nottingham forest

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nottingham forest“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nottingham forest“.

„Nottingham Forest“ sulaukė nuobodos: „Premier“ lygoje neteko taškų

Anglijos „Premier“ lygoje  finansines tvarumo taisykles pažeidęs „Nottingham Forest“ klubas prarado 4 taškus ir dabar atsidūrė pavojingoje zonoje. Su 25 taškais likę Nuno Espirito Santo auklėtiniai dabar yra per vieną pralaimėjimą nuo iškritimo zonos.  „Premier“ lygos klubai gali per trejus metus patirti ne daugiau kaip 105 mln.
2024-03-18

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

„Arsenal“ svečiuose turėjo pavargti su „Nottingham Forest“

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.  Į priekį svečiai išsiveržė po pertraukos, kai Gabrielis Jesusas 65-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Netrukus B.Saka 72-ąją minute puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0. Tačiau šeimininkai nesirengė pasiduoti ir įnešė intrigos.
2024-01-30

„Nottingham Forest“ net ir po grubios vartininko klaidos įveikė „Manchester United“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:2 (0:0) turėjo pripažinti „Nottingham Forest“ futbolininkų pranašumą.  Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo lygi kova ir nė vienai iš ekipų nepavyko pasižymėti.  Pirmieji rungtynėse 64-ąją minutę pasižymėjo Nuno Espirito Santo auklėtiniai.
2023-12-30

„Tottenham“ sutriuškino „Burnley“, „Chelsea“ namuose krito prieš „Nottingham Forest“

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:2 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus.  Lyle‘as Fosteris 4-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Burnley“ ekipą į priekį 1:0. Heungas Min Sonas 16-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Cristians Romero per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1. Jamesas Maddisonas 54-ąją ...
2023-09-02

„Arsenal“ sezoną „Premier“ lygoje pradėjo pergalingai

Naująjį Anglijos „Premier“ lygos sezoną sėkmingai pradėjo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri namuose 2:1 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus. 26-ą minutę „Arsenal“ į priekį išvedė Eddie Nketiah, o 32-ą minutę Bukayo Saka nuostabiu smūgiu padvigubino skirtumą. 82-ą minutę svečių žaidėjas Tawo Awoniyi sušvelnino deficitą iki minimumo, tačiau lygiųjų „Nottingham Forest“ ekipa išplėšti nebesugebėjo.
2023-08-12

5 įvarčių fiesta Anglijoje baigėsi „Liverpool“ pergale

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus. Virgilis Van Dijkas 27-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Keyloras Navasas.
2023-04-22

„Premier“ lygoje pergalės šventė „Chelsea“, „Tottenham“ ir „Man City“ klubai

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Benas Chilwellas 11-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Kiernanas Dewsbury Hallas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-11

Užtikrintai žengė į „Carabao“ taurės finalą: atsakomosiose rungtynėse „Man Utd“ nugalėjo „Nottingham Forest“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse 2:0 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 5:0 ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Casemiro 29-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas Wayne‘as Hennessey atrėmė kamuolį. Antony 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-02-02

Staigmenos „Premier“ lygoje: „Tottenham“ gavo antausį, „Chelsea“ prarado taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Nottingham Forest“ ir Londono „Chelsea“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Brennanas Johnsonas 11-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį. Raheemas Sterlingas 16-ąją minutę tiksliai nukreipė nuo skersinio atšokusį kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Taiwo Awoniyi atliko pavojingą smūgį, tačiau K.Arrizabalaga dar kartą apgynė saugomus vartus.
2023-01-01

„Carabao“ taurės turnyre pasirodymus baigė „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Tottenham“ komandos

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės šešioliktfinalyje 1:3 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą. Eddie Nketiah 20-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Danny Welbeckas 27-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Kaoru Mitoma 58-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Brighton“ ekipos nauda...
2022-11-10

Po įtarimų dėl sutartų mačų ir narkotikų gabenimo „Premier“ lyga apklaus legendinės komandos savininką

Praėjusį sekmadienį „Nottingham Forest“ užsitikrino vietą kito sezono Anglijos „Premier“ lygoje. Klubas į elitą sugrįžo net po 23 metų pertraukos. 1978 m. legendinė komanda yra laimėjusi Anglijos pirmenybes, o 1979 m. ir 1980 m. tapo stipriausia komanda Senajame žemyne, kai kėlė į viršų Europos taurę (dabartinė UEFA Čempionų lyga). Tiesa, „Premier“ lygos vadovai prieš kito sezono pradžią dar ruošiasi rimtam pokalbiui su „Nottingham Forest“ savininku graiku Evangelosu Marinakiu.
2022-06-02

Koronavirusas neaplenkė pasaulio garsenybių: kenčia ir aktoriai, ir futbolininkai, ir politikai

Per pasaulį žygiuojantis naujasis koronavirusas neaplenkė įžymybių ir aukštų pareigūnų. Pavyzdžiui, ketvirtadienį paaiškėjo, kad Holivudo superžvaigždei Tomui Hanksui ir jo žmonai Ritai Wilson, kurie vieši Australijoje dėl aktoriaus kino projekto, testais nustatytas naujasis koronavirusas. 63 metų T. Hanksas ir jo bendraamžė žmona yra izoliuoti ligoninėje Gold Kouste Rytų Australijoje, paskelbė Kvynslando valstijos sveikatos apsaugos pareigūnai.
2020-03-12

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Sensacija FA taurėje: „Arsenal“ išmetė antrojo diviziono komanda

FA taurės varžybose užfiksuota kol kas didžiausia turnyro sensacija. Trečiajame varžybų etape iš tolimesnės kovos pasitraukė Londono „Arsenal“, svečiuose 2:4 (1:2) pralaimėjęs antrojo diviziono „Nottingham Forest“. „Arsenal“ įvarčius pelnė Peras Mertesackeris ir Danny Welbeckas, pasižymėję atitinkamai 23 bei 79 minutėmis.
2018-01-07

Taurė: „Premier“ lygos klubai šįkart neklupo

Trečiadienį Anglijos lygos taurės varžybose trečiąjį etapą įveikė penki aukščiausiojo diviziono klubai iš šešių. Iš kovos pasitraukė vienintelis „West Bromwich Albion“, pralaimėjęs kitai „Premier“ lygos komandai – „Manchester City“. Pastaroji svečiuose nugalėjo 2:1 (1:0). Abu „Manchester City“ įvarčius mušė Leroy Sane. Jis pasižymėjo 3 ir 77 minutėmis.
2017-09-21

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

„Hillsborough“ tragedija: futbolo rungtynės, virtusios pragaru

Balandžio 15 dieną Anglija mini didžiausios futbolo tragedijos per visą Didžiosios Britanijos istoriją dvidešimtąsias metines. Būtent šią balandžio dieną 1989 metais per Futbolo Asociacijos Taurės varžybas Šefildo miesto „Hillsborough“ stadione žuvo 96 „Liverpool“ komandos sirgaliai. Pusfinalį nutraukė tragedija Mačas, kuriame „Liverpool“ vienuolikė susitiko su „Nottingham Forest“ klubu buvo nutrauktas prabėgus vos 6 minutėms nuo susitikimo pradžios.
2009-04-15

Anglijos futbolo klubo vadovai atleido vyriausiąjį trenerį

Keturioliktąją vietą Anglijos futbolo pirmenybėse užėmusio "Manchester City" klubo vadovai atsisakė komandos vyriausiojo trenerio Stuarto Pearce`o, kuris kartu vadovauja ir Anglijos jaunimo (iki 21 metų) rinktinei, paslaugų. 45-erių metų buvęs Anglijos futbolo rinktinės gynėjas S.Pearce`as "Manchester City" ekipą treniruoti pradėjo 2005 metų kovo mėnesį, šiame poste pakeitęs Keviną Keeganą.