pleiskanos
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pleiskanos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pleiskanos“.
Pasakė, kas kiek laiko reikia skalbti patalynę: kiti to nedaro
Nors alergiškiems žmonėms sveikatos būklė dažniau pablogėja pavasarį, kai lauke pasklinda žiedadulkės, visgi rudenį, kai pradedame daugiau laiko leisti namuose, gera savijauta trukdo džiaugtis kiti alergenai, pavyzdžiui, dulkių erkutės, naminių gyvūnėlių pleiskanos ar pelėsis.
Alergenų kiekį namuose sumažinti įmanoma, bet tam reikalinga nuosekli švaros rutina ir specialūs įrenginiai.
Į šampūną įberkite druskos: rezultatas maloniai nustebins
Jei brangių plaukų serumų ir šampūnų pirkimas jums tapo per brangus, yra paprasta išeitis. Ekonomiškas sprendimas, kad suteiktumėte plaukams norimą tekstūrą ir apimtį, yra paslėptas jūsų virtuvėje. Paprasčiausiai įberkite į šampūną druskos – rezultatas jus maloniai nustebins.
Sunku patikėti, bet druska, kurią naudojate maisto skoniui pagerinti, iš tikrųjų gali būti naudojama ir jūsų plaukams.
Šį sezoną kankina pleiskanos: praktiniai patarimai, kaip su jomis atsisveikinti
Pleiskanos plaukuose ir ant rūbų gali neretu atveju sukelti diskomfortą ir nepasitikėjimą savimi. „Eurovaistinės“ vaistininkė Elvyra Ramaškienė nuramina, kad yra įmanoma sustabdyti galvos odos pleiskanojimą, tačiau pirmiausia svarbu atsižvelgti į vieną faktorių – riebios ar sausos jūsų pleiskanos.
Hormonų pusiausvyros sutrikimai, stresas, netinkama plaukų priežiūra ir odos ligos – šias kaip dažniausias pleiskanų atsiradimo priežastis įvardija vaistininkė Elvyra Ramaškienė.
Atsikratykite pleiskanų be jokio vargo: atskleidė naudingus patarimus
Vienas nemaloniausių dalykų, kuris kamuoja daugelį yra pleiskanos ir išsausėjusi galvos oda. Sužinokite, ką turite daryti, kad atsikratytumėte pleiskanų.
Atvėsus oro temperatūrai, tiek kūno, tiek galvos oda gali tapti dehidratuota, dėl to ji pradeda sausėti, atsiranda pleiskanos. gali sukelti dehidratuotą ir sausą galvos odą su daugybe pleiskanų. Svarbiausia nepanikuokite, yra keletas patarimų, ką galite daryti, kad atsikratytumėte šių nemalonių pleiskanų.
Pleiskanas pamirškite visam laikui: atskleidė geriausius patarimus
Pleiskanos daugeliui pirmiausiai atrodo estetinė problema, kuri trukdo net ir socialiniams santykiams – jų turintys žmonės ima jausti nepasitikėjimą, jaudinasi, kad aplinkiniams atrodo netvarkingi.
„Eurovaistinės“ vaistininkė Evelina Sauškinaitė sako, kad taip tikrai neturėtų būti, ši problema išsprendžiama, tačiau nereikėtų laukti, kol tai įvyks savaime.
Galvos odos pleiskanos atsiranda, kai padidėja mikroorganizmų dauginimasis.
Nepavyksta atsikratyti pleiskanų? Štai, kas tai lemia
Kartais bandydami atsikratyti pleiskanų galite daryti tai, kas tik dar labiau pablogins situaciją. Pavyzdžiui, galite plauti plaukus per dažnai arba per retai.
„Bright Side“, sudarė sąrašą, kas prisideda prie pleiskanų atsiradimo.
1. Plaunate plaukus per retai arba per dažnai.
Kai plaunate plaukus retai, ant galvos odos kaupiasi riebalai, kurie kartu su prakaitu sukuria puikią aplinką pleiskanoms atsirasti. Kita vertus, šampūnas taip pat neturėtų būti naudojamas kiekvieną dieną.
Pamirškite pleiskanas: tam prireiks dviejų dalykų
Nepriklausomai nuo metų sezono, galvos pleiskanos gali būti nemaloni problema, su kuria susiduria nemažai žmonių. Iš galvos odos byrančios ir ant drabužių nusėdančios baltos dalelės neteikia džiaugsmo, tačiau su tuo galima kovoti.
Tam reikės dviejų ingredientų – apelsinų žievelės ir citrinos sulčių. Į trintuvą įdėkite vieno apelsino žievelę ir išspauskite citrinos sulčių. Viską sutrinkite iki vientisos masės ir užtepkite tai ant galvos odos. Po pusvalandžio išplaukite plaukus kaip įprasta.
Pamirškite pleiskanas visam laikui: štai, ką reikia padaryti
Ant pečių pabiręs „sniegelis“, galvos odos niežulys, greitai besiriebaluojantys plaukai – požymiai, rodantys pagreitėjusią odos raginio sluoksnio kaitą. Dėl jos odos paviršiuje formuojasi pleiskanos – odos ląstelių plokštelės, kurios matomos plika akimi, gali byrėti ant pečių.
Tai kelia diskomfortą ir nepasitenkinimą savo plaukų būkle.
Pamirškite pleiskanas visam laikui: padės vos 1 ingredientas
Plaukų pleiskanos vargina ne vieną žmogų. Jos susidaro dėl įvairių priežasčių, tačiau yra natūralių priemonių, galinčių padėti su jomis kovoti. Viena jų – obuolių sidro actas.
Ši priemonė dažnai yra įvardijama kaip turinti daug naudos žmogaus organizmui ir sveikatai. Obuolių sidro actas taip pat gali būti naudojamas ir kaip natūralus būdas atsikratyti pleiskanų, rašoma healthline.com.
Vasarą pasirūpinkite savo plaukais: štai, į ką verta atkreipti dėmesį
„Plaukų struktūrą lemia genetika, o visa kita priklauso nuo mūsų – naudodami maisto papildus, vitaminus ir tinkamas plaukų priežiūros priemones mes galime pagerinti plauko būklę, atstatyti ją“, – sako grožio salono „Saulės namai“ moterų kirpėja Jūratė Purvienė.
Jūratė teigia, jog dažniausios problemos, su kuriomis susiduria jos klientės, tai – riebaluotis arba sausėti linkę plaukai.
REKLAMA
REKLAMA
Pamirškite pleiskanas visam laikui: prireiks vos kelių produktų
Sausumas, žala, pleiskanos, išblukusi spalva – visiems pasitaiko plaukų sveikatos problemų. Jas sukelti gali įvairūs dalykai – metų laikų pokyčiai, namų šildymas, plaukams kenksmingi orai ir karštos šukuosenos formavimo priemonės.
Oro pakeisti negalime, bet galime padėti savo plaukams, rašoma goodhousekeeping.com.
Kokosų aliejaus, cukraus ir eterinio aliejaus kaukė
Problema: Pleiskanos.
Paprastas būdas įveikti pleiskanas: užteks vos vieno ingrediento
Įvairūs preparatai iš vaistinių ar parduotuvės skirti naikinti pleiskanoms ne visada yra geriausias sprendimas. Ypač tuomet, kai jų sudėtyje yra ingredientų, kurie gali pažeisti galvos odą. Be to, po kiek laiko problemos su pleiskanomis gali atsinaujinti, rašo usefulbeautytips.net.
Laimei, yra alternatyva, kuri leis atsikratyti pleiskanų, naudojant tik natūralias priemones: obuolių sidro actą.
Ant plaukų užberkite druskos: apie pleiskanas pamiršite
Druskos rasime kiekvienoje virtuvėje ir ja paprastai gardinamas maistas, bet verta apsvarstyti galimybę druską pradėti laikyti ir vonioje – pasirodo, ši priemonė gali pagražinti odą, plaukus ir nagus, rašoma womenshealthmag.com.
Natūralioje druskoje yra daug mineralų – kalio, magnio ir kalcio, kurie mažina uždegimines reakcijas, skaistina ir net stangrina odą, sako dermatologas iš Niujorko ir „Mount Sinai“ ligoninės Niujorke kosmetinių ir klinikinių tyrimų departamento vadovas gyd.
Pamirškite pleiskanas: užteks vos 1 priemonės
Daugybė žmonių kenčia nuo pleiskanų. Pleiskanos gali atsirasti bet kuriame amžiuje, tačiau dažniausiai su jomis susiduria 20-30 metų asmenys. Ši problema gali išsausinti galvos odą, paskatinti plaukų slinkimą ir padaryti neigiamą poveikį jūsų pasitikėjimui savimi. Tinklaraštis brightside.me siūlo keletą veiksmingų natūralių būdų, kurie padės atsikratyti pleiskanų.
1. Arbatmedžių aliejus
Net 5% arbatmedžių aliejaus jūsų šampūne gali žymiai pagerinti galvos odos būklę.
Pleiskanas pamiršite: prireiks šių priemonių
Niežtinti galvos oda yra plačiai paplitusi problema, sukelianti dirginimą ir diskomfortą. Yra keletas veiksnių, kurie gali sukelti šią problemą nuo pleiskanų ir sausos odos iki dermatito ir kitų odos ligų, kurioms gali prireikti gydymo. Tačiau yra būdų, kuriuos galite išbandyti kovojant su šia problema prieš apsilankydami pas gydytoją. Alijošius, medus ir alyvuogių aliejus yra tik keletas natūralių vaistų, kuriuos galite išbandyti, kad galėtumėte efektyviai išgydyti galvos odą.
Atkreipkite dėmesį į savo plaukus: išduoda rimtas ligas
Dažniausiai manome, kad mūsų plaukų būklė priklauso nuo to, kaip mes jais pasirūpiname. Tačiau pasirodo, kad mūsų plaukai gali parodyti įvairiausius simptomus, kurie atskleidžia, kad turime rimtų problemų su sveikata. „Bright Side“ išanalizavo ir surinko dažniausiai pasitaikančias plaukų problemas ir sužinojo, kokias ligas tai parodo. Išsausėję plaukai Jei plaukai tampa išsausėję ir negyvi, pirmoji klaida gali būtų, kad per daug dažnai džiovinate ar garbanojate, tiesinate plaukus.
Vargina ši nemaloni problema? Štai kas tikrai padės
Daugelis sutiks, kad šampūnas yra labai svarbi kasdienės higienos priemonė, o ir rinktis jį reikia atidžiai, nes draugei tinkantis produktas nebūtinai tiks ir jums. Kaip tvirtina grožio specialistai, kiekvieno plaukas yra individualus, todėl netinkamai pasirinktas šampūnas sukelia ne tik galvos odos problemas, bet ir pažeidžia plaukus.
Gėdą sukelianti problema: negydant gali baigtis liūdnai
Pleiskanos – tai problema su kuria susiduria tiek vyrai, tiek moterys. Nustatyta, kad net apie 3 procentus žmonių vargina ilgalaikės pleiskanos. Kas lemia jų atsiradimą ir kokios priemonės veiksmingos kovai su pleiskanomis? Dėl ko atsiranda? Ištirta, kad vidutiniškai kas 2 savaites atsinaujina galvos oda. Atsinaujinimo metu senąsias odos ląsteles pakeičia naujosios. O žmogui, kurio oda linkusi pleiskanoti, šis procesas vyksta kur kas greičiau, todėl pleiskanos tampa labiau pastebimos.
22 druskos panaudojimo būdai, apie kuriuos nežinojote (I)
Paprastai druska vadinama baltąja mirtimi, gydytojai nuolat primena, kad naudoti per daug druskos kenksminga. Tačiau tikriausiai net neįsivaizduojate, kiek yra įvairiausių druskos panaudojimo būdų. 1. Sumažinti paakių paburkimą Puodelyje šilto vandens ištirpinkite pusę šaukštelio druskos, išmirkykite gautame tirpale mažą rankšluostėlį – puikus kompresas paakiams paruoštas.
Kaip apsaugoti plaukus vasarą?
Plaukų priežiūros patarimai vasaros sezonui! Kaip apsaugoti plaukus nuo saulės? Kaip apsaugoti galvos odą ir plaukus vasarą? Į šiuos klausimus nuolat ieško atsakymų žmonės, vasaros metu susiduriantys su pleiskanomis, išsausėjusios arba riebios galvos odos problemomis. Ką gi, pabandykime išspręsti minėtas problemas!
Plaukų drėkinimas
Veikiami ultravioletinių spindulių plaukai netenka drėgmės atsargų, o dėl to jie gali tapti trapūs, netekti blizgesio ir šilkiškumo.
Sveiki plaukai: kaip atsikratyti pleiskanų?
Kaip atsikratyti pleiskanų? Kaip įveikti pleiskanas? Pleiskanojo galvos oda ir nežinote ką daryti? Ką gi, pabandykime šiek tiek panagrinėti priežastis bei priemones kovai su pleiskanomis. Ši liga kartais lieka nepastebėta, tačiau gali tapti viena iš plaukų slinkimo priežasčių!
Balti „Dribsniai“, kuriuos mes kartais galime pastebėti tiek ant ant mūsų plaukų, tiek ant rūbų – tai nemalonus reiškinys, bet jis yra labai nevienareikšmiškas.
13 patarimų kaip išvengti pleiskanų ir 23 būdai kaip jų atsikratyti
Turbūt kiekvienas žinome kaip neestetiškai galvoje atrodo pleiskanos. Tačiau kas jos iš tikrųjų yra, kaip susidaro ir kokios jų atsiradimo priežastys – žino ne visi.
Pleiskanos – tai raginio odos sluoksnio atsiskiriančių ląstelių plokštelės. Pleiskanos yra požymis, kad galvos oda pažeista. Šios nemalonios baltos, pilkos ar gelsvos spalvos dalelės galvos plaukuose ne tik kad nesudaro estetinio vaizdo, bet ir sukelia niežulį, paspartina plaukų riebalavimąsi.
Klausimai, kuriuos užduoti drovu
Su kuo pirmiausia tariatės sveikatos klausimais? Teisingas atsakymas – su šeimos gydytoju, tačiau realesnis variantas – su draugais. Juk stebuklingasis „ir man taip buvo“ atrodo toks raminantis ir patikimas, juolab kad ir problemos sprendimo variantas čia pat pasiūlomas.
Tačiau egzistuoja klausimų, kuriuos užduoti kuklu. Nejučiom sušlapintos kelnaitės, nemalonūs kūno kvapai, padidėjęs plaukuotumas ten, kur plaukų apskritai neturėtų būti.