omnitel
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „omnitel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „omnitel“.
COVID-19 keičia pasaulį, bet dar galime išgelbėti savo verslą
Dariaus Budzinausko ekspertinė nuomonė
Mūsų kasdienis gyvenimas pasikeitė, rodos, akimirksniu – jau daugiau kaip mėnesį gyvename ir dirbame karantino sąlygomis. Kasdien daugėjant svarstymų ir bauginimų dėl naujos krizės, dabar ypač pravartu prisiminti 2008-2009 metus, kuomet Lietuvos reklamos rinkoje neliko net 12 procentų prekinių ženklų.
„Tele2“ ir „Bitė Lietuva“ dėl reklamos vėl ginčijasi teismuose
Prieš kelerius metus dėl reklamos teismuose besiginčijusios telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ ir „Bitė Lietuva“ vėl bylinėjasi. Šįkart „Bitė Lietuva“ skundžia „Tele2“ reklamą, kurioje naudojamas „Bitė Lietuvos“ valdomas „Labas“ prekės ženklas. Vilniaus apygardos teismas praėjusią savaitę laikinai uždraudė „Tele2“ lyginamojoje reklamoje naudoti „Labas“ ženklą. Teismas vėliau dar turės pasisakyti dėl ginčo esmės.
Pirmasis pokalbis mobiliuoju ryšiu Lietuvoje – lygiai prieš 23 metus
Lygiai prieš 23 metus, kovo 16 d., Lietuvoje pradėjo veikti GSM mobilusis ryšys. Tai buvo skambutis, nuo kurio prasidėjo skaitmeninio mobiliojo ryšio era Lietuvoje. GSM technologija yra daugybės šiuolaikinių mobiliųjų technologijų pagrindas, o mobiliojo ryšio duomenų perdavimo greitaveika nuo per keletą dešimtmečių padidėjo daugiau kaip 3000 kartų.
Naujasis „Lietuvos energija“ vadovas prakalbo apie naująjį darbą
Naujasis valstybės valdomos energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ vadovas Darius Maikštėnas sako, kad per 10-20 metų energetikoje įvyks didžiulių pokyčių, todėl reikia mokytis iš bankų ir telekomunikacijų bendrovių, siekiant daryti mažiau klaidų. Pasak D. Maikštėno, Lietuva yra šalis, kurioje galima greitai išbandyti naujas inovacijas, todėl ji turi didelį šansą šalia „fintech“ ir telekomunikacijų būti ir regiono energetikos inovacijų lydere.
„Lietuvos energijai“ turėtų vadovauti D. Maikštėnas
Valstybės valdomai energetikos grupei „Lietuvos energija“ turėtų vadovauti Darius Maikštėnas – buvęs telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ (dabar „Telia Lietuva“) viceprezidentas, vadovavęs elektros skirstymo bendrovės „Lesto“ (dabar „Energijos perdavimo operatorius“) valdybai. Tai BNS patvirtino keli nesusiję šaltiniai. Pats D. Maikštėnas BNS sakė negalintis patvirtinti šios informacijos, taip pat to, kad dalyvavo atrankoje.
Paskelbta, kiek mokesčių sumokėjo didžiausios Lietuvos įmonės
500 daugiausiai mokesčių sumokančių įmonių pernai valstybei sumokėjo 4,121 mlrd. eurų - 8,4 proc. (318,383 mln. eurų) daugiau nei 2015 metais, kai sumokėta 3,803 mlrd. eurų mokesčių. Daugiausiai mokesčių į valstybės biudžetą pernai sumokėjo naftos koncernas „Orlen Lietuva“ - 249,038 mln. eurų, arba 19,6 proc. mažiau nei 2015-aisiais. Antroje vietoje buvo nekilnojamojo turto bendrovė „Okseta“ - jos sumokėtų mokesčių suma pernai padidėjo 4,7 proc. iki 190,288 mln.
„Telia Lietuva“ siūlys naujų paslaugų
Švedijos telekomunikacijų koncerno „Telia Company“ integruotų telekomunikacijų, IT, televizijos paslaugų ir mobiliojo ryšio bendrovė „Telia Lietuva“, kuri nuo trečiadienio veikia, susijungus „Omnitel“, „Baltic Data Center“ ir „Teo LT“, ieško maždaug 100 IT specialistų, be to, šiemet įmonė pasiūlys naujų paslaugų. „Dabar ieškome 100 naujų žmonių.
Oficialu: TEO ir „Omnitel“ nuo šiandien nėra
Švedijos telekomunikacijų koncerno „Telia Company“ integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų bendrovė „Teo LT“ bei mobiliojo ryšio operatorė „Omnitel“ keičia pavadinimą į „Telia“. Abejų bendrovių prekybos salonų pavadinimai buvo pakeisti per naktį iš antradienio į trečiadienį. Tuo metu „Teo LT“ ir „Omnitel“ interneto svetainės trečiadienį ryte jau pažymėtos „Telia“ vardu ir jose rašoma, kad nuo vasario 1 dienos „Teo LT“, „Omnitel“ ir „Baltic Data Center“ baigė susijungimo procesą.
Telekomunikacijų bendrovės imasi naujo verslo
Didžiausios šalies telekomunikacijų bendrovės antradienį su Lietuvos banku pasirašys ketinimų protokolą dėl momentinių mokėjimo paslaugų. Pasak bendrovių, šios paslaugos turi didelį potencialą. „Momentinius mokėjimus mes matome kaip vieną perspektyvių verslo plėtros krypčių. Jau įsitikinome, kad patogios ir klientams naudingos paslaugos yra svarbus augimo šaltinis, ir ši paslauga taps tokia pat“, - BNS sakė „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.
Pirmieji „Teo“ ir „Omnitel“ metai: integracijos pabaiga ir pelningas augimas
„Teo“ ir „Omnitel“ pirmuosius bendros veiklos metus užbaigė pelningai – palyginti su 2015-aisiais, metinės konsoliduotosios „Teo“ grupės pajamos pernai padidėjo 2,5 proc. iki 345,9 mln. eurų. Metinis EBITDA rezultatas, neįskaičiavus vienkartinių sąnaudų, sudarė 117,1 mln. eurų ir buvo 5,9 proc. didesnis nei 2015-aisiais.
Paskutinį metų ketvirtąjį „Teo“ grupė gavo 92,4 mln. eurų pajamų (0,8 proc.
REKLAMA
REKLAMA
Mobiliojo ryšio operatoriai pernai blokavo šimtus telefoninių sukčių
Telefoniniai sukčiai nesnaudžia ir toliau bando apgauti Lietuvos gyventojus. Mobiliųjų ryšių operatoriai praneša praeitais metais blokavę šimtus asmenų. Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ 2016-aisiais blokavo 344 telefoninių sukčių SIM korteles, naudotas įkalinimo įstaigose. Sukčių ryšio priemones bendrovė blokuoja bendradarbiaudama su Lietuvos policijos departamentu. Bendrovės analizė atskleidė, kad 92 proc. tokių kortelių buvo aktyvuotos ne seniau kaip prieš tris mėnesius.
Įvardintas mobiliojo ryšio operatorius, užimantis didžiausią rinkos dalį
Mobiliojo ryšio operatorė „Tele2“ trečiąjį šių metų ketvirtį užėmė 41,12 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos, kitiems operatoriams - „Omnitel“ ir „Bitė Lietuvai“ - pagal pajamas teko atitinkamai 30,13 proc. ir 26,37 proc. rinkos. Vien alternatyvių operatorių - „Eurocom“, „Teledema“, „CSC Telecom“ ir „Mediafon“ - bendros pajamos siekė 1,47 mln. eurų ir sudarė 2,39 proc. rinkos, rodo trečiadienį paskelbti galutiniai Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenys.
Nuo sukčiaus nukentėjusi įmonė „Omnitel“ atgavo dešimtis tūkstančių eurų
Vilniaus apygardos teismas ketvirtadienį bendrovės direktoriui Edgarui Česnauskui nurodė atlyginti 83,8 tūkst. eurų žalą mobiliojo ryšio operatorei „Omnitel“. Padaryta žala turės būti atlyginta per trejus metus. Nuosprendžiu E.Česnauskas pripažintas kaltu dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo bei turto iššvaistymo. Vyrui skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant dvejiems metams.
„Teo LT“ keičia pavadinimą
Švedijos telekomunikacijų koncerno „Telia Company“ valdoma integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų bendrovė „Teo LT“, prisijungusi jos valdomas mobiliojo ryšio operatorę „Omnitel“ ir bendrovę „Baltic Data Center“ (BDC), vadinsis „Telia Lietuva“. „Teo LT“ akcininkai ketvirtadienį nusprendė pertvarkyti bendroves bei pakeisti pavadinimą, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Teo LT“. „Teo LT“ vadovas Kęstutis Šliužas spalį teigė, kad įmonės pertvarka bus baigta kitąmet, be to, yra ti...
Nemokama psichologinė pagalba – vaikams, jaunimui, emigrantams
Ne visi žmonės drąsiai kreipiasi į psichologus ar bent į draugus pagalbos subtiliais klausimais: dėl sunkumų šeimoje, darbe, su sveikata, dėl prislėgtos savijautos ar depresijos. Tokiu atveju galima pasinaudoti nemokama pagalba telefonu ar internetu, kurią teikia emocinės (psichologinės) pagalbos tarnybos.
Privalomas SIM kortelių registravimas gali paveikti paslaugų kainas
Mobiliojo ryšio bendrovės nevienareikšmiškai vertina Vidaus reikalų ministerijos (VRM) siūlymus privalomai registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles. Vienų įmonių atstovai teigia, kad naujovės sumažins konkurenciją ir padidins mobiliojo ryšio paslaugų kainas, kiti tvirtina, jog privalomas SIM kortelių registravimas įtakos kainoms neturės, be to, kartu padės mažinti nusikalstamumą.
„Teo LT“ ir „Omnitel“ sąjunga pakibo ant plauko
Konkurencijos taryba turės iš naujo įvertinti šių metų pradžioje baigtą Švedijos koncerno „Telia Company“ valdomos integruotų telekomunikacijų bendrovės „Teo LT“ ir to paties koncerno valdomos mobiliojo ryšio bendrovės „Omnitel“ sandorį, nutarė teismas. Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) praėjusį penktadienį patenkino Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos ir mobiliojo ryšio operatorės „Bitė Lietuva“ skundus, BNS informavo teismo atstovė Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė.
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi 5G atėjimui
Didieji šalies mobiliojo ryšio operatoriai jau laukia naujos kartos 5G ryšio technologijos atėjimo, kuri, anot jų, turėtų padėti išmaniesiems įrenginiams lengviau ir greičiau tarpusavyje bendrauti, o kartu palengvins žmonių kasdienybę. Šiuo metu didžiąją dalį savo verslo aplink 4G ryšio technologijas kuriantys operatoriai tikisi, kad 5G technologijos standartai pasauliniu mastu bus nustatyti iki 2018 metų, o technologija pirmuosius vartotojus pasaulyje pasieks apie 2020 metus.
„Pragariškos“ konkurencijos mitas Lietuvoje
Mes, lietuviai, mėgstame džiaugtis „greičiausiais Wi-Fi pasaulyje“. Legendomis, kurias patys susikuriame, ar kurias išplatina savų interesų turinčios viešųjų ryšių bendrovės. Vienas iš tokių mitų gali būti Lietuvoje tariamai vyraujanti „pragariška judriojo ryšio operatorių konkurencija“. Šis teiginys yra toks gajus, kad šįmet atėjus „Lidl“ į mažmeninės prekybos rinką, buvo nuolat pateikiamas kaip tam tikras konkurencijos etalonas.
Skandalinga kyšininkavimo istorija: prokurorai priversti taisyti savo klaidas
Vilniaus apygardos teismas grąžino prokuratūrai baudžiamąją bylą, kurioje prekyba poveikiu kaltinami žiniasklaidos grupės „Lietuvos rytas“ vadovas Gedvydas Vainauskas ir buvęs bendrovės „Omnitel“ ilgametis vadovas Antanas Zabulis. Prokurorai šį teismo sprendimą apskundė. Nutartį grąžinti bylą trūkumams šalinti Vilniaus apygardos teismas priėmė birželio 22 dieną.
Po atakų Stambule – nemokamas ryšys Turkijoje
Reaguodamos į Stambule įvykdytą teroristinį išpuolį, telekomunikacijų bendrovės „Teo“ ir „Omnitel“ skelbia, jog mobiliojo ir fiksuotojo ryšio skambučiai bei SMS iš „Omnitel“ ir „Teo“ tinklų į Turkiją ir iš Turkijos į Lietuvą nuo birželio 28 d. 22 val. iki birželio 30 d. 24 val. yra neapmokestinami. „Bitės“ klientams skambučiai ir SMS į Lietuvą iš Turkijos birželio 29 d. bus kompensuoti“, - taip pat rašoma ir „Bitės“ pranešime spaudai.
Paskelbti kokybiškiausias paslaugas teikiantys mobiliojo ryšio operatoriai
Mobiliojo ryšio operatorė „Omnitel“ praėjusiais metais pirmavo pagal pokalbių kokybę, o „Bitė Lietuva“ - pagal žinučių siuntimo kokybę. Jų tinkluose buvo mažiausiai nesėkmingų skambučių kvietimų bei nesėkmingai išsiųstų trumpųjų žinučių. 2015 metais nesėkmingų kvietimų dalis iš „Omnitel“ tinklo sudarė 1,96 proc. visų kvietimų. „Tele2“ tinkle šis rodiklis siekė 3,63 proc., o „Bitė Lietuvos“ - 3,75 proc., rodo Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) pernai atliktų matavimų duomenys.
Koordinuotas kibernetinis antpuolis pridarytų rimtos žalos
Keliolikos valstybinių tinklalapių darbą ketvirtadienį sutrikdęs kibernetinis puolimas buvo neeilinio dydžio operacija, „Žinių radijui“ pripažino Nacionalinio kibernetinio saugumo centro vadovas Rimtautas Černiauskas. „Ataka iš tiesų buvo viena didesnių – tam tikrus sutrikimus patyrė nemaža dalis svetainių. Bent kol kas esame apsigynę“, – sakė jis.
Ryšių reguliavimo tarnyba paskelbė populiariausią mobiliojo ryšio operatorių
Mobiliojo ryšio operatorė „Tele2“ ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį užėmė 40,4 proc. Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos, kitiems operatoriams - „Omnitel“ ir „Bitė Lietuvai“ - pagal pajamas teko atitinkamai 31,11 proc. ir 26,66 proc. rinkos. Vien alternatyvių operatorių - „Eurocom“, „Teledema“, „CSC Telecom“ ir „Mediafon“ - bendros pajamos siekė 1,09 mln. eurų ir sudarė 1,83 proc. rinkos, rodo ketvirtadienį paskelbti galutiniai Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenys.
STT tyrime dėl prekybos poveikiu apklausė verslininką Vidmantą Janulevičių
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) trečiadienį apklausė Lietuvos atsinaujinančios energetikos ir aukštųjų technologijų bendrovės „BOD Group“ valdybos pirmininką Vidmantą Janulevičių, BNS patvirtino STT atstovas spaudai Ruslanas Golubovas. BNS žiniomis, V.Janulevičius apklaustas kaip specialusis liudytojas. STT neatmeta, kad šiame tyrime gali būti apklausiami ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) pareigūnai.
Premjeras atleido Antaną Zabulį iš visuomeninio konsultanto pareigų
Premjeras Algirdas Butkevičius antradienį atleido Antaną Zabulį iš savo visuomeninio konsultanto pareigų po to, kai teisėsauga pareiškė jam įtarimus prekyba poveikiu. „Premjeras ryte pasirašė dokumentus dėl A.Zabulio atleidimo“, - BNS sakė ministro pirmininko patarėja Auksė Kontrimienė.
Paskelbta mobiliojo ryšio bendrovė, nugalėjusi radijo dažnių aukcione
Ryšių reguliavimo tarnyba patvirtino galutinius 4G ryšio tinklo plėtrai svarbių radijo dažnių aukciono rezultatus.Jo nugalėtoja paskelbta mobiliojo ryšio bendrovė „Omnitel“, kuri už teisę naudotis pasirinktais dažniais sumokės 14,3 mln. eurų. Po jos seka bendrovė „Tele2“ (13,7 mln. eurų) ir „Bitė Lietuva“ (10,1 mln. eurų). „RRT baigė dar vieną etapą, kuris Lietuvai užtikrins galimybes toliau siekti pačios aukščiausios technologinės pažangos ir paslaugų kokybės.
„Omnitel“ klientams – ypatingos žinios
Nuo šiol „Omnitel“ klientai, naudojantys visus šiuo metu parduodamus planus, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Danijoje kalbės ir naršys tomis pačiomis sąlygomis kaip Lietuvoje. Nauja kainodara užtikrina, kad po Baltijos ir Šiaurės šalis keliaujantys „Omnitel“ klientai su Lietuvoje likusiais artimaisiais bendrautų negalvodami apie mobiliojo ryšio sąskaitą.
„Teo LT“ neranda tinkamo biuro
Švedijos telekomunikacijų bendrovės „TeliaSonera“ valdoma integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų bendrovė „Teo LT“, sausio pradžioje baigusi mobiliojo ryšio operatorės „Omnitel“ įsigijimą, kol kas neranda tinkamo biuro, į kurį galėtų perkelti abiejų bendrovių komandas. „Mes į nekilnojamojo turto rinką pernai metų pabaigoje pasižvalgėme, kokios būtų galimybės, tai tokių paruoštų ir šiandien esamų sprendimų nėra. Tad mums reikės kažką galvoti naujo.
„Teo LT“, „Omnitel“, „Lintel“ ir toliau veiks atskirais prekių ženklais
Po įsigijimo sandorio Švedijos telekomunikacijų grupei priklausančios Lietuvos bendrovės atrado bendrą pavadinimą, tačiau rinkoje toliau veiks atskirais prekių ženklais.
„Teo LT“ įsigijo „Omnitel“
Švedijos koncerno „TeliaSonera“ valdoma integruotų telekomunikacijų, informacinių technologijų (IT) ir televizijos bendrovė „Teo LT“ už 220 mln. eurų įsigijo to paties koncerno valdomą mobiliojo ryšio bendrovę „Omnitel“. Apie užbaigtą sandorį „Teo LT“ pranešė per „Nasdaq“ Vilniaus biržą. „Teo LT“ ir „Omnitel“ pradėtas kurti naujos kartos telekomunikacijų verslas atspindi globalią paslaugų konsolidavimo ir technologijų susiliejimo kryptį.
Įsigijimų rinką šiemet sudrebino „Bitės“ sandoris
Besibaigiantys 2015-ieji metai susijungimų ir įsigijimų (angl. mergers and acquisitions, M&A) sandorių rinkoje nebuvo tokie aktyvūs, kaip tikėtasi, tačiau po paskutinės naujienos apie telekomunikacijų grupės „Bitė“ pardavimą ji gali tapti rekordine. Analitikų teigimu, lėtesnę nei tikėtasi rinką šių metų pradžioje lėmė Rusijos embargas, krizė Ukrainoje bei netikrumas dėl Graikijos ateities euro zonoje, be to, euro įvedimo efektas nedavė lauktų rezultatų.
Besibaigiantys „4G metai“ 2016-aisiais žada dar daugiau mobiliojo interneto ir išmaniųjų telefonų
Besibaigiančius 2015 metus telekomunikacijų rinkos dalyviai vadina 4G metais, nes daugiausiai dėmesio skirta spartaus mobilaus interneto ryšio tinklo plėtrai bei modernių išmaniųjų telefonų sklaidai. Prognozuojama, kad 2016-aisiais rinkoje tęsis mobiliojo interneto vartojimo augimas, kurį skatins ne tik išplėsta infrastruktūra, bet ir vis didesnė išmaniųjų telefonų skvarba.
Išdarbinimo paslauga išgelbės darbdavių įvaizdį?
Išdarbinimo paslauga yra skirta įmonę paliekantiems darbuotojams, siekiant padėti jiems suplanuoti tolimesnę savo karjerą. Profesinių pokyčių metas kiekvienam darbuotojui yra didelis iššūkis ir dažnai – labai skausmingas procesas. Ši praktika Lietuvoje nėra nauja, tačiau apie jos taikymą girdima retai.
Kaip pasikeis rinka sujungus „Teo LT“ ir „Omnitel“?
Švedijos koncerno „TeliaSonera“ valdomų mobiliojo ryšio bendrovės „Omnitel“ ir integruotų telekomunikacijų bendrovės „Teo LT“ susijungimas gali paskatinti konsolidaciją rinkoje, sako konsultacijų įmonės „Civitta“ analitikas. Roko Šalaševičiaus teigimu, tai gali būti bendros paslaugos ar įsigijimo sandoriai.
VRM planuose – registruoti išankstinio apmokėjimo mobilijo ryšio kortelių asmenų duomenis
Vidaus reikalų ministerija (VRM) parengė pataisas, kuriomis numatoma registruoti išankstinio apmokėjimo mobiliojo ryšio korteles įsigijančių asmenų duomenis. Pataisomis taip pat siekiama įpareigoti mobiliojo ryšio operatorius ir interneto tiekėjus neatlygintinai teikti savo klientų buvimo vietos duomenis nereikalaujant pačių asmenų sutikimo.
Mobiliojo ryšio operatoriai teigiamai vertina dažnių aukciono sąlygas
Mobiliojo ryšio operatoriai „Omnitel“, „Tele2“ ir „Bitė“ teigiamai vertina Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) paskelbtas radijo dažnių aukciono konkurso sąlygas, kurios, anot jų, leidžia iš anksto planuoti tinklo plėtrą ir būtinas investicijas. Konkurse ketinęs dalyvauti Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) komentarų kol kas neteikia. „Įsigilinę į paskelbtas aukciono sąlygas, pastebėjome tam tikrų neatitikimų tarp sąlygų aprašo ir jo priedų.
Rinkos dalyviai kreipėsi į konkurencijos tarybą dėl TEO ir „Omnitel“ sujungimo
Bendrovių „Teo“ ir „Omnitel“ sujungimas – jau kurį laiką verslo padangėje sklandanti idėja, kurią dar pakaitino šių įmonių pagrindinės akcininkės „TeliaSoneros“ atstovų pareiškimai. Analitikai šį sandorį dar 2013 m. laikė realiu ir sakė, kad jis taptų vienu didžiausių susijungimų Lietuvos verslo istorijoje. Nors TEO vadovai tikina, kad šiam sandoriui nereikalingas Konkurencijos tarybos leidimas, rinka mano kitaip.
„Teo LT“ perka mobiliojo ryšio operatorių „Omnitel“
Švedijos koncernui „TeliaSonera“ priklausanti integruotų telekomunikacijų, informacinių technologijų (IT) ir televizijos paslaugų bendrovė „Teo LT“ už 220 mln. eurų perka to paties koncerno Lietuvoje valdomą mobiliojo ryšio bendrovę „Omnitel“. „Teo LT“ įsigis 100 proc. „Omnitel“ akcijų, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė įmonė.
Remigijus Šeris: Telecentras turi atsarginį variantą
4G ryšiui svarbių radijo dažnių aukcione ketinantis dalyvauti Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras), net ir negavęs licencijos, galėtų išlikti reikšmingu žaidėju duomenų perdavimo rinkoje, sako įmonės vadovas Remigijus Šeris. Interviu BNS jis teigė, kad įmonė tokiu atveju pasiūlytų įpareigoti dažnius išsidalinusius mobiliojo ryšio operatorius teikti nacionalinio tarptinklinio ryšio paslaugas.
Tyrimas atskleidė, kas gyventojams svarbiausia renkantis mobilųjį operatorių
Rinkos tyrimų bendrovės „RAIT“ atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, pasirinkdami mobiliojo ryšio operatorių, gyventojai labiausiai vertina mobiliųjų operatorių teikiamų paslaugų kokybę, kainą („labai svarbu“ atitinkamai 79 proc. ir 78 proc.) ir klientų aptarnavimo kokybę (61 proc.). Kiek mažiau įtakos operatoriaus pasirinkimui turi paslaugų paketo dydis (45 proc.), siūlomos nuolaidos prietaisams įsigyti (44 proc.), rekomendacijos (38 proc.), spartus mobilusis internetas (33 proc.
Telecentras prašo ištirti galimą mobiliojo ryšio operatorių kartelį
Valstybės valdomas Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras), ketinantis žengti į mobiliojo ryšio rinką, prašo ištirti galimą trijų didžiųjų mobiliojo ryšio bendrovių - „Tele2“, „Bitė Lietuvos“ ir „Omnitel“ - kartelį. Telecentras prašo Konkurencijos tarybso pradėti tyrimą, įtardamas galimą kartelį, derinant veiksmus dėl dalyvavimo radijo dažnių konkurse, pranešė Telecentras.
„Omnitel“ 4G ryšys prieinamas 90 proc. Lietuvos gyventojų
Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ 4G/4G+ LTE technologijos mobilusis ryšys jau pasiekiamas net 90 % Lietuvos gyventojų ir aprėpia 70 % šalies teritorijos, pranešė bendrovės atstovai. Šiuo metu sparčiausiu rinkoje tinklu „Omnitel“ klientai gali naudotis daugiau kaip 90 Lietuvos miestų ir 180 miestelių. Nuolat plečiantis tinklui ir populiarėjant 4G technologiją palaikantiems įrenginiams, sparčiai auga ir „Omnitel“ 4G tinkle persiunčiamų duomenų kiekis.
Padės neregiams ir silpnaregiams išsirinkti išmaniuosius telefonus
Daugėjant išmaniųjų telefonų, žmonėms su regėjimo negalia juos išsirinkti tampa vis sudėtingiau. Todėl Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) atstovai kartu su „Omnitel“ įgyvendina projektą, kurio tikslas – išbandyti neregiams ir silpnaregiams pritaikytus išmaniuosius telefonus, įvertinti juos ir pateikti savo rekomendacijas LASS nariams bei telefonų gamintojams.
Pristatyta nauja išmaniųjų įrenginių saugumo paslauga
Vis daugiau darbuotojų tą patį išmanųjį įrenginį naudojant ir darbui, ir laisvalaikiui, neišvengiamai kyla grėsmė jame esančiai konfidencialiai bendrovių informacijai. Šiai problemai spręsti „Omnitel“ pasiūlė bendrovės „FancyFon“ sprendimą verslui „FAMOC“, pritaikytą instaliuoti tiek internetiniame debesyje, tiek ir įmonės ar įstaigos serveryje, pranešė bendrovės atstovai. Pasak jų, tai itin aktualu su konfidencialia informacija dirbančioms bendrovėms bei institucijoms.
„Omnitel“ plečia mobiliojo e. parašo platinimą
Rekordiškai augant mobiliojo e. parašo paklausai, bendrovės „Omnitel“ klientai jį įsigyti jau gali ne tik „Omnitel“ salonuose, bet ir bet kuriame Registrų centro, Šiaulių banko ir „Danske Bank“ klientų aptarnavimo padalinyje, iš viso – beveik 170 vietų visoje Lietuvoje. Šiuo metu „Omnitel“ e. parašu aktyviai naudojasi 28,5 tūkst. žmonių. 2014 m. bendrovės e. parašo vartotojų skaičius augo 28%, prognozuojama, kad per šiuos metus šis skaičius išaugs dar apie 40%, pranešė bendrovės atstovai.
„Omnitel“ atidarė pirmąsias šalyje virtualias parduotuves
Penkių didžiųjų Lietuvos miestų gatvėse ir skveruose duris atvėrė pirmosios šalyje bendrovės „Omnitel“ virtualiosios parduotuvės. Jos atidarytos naudojantis startuolio „MobilityBee“ sukurta mobiliosios komercijos platforma ir beveik šimtu reklaminių stendų, tapusių parduotuvių vitrinomis, pranešė„Omnitel“ atstovai. „Virtualiosios parduotuvės suteikia galimybę labiau priartėti prie klientų, neinvestuojant šimtatūkstantinių sumų į naujų parduotuvių atidarymą.
„Omnitel“ 3G tinklas aprėpia didžiausią Lietuvos dalį
Kaip skelbia Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), mobiliojo ryšio operatorės „Omnitel“ 3G tinklas aprėpia didžiausią Lietuvos dalį. „Omnitel“ 3G tinklas sausio pradžioje minimaliu, t. y. leidžiančiu užmegzti ryšį atviroje vietovėje, signalu aprėpė 99–100 proc., „Tele2“ – 97–99 proc., „Bitės Lietuvos“ – taip pat 97–99 proc. Lietuvos teritorijos. Tai rodo naujausi RRT paskelbtos tinklų tikėtinos aprėpties ataskaitos duomenys.
Kaip paruošti telefoną kelionei į užsienį
Keliaudami į svečią šalį vis dar nemažai žmonių savo telefone išjungia tarptinklinį mobiliojo interneto ryšį (angl. roaming). Bendrovės „Omnitel“ duomenimis, mobiliojo interneto paslaugomis nesinaudoja 72 proc. lietuvių, keliaujančių po Europos Sąjungos šalis ir 81 proc. keliaujančių kitose užsienio šalyse. Dauguma keliautojų taip elgiasi baimindamiesi mėnesio pabaigoje gauti neplanuoto dydžio sąskaitą.
„Omnitel“ siūlo drąsiau naudoti mobilųjį internetą užsienyje
Bendrovės „Omnitel“ duomenimis, 72 proc. lietuvių, keliaujančių po Europos Sąjungos šalis, ir net 81 proc. keliaujančių kitose užsienio šalyse nesinaudoja mobiliojo interneto paslaugomis. Dauguma keliautojų taip elgiasi baimindamiesi mėnesio pabaigoje gauti neplanuoto dydžio sąskaitą. Pagrindinė nerimo priežastis yra įsitikinimas, kad kontroliuoti suvartojamų duomenų kiekį yra labai sudėtinga.