijos šalių bei Rusijos santykių specialistas E.Lucasas vakarą pradėjo paskelbdamas, kad sąvoka „Rytų Europa“ yra pasenęs, ekonomiškai, politiškai bei kultūriškai realybės neatitinkantis konceptas.
2012-02-09

Bankininkai žada maištauti

Kiekvienų metų pradžia Londono Sičio ir Niujorko Volstrito bankininkams reiškia viena – tuoj prasidės premijų sezonas ir konkurencinė kova dėl vietos po saule. Tačiau panašu, kad šiemet įprastomis milijoninėmis premijomis galės pasilepinti vos vienas kitas bankininkystės virtuozas. Didžiosioms finansų institucijoms karpant išlaidas, nepakankamu užmokesčiu nepatenkintos bankininkystės žvaigždės ir prekiautojai akcijomis meta darbus.
2012-02-01

Kompanijos ruošiasi blogiausiam

Jau kelis mėnesius didieji Europos ir JAV verslai laiko paslaptį ir už akių tyliai dėlioja planus, kaip reikėtų elgtis ,,sugriuvus“ eurui. Užsitęsęs Europos Sąjungos (ES) lyderių trepsėjimas vietoje nesugebant išspręsti susidariusios keblios padėties verčia tarptautines kompanijas pradėti galvoti, apie ką iki šiol net galvoti buvo draudžiama – galimą euro žlugimą.
2011-12-14

„Sberbank“ ruošiasi puotai?

Į Lietuvos bankininkystės sektorių žvalgosi keli Rusijos bankai, ketinantys čia atidaryti savo padalinius. Teigiama, kad vienas iš jų – Rusijos valstybinis bankas „Sberbank“. Dėl neigiamo investicinio klimato Rusijoje ir santykinės izoliacijos vietos bankams gali kilti tokių pačių kredito problemų, su kuriomis susiduria kiti Rytų Europos bankai, tačiau didžiausiam šalies kreditoriui – „Sberbank“, priešingai, tai suteikia galimybę juos perimti savo žinion, rašo wsj.com.
2011-11-23
REKLAMA
REKLAMA

JK išleis apie 30 mlrd. svarų bankų akcijoms įsigyti

Jungtinės Karalystės vyriausybė šią savaitę paskelbs apie savo planus išleisti apie 30 mlrd. svarų perkant Royal Bank of Scotland ir Lloyds Banking Plc. bankų akcijas. CNBC duomenimis, finansų ministras A. Darling sutiko išleisti apie 25 mlrd. svarų dalinai nacionalizuoto RBS banko akcijų įsigijimui ir 5,5 mlrd. svarų Lloyds akcijų įsigijimui. Įvykdžius šiuos pirkimus, vyriausybės turimos RBS akcijos nuo 70 proc. išaugtų iki 84 proc.
2009-11-02

Didžioji Britanija pertvarkys savo bankus

Didžiosios Britanijos finansų ministras Alistair Darling televizijai BBC patvirtino, kad vyriausybė ketina krizės metus nacionalizuotus bankus reorgnizuoti ir iš dalies parduoti. Krizės įkarštyje prieš metus Didžioji Britanija iš dalies nacionalizavo didžiuosius bankus Royal Bank of Scotland ir Lloyds Banking Plc. Miliardiniais kreditais parėmusi ir nuo bankroto abu bankus išgelbėjusi vyriausybė valdo 70 proc. RBS ir 43,5 proc. Lloyds akcijų paketus.
2009-11-02

Škotijoje vietinius bankų darbuotojus keičia imigrantai

Škotijos bankai įdarbina vis daugiau imigrantų. Anot „The Herald“, didžiausios šalies kompanijos pasinaudoja spragomis imigracijos taisyklėse, taip užsitikrindami pigesnę darbo jėgą. Kompanijos, tarp kurių yra ir Lloyds TSB bei Karališkasis Škotijos bankas (angl. Royal Bank of Scotland) iš užjūrio samdo daugiausia IT darbuotojus.
2009-08-11

Europos rinkas į apačią nusmukdė finansų sektorius

Akcijų kainas į apačią nusitempė finansų sektorius kritęs 2,36 proc Pirmadienį Europos rinkose dominavo raudona spalva. Britų FTSE indeksas nukrito 1,31 proc., vokiečių DAX  – 1,06 proc., prancūzų CAC – 1,19 proc. Akcijų kainas į apačią nusitempė finansų sektorius kritęs 2,36 proc. Finansų sektoriaus kritimą lėmė baimė, jog penktadienį milžiniškus nuostolius pranešęs LLoyds Banking Plc. gali būti nacionalizuotas. Banko akcijų kaina krito 8,14 proc.
2009-02-17

Ketvirtadienį Europos rinkos užsidarė be didelių pokyčių

Ketvirtadienį Europos rinkose vyravo permainingos nuotaikos, o pagrindiniai akcijų indeksai užsidarė beveik nepakitę. Didžiosios Britanijos FTSE (ISIN GB0001383545) indeksas paaugo 0,01 proc., DAX (ISIN DE0008469008) – 0,39 proc., tuo tarpu CAC (ISIN FR0003500008) sumenko 0,09 proc. Daugiausią pakilo energetikos sektorius – 0,63 proc. Naftos gavybos bendrovės BP (ISIN GB0007980591) akcijų kaina padidėjo 0,35 proc.
2009-02-06

Bankų akcijos signalizuoja nacionalizaciją

Praėjusią savaitę vyko masinis bankų akcijų išpardavimas, kurį iššaukė gandai apie bankų nacionalizaciją. Penktadienio akcijų kainos rodo realiausius nacionalizacijos kandidatus. Jau kelis mėnesius JAV ir Europos valstybės įvairiomis formomis pumpuoja pinigus į merdinčius bankus, tačiau tiesioginio bankų perėmimo stengiasi išvengti. Lapkritį JAV puolė gelbėti Citigroup (ISIN US1729671016). Vyriausybė tada netiesiogiai apdraudė 335 mlrd.
2009-01-26

D. Britanijos vyriausybė paskelbė naują gelbėjimo planą

D. Britanija šiandien paskelbė antrąjį šalies finansinės sistemos gelbėjimo planą per tris pastaruosius mėnesius. Pagal planą šalies vyriausybė skirs mažiausiai 100 mlrd. svarų sterlingų blogosioms paskoloms garantuoti. Praėjusių metų spalio mėnesį vyriausybė jau skyrė 250 mlrd. svarų sterlingų sistemai gelbėti. D. Britanijos bankai turės identifikuoti rizikingiausią savo turtą, kurį už tam tikrą mokestį vyriausybė galės apdrausti.
2009-01-19

Pasaulio akcijų rinkose – ramybė

Susilpnėjus rinkos dalyvių tikėjimui JAV chemijos pramonės veiklos perspektyvomis, pagrindinių šalies akcijų indeksų vertė vakar smuko 0,4 proc. Azijos rinkose šiandien vyraujant optimistiškoms nuotaikoms, prekybos pradžioje pagrindinių Vakarų Europos akcijų indeksų vertė kils apie 1 proc. Prasidedant paskutinei šių metų prekybos sesijos dienai Baltijos šalių biržose, OMXV indeksas nuo metų pradžios jau yra netekęs 66 proc. vertės – daugiausia iš visų trijų Baltijos šalių biržų.
2008-12-30

Prezidentas kviečia Didžiosios Britanijos verslininkus investuoti į Lietuvą

Jungtinėje Karalystėje viešintis Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus susitiko su pasaulinio finansų centro Londono Sičio meru lordu Deividu Levisu (David Lewis) bei finansų ir verslo bendruomenės atstovais. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos vadovą lydintys Lietuvos bankų ir finansų sektoriaus atstovai. Valstybės vadovas pareiškė įsitikinimą, kad Lietuvos ekonomika ir toliau stabiliai augs nepaisant dabartinės situacijos pasaulio finansų rinkose.
2008-02-14
Į viršų