paulo dybala

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulo dybala“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulo dybala“.

Nerimas Argentinoje: Dybala gali praleisti pasaulio futbolo čempionatą

„AS Roma“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho atskleidė, jog Paulo Dybala patirta trauma Italijos „Serie A" lygos rungtynėse su „Lecce“ yra rimta ir pastarajam gali tekti praleisti už kiek daugiau nei mėnesio startuosiantį pasaulio futbolo čempionatą. „Sakau, kad situacija yra bloga, tačiau iš tikrųjų manau, jog ji yra labai, labai bloga.
2022-10-10

Dybala pagerino Ronaldo priklausiusį rekordą Italijoje bei sulaukė įspūdingo Romos sirgalių pasitikimo

Naujasis „AS Roma“ puolėjas Paulo Dybala pagerino marškinėlių pardavimų rekordą po to, kai persikelė į naują komandą, skelbia Italijos žiniasklaida. Pranešama, kad prieš tai rekordas Italijoje priklausė Cristiano Ronaldo. Per pirmą dieną, kuomet jis tapo Turino „Juventus“ žaidėju, buvo parduota 500 tūkst. marškinėlių. Tik P.Dybalai persikėlus į „AS Romą“ buvo parduota 530 tūkst. marškinėlių su jo pavarde. Priminsime, kad P.Dybala persikėlė į Romos klubą kaip laisvasis agentas.
2022-07-27

Ronaldo dublis atnešė pergalę „Juventus“

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje 4:1 nugalėjo „Udinese“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Rodrigo De Paulas 10-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.
2021-01-04

„Juventus“ žvaigždė pagaliau pasveiko nuo koronaviruso

Turino „Juventus“ žvaigždė Paulo Dybala po dviejų savaičių sulaukė gerų naujienų – pasveiko nuo koronaviruso ir nuo šiol nebereikės būti saviizoliacijos režime. „Mano veidas pasako viską, pagaliau pasveikau nuo koronaviruso“, – džiaugsminga naujiena savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo P.Dybala. 26-erių argentinietis prieš tai net keturis kartus buvo tikrintas dėl COVID-19 infekcijos ir vis sulaukdavo teigiamo testo rezultato.
2020-05-07

Manoma, kad kovo mėnesį susirgęs Dybala vis dar nepasveiko nuo koronaviruso

Turino „Juventus“ atliko COVID-19 testus savo žaidėjams. Žiniasklaidoje pasirodė žinutės, kad Paulo Dybala testai kelia neramumų. Įvairūs Italijos šaltiniai skelbia, kad argentiniečiui buvo atlikti net keturi pakartotiniai tyrimai po to, kai jau buvo paskelbta, kad žaidėjas pasveiko. Teigiama, kad 26-ų P.Dybala organizme vis dar yra virusas. Priminsime, kad kovo mėnesį buvo paskelbta, kad žaidėjas yra užsikrėtęs koronavirusu.
2020-05-06

Dar viena „Juventus“ superžvaigždė užsikrėtė koronavirusu

Turino „Juventus“ ekipoje – dar vienas užsikrėtimo koronavirusu atvejis. Apie teigiamą testą pranešė argentinietis Paulo Dybala. Šią naujieną futbolininkas pranešė pats. „Ką tik gavome atsakymus. Mano ir Orianos testai teigiami“, – socialinėje erdvėje pranešė 26-erių futbolininkas. Oriana – P. Dybalos širdies draugė. Tai jau trečias COVID-19 užkrato atvejis „Juventus“ ekipoje. Anksčiau virusu užsikrėtė Daniele’is Rugani ir Blaise’as Matuidi.
2020-03-21

Turinas – rojaus kampelis Italijoje: Ronaldo uždirba trigubai daugiau už kitus

Turino „Juventus“ dominuoja Italijoje ne tik pagal savo rezultatus futbolo aikštėje ir iškovotus titulus, bet ir finansiškai. Galimą drąsiai sakyti, kad futbolininkams Turinas yra tikras rojaus kampelis Italijoje. „Senąja Senjora“ vadinamas klubas jau ilgą laiką neužleidžia lyderių pozicijos „Serie A“ pirmenybėse. Šią lygą jie laimėjo jau aštuonis kartus iš eilės, tikėtina, kad laimės ir devintą kartą iš eilės.
2019-09-10

Paaiškėjo, kokio „Juventus“ pasiūlymo dėl Neymaro atsisakė PSG

Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždė Neymaras šią vasarą norėjo persikelti atgal į Ispaniją, tačiau jį norėta matyti ir Italijoje. Visgi Prancūzijos čempionai Turino „Juventus“ pasiūlymą atmetė. Brazilas vasarą informavo PSG vadovus apie savo norą palikti klubą ir sugrįžti atgal į Ispanijoje, kur rungtyniavo prieš tai.
2019-09-06

Užkulisiai: štai, kodėl Dybala atbaidė „Man Utd“

Ilgai ir aktyviai užsienio žiniasklaidoje su „Manchester United“ klubu sietas šiuo metu Turino „Juventus“ priklausantis argentinietis Paulo Dybala į Angliją vis tik nesikels.
2019-08-05

„Juventus“ ir „Bayern“ mušė po tris – vargo tik vieni

Penktadienio vakarą Italijos ir Vokietijos futbolo lygose pergales šventė favoritai. Turino „Juventus“ savo aikštėje 3:0 (2:0) nesunkiai nugalėjo „Frosininone“, bei padidino atotrūkį nuo antroje pozicijoje esančio „Napoli“ iki 14 taškų. Nugalėtojams įvarčius mušė Paulo Dybala (6 min.), Leonardo Bonucci (17 min.) ir Cristiano Ronaldo (63 m.). Tuo metu Vokietijoje Miuncheno „Bayern“ svečiuose po atkaklios kovos 3:2 (1:2) palaužė „Augsburg“ ekipą.
2019-02-15

„Juventus“ pateikė pasiūlymą „Liverpool“ – nori suvienyti Ronaldo ir Salah

Turino „Juventus“ komanda pateikė pasiūlymą „Liverpool“ klubui, siekdami gauti ryškiausią anglų žvaigždę Mohamedą Salah. Italų dienraštis „Tuttosport“ skelbia, kad šalies čempionai egiptietį nori gauti mainų keliu – siūlo Paulo Dybalą ir ketina dar pridėti 50 milijonų eurų. 25-erių P.Dybala šį sezoną per 28 rungtynes pelnė 7 įvarčius. Tuo tarpu 26-erių M.Salah žaidžia antrą galingą sezoną „Liverpool“ gretose ir yra pelnęs jau 20 įvarčių per 34 mačus.
2019-02-15

Moterys negalėjo atitraukti akių: C. Ronaldo kartu su komanda įsiamžino be marškinėlių

Bene garsiausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo neseniai paviešino nuotrauką, kurioje jis, kartu su „Juventus“ komandos nariais, įsiamžino persirengimo kambaryje. Internautės negalėjo atitraukti akių, mat dalis sportininkų nevilkėjo marškinėlių: Paulo Dybala, Miralemas Pjaničius, Leonardo Bonuccis, Juanas Cuadrado ir kiti. Futbolininkai pademonstravo įspūdingus raumenis ir komandos bendrystę.
2018-10-04

Paviešino „Serie A“ žaidėjų algas: visus įspūdingai lenkia Cristiano Ronaldo

Šią vasarą į Italiją persikėlęs portugalas Cristiano Ronaldo sudrebino futbolo rinką ir privertė nemažai sirgalių prisiminti „Serie A“ pirmenybes, kuri pastaraisiais metais prarado buvusią šlovę. Turine C.Ronaldo sugeria visą dėmesį ir tapo labiausiai sekamu sportininku. „Juventus“ klubui šis ėjimas per ketverius metus kainuos 220 milijonų eurų, neskaičiuojant mokesčių, kurie šią sumą dar labiau išpūs. C.Ronaldo vien per metus uždirbs 30 mln.
2018-08-24

Cristiano Ronaldo era Turine prasidėjo įspūdingai: greitas įvartis, kamščiai ir išprotėję sirgaliai

Cristiano Ronaldo įvarčiu per aštuonias minutes davė pradžią naujam karjeros etapui, prasidėjusiam mažame, vos 5 tūkst. gyventojų turinčiame Villar Perosa miestelyje. Keliasdešimt kilometrų nuo Turino nutolusiame miestelyje sekmadienį „Juventus“ ekipa sužaidė tradicines draugiškas rungtynes su dublerių komanda. Vietos laiku rungtynės prasidėjo penktą valandą vakaro, tačiau žmonės dar priešpiet dalinosi nuotraukomis, kuriose užfiksuoti į miestelį nusidriekę automobilių kamščiai.
2018-08-12

Italijoje „Juventus“ artėja prie eilinio titulo

Italijos futbolo čempionate „Serie A“ eilinę pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Jis šeštadienį namie 3:1 (0:1) nugalėjo „Bologna“. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 11 metrų baudinį realizavo Simone Verdi. 51-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Kamuolį į savuosius vartus nukreipė Sebastienas De Maio. Vėliau du rezultatyvius perdavimus atliko Douglas Costa, o įvarčius pelnė Sami Khedira (63 min.) ir Paulo Dybala (69 min.
2018-05-05

Pralaimėjusio „Tottenham“ treneris: buvome daug geresni už „Juventus“

Londono „Tottenham Hotspur“ baigė pasirodymą šio sezono UEFA Čempionų lygoje. Anglijos vicečempionai lemiamose rungtynėse 1:2 pralaimėjo Turino „Juventus“. Vis dėlto Londono komandos strategas Mauricio Pochettino sakė, kad didžiuojasi savo auklėtiniais, kurie buvo daug geresni už varžovus. „Esu nusivylęs, nes nepasinaudojome begale šansų. Komanda verta daugiau, labai ja didžiuojuosi.
2018-03-08

„Roma“ pergalė priartino „Juventus“ prie „Serie A“ viršūnės

„Serie A“ turnyro lentelės viršus dega atvira liepsna. Po šeštadienio rungtynių į pirmąją Italijos futbolo čempionato poziciją dar narsiau taikosi titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Romos „Lazio“. Pergalingą įvartį 93-ąją minutę pelnė Paulo Dybala. „Serie A“ pirmaujantis „Napoli“ savo aikštėje 2:4 (1:2) neatsilaikė prieš „Roma“. Šeimininkai pirmavo po 6-ąją minutę įmušto Lorenzo Insigne įvarčio. Romos komanda į tai atsakė keturiais tiksliais smūgiais.
2018-03-04

„Juventus“ svečiuose nugalėjo „Napoli“ ir priartėjo iki minimumo

Turino „Juventus“ gerina poziciją Italijoje. Šešerių pastarųjų metų šalies čempionas penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo „Serie A“ lyderį „Napoli“. „Juventus“ pergalę lėmė argentiniečių tandemas. 12-ąją minutę Paulo Dybala atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Gonzalo Higuainas. Kitose penktadienio rungtynėse „Roma“ namie 3:1 (2:0) įveikė Feraros SPAL. „Napoli“ (38 taškai) lieka „Serie A“ lyderiu. „Juventus“ (37 tšk.) priartėjo iki minimumo.
2017-12-02

Italijoje – „Juventus“ ir „Napoli“ pergalės

Trečiadienį Italijos „Serie A“ pergales iškovojo lygos lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Napoli“. „Juventus“ savo aikštėje 4:1 (2:1) nugalėjo Feraros SPAL. Šeimininkams įvarčius pelnė Federico Bernardeschi (14 minutė), Paulo Dybala (22 min.), Gonzalo Higuainas (65 min.) ir Juanas Cuadrado (70 min.). „Napoli“ svečiuose 3:2 (2:1) įveikė „Genoa“. Dubliu pasižymėjo Driesas Mertensas (14, 30 min.). 60-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.
2017-10-26

„Juventus“ toliau barsto taškus, „Napoli“ – sprunka

Italijoje ir toliau stringa šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Tuo naudojasi „Serie A“ lyderiai – „Napoli“ futbolininkai. „Juventus“ šeštadienį savo aikštėje 1:2 (1:0) pralaimėjo Romos „Lazio“. Turino komanda pirmavo po 23-ąją minutę įmušto Douglaso Costos įvarčio. „Lazio“ į tai atsakė dviem tiksliais Ciro Immobile smūgiais (47, 54 min.). Antrasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos.
2017-10-15

Paulo Dybala neįmušė 11 metrų baudinio, „Juventus“ prarado pirmuosius taškus

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje pirmuosius sezono taškus prarado šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 2:2 (2:1) sužaidė su Bergamo „Atalanta“. Turino komandai pergalę galėjo išplėšti Paulo Dybala, bet argentinietis nerealizavo 11 metrų baudinio. „Juventus“ pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0. Turino ekipa du įvarčius pelnė per tris minutes. 21-ąją buvo tikslus Federico Bernardeschi. 24-ąją po jo perdavimo įmušė Gonzalo Higuainas.
2017-10-02

„Juventus“ ir toliau neklumpa

Vienintelėse šeštadienį sužaistose Italijos „Serie A“ rungtynėse daugkartinis šalies čempionas Turino „Juventus“ namie 3:0 (1:0) sutriuškino Veronos „Chievo“. 17-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Perparimas Hetemajus. 58-ąją minutę pasižymėjo Gonzalo Higuainas, 83-ąją – Paulo Dybala. „Juventus“ (9 taškai) pirmauja Italijos lygoje.
2017-09-10

Italijos „Serie A“ – įvarčių lietus

Šeštadienį sužaistos trejos Italijos „Serie A“ rungtynės. Jų metu įmušta 11 įvarčių. Rezultatyviausiai klostėsi „Genoa“ ir „Juventus“ mačas. Jį 4:2 (2:2) laimėjo svečiai iš Turino. „Juventus“ tris įvarčius pelnė Paulo Dybala (14, 45+3 (11 m), 92 minutėmis), vieną – Juanas Cuadrado (62 min.). „Genoa“ 11 metrų baudinį realizavo Andrey Galabinovas (7 min.). 1-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Juventus“ atstovas Miralemas Pjaničius.
2017-08-27

„Juventus“ pirmajame ture vargo neturėjo

Italijos „Serie A“ sėkmingai startavo daugkartinis čempionas – Turino „Juventus“. Jis namie 3:0 (2:0) sutriuškino „Cagliari“ futbolininkus. Nugalėtojams po įvartį pelnė Mario Mandžukičius (12 minutė), Paulo Dybala (45+1 min.) ir Gonzalo Higuainas (66 min.). Svečiai 39-ąją minutę galėjo išlyginti rezultatą, bet Diego Fariasas nerealizavo 11 metrų baudinio.
2017-08-19

Fantastiška kova: „Lazio“ išplėšė Italijos supertaurę

Sekmadienį „Lazio“ iškovojo Italijos supertaurę. Romos futbolininkai vietos olimpiniame stadione 3:2 (1:0) palaužė etatinį titulų laimėtoją Turino „Juventus“. „Lazio“ 54-ąją minutę pirmavo 2:0. To priežastis – Ciro Immobile. Puolėjas pasiekė dublį, 32-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį, o 54-ąją minutę pridėjęs įvartį iš žaidimo. „Juventus“ atkuto rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę Paulo Dybala įmušė iš žaidimo, o 91-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.
2017-08-14

Finale – istoriją sieksiantis perrašyti „Juventus“ ir savimi pasitikintis „Real“

Šeštadienį Čempionų lygos finale Kardife susitiks titulą ginantis Madrido „Real“ ir nuo 2003-ųjų šio UEFA trofėjaus neiškovojęs Turino „Juventus“. Maža to, 39-erių klubo legenda, vartininkas ir kapitonas Gianluigi Buffonas Čempionų lygos titulo neturi išvis. Massimiliano Allegri, Turino „Juventus“ vyriausiasis treneris: – Girdėjau žmones sakant, kad „Juventus“ pralaimėjo šešis UEFA Čempionų lygos finalus. Čia – istorija. Nėra gerai galvoti apie tai, kas buvo prieš 15, 20 ar 50 metų.
2017-06-03

„Juventus“ užtikrintai žengė į finalą

Turino „Juventus“ tapo pirmuoju UEFA Čempionų lygos finalo dalyviu. Italai antradienį namie 2:1 (2:0) nugalėjo „Monaco“. Prieš savaitę Monake vykusi dvikova taip pat baigėsi „Juventus“ pergale – 2:0. Antradienį „Monaco“ reikėjo atakuoti, tad svečiai rungtynes pradėjo itin aktyviai. Mačo pradžioje geriausią galimybę turėjo Monako komandos talentas Kylianas Mbappe, pataikęs į tolimąjį virpstą.
2017-05-09

„Monaco“ sieks pralaužti „Juventus“ gynybą, Turino komanda – sustabdyti varžovų puolimą

Šiandien UEFA Čempionų lygos pirmosiose pusfinalio rungtynės susitiks „Monaco“ ir Turino „Juventus“. Monako komanda tikisi pralaužti gerai organizuotą varžovų gynybą, Italijos ekipa – sustabdyti uragnininį šeimininkų puolimą. „Juventus“ turi laimėtojų mentalitetą, – rungtynių išvakarėse kalbėjo vyriausiasis „Monaco“ treneris Leonardo Jardimas. – Turino komanda – gerai organizuota ir fiziškai stipri gindamasi. Ji galinga ir atakuodama. „Juventus“ pakanka poros progų, kad įmuštų.
2017-05-03

Laukia klasiškas finalas: „Real“ – „Juventus“?

„Viasat Sport Baltic“ komentatorius Rytis Vyšniauskas, penktadienį ištraukus UEFA Čempionų lygos pusfinalių burtus, mano, kad Madride laukia kova tikrąja to žodžio prasme, o nugalėtoją lems smulkmenos. Kitame pusfinalyje puikiai atakuojanti „Monaco“ susidurs su viena geriausių Europos gynybų – Turino „Juventus“. Ketvirtfinalių įspūdis – dvejopas R. Vyšniauskui ketvirtfinaliai paliko dvejopą įspūdį.
2017-04-21

„Barcelona“ reikės dar vieno stebuklo – katalonai sudaužyti Turine

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“. Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas. Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala.
2017-04-11

Italijos grandų mūšyje – dramatiška „Juventus“ pergalė

Penktadienį Italijoje susitiko vietos futbolo grandai. Pergalę šventė Turino „Juventus“, namie 2:1 (1:1) nugalėjęs „Milan“. Pirmasis įvartis krito 30-ąją minutę, kai po Dani Alveso perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Mehdi Benatia (1:0). Svečiai rezultatą išlygino prieš pat pertrauką – 43-ąją minutę Gerardo Deulofeu perdavimu pasinaudojo Carlosas Bacca (1:1). Viskas išsisprendė per pridėtą laiką. 93-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo „Milan“ futbolininkas Jose Sosa.
2017-03-11

Italijos grandų mūšyje pranašumą įgijo „Juventus“

Pirmosiose Italijos taurės pusfinalio rungtynėse Turino „Juventus“ namie 3:1 (0:1) nugalėjo Neapolio „Napoli“. Italijos čempionai atsitiesė pirmieji praleidę įvartį. 36-ąją minutę pasižymėjo „Napoli“ futbolininkas Jose Callejonas (0:1). „Juventus“ rezultatą išlygino iškart po pertraukos – 47-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Paulo Dybala (1:1). 64-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Gonzalo Higuainas (2:1). 69-ąją minutę skirtas dar vienas 11 metrų baudinys.