orlando magic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orlando magic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orlando magic“.

„Cavaliers“ užbaigė solidų pranašumą lemiamose rungtynėse iššvaisčiusios „Magic“ komandos sezoną

Klivlando „Cavaliers“ laimėjo lemiamas Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes ir žengė į kitą etapą. JB Bickerstaffo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 106:94 (18:24, 25:29, 33:15, 30:26) įveikė Orlando „Magic“ komandą bei seriją laimėjo 4-3. Rytų konferencijos pusfinalyje Klivlando komanda susitiks su NBA reguliariojo sezono nugalėtoja Bostono „Celtics“ krepšininkais. Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 39 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 perdavimus.
2024-05-06

Pusšimčio gynėjo taškų nepakako: „Magic“ ir „Cavaliers“ žais lemiamas rungtynes

Pergalę šeštose Rytų konferencijos atkrintamųjų rungtynėse iškovojo Orlando „Magic“ krepšininkai. Jamahlo Mosley auklėtiniai namų arenoje 103:96 (29:25, 24:24, 20:29, 30:18) įveikė Klivlando „Cavaliers“ klubą ir serijos rezultatą išlygino 3-3. Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Klivlande. Pralaimėtojų gretose fantastiškai pasirodė Donovanas Mitchellas. Jis per 41 žaidimo minutę įmetė 50 taškų (19/27 dvit., 3/9 trit., 3/6 baud.
2024-05-04

Skaudžiai pralaimėjęs „Cavaliers“ klubas tokios nesėkmės NBA atkrintamosiose dar nebuvo patyręs

Pirmą pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo Orlando „Magic“ klubas, kuris namuose 121:83 (31:21, 30:24, 35:16, 25:22) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“ bei serijos rezultatą iki keturių pergalių sušvelnino iki 1-2. Tai buvo didžiausias „Cavaliers“ pralaimėjimas NBA atkrintamosiose frančizės istorijoje. Vienu metu ketvirtajame kėlinyje „Magic“ turėjo net 43 taškų persvarą, o rungtynės baigėsi 38 taškų skirtumu.
2024-04-26

Namuose dominavęs „Cavaliers“ klubas antrą kartą susitvarkė su „Magic“

Klivlando „Cavaliers“ pirmadienio vakarą antrose rungtynėse iš eilės lyderiavo ir 96:86 (30:18, 28:26, 22:21, 16:21) įveikė Orlando „Magic“.  Rytų konferencijos atkrintamųjų serijoje Klivlandas pirmauja 2:0. Tiesa, dviejų pergalių atkrintamosiose „Cavs“ nebuvo iškovojusi nuo 2018 metų, kai komandos gretose dar žaidė LeBronas Jamesas. Donovanas Mitchellas davė toną, o „Cavs“ pirmavo nuo pradžios iki pabaigos, kaip ir pirmosiose rungtynėse.
2024-04-23

„Cavaliers“ NBA atkrintamąsias atidarė pergale namuose

Pergalingai NBA atkrintamąsias varžybas atidarė Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai. Pastarieji namuose 97:83 (33:26, 20:15, 20:17, 24:25) pranoko Orlando „Magic“ klubą. Klivlando ekipa Rytų konferencijoje ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0. Pralaimėjusiems nepavyko sulaikyti 30 taškų surinkusio Donovano Mitchello.
2024-04-21

Efektingą epizodą sukūręs Vasilije Micičius pergalingose rungtynėse buvo per plauką nuo dviguo dublio

Serbas Vasilije Micičius toliau įrodinėja savo vertę NBA lygoje, o geriausio 2022 m. Eurolygos krepšininko vedama Šarlotės „Hornets“ (19/58) iškovojo retą pergalę 124:115 (38:23, 29:29, 27:27, 30:36) pranokdama Orlando „Magic“ (45/32). Šiose rungtynėse Steve'o Cliffordo auklėtiniai nutraukė Orlando ekipos trijų iš eilės pergalių seriją.
2024-04-06

Jonas Valančiūnas produktyvai išnaudojo žaidimo minutes, bet „Pelicans“ patyrė dar vieną nesėkmę

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (45/31) klubas, kuris namuose 108:117 (26:24, 29:34, 21:33, 32:26) nusileido Orlando „Magic“ (45/31). Lietuvis per 18 minučių įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 2 kartus bei padarė 1 klaidą. Pirmoje mačo pusėje kova dar buvo apylygė, bet svečiai kiek pabėgo iškart po didžiosios pertraukos.
2024-04-04

Orlande – „Warriors“ pergalė ir Curry sugraudinęs dar vienas Greeno išvarymas

Pergalę NBA lygoje iškovojo San Fransisko „Warriors“ (38/34) klubas, kuris svečiuose 101:93 (27:11, 18:26, 27:29, 29:27) įveikė Orlando „Magic“ (42/30). San Fransisko komandai Andrew Wigginsas pelnė 23 taškus, iš kurių 13 surinko paskutiniame ketvirtyje. Svarbiausius taškus įmetė Stephenas Curry. Mačo pabaigoje jis pelnė penkis paskutinius rungtynių taškus, taip didindamas „Warriors“ pranašumą iki aštuonių taškų.
2024-03-28

Jonas Valančiūnas sugėrė galingą „Magic“ gynėjo dėjimą, o „Pelicans“ pralaimėjo

Naujojo Orleano „Pelicans“ (42/27) ekipa patyrė pralaimėjimą išvykoje po trijų iš eilės laimėtų rungtynių. Willie'o Greeno auklėtiniai svečiuose 106:121 (28:23, 20:34, 27:38, 31:26) nusileido Orlando „Magic“ (42/28). Vietą NBA atkrintamosiose jau užsitikrinusi „Magic“ ketvirtadienio naktį pratęsė įspūdingą žaidimą ir dabar yra nepralaimėjusi 5 rungtynes iš eilės. Jonas Valančiūnas šįkart žaidė 18 žaidimo minučių per kurias pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit.
2024-03-22

Vasilije Micičius sužaidė NBA karjeros rungtynes

Pralaimėjimą NBA akistatoje patyrė Šarlotės „Hornets“ (15/47) klubas. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda savo arenoje 89:101 (20:25, 23:20, 23:30, 23:26) nusileido Orlando „Magic“ (36/26) komandai. Vasilije Micičius Šarlotės klube pradėjo rungtynes startiniame penketuke traumuoto komandos draugo vietoje ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes NBA. Jis per 29 minutes surinko 21 tašką (7/11 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.
2024-03-06

Paolo Banchero metimas išplėšė „Magic“ pergalę Detroite

Orlando „Magic“ (32/25) komanda po atkaklios kovos išvykoje 112:109 (32:30, 33:25, 25:30, 22:24) įveikė Detroito „Pistons“ (8/48) klubą. „Magic“ laimėjo trečią kartą iš eilės ir 8 iš paskutinių 10 rungtynių. Tiesa, Orlando komandai pergalę išplėšė Paolo Banchero, kuris likus 0,8 sekundėms pelnė dvitaškį su pražanga iš vidutinio nuotolio ir išvedė ekipą į priekį.
2024-02-25

Pirmas istorijoje: Shaquille’o O’Nealo marškinėliai iškelti į „Magic“ arenos palubes

Shaquille’as O'Nealas tapo pirmuoju žaidėju Orlando „Magic“ klubo istorijoje, kurio marškinėliai buvo iškelti į arenos palubes.  Po pralaimėjimo 127:113 Oklahomos „Thunder“ ekipai „Magic“ iškėlė Sh. O'Nealo marškinėlius su 32-uoju numeriu į „Kia Center“ tribūnų viršų. 1992 m. NBA naujokų biržoje „Magic“ pasirinko Sh. O'Nealą pirmuoju numeriu, o tai įvyko prieš vos ketvirtą šio klubo gyvavimo sezoną.
2024-02-14

Ketvirtajame kėlinyje užmigę „Suns“ sugėrė pralaimėjimą prieš „Magic“

NBA sekmadienio vakarą pergalę pasiekė Orlando „Magic“ (24/22), kuri rezultatu 113:98 (26:37, 25:19, 31:19, 31:13) įveikė Fynikso „Suns“ (26/20) krepšininkus.  Paolo Banchero nugalėtojams pelnė 26 taškus, o nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Moritzas Wagneris per 23 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Pralaimėtojų pusėje 44 taškus pelnė Devinas Bookeris praėjus dviem dienoms po to, kai rungtynėse prieš Indianos komandą surinko 62 taškus.
2024-01-29

Kas vyksta su NBA lyga? Turnyrinės lentelės viršūnėje – netikėtų klubų dominavimas

NBA čempionate nepastebimai prabėgo pirmasis penktadalis – lygiai 20 proc. reguliaraus sezono Klubas sužaidus po 16–17 rungtynių išryškėjo retai sutinkama tendencija – Rytų ir Vakarų konferencijoje karaliauja klubai, iš kurių prieš sezoną to niekas nesitikėjo. Plačiau apie tai – specialioje naujienų portalo tv3.lt apžvalgoje.
2023-11-28

Po daugiau nei penkerių metų – „Magic“ pergalė prieš Milvokio klubą

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Orlando „Magic“ (5/4) krepšininkai. Jamahlo Mosley treniruojama komanda namų arenoje 112:97 (29:25, 36:24, 23:23, 24:25) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (5/4) klubą. Orlando kmandai Paolo Banchero pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, broliai Wagneriai surinko 46 taškus. Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo įmetė 35 taškus bei atkovojo 10 kamuolių, bet „Bucks“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Dėl kojos raumens skausmų dvikovą praleido Damianas Lillardas.
2023-11-12

„Hawks“ tritaškis paskutinėmis sekundėmis nugvelbė pergalę iš Orlando krepšininkų

Apmaudų pralaimėjimą NBA Rytų konferencijoje patyrė Orlando „Magic“ (4/3). Paskutinėmis sekundėmis suklupę Orlando krepšininkai rezultatu 119:120 nusileido Atlantos „Hawks“ (4/3).  Pirmąjį kėlinį abi komandos baigė lygiosiomis (34:34), o antrajame į priekį nedidele persvara jau buvo pabėgę Atlantos krepšininkai (69:73). Visgi trečiame kėlinyje „Magic“ ėmėsi lyderystės ir į lemiamą kėlinį išėjo su pranašumu savo pusėje (98:73). Nors ketvirto kėlinio pradžioje „Magic“ dar turėjo dviženklę p...
2023-11-10

Hardenas jau Los Andžele: stebėjo savo naujosios komandos pergalę

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (3/1) krepšininkai. Tyronno Lue'o auklėtiniai namų arenoje 118:102 (13:18, 34:32, 41:21, 30:31) nugalėjo Orlando „Magic“ (2/2) klubą. Los Andželo komandai Paulas George’as pelnė 27 taškus, Russellas Westbrookas įmetė 18. Kawhi Leonardas surinko aštuonis taškus. Rungtynes arenoje stebėjo būsimas „Clippers“ krepšininkas Jamesas Hardenas.
2023-11-01

Valančiūnas su „Pelicans“ pergalingai užbaigė pasiruošimą NBA sezonui

Po trijų pralaimėjimų sezono pasiruošimo rungtynėse pergalę pagaliau iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Krepšininkams šįkart rezultatu 104:92 (25:26, 28:29, 24:21, 27:16) pavyko palaužti Orlando „Magic“ klubą.  Iš viso penki „Pelicans“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, įskaitant ir lietuvį Joną Valančiūną. Šis per aikštelėje praleistas 20 min. surinko 10 taškų (0/2 trit., 5/7 dvit.) bei atkovojo 6 kamuolius.
2023-10-18

Valančiūnas su „Pelicans“ nusileido „Magic“ ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės

Dar vieną nesėkmę NBA patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (30-32) klubas. Namų arenoje rezultatu 93:101 (25:36, 24:14, 25:29, 19:22) juos pranoko Orlando „Magic“ (26-36) krepšininkai. Lietuvio pasirodymas aikštelėje šįkart neblizgėjo. J. Valančiūnas per 23 minutes sumetė 8 taškus (2/4 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.
2023-02-28

Ibaka ir Beverley taps laisvaisiais agentais

NBA laisvųjų agentų rinkoje atsiras dvi naujos pavardės. Pranešama, kad veiksmų imsis Orlando „Magic“ ir Indianos „Pacers“ komandos. „Magic“ ketina atsisveikinti su po mainų iš Los Andželo „Lakers“ gautu gynėju Patricku Beverley. Savo ruožtu „Pacers“ paseks tokiu pačiu pavyzdžiu ir atleis aukštaūgį Serge‘ą Ibaką, kuris atvyko po mainų su Milvokio „Bucks“ ekipa. Abu krepšininkai laisvųjų agentų rinkoje sieks pasirašyti kontraktą su į titulą pretenduojančiu klubu.
2023-02-11

Keturiems į muštynes įsivėlusiems NBA krepšininkams paskirtos baudos

Masines muštynes NBA lygos rungtynėse sukėlę Mo Bamba ir Austinas Riversas sulaukė baudų. Pranešama, kad M. Bamba buvo suspenduotas keturioms artimiausioms rungtynėms, o A. Riversas – trejoms. Suspendavimo neišvengė ir Orlando „Magic“ gynėjas Jalenas Suggsas, kuris turės praleisti vieną mačą. Tuo tarpu Jadenas McDanielsas privalės patuštinti piniginę ir buvo nubaustas 20 tūkst. JAV dolerių bauda.
2023-02-05

NBA – bokso ringu virtusios peštynės, iš aikštės pašalinti penki krepšininkai

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Orlando „Magic“ (21/32) ekipa, kuri išvykoje 127:120 (27:34, 37:23, 26:18, 37:45) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (28/27) krepšininkus. Šios rungtynės pažymėtos ir krepšinio nepuošiančiomis žaidėjų muštynėmis. Trečiajame susitikimo ketvirtyje įvyko masinės abiejų ekipų žaidėjų muštynes.
2023-02-04

Rezultatyvaus Valančiūno pasirodymo neužteko: „Pelicans“ krito prieš „Magic“

Nors Jonas Valančiūnas žaidė puikiu tempu, tačiau jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda patyrė nesėkmę. Rezultatu 110:123 (30:23, 30:33, 31:32, 19:35) jie nusileido Orlando „Magic“ ekipai. Per 28 minutes aikštelėje J. Valančiūnas pelnė 20 taškų (1/1 trit., 8/18 dvit., 1/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Šiose rungtynėse surinkti taškai lietuviui padėjo peržengti simbolinę ribą – 10 tūkst. pelnytų taškų per karjerą NBA reguliariajame sezone.
2023-01-21

Jokičiaus tritaškis paskutinę sekundę išgelbėjo „Nuggets“ komandą nuo nesėkmės

Vakarų konferencijos lyderė Denverio „Nuggets“ (30-13) išplėšė dar vieną pergalę namuose prieš Orlando „Magic“ (16-28) ekipą rezultatu 119:116 (31:25, 38:29, 25:34, 25:28). „Nuggets“ nuo nesėkmės išgelbėjo Nikola Jokičiaus tikslus tritaškis iki rungtynių pabaigos likus vos 1,2 sekundės. Ši pergalė Denverio krepšininkams buvo jau trylikta iš eilės namų arenoje. Serbas per 34 minutes aikštelėje pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.
2023-01-16

Be svarbiausių žaidėjų rungtyniavę NBA čempionai neatsilaikė prieš „Magic“

Pralaimėjimą NBA lygoje titulą ginantys San Fransisko „Golden State Warriors“ (20-20) krepšininkai. Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 101:115 (29:28, 30:34, 23:30, 19:23) krito prieš Orlando „Magic“ (15-25) komandą. Šį sezoną buksuojantys čempionai patyrė antrąją nesėkmę paeiliui. Svečiai iš Orlando atitrūko po didžiosios pertraukos.
2023-01-08

NBA suspendavo 11 „Pistons“ ir „Magic“ konflikto dalyvių

NBA suspendavo net devynis Orlando „Magic“ krepšininkus, dalyvavusius konflikte prieš Detroito „Pistons“ ekipą. Vienas rungtynes turės praleisti varžovą pastūmęs ir konfliktą pradėjęs „Magic“ puolėjas Moritzas Wagneris. Dar aštuoni „Magic“ nežais, nes per konfliktą paliko savo atsarginių žaidėjų suolelį: Cole Anthony, R.J.Hamptonas, Gary Harrisas, Kevonas Harrisas, Admiaras Schofieldas, Franzas Wagneris, Mo Bamba ir Wendellas Carteris.
2022-12-30

Kilus muštynėms „Magic“ ir „Pistons“ mačo metu iš aikštės buvo išvaryti trys krepšininkai

Killianas Hayesas, Moe Wagneris ir Hamidou Diallo buvo išvaryti po to, kai kilo muštynės Detroito „Pistons“ ir Orlando „Magic“ rungtynių metu. „Pistons“ įveikė „Magic“ ekipą rezultatu 121:101. Prieš pat ilgąją pertrauką, kai „Pistons“ pirmavo 19 taškų, M. Wagneris bandė pagauti laisvą kamuolį ir parvertė K. Hayesą ant „Pistons“ suolo. H. Diallo greitai įsiveržė ir pastūmė M. Wagnerį iš nugaros, o K. Hayesas atsikėlė.
2022-12-29

Jameso ir Westbrooko vedami „Lakers“ nutraukė nesėkmių seriją

Los Andželo „Lakers“ (14/20) klubui pavyko nutraukti nesėkmingą seriją. Ekipa išvykoje 129:110 (33:27, 32:28, 27:28, 37:27) nugalėjo Orlando „Magic“ (13/22) krepšininkus. Orlando krepšininkai rungtynės pirmavo tik sužaidus aštuonias minutes (21:20), o visas likęs laikas priklausė „Lakers“. Lemiamu metu Los Andželo turėjo dviženklį pranašumą, kurį vėliau pavertė triuškinančiu.
2022-12-28

Rytų konferencijos autsaiderių dvikovą laimėjo „Hornets“

Pergalę NBA iškovojo Šarlotės „Hornets“ (4/11) klubas. Steve'o Cliffordo auklėtiniai išvykoje 112:105 (31:23, 27:22, 26:24, 28:36) palaužė Orlando „Magic“ (4/10) krepšininkus ir nutraukė aštuonių nesėkmių seriją. „Magic“ praktiškai visada teko vytis varžovus. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jie atsilikinėjo 69:86. Nors šeimininkai dar bandė surengti spurtą, bet Šarlotės ekipa atsllaikė ir išsaugojo pergalingą pranašumą.
2022-11-15

Įspūdinga Dončičiaus taškų serija nutrūko Orlande

Pergalę NBA iškovojo Orlando „Magic“ (3/9) ekipa. Jamahlo Mosley auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 94:87 (24:28, 26:26, 23:20, 21:13) palaužė Dalaso „Mavericks“ (6/4) komandą. Luka Dončičius per 35 minutes pelnė 24 taškus (7/18 dvit., 2/11 trit., 4/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet prasižengė 3 kartus. Iki šio mačo slovėnas devyniose rungtynėse iš eilės buvo įmetęs bent 30 taškų.
2022-11-10

Sabonis sužaidė rezultatyviausas sezono rungtynes, o „Kings“ pergalę išplėšė metimu iš vidurio aikštės

Dramatišką pergalę NBA lygoje pasiekė Sakramento „Kings“ (3-5) komanda su Domantu Saboniu. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose po pratęsimo 126:123 (25:33, 22:32, 36:12, 23:29, 20:17) nukovė Orlando „Magic“ (2-8) krepšininkus. Sakramento klubui tai buvo trečioji pergalė per pastaruosius keturis susitikimus. D.Sabonis ant parketo praleido 38 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (10/13 dvit., 0/1 trit., 5/12 baud.
2022-11-06

Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas toliau siautėja, bet „Magic“ vėl suklupo

Pergalę NBA iškovojo Klivlando „Cavaliers“ (3/1) komanda. JB Bickerstaffo auklėtiniai namuose 103:92 (30:24, 24:26, 19:19, 30:23) įveikė Orlando „Magic“ (0/5) klubą. „Magic“ komanda po spurto 11:0 pirmavo 50:46, tačiau „Cavaliers“ netrukus į tai atsakė aštuoniais taškais iš eilės ir per likusį laiką Klivlando komanda nebeatsliko. Nugalėtojus į trečiąją pergalę iš eilės vedė Evanas Mobley, surinkęs 22 taškus.
2022-10-27

Nuo Jameso laikų nematytas debiutas: neįtikėtiną pasirodymą surengė pirmasis šaukimas Banchero

Pergalę NBA iškovojo Detroito „Pistons“ krepšininkai. Dwane'o Casey auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 113:109 (17:28, 40:27, 34:28, 22:26) palaužė Orlando „Magic“ ekipą. Pirmasis šaukimas Paolo Banchero pralaimėjusiems per 35 minutes pelnė 27 taškus (11/18 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 5 kartus. Jis tapo pirmuoju naujoku po LeBrono Jameso, kuris debiutiniame mače rinko 25+5+5 statistiką.
2022-10-20

Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas ir vokietis prisidėjo prie „Magic“ pergalės

Pergalę NBA pasirengimo cikle iškovojo Orlando „Magic“ krepšininkai. Jamahlo Mosley auklėtiniai svečiuose 102:99 (19:33, 30:19, 27:31, 26:16) palaužė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus. Vokietis Franzas Wagneras nugalėtojams per 22 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 2 kartus.
2022-10-07

„Lietuviškų“ klubų akistatoje NBA Vasaros lygoje – pirmojo ir ketvirtojo šaukimo šėlsmas

Įspūdinga Orlando „Magic“ ir Sakramento „Kings“ komandų kova NBA Vasaros lygoje pareikalavo net dviejų pratęsimų. Akistatoje rezultatu 94:92 (18:24, 26:18, 26:17, 17:28, 5:5, 2:0) pranašumą įrodė „Magic“ klubas. Pirmasis šių metų naujokų biržos šaukimas Paolo Banchero per 35 minutes pelnė 23 taškus (6/14 dvit., 0/1 trit., 11/15 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 8 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.
2022-07-10

NBA naujokų biržoje „Kings“ su Saboniu sulaukė aukšto šaukimo, pirmasis atiteko „Magic“

Orlando „Magic“ komanda ketvirtą kartą istorijoje laimėjo pirmąjį naujokų biržos šaukimą. Floridos ekipa šiame sezone laimėjo vos 22 rungtynes ir Rytų konferencijoje užėmė paskutinę vietą. „Magic“ turėjo 14 proc. tikimybę laimėti pirmąjį šaukimą. Pirmasis šaukimas prognozuojamas Jabari Smithui, Chetui Holmgrenui arba Paolo Banchero. Antrąjį šaukimą gavo Oklahomos „Thunder“, trečiąjį – Hiustono „Rockets“. O ketvirtasis atiteko Domanto Sabonio atstovaujamai Sakramento „Kings“ klubui.
2022-05-18

Rezultatyvus Ignas Brazdeikis padėjo „Magic“ įveikti Rytų konferencijos lyderius

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) skambia nata reguliarųjį sezoną uždarė vieni pirmenybių autsaiderių Orlando „Magic“ (22/60) ekipa. Lietuvio Igno Brazdeikio atstovaujamas Floridos valstijos klubas namuose 125:111 (31:31, 37:28, 33:29, 24:23) įveikė pirmą vietą Rytų konferencijoje anksčiau laiko užsitikrinusius Majamio „Heat“ (53/29). Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Orlando krepšininkai daugiausiai rėmėsi toliašaude artilerija ir užfiksavo visų laikų klubo išmestų trita...
2022-04-11

Rezultatyviose Igno Brazdeikio rungtynėse – muštynės ir trijų žaidėjų išvarymai

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko dviejų lietuviškų klubų dvikova. Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko dviejų lietuviškų klubų dvikova. Orlando „Magic“ (21/60) išvykoje be prošvaisčių 101:128 (28:30, 22:40, 32:27, 19:31) nusileido Šarlotės „Hornets“ (41/39) ekipai. „Širšės“ jau antrajame kėlinyje atitrūko 50:30 ir per likusį laiką neleido varžovams sugrąžinti intrigos.
2022-04-08

Ignas Brazdeikis naudojasi šansu – vėl buvo vienas „Magic“ ekipos lyderių

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Orlando „Magic“ (20/58) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Lietuvos pilietybę turintis Ignas Brazdeikis. Šįkart Floridos klubas namuose 89:102 (23:29, 23:30, 17:26, 26:17) nusileido Toronto „Raptors“ (45/32) komandai, pasiekusiai penktąją pergalę iš eilės. Paskutinę vietą Rytų konferencijoje užimanti Orlando ekipa pralaimėjo jau penktą susitikimą paeiliui. 21 minutę aikštėje praleidęs I.Brazdeikis pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.
2022-04-02

NBA lygoje — vienos geriausių Igno Brazdeikis sezono rungtynių

Pergalę NBA iškovojo Klivlando „Cavaliers“ (42/33) komanda. JB Bickerstaffo auklėtiniai namuose 107:101 (27:22, 33:31, 21:27, 26:21) palaužė Orlando „Magic“ (20/56) klubą. Ignas Brazdeikis pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, bet prasižengė 2 kartus. 13 taškų yra pakartotas jo šio sezono rezultatyvumo rekordas. Nugalėtojams Darius Garlandas surinko 25 taškus ir 12 rezultatyvių perdavimų.
2022-03-29

Ignas Brazdeikis nuo suolo stebėjo „Magic“ nesėkmę

Sunkią pergalę NBA lygoje pasiekė Sakramento „Kings“ (27/48) krepšininkai, kuriems atstovauja ir Domantas Sabonis. Lietuvio ekipa svečiuose po pratęsimo 114:110 (41:28, 25:34, 15:22, 24:21, 9:5) įveikė Orlando „Magic“ (20/55) komandą su Ignu Brazdeikiu ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės. D.Sabonis rungtynes praleido dėl traumos, o I.Brazdeikis, nors ir buvo registruotas mačui, tačiau trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.
2022-03-27

Laimėtose rungtynėse Ignas Brazdeikis taškais nepasižymėjo

Pergalę NBA iškovojo Orlando „Magic“ (19/53) krepšininkai. Jamahlo Mosley auklėtiniai namuose 90:85 (31:25, 14:18, 17:21, 28:21) palaužė Oklahomos „Thunder“ (20/51) komandą. Ignas Brazdeikis per 6 minutes taškų nepelnė ( 0/1 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 2 kartus. Per visą dvikovą pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų ir rezultatas lygus buvo 11 sykių. Tai buvo Rytų ir Vakarų autsaiderių susitikimas.
2022-03-21

Igno Brazdeikio ekipa nesulaikė 51 tašką pelniusio „Pistons“ antramečio

NBA Rytų konferencijos autsaiderių dvikovoje Lietuvos pilietybę turintis Ignas Brazdeikis ant parketo praleido 16 minučių ir spėjo pelnyti 7 taškus, tačiau Orlando „Magic“ ekipa niekaip nerado priešnuodžių antramečio „Pistons“ puolėjo taikliems tolimiems metimams.
2022-03-18

Ignas Brazdeikis pasinaudojo gautu šansu, „Magic“ parklupdė „Raptors“

Ignas Brazdeikis sulaukė minučių ant nba parketo, o jo atstovaujama Orlando „Magic“ (16/48) pasiekė pergalę prieš Toronto „Raptors“ 103:97 (27:23, 21:16, 24:21, 31:37). „Magic“ pratęsė Toronto nesėkmių seriją iki dviejų. Orlando ekipai tai buvo trečioji pergalė per paskutinius keturis mačus. I. Brazdeikis aikštėje praleido 4 minutes ir 35 sekundes, per kurias pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei kartą pažeidė taisykles.
2022-03-05

Ignas Brazdeikis prie retos „Magic“ pergalės prisidėjo dviem taškais

Ignas Brazdeikis su Orlando „Magic“ (13/43) komanda įsirašė retą pergalę. Lietuvio klubas svečiuose 113:95 (32:28, 30:19, 21:32, 30:16) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (21/34) klubą. I.Brazdeikis per 10 minučių surinko 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Nugalėtojams Cole’as Anthony įmetė 23 taškus, Wendellas Carteris surinko 18 ir komanda nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.
2022-02-09

Ja Moranto šėlsmo fone – rezultatyviausios Igno Brazdeikio rungtynės šiame sezone

Ignas Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, bet su Orlando „Magic“ (12/42) patyrė sutriuškinimą. Lietuvio klubas namuose 115:135 (24:37, 32:39, 25:32, 34:27) pripažino Memfio „Grizzlies“ (37/18) pranašumą. I.Brazdeikis per 16 minučių pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė. Nugalėtojams Ja Morantas per tris kėlinius pelnė 33 taškus ir „Grizzlies“ vienu metu pirmavo 31 taško persvara.
2022-02-06

Ignas Brazdeikis metė tik kartą, Orlando „Magic“ patyrė eilinę nesėkmę

Pralaimėjimą NBA patyrė Orlando „Magic“ (7/28) su Ignu Brazdeikiu. Lietuvio klubas namuose 110:127 (24:32, 21:40, 37:25, 28:30) pripažino Milvokio „Bucks“ (23/13) pranašumą. Po COVID-19 protokolo sugrįžęs I.Brazdeikis per penkias minutes prametė vieną metimą, atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė. „Magic“ naujokas Franzas Wagneris surinko 38 taškus ir sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes NBA. Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo pelnė 28 taškus.
2021-12-29

Ignas Brazdeikis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes NBA

Pralaimėjimą NBA patyrė Orlando „Magic“ komanda su Ignu Brazdeikiu. Lietuvio klubas namuose 99:111 (25:27, 25:37, 23:29, 26:18) nusileido Atlantos „Hawks“ ekipai. I.Brazdeikis per 12 minučių pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė. Krepšininkui tai yra rezultatyviausias sezono pasirodymas. Nugalėtojus į priekį vedė Trae Youngas, kuris surinko 28 taškus.
2021-12-16

Igno Brazdeikio komanda neturėjo vilčių prieš NBA lyderius

Lengvą pergalę NBA čempionate įsirašė lyderė Oklando „Warriors“ (20/4) komanda, kuri namuose 126:95 (31:26, 34:18, 33:35, 28:16) įveikė Orlando „Magic“ (5/20) ekipą. Ignas Brazdeikis pralaimėjusiems per penkias minutes taškų nepelnė: prametė vieną tritaškį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. Nugalėtojams Stephenas Curry pelnė 31 tašką ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus, Andrew Wigginsas surinko 28 taškus.
2021-12-07

Traumą patyrė penktasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas

Orlando „Magic“ komanda neribotam laikotarpiui prarado naujoką Jaleną Suggsą. Krepšininkas rungtynėse prieš Filadelfijos „76ers“ ketvirtajame kėlinyje patyrė nykščio traumą. Tačiau jau tikima, kad gynėjas nežais mažiausiai keletą savičių. Penktasis šaukimas debiutiniame sezone renka 12,1 taško, atkovoja 3,4 kamuolio ir atlieka 3,5 perdavimo.