rankšluostis
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rankšluostis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rankšluostis“.
Pasakė, kaip dažnai reikia skalbti rankšluosčius: daugelis to nedaro
Karštomis dienomis dažniau einame į dušą ar vonią, tad natūralu, kad dažniau naudojame ir rankšluosčius. Tad kaip dažnai reikėtų juos keisti ir skalbti, kad šie netaptų bakterijų veisykla?
Maždaug kas tris dienas nešvarius rankšluosčius turėtumėte keisti švariais, tačiau tai nereiškia, kad juos reikia iš karto skalbti. Jie gali būti laikomi skalbinių dėžėje iki skalbimo dienos, tačiau pirmiausia reikia padaryti kelis veiksmus.
Pasakė, kas kiek laiko reikia skalbti rankšluosčius: kiti to nežino
Kai kurie žmonės tuos pačius rankšluosčius naudoja ne po porą kartų, o net savaitę. Tačiau tiesa yra tokia, kad juos reikėtų keisti ir skalbti kur kas dažniau nei gali atrodyti. Sužinokite, kaip dažnai turėtumėte tai daryti.
Daugelis žmonių norėdami sutaupyti, drabužius ir rankšluosčius plauna vos kartą per savaitę.
Tačiau toks įprotis – kenksmingas sveikatai, kadangi naudojant tą patį rankšluostį bent kelias dienas, didėja rizika susidurti su įvairiomis bakterijomis ir infekcijomis.
Kuriozinė situacija: pamatykite, kaip Dimša netyčia rankšluosčiu sužeidė Brazdeikio akį
Kauno „Žalgiris“ trečiadienį iškovojo labai svarbią pergalę Eurolygoje, kai savo namų arenoje 79:70 palaužė „AS Monaco“.
Net 22 taškus „Žalgiriui“ pelnęs Ignas Brazdeikis rungtynių metu patyrė smulkų ir neįprastą sužeidimą. Mojuodamas rankšluosčiu jo akį sužaidė komandos draugas Tomas Dimša.
Vaizdo įraše matyti, kaip iš Brazdeikio akies po šio epizodo iškrenta lęšis.
I. Brazdeikis akimirką pyktelėjo ant komandos draugo.
Dalinatės rankšluosčiu su kitu? Gali baigtis labai liūdnai
Ar kada nors esate paskolinę savo rankšluostį antrajai pusei? Jei taip, turbūt netyčia „paskolinote“ ir išmatų bakterijas bei trichofiliją, rašoma dailystar.co.uk. Greičiausiai niekada nesusimąstėte, kad su partneriu dalintis tuo pačiu rankšluosčiu yra negerai. Naujas tyrimas atskleidė nemalonią priežastį, dėl kurios to daryti nereikėtų. Pasirodo, kad poros gali vienas kitą užkrėsti išmatose esančiomis bakterijomis, jei skolinasi vienas kito rankšluosčius.
Rankšluosčiai bus kaip nauji: darykite tik taip
Jei jūsų namuose esantys rankšluosčiai tampa kieti ir šiurkštūs po skalbimo, turėtumėte suklusti. Gali būti, kad kalta ne prasta jų kokybė, o netinkamai pasirinktas skalbimo būdas. Taigi, rankšluosčius ilgaamžiais paversite pasikliaudami šiais patarimais. Visų pirma, naudokite ne skalbimo miltelius, o skystus skalbiklius. Rankšluosčius skalbkite 40-60 laipsnių vandens temperatūroje. Patartina baltus skalbti 60, o spalvotus – 40 laipsnių vandenyje.
Užlašinkite šio aliejaus ant rankšluosčio: taip pataria profesionalai
Mūsų odos grožis priklauso nuo daugelio dalykų, kurių mes ne visada žinome. Siekiant išvengti klaidų odos priežiūros srityje, gera idėja klausytis ekspertų. Pirmoji ir svarbiausia taisyklė yra sveika oda. Ne kiekvienas gali sau leisti dažnus apsilankymus pas kosmetologą, todėl „Bright side“ surinko profesionalų, kurie rūpinasi įžymybių išvaizda, patarimus ir pasidalijo kartu su jumis.
1 triukas, kad rankšluosčiai būtų minkšti: taip daro kambarinės
Trokštate vėl mėgautis minkštutėliais ir gaiva kvepiančiais rankšluosčiais? Pats metas išbandyti nieko nekainuojantį ir labai paprastą triuką, kurį naudoja daugybė kambarinių. Jums reikės 1 stiklinės acto, pusės puodelio sodos ir karšto vandens. Įdėkite rankšluosčius į skalbimo mašiną, pasirinkite tokį režimą, kad vanduo būtų 60 laipsnių arba karštesnis. Į talpyklą, kuri skirta skystam skalbikliui, supilkite paruoštą sodos, acto ir vandens mišinį.