openai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „openai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „openai“.
„Forbes“ pripažino „OpenAI“ vadovą Altmaną milijardieriumi
Dirbtinio intelekto pokalbių roboto „ChatGPT“ kūrėjos „OpenAI“ generalinis direktorius Samas Altmanas tapo milijardieriumi, pranešė leidinys „Forbes“.
S. Altmanas, kuris faktiškai tapo pasaulinio DI veidu, kai jo bendrovė 2022 metais išleido „ChatGPT“, žurnalo milijardierių sąraše užėmė 2692-ąją vietą.
Muskas padavė į teismą bendrovę „OpenAI“, kaltindamas ją „išdavus“ jų misiją
Elonas Muskas iškėlė bylą bendrovei „OpenAI“ – dirbtinio intelekto firmai, kurią jis padėjo įsteigti 2015 m., kaltindamas jos vadovus „išdavus“ misiją, kuriai ji buvo įsteigta.
Bendrovę „OpenAI“ 2018 m. palikęs magnatas San Francisko teismui antradienį vakare pateiktuose dokumentuose teigė, kad firma nuo pat pradžių turėjo būti nepelno įstaiga.
Tačiau, nurodė jis, po pastaruoju metu įvykusių valdybos pasikeitimų „OpenAI“ iš esmės tapo programinės įrangos milžinės „Microsoft“ dukterine įmone.
„ChatGPT“ gamintojo naujas vaizdo įrašų kūrimo įrankis kelia nerimą žiniasklaidos kūrėjams
JAV technologijų startuolio „OpenAI“ praėjusią savaitę pristatytas naujas dirbtinio intelekto (DI) įrankis, žadantis kurti tikroviškus vaizdo įrašus pagal paprastas tekstines užklausas, sukėlė menininkų ir žiniasklaidos specialistų susirūpinimą bei klausimų.
Žiniasklaida: „OpenAI“ vertė gali siekti 80 mlrd. JAV dolerių
Dirbtinio intelekto (DI) programą „ChatGPT“ sukūrusi bendrovė „OpenAI“ sudarė sandorį su investuotojais, pagal kurį Kalifornijoje įsikūrusio startuolio vertė gali siekti mažiausiai 80 mlrd. JAV dolerių, praneša AFP.
Apie sandorį pranešė „The New York Times“, bet pati bendrovė, generatyvinio DI lyderė pasaulyje, apie tai dar oficialiai nepaskelbė. Skaičiuojama, kad bendrovės vertė per daugiau nei 10 mėnesių galėjo patrigubėti.
ES teigia nagrinėjanti „Microsoft“ investicijas į „OpenAI“
Europos Sąjungos konkurencijos institucija antradienį pranešė, kad nagrinėja JAV technologijų milžinės „Microsoft“ investicijas į dirbtinio intelekto pokalbių roboto „ChatGPT“ kūrėją „OpenAI“, norėdama išsiaiškinti, ar verta atlikti tolesnį tyrimą dėl galimų susijungimo taisyklių pažeidimų.
„The New York Times“ padavė „OpenAI“ ir „Microsoft“ į teismą dėl autorių teisių pažeidimo
Leidinys „The New York Times“ trečiadienį JAV teisme pateikė ieškinį „ChatGPT“ kūrėjai „OpenAI“ ir bendrovei „Microsoft“, teigdamas, kad bendrovių galingi dirbtinio intelekto modeliai be leidimo panaudojo milijonus jo straipsnių mokymuisi.
Savo dirbtinio intelekto pokalbių robotais bendrovės „siekia nemokamai pasinaudoti didžiulėmis „The Times“ investicijomis į jo žurnalistiką, naudodamos jas pakaitiniams produktams kurti be leidimo ar užmokesčio“, sakoma ieškinyje.
„OpenAI“ skelbia apie Altmano sugrįžimą į vadovo kėdę
Dirbtinio intelekto (DI) pokalbių roboto „ChatGPT“ kūrėja „OpenAI“ antradienį paskelbė, kad vienas iš jos įkūrėjų Samas Altmanas grįš į generalinio direktoriaus pareigas, praėjus kelioms dienoms po to, kai valdyba jį atleido.
„Microsoft“ pasamdė Samą Altmaną iš „OpenAI“
JAV technologijų milžinės „Microsoft“ vadovas Satya Nadella (Satja Nadela) pirmadienį pranešė įdarbinsiantis Samą Altmaną iš „OpenAI“ ir kitus jo komandos narius, praėjus kelioms dienoms po to, kai buvo atleistas vienas iš „ChatGPT“ kūrėjų.
„Misija tęsiasi“, – per socialinį tinką „X“ paskelbė S. Altmanas, kuris išgarsėjo pernai pristatęs dirbtinio intelekto pokalbių robotą.
Byra „ChatGPT“ sukūrios įmonės komanda: atleistas generalinis direktorius
Įmonė „OpenAI“, prieš metus paleidusi pokalbių robotą „ChatGPT“, penktadienį pranešė, kad atleido generalinį direktorių Samą Altmaną – kertinį veikėją dirbtinio intelekto revoliucijoje.
S. Altmanas tapo technologijų pasaulio sensacija, kai beveik prieš metus išleido dirbtinio intelekto pokalbių robotą „ChatGPT“, pasižymintį neregėtais gebėjimais ir vos per kelias sekundes sukuriantį žmogaus lygio turinį, pavyzdžiui, eilėraščius, rašinėlius ar meno kūrinius.
Ekspertai perspėja dėl dirbtinio intelekto „piktavališko naudojimo“
Diktatoriai, nusikaltėliai ir teroristai gali pasitelkti dirbtinį intelektą (DI) manipuliuoti rinkimais ir naudoti bepilotes skraidykles teroro atakoms, trečiadienį paskelbė dešimtys ekspertų, susirūpinusių, kad šios technologijos gali atverti Pandoros skrynią.
REKLAMA
REKLAMA