paulius grybauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius grybauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius grybauskas“.

Atkakli OHL ketvirtfinalio dvikova tarp „Kaunas City“ ir Rygos „Dinamo“ vėl baigėsi latvių pergale

Optibet ledo ritulio lygos ketvirtfinalio serijoje dar vieną pralaimėjimą patyrė ir sudėtingoje situacijoje atsidūrė „Kaunas City“ komanda. Antrose serijos rungtynėse Latvijoje kauniečiai atliko daugiau metimų nei jų oponentai, bet to norint įveikti Rygos „Dinamo“ jiems neužteko: po atkaklios kovos pergale 3:2 džiaugėsi Rygos atstovai, serijoje iki trijų pergalių įsiveržę į priekį 2:0. Nuo pat rungtynių pradžios aktyviai išpuolius rengę kauniečiai pirmajame kėlinyje sugebėjo įsiveržti į ...
2023-03-04

Už pražangas varžovus baudę lietuviai pasaulio čempionate iškovojo antrąją pergalę

Lietuvos ledo ritulio rinktinė tęsia savo pasirodymą Kaune vykstančiame pasaulio jaunimo iki 20 metų ledo ritulio čempionate. Pasaulio čempionato IIA divizione lietuviai penktadienį 4:1 nugalėjo Rumunijos ledo ritulininkus. Tai buvo antroji lietuvių pergalė per keturias rungtynes, po kurios jie pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją. Pirmajame kėlinyje Lietuvos rinktinė demonstravo didesnį greitį už savo varžovus, o nespėdami paskui lietuvius rumunai ne kartą pažeidė taisykles.
166
2022-12-17

Į Austriją - išretėjusi komanda

Vakar Lietuvos futbolo rinktinė išvyko į Austriją, o rytoj su šios šalies nacionaline ekipa žais pasaulio čempionato atrankos rungtynes. Prieš kelionę rinktinėje netrūko permainų. Į treniruočių stovyklą negalėjo atvykti du senbuviai. Lenkijoje, Baltstogės klube "Jagiellonia", žaidžiantis gynėjas Andrius Skerla susižeidė kirkšnį, o Graikijos Herakliono ekipos "Ergotelis" saugą Deividą Česnauskį sukaustė radikulitas. Bosas pasirinko klubą.
2009-10-09

J. Couceiro prieš mačą su Austrija: „Mes nusiteikę tik pergalei“

Vakar Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo rengtis dvejoms paskutinėms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Austrijos bei Serbijos komandomis. Vilniuje į pirmą treniruotę susirinkę futbolininkai skaičiavo nuostolius ir nuo visuomenės atsitvėrė tylos siena. Anksčiau noriai su žiniasklaida bendravę žaidėjai vakar nutarė patylėti. Tokių priemonių jie ėmėsi sulaukę kritikos po skandalingo pralaimėjimo (1:2) nykštukinei Europos futbolo autsaiderei Farerų Salų rinktinei prieš mėnesį.
2009-10-07

Lietuvos rinktinėje – penki „A lygos“ žaidėjai

Šiandien Lietuvos nacionalinės rinktinės vyr. treneris Jose Couceiro paskelbė išplėstinį žaidėjų sąrašą 2010 m. pasaulio čempionato kvalifikacinėms rungtynėms su Austrijos ir Serbijos nacionalinėmis rinktinėmis. Primename, kad rungtynės Insbruke, su nacionaline Austrijos rinktine vyks spalio mėn. 10 d. 20,30 val.
2009-10-01

Paulius Grybauskas atstovaus „Neftči“

Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Paulius Grybauskas žais Azerbaidžane. Interneto svetainė futbolas.lt praneša, kad 25 metų P. Grybauskas antradienį pasirašė vinerių metų sutartį su Baku "Neftči" klubu. P. Grybauskas nuo 2007 metų pradžios atstovavo Galacio "Otelul" (Rumunija) komandai.
2009-08-11

Jose Couceiro į Lietuvos futbolo rinktinę pakvietė 22 žaidėjus

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris portugalas Žozė Koseiras (Jose Couceiro) rengtis 2010 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Rumunijos komanda pakvietė 22 žaidėjus. Į šalies nacionalinę komandą pakviestas tik vienas Lietuvoje rungtyniaujantis futbolininkas - Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Povilas Lukšys. Lietuviai su rumunais žais birželio 6 dieną Marijampolėje.
2009-05-25

Lietuvos rinktinė dvikovoje su Moldova iškovojo lygiąsias

Šiandien Estijos sostinėje vykusiame draugiškame mače tarp Lietuvos ir Moldovos futbolo rinktinių buvo užfiksuotas taikus rezultatas 1:1 (0:0). Lietuviai pirmieji praleido įvartį, bet vėliau sugebėjo atsitiesti ir išplėšti lygiąsias su 76-ą vietą FIFA reitinge užimančiais varžovais. Pirmajame kėlinyje nestipriausios sudėties rungtyniavę lietuviai turėjo nežymią teritorinę persvarą, tačiau jos paversti įvarčiu nesugebėjo.
2008-11-19

Į Lietuvos futbolo rinktinę pakviesti tik du „A lygos“ žaidėjai

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris portugalas Jose Couceiro rengtis 2010 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Serbijos ir Farerų salų ekipomis pakvietė 23 žaidėjus. Į šalies nacionalinę komandą pakviesti tik du Lietuvoje rungtyniaujantys futbolininkai - Kauno „FBK Kaunas“ gynėjas Irmantas Zelmikas ir saugas Linas Pilibaitis.
2008-10-03

Ar M. Stankevičiui ir kompanijai pavyks dar kartą sudrebinti Europą?

Šeštadienį išvykoje nepadoriu rezultatu net 3:0 su Rumunija susidorojusių lietuvių šiandien Marijampolėje laukia ne ką mažiau intriguojanti akistata su Austrijos vienuolike, kuri savaitgalį taip pat pateikė sensaciją - 3:1 nuskriaudė Prancūzijos futbolininkus. Kas ką nustebins šį kartą? Austrai atvyko pergalės Vakar po pietų Karmėlavos oro uoste nusileidusi Austrijos rinktinė be užuolankų išdėstė savo planus - iš Lietuvos išsivežti tris taškus.
2008-09-10

Neįtikėtina: Lietuva – Rumunija 3:0!

Lietuvos futbolo rinktinė pirmosiose 2010 m. pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse 3:0 sutriuškino Rumunijos ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Stankevičius, Saulius Mikoliūnas ir Mindaugas Kalonas. Mariaus Stankevičiaus, Sauliaus Mikoliūno ir Mindaugo Kalono pavardės Rumunijoje bent keletą dienų prilygs keiksmažodžiui - būtent šių trijų Lietuvos rinktinės saugų galingi smūgiai Kluže palaidojo vietos nacionalinę ekipą.
2008-09-06

Paskelbta Lietuvos futbolo rinktinės startinė sudėtis dvikovoje su Rumunija

Lietuvos rinktinės strategas Jose Couceiro paskelbė nacionalinės ekipos startinę sudėtį šį vakarą vyksiančiam pirmajam pasaulio čempionato atrankos turnyro mačui išvykoje su Rumunija. Kaip ir tikėtasi, vietą vartuose užims Karčemarskas, tuo tarpu gynybos grandyje, dėl Andriaus Skerlos bei Tomo Žvirgždausko traumų, progą pasirodyti gaus Dedura bei "FBK Kauno" klube žaidžiantis Zelmikas.
2008-09-06

Paskelbta Lietuvos futbolo rinktinės sudėtis draugiškiems mačams

Trečiadienį Lietuvos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas paskelbė numatomą rinktinės sąrašą, artėjančioms ketverioms tarptautinėms rungtynėms. Gegužės 27 dieną Prahos „Slavia" stadione lietuviai žais kontrolines rungtynes su Čekijos vienuolike, gegužės 31 ir birželio 1 dienomis Latvijoje žais dvejas Baltijos taurės turnyro rungtynes (su Estija ir Latvija), o birželio 4 dieną Miunchene (Vokietija) planuoja draugiškas rungtynes su Rusijos ekipa.
2008-05-14

„Lietuviško“ futbolo klubo pergalė Rumunijoje

Vienuoliktą pergalę Rumunijos futbolo pirmenybių XXVIII turo rungtynėse iškovojo ir į aštuntą vietą iš dešimtosios pakilo dviejų lietuvių Galačio „Otelul“ (36 tšk.) vienuolikė, trečiadienį namuose 3:1 (2:0) nugalėjusi šeštojoje pozicijoje esančią Timišoaros „Poli“ (49 tšk.) ekipą. Tadas Labukas žaidė nuo 69 minutės, o vartininkas Paulius Grybauskas aikštėje nepasirodė. Po įvartį nugalėtojams pelnė Alejandro Vigliantis (8 min.), Ciprianas Ioanas Deacas (37 min.) ir Danielis Stanas (81 min.
2008-04-09

Be lietuvių žaidęs Galačio klubas Rumunijos futbolo čempionate vėl pralaimėjo

Keturioliktą nesėkmę Rumunijos futbolo pirmenybių XXVII turo mače patyrė ir į dešimtą vietą nukrito dviejų lietuvių Galačio „Otelul“ (33 tšk.) vienuolikė, šeštadienį namuose 0:1 (0:0) nusileidusi ketvirtojoje pozicijoje esančiai Bukarešto „Dinamo“ (49 tšk.) vienuolikei. Nei vartininkas Paulius Grybauskas, nei Tadas Labukas šiame mače nežaidė. Vienintelį įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Ionelas Danielis Danciulescu (64 min.
2008-04-06

„Vėtros“ stadione žaisti galima (papildyta)

Galutinai patvirtinta, kad Lietuvos ir Azerbaidžano futbolo rinktinių rungtynės šįvakar vyks Vilniaus „Vėtros“ stadione. Varžybos prasidės 19 valandą. Šįryt „Vėtros" stadiono aikštė pradėta valyti nuo sniego. „Sniegas apsaugojo aikštę nuo sušalimo, tačiau veja nėra ir pažliugusi. Varžybos vyks normaliomis sąlygomis“, - „Balsui.lt“ sakė „Vėtros“ klubo prezidentas Romas Stašauskas.
2008-03-26

A. Liubinskas: „Rinktinei teks perrašyti istoriją”

Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei šių metų sezonas prasidės kontrolinėmis rungtynėmis su Azerbaidžano komanda. Jos kovo 26-ąją vyks sostinės „Vėtros“ stadione. Rinktinės strategas Algimantas Liubinskas viliasi, kad su azerbaidžaniečiais komanda žais bemaž optimalios sudėties. Į treniruočių stovyklą pakviestas 21 futbolininkas.
2008-03-18

Lietuviai Europos futbolo čempionatuose

Kaip sekėsi Lietuvos futbolininkams per savaitgalį vykusias Europos šalių nacionalines pirmenybes? Rusija CSKA – Šinnik 1:1 (CSKA:Deividas Šemberas – 90 min.) Zenit – Spartak (M) 0:0 (Spartak: Ignas Dedura liko atsargoje) Tom – Dinamo 0:0 (Dinamo: Žydrūnas Karčemarskas ir Arūnas Klimavičius liko atsargoje) Spartak (N) – Saturn 2:1 (Saturn: Edgaras Česnauskis – iki 86 min.) Chimki – Amkar 0:3 (Chimki: Mantas Samusiovas – 90 min.
2008-03-17

Lietuvių komanda Rumunijos futbolo lygoje devinta

26-ąjį tašką po žiemos pertraukos atsinaujinusio Rumunijos futbolo čempionato XX turo mače iškovojo devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti Galačio „Otelul“ ekipa su dviem lietuviais.„Otetul“ vienuolikė, kurios vartų šįkart negynė Paulius Grybauskas, rungtynes namuose su trečiojoje pozicijoje esančia Urzicenio „Unirea“ (39 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 0:0.Aikštės šeimininkų gretose puolėjas Tadas Labukas žaidė nuo 87-os minutės.
2008-02-25

Rumunijos futbolo klubas su lietuviais patyrė pralaimėjimą

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio "Otelul" komanda šeštadienį kontroliniame mače net 1:7 (0:2) pralaimėjo Belgrado "Crvena zvezda" (Serbija) komandai. T. Labukas žaidė visas 90 minučių, o "Otelul" vartus antrajame kėlinyje gynė Paulius Grybauskas. Garbės įvartį į varžovų vartus 62-ą minutę įmušė Robertas Elekas.
2008-02-10

P. Grybausko futbolo klubas žais finale

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio „Otelul“ komanda iškopė į draugiško turnyro finalą bei šeštadienį žais su šalies pirmenybių lydere Klužo CRF ekipa. Ketvirtadienį „Otelul“ vienuolikė laimėjo trejų komandų grupės varžybas, 2:0 (2:0) nugalėjusi Sofijos „Levski“ (Bulgarija) klubą. Nugalėtojų vartus antrajame kėlinyje gynė Paulius Grybauskas, o puolėjas Tadas Labukas šįkart nerungtyniavo.
2008-02-08

Rumunijos klubo su dviem lietuviais pergalė Kipre

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Kipre besirengianti dviejų lietuvių Galačio "Otelul" komanda antradienį kontroliniame mače 4:2 (0:0) nugalėjo Kijevo "Dinamo" (Ukraina) dublerių ekipą. Iki pertraukos nugalėtojų vartus gynė Paulius Grybauskas, o nuo 56-os minutės rungtyniavo puolėjas Tadas Labukas. Rumunijos ekipai įvarčius pelnė Janošas Szekely (64 min.), Robertas Elekas (69 min.), bulgaras Dinčevas Želevas (85 min.) bei Emilis Gabrielis Jula (89 min.
2008-02-05

Lietuvių vienuolikė pralaimėjo Ukrainos futbolo klubui

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Turkijoje besirengianti dviejų lietuvių Galačio "Otelul" ekipa kontrolinį mačą ketvirtadienį 2:3 (2:2) pralaimėjo Donecko "Metalurg" (Ukraina) komandai. Rumunijos komandos vartų šįkart negynė Paulius Grybauskas, o puolėjas Tadas Labukas rungtyniavo iki pertraukos. Abu įvarčius devintąją vietą šalies pirmenybėse užimančiai "Otelul" ekipai pelnė gynėjas Silviu Ilie (4 ir 45 min.
2008-01-24

Tadas Labukas pelnė įvartį Rumunijos futbolo klubui

Rumunijos futbolo čempionatui treniruočių stovykloje Turkijoje besirengianti Galačio "Otelul" ekipa su dviem lietuviais kontrolinį mačą su Ukrainos pirmenybių autsaidere Achtyrkos "Neftianik" komanda baigė lygiosiomis 3:3 (2:1). Vieno įvarčio (31 min.) autoriumi tapo iki pertraukos žaidęs puolėjas Tadas Labukas. Nuo antrojo kėlinio pradžios Rumunijos komandos vartus gynė Paulius Grybauskas, o likusius įvarčius pelnė Robertas Elekas (1 min.) ir Danielis Stanas (78 min.
2008-01-21

Lietuvių vienuolikė Rumunijos futbolo pirmenybėse - devinta

Septintą pergalę Rumunijos futbolo čempionato šešioliktojo turo mače iškovojo devintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimanti Galačio "Otelul" (21 tšk.) komanda su dviem lietuviais.Sekmadienį namuose "Otetul" ekipa, kurios vartus gynė Paulius Grybauskas, bet nerungtyniavo puolėjas Tadas Labukas, 2:0 (0:0) nugalėjo vieną pirmenybių autsaiderių Konstantos "Farul" (17 vieta - 13 tšk.) vienuolikę.Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Emilis Gabrielis Jula (64 min.) bei Danielis Stanas (88 min.
2007-11-26

Paskelbta Lietuvos futbolo rinktinės sudėtis, kuri ruošis mačui su Ukraina

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas antradienį paskelbė 26 žaidėjų komandos sudėtį, kuri ruošis 2008 metų Europos futbolo pirmenybių atrankos B grupės rungtynėms Kaune (lapkričio 17 d.) su Ukrainos vienuolike.
2007-11-06

Euro 2008: Galvos skausmas - traumos ir diskvalifikacijos

Išeinant pabandyti kuo garsiau trinktelėti durimis ar bent išlaikyti turimas pozicijas. Toks yra Lietuvos futbolo rinktinės pagrindinis tikslas per paskutines 2008 metų Europos čempionato atrankos turnyro B grupės varžybas. Kaune lapkričio 17-ąją laukia kova su Ukrainos futbolininkais, o lapkričio 21-ąją Tbilisyje - su Gruzijos reprezentantais. Per dešimt iki šiol žaistų rungtynių surinkę 10 taškų mūsų šalies futbolininkai B grupėje užima penktąją vietą.
2007-11-06

Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį išvyko į Prancūziją

Pirmadienį į Prancūzijos Nanto miestą, kur trečiadienį žais 2008 metų Europos čempionato atrankos B grupės turnyro rungtynes, išvyko Lietuvos rinktinė.
2007-10-15

Lietuvos futbolininkai išvyko į Prancūziją

2007-10-15

Paskelbta Lietuvos futbolo rinktinės sudėtis mačui su prancūzais

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas paskelbė šalies ekipos sudėtį, kuri ruošis 2008 metų Europos futbolo pirmenybių atrankos turnyro rungtynėms su prancūzais, spalio 17 dieną Nante.
2007-10-04

Lietuvos futbolo rinktinės trenerio pasirinkimas - 28 žaidėjai

Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas bei jo asistentai Vitalijus Stankevičius ir Raimondas Statkevičius į 2008 metų Europos futbolo čempionato atrankos grupės mačus su Gruzija bei planetos čempione Italija ekipos sudėtį ketina rinktis iš 28 žaidėjų.
2007-05-23

Į Lietuvos futbolo kovą su Prancūzija pakviesti 28 žaidėjai

Kovo 24 dieną Kaune vyksiančioms 2008 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro B grupės rungtynėms su planetos vicečempione Prancūzijos vienuolike Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas į komandą kviečia 28 žaidėjus.