porto

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „porto“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „porto“.

Palengvėjimas Londone – baudinių seriją išgyvenęs „Arsenal“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Į Čempionų lygą po septynių metų pertraukos grįžę Londono „Arsenal“ dėl bilieto į ketvirtfinalį vargo ilgai. Aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Londone prireikė pratęsimo, o per jį pranašumą 2:0 įrodė Mikelio Artetos treniruojama vienuolikė.
2024-03-13

UEFA Čempionų lygos aštuntfinaliai: lygiosios Italijoje ir dramatiška „Porto“ pergalė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė. Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų. Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.
2024-02-22

FIBA Europos taurės atrankos starte „Nevėžis“ Portugalijoje patyrė pralaimėjimą

Kovas FIBA Europos taurės atrankoje pradėjo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1-0) krepšininkai. Tiesa, pergalės pirmajame mače pasiekti nepavyko. Kėdainiečiai svečiuose 84:100 (23:25, 12:13, 24:32, 25:30) nusileido Porto „Porto“ (1-0) komandai. Atstumas tarp ekipų išryškėjo po didžiosios pertraukos.
2023-10-03

Futbolo grimasos: Pepe gali sulaukti ilgos diskvalifikacijos už „nekaltą“ nuotrauką

Portugalijos rinktinės ir „Porto“ gynėjas Pepe susilaukė nemalonų dėl socialiniame tinkle pasidalinto pranešimo pašiepiančio teisėjus. 40-ies metų veteranas pranešimu socialiniame tinkle X po „Porto“ pralaimėjimo prieš „Benficą“. Gynėjas įkėlė nuotrauką su klounų cirku, o tai buvo nukreipta į teisėjų pasirodymą šiose rungtynėse. Nors pats Pepe aikštėje dėl traumos nepasirodė, būtent šis socialiniame tinkle pasidalintas pranešimas gali jam užtraukti ilgą diskvalifikaciją.
2023-10-02

UEFA Čempionų lygos atkrintamosios: „Man City“ nesugebėjo laimėti Vokietijoje

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos pirmosios aštuntfinalio serijos rungtynės. Vieni turnyro favoritų „Man City“ futbolininkai Vokietijoje 1:1 sužaidė su „RB Leipzig“ klubu. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Riyadas Mahrezas. Alžyrietis 27 min. pasižymėjo po Ilkay‘aus Gundogano perdavimo. Rezultatą 70 min. išlygino kroatas Joško Gvardiolis. Jis pasižymėjo po Marcelo Halstenbergo perdavimo.
2023-02-22

Atviras Edgaras Jankauskas apie laimėtą Čempionų lygą: „Man tai buvo tikrojo futbolo pabaiga“

Naujausias Lietuvos futbolo tinklalaidės „Football O‘clock“ svečias – legendinis Lietuvos futbolininkas bei nacionalinės rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. Pokalbio metu E. Jankauskas papasakojo apie savo iššūkių kupiną kelią futbolo viršūnės link, pasidalino psichologiniais išgyvenimais, prisiminė istorinį etapą su „Porto“ bei trenerio karjeros pradžią.
2023-02-18

„Ypatingasis“ Mourinho švenčia 60-metį: geriausios charizmatiškojo trenerio frazės, peržengusios sporto ribas

Jose Mourinho mini savo 60-ąjį gimtadienį. Vienas charizmatiškiausių ir sėkmingiausių visų laikų futbolo trenerių pasaulinėje arenoje žiba daugiau nei 20 metų. Specialistas iš Portugalijos yra vienas iš nedaugelio, kuriam per savo karjerą pavyko triumfuoti visuose trijuose UEFA organizuojamuose tarptautiniuose turnyruose – Čempionų lygoje, Europos lygoje ir Konferencijų taurėje.
2023-01-26

Veličkos dvigubas dublis ir Sušinsko rezultatyvumas pergalės „Niners“ ekipai neatnešė

Vis dar be pergalės antrajame FIBA Europos taurės turnyro etape lieka Chemnico „Niners“ (0-2) komanda su dviemis lietuviais. Vokietijos klubas šį kartą namuose 87:94 (18:24, 27:27, 28:14, 14:29) krito prieš Porto „FC Porto“ (2-0) ekipą, žygiuojančią be nesėkmių. Arnas Velička aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 1/7 trit., 8/9 baud.
2022-12-21

Čempionų lyga: „Atletico“ nugalėjęs „Porto“ – B grupės nugalėtojas

„Porto“ UEFA Čempionų lygos B grupės rungtynėse 2 – 1 nugalėjo Madrido „Atletico“ futbolininkus ir užsitikrino pirmąją vietą. Mehdi Taremi jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Porto“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Stephenas Eustaquio 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. M.Taremi 51-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Janas Oblakas.
2022-11-01

„Inter“ pergalė Čempionų lygoje sudaužė „Barcelonos“ viltis prasibrauti į atkrintamąsias varžybas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti pirmieji du penktojo turo dienos susitikimai, kuriose pergales šventė favoritai. Pergalę C grupėje, atnešusią kelialapį į atkrintamąsias varžybas, iškovojo Milano „Inter“ klubas, kuris namie užtikrintai 4:0 įveikė Plzeno „Viktoria“. Šeimininkai mačo pradžioje turėjo nemažai šansų pasižymėti, tačiau vis jų neišnaudojo, kol galiausiai Henrikhas Mkhitaryanas 38-ąją minutę smūgiu galva išvedė komandą į priekį.