punks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „punks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „punks“.

Dar vienas Dariaus Kasparaičio įvartis Lietuvos ledo ritulio čempionate

Lietuvos ledo ritulio čempionate tęsiasi rezultatyvi Dariaus Kasparaičio rungtynių serija. Buvęs NHL ledo ritulininkas įmušė įvartį į Kauno „Baltų ainių“ vartus, o jo klubas „Hockey Punks“ Vilniuje antradienio vakarą 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) įveikė varžovus. Aikštelės šeimininkai jau pirmąją rungtynių minutę pademonstravo varžovams, kad pergalės neatiduos. D.Kasparaitis dalyvavo pradedant žaibišką ataką ir suomis Niko Parviainenas (00:45) išvedė „Hockey Punks“ į priekį.
2016-03-02

Darius Kasparaitis: kai visi daro tai, ką reikia, bėgioti daug nereikia

Antradienį Nacionalinės ledo ritulio lygos NLRL rungtynėse Vilniuje “Hockey Punks” namuose priims Kauno “Baltų Ainius”. Antrą kartą šį sezoną ant ledo išvysime16 sezonų NHL veteraną Darių Kasparaitį. Sekmadienį 43 metų gynėjas pelnė įvartį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o jo vedama Vilniaus “Hockey Punks” rezultatu 10:1 įveikė “Geležinio Vilko” ledo ritulininkus.
2016-03-01

„Hockey Punks“ ledo ritulio komandoje debiutuos „Vaiduoklis“ Darius Kasparaitis

Vilniaus “Hockey Punks” vasario 15 dieną, kuomet šalies Nacionalinėje ledo ritulio lygoje NLRL buvo paskutinė diena naujų žaidėjų registracijai, įtraukė į sąrašus Darių Kasparaitį. 43 metų gynėjas, Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos NHL pirmenybėse sužaidęs 863 rungtynes iki šiol atstovavo Rusijai, todėl norėdamas ginti savo gimtosios šalies garbę turi 5 sezonus iš eilės rungtyniauti Lietuvos pirmenybėse.
2016-02-22

Muštynių nestokojusioje kovoje „Energija“ dar kartą pristabdė „Hockey Punks“ ambicijas

Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos didžiausią susidomėjimą kėlusios rungtynės, prieš kurias Vilniaus „Hockey Punks“ puoselėjo nemažas ambicijas. Tačiau sostinės komanda Pramogų arenos didžiojoje aikštėje antradienio vakarą antrą kartą sezone turėjo pripažinti Elektrėnų „Energijos“ penkių įvarčių pranašumą, šįsyk 3:8 (0:1, 2:3, 1:4). Kietai vykusiose rungtynėse jau pirmajame kėlinyje išdalinta net 16 baudos minučių.
2015-10-14

Ledo ritulio čempionato rungtynėse – net 114 baudos minučių

Lietuvos ledo ritulio čempionato „Akropolio“ taurei laimėti Rytų konferencijoje sekmadienį Vilniaus „Hockey Punks“ grubiose rungtynėse savo aikštelėje 2:10 (0:3, 0:3, 2:4) neatsilaikė prieš Rokiškio „Rokiškio“ ekipą. Abu klubai iš viso surinko net 114 baudos minučių. Dvikova prasidėjo tylos minute, kuria buvo pagerbtos tragedijos Latvijoje aukos. Abi ekipos kelių link varžovų vartų ieškojo pusę kėlinio, kuomet prabilo rokiškėnas Simas Sakaitis.