penkiakovė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „penkiakovė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „penkiakovė“.

Penkiakovinikai Elzė Adomaitytė ir Titas Puronas Pasaulio čempionate laimėjo bronzą

Lietuvos penkiakovininkai Pasaulio čempionatą baigė su trenksmu. Paskutinę čempionato dieną birželio 16 d. surengtoje mišrioje komandinės estafetės įskaitoje Elzė Adomaitytė ir Titas Puronas iškovojo bronzos medalius. Po savaitės karščių Zhengzhou mieste, Kinijoje prasidėjusi smarki liūtis pakoregavo Pasaulio čempionato mišrios estafetės eigą. Buvo atšauktas jojimas ir sutrumpinta fechtavimo rungtis.
2024-06-17

Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė – pasaulio čempionato finale: „Ne mūsų charakteriui pasiduoti!“

Birželio 13 d. Zhengzhou mieste, Kinijoje vykusiame šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio čempionato pusfinalyje Gintarė Venčkauskaitė atbėgo ketvirta ir pateko į finalą, kur kausis su 18 stipriausių pasaulio atlečių. Ieva Serapinaitė, taip pat dalyvausi pusfinalyje, A pogrupyje, liko 11 ir į finalą nepateko. Kiti Lietuvos penkiakovininkai Elzė Adomaitytė, Titas Puronas ir Paulius Vagnorius, deja, kvalifikacijų barjero neperkopė.
2024-06-13

Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė apie artėjantį startą Paryžiuje: „Aš dar pabandysiu“

Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė–Zadneprovskienė ruošiasi jau penktosioms žaidynėms savo karjeroje. 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse debiutavusi penkiakovininkė net keturis kartus yra tapusi geriausia Lietuvos sportininke – 2011, 2015, 2019 ir 2021 m. Norint geriau suvokti, koks tai didingas pasiekimas, galima prisiminti, kad po keturis kartus geriausiais Lietuvos sportininkais buvo pripažinti tokie atletai kaip Arvydas Sabonis, Šarūnas Marčiulionis ir Virgilijus Alekna.
112 2024-06-01

Gintarė Venčkauskaitė iškovojo pasaulio taurės auksą, Laura Asadauskaitė krito nuo žirgo

Ankaroje (Turkija) vykstančiame finaliniame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape šeštadienį moterų finale auksą iškovojo Gintarė Venčkauskaitė. G. Venčkauskaitė fechtavosi geriau nei įprastai, laimėjo 20 kovų ir su 225 tšk. užėmė 7-ą vietą. Jojime lietuvė neklydo ir surinko maksimalų įmanomą taškų skaičių – 300. Plaukime G. Venčkauskaitės laikas buvo 11-as (2:21.34 min., 268 tšk.). Kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį lietuvė pradėjo iš 6-os vietos ir turėjo 18 sek.
2024-05-25

Pasaulio taurės etape geriausiai pasirodė Lietuvos penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė

Paskutinis Pasaulio taurės etapas Sofijoje buvo kupinas emocijų ir kovos. Aukščiausiai iš lietuvių – 3 vietoje finalines varžybas pradėjusi Elzbieta Adomaitytė, finišavo dvylikta. Ieva Serapinaitė po nesėkmingos jojimo rungties, toliau varžybose nedalyvavo. Gintarė Venčkauskaitė vėl demonstravo valią iš 16 startinės vietos pakilo iki devintos. Jauniausia Lietuvos rinktinės narė Elzbieta Adomaitytė paskutiniame Pasaulio taurės etape demonstravo puikią fizinę formą.
2024-05-12

Trys Lietuvos penkiakovininkės prasibrovė į pasaulio taurės finalą

Tik savaitei prabėgus po trečiojo pasaulio taurės etapo Vengrijoje, Lietuvos penkiakovininkai vėl kaunasi paskutiniame pasaulio taurės etape Bulgarijoje. Sofijos mieste vykstančiose varžybose į finalą pateko trys Lietuvos penkiakovininkės: Ieva Serapinaitė, Gintarė Venčkauskaitė ir Elzbieta Adomaitytė. Pusfinalio varžybos žiūrovams pasiūlė labai gražių sportinių emocijų.
2024-05-10

Trečiame pasaulio taurės etape Laura Aasadauskaitė-Zadneprovskienė pateko tarp 13-kos stipriausių penkiakovininkų

Praeitą savaitę į finalą dėl blogos savijautos neprasibrovusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, pailsėjusi dvi dienas, vėl stojo prie varžybų starto linijos ir po įspūdingos kovos pusfinaliuose, užėmė 13 vietą tarp stipriausių pasaulio penkiakovininkių taurės finale (1370 taškų). Jojimo rungtyje olimpietė pelnė 288 taškus iš 300 galimų ir užėmė 7 vietą. Bėgimo ir šaudymo rungtį Laura įveikė per 11 min. 35 sek., kas jai garantavo 5 vietą.
2024-04-27

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė prasibrovė į trečiojo Pasaulio taurės etapo finalą

Vienas po kito vykstančiuose penkiakovės Pasaulio taurės etapuose Lietuvos sportininkai nenustoja džiuginti gražiu sportu. Šiandien olimpietė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė demostravo puikią formą ir atkaklumą Budapešte, Vengrijoje vykstančiame trečiajame taurės etape. Po fechtavimo ir plaukimo, bėgimo ir šaudymo rungtyje Laura savo pogrupyje startavo iš 14 pozicijos. Kad patekti į finalą jai reikėjo aplenkti 5 varžoves ir finišą kirsti 9 pozicijoje.
2024-04-25

Į Pasaulio taurės etapo finalą pateko trys Lietuvos penkiakovininkės

Pirmame Pasaulio taurės etape, vykstančiame šiais metais Kaire, Egipte, šiandien įvyko pusfinaliai. Laura Asadauskaitė- Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė ir Elzė Adomaitytė pateko į finalą. Ieva Serapinaitė B pogrūpyje liko 10 ir į finalą nepateko. Titas Puronas ir Paulius Vagnorius taip pat dalyvavo Pasaulio taurės kvalifikacijoje, tačiau į pusfinalius nepateko.
2024-03-07

Lietuvė sau įteikė įspūdingą dovaną – 5 aukso medalius pasaulio čempionate

„Ne kiekvieną gimtadienį tokios dovanos pasipila, – nusijuokė penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė, pasaulio biatlo ir triatlo čempionate iškovojusi net penkis aukso medalius.