norwich

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norwich“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norwich“.

„Premier“ lygoje – „Brentford“, „Leicester City“ ir „Norwich“ pergalės

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergale iškovojo „Brentford“, „Leicester“ ir „Norwich“ komandos. „Brentford namuose 2:0 palaužė „West Ham“ futbolininkus ir pratęsė pergalių seriją iki dviejų. 48-ą minutę pasižymėjo Bryanas Mbeumo, o 64-ą – Ivanas Toney. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Leicester City“ namuose 2:1 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus bei įgijo trijų taškų pranašumą bei pakilo į devintą poziciją.
2022-04-10

Supykęs „Tottenham“ saugas susikibo su sirgaliu

Vakar vykusios Anglijos FA taurėje rungtynės nesėkmingai susiklostė Jose Mourinho treniruojamiems Londono „Tottenham“ klubui, kuris po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo „Norwich“ ir iškrito iš turnyro. Bet mačas įsiminė ne tik pralaimėjimu, o ir skandalu. Pranešama, kad įžeidinėjimų neapsikentęs komandos saugas Ericas Dieris pakilo nuo atsarginių suolo, puolė į tribūną, kur ėmėsi aiškinti su vienu iš sirgalių.
2020-03-05

Sensacija: „Norwich“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Manchester City“ ekipai

Po rinktinių pertraukos į Anglijos „Premier“ lygos kovas sugrįžę „Manchester City“ patyrė pirmą pralaimėjimą šiame sezone. Jie rezultatu 2 – 3 nusileido prieš „Norwich“. Pepo Guardiolos auklėtiniams tai yra nemažas smūgis, kadangi po vos penkių turų jie nuo lyderių „Liverpool“ atsilieka jau penkiais taškais. Puikiai rungtynes pradėję „Norwich“ vieni per pirmą pusvalandį įgijo dviejų įvarčių persvarą.
2019-09-15

„Premier“ lygoje „Liverpool“ rungtynių gale išplėšė lygiąsias prieš „Chelsea"

Trečiadienį vakare „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės tris 37-ojo turo rungtynės. Bene įdomiausios rungtynės įvyko Liverpulyje, „Anfield“ stadione, tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ ekipų. Savo žiūrovų akivaizdoje „Liverpool“ futbolininkai rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiąsias rezultatu 1:1 (0:1). Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau greito įvarčio „raudoniesiems“ pelnyti nepavyko.
2016-05-12

„Premier“ lygoje „Arsenal“ iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios 36-to turo rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa prieš „Norwich“ klubą. „Emiratų“ stadione Londono „Arsenal“ klubas priėmė „Norwich“ ekipą, visgi šeimininkai varžovus pasitiko nesvetingai.
2016-04-30

„Man City“ išvykoje sumindžiojo „Chelsea“ futbolininkus

„Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos šešios 34-to turo rungtynės. „Stamford Bridge“ stadione susitiko šį sezoną stebuklų nedemonstruojantys Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ futbolininkai. Šeimininkai, „Chelsea“ futbolininkai rodos vėl įkrito į duobę.
2016-04-16

„Premier“ lygoje „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Man City“ nušlavė savo varžovus

„Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos septynios 32 turo rungtynės. Net 3 klubai iškovojo pergales rezultatu 4:0, tai padaryti pavyko Londono „Arsenal“, Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ ekipoms. „Emirates“ stadione užtikrinta pergalę iškovojo šeimininkai, Lonodon „Arsenal“ futbolininkai. Londoniečiai namuose 4:0 (2:0) nugalėjo lygos naujokę, „Watford“ ekipą.
2016-04-02

„Premier“ lygoje „Leicester“ ir toliau artėja prie čempionų titulo

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios rungtynės. Ir toliau savo fantastišką žygį tęsia Lesterio „City“. „Lapės“ išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Pirmą vietą užimanti Lesterio „City“ ekipa Londone iškovojo dar trys taškus. Vienintelį rungtynių įvartį 34-ąją minutę po Jamie Vardy perdavimo pelnė Riyiadas Mahrezas.
2016-03-19

„Premier“ lygoje netikėta „Sunderland“ pergalė prieš Mančesterio „United“, Londono „Chelsea“ varžovams varžovams atseikėjo 5 įvarčius

Anglijoje šeštadienį prasidėjo 26-asis „Premier“ lygos turas. Pirmieji į kovą stojo „Sunderland“ ir Mančesterio „United“ klubai. Dėl išlikimo kovojantis „Sunderland“ futbolininkai namuose sulaukė 5-oje vietoje esančiu Mančesterio „United“ futbolininkų vizito. Nors aiškiu favoritu buvo laikomas „United“ klubas, „raudoniesiems velniams“ išsivežti pergalės nepavyko. Rungtynės baigėsi „Sunderland“ pergalė rezultatu 2:1 (1:1). Pirmasis įvartis krito jau 3-ąją rungtynių minutę.
2016-02-13

„Premier“ lygoje J.Vardy nepasigailėjo „Liverpool“ futbolininkų

Antradienį netradiciškai buvo sužaistos aštuonios „Premier“ lygos rungtynės. Ir toliau stebuklą kuria „Leicester“ futbolininkai, kurie šįkart namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Liverpool“ vienuolikę. „Premier“ lygoje prieš sezoną daugelio nurašyti Leicester „City“ futbolininkai ir toliau išlaiko pirmą poziciją lygoje. Lapės namuose nepasigailėjo ir legendinio „Liverpool“ klubo. Pirmjame kėlinyje abi komandos žaidė atvirą, atakuojantį futbolą, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko.
2016-02-02

Londono „Chelsea“ namuose stebuklingai išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 22-asis turas. „Stamford Bridge“ stadione Londono „Chelsea“ išplėšę neįtikėtinas lygiąsias rezultatu 3:3 (0:0) prieš Liverpulio „Everton“ ekipą. Buksuojantis „Chelsea“ futbolininkai namuose tik pačiame rungtynių gale sugebėjo išsigelbėti prieš „Everton“ klubą. Anglijos čempionai pirmajame kėlinyje atrodė žymiai silpnesni už savo varžovus, o antrojo kėlinio pradžioje kamuolys pirmą kartą krito į „Chelsea“ vartus.
2016-01-16

„Premier“ lygoje „Tottenham“ ir „Everton" pergales paskutinėmis minutėmis, bei naujas čempionato lyderis

Anglijoje ir toliau tęsiasi „Premier“ lygos maratonas. Pirmadienį buvo sužaistos aštuonios devyniolikto turo rungtynes. Giedriaus Arlauskio „Watford“ klubas namuose patyrė skaudžią nesėkmę. „Vicarage Road“ stadione susitiko „Watford“ ir Londono „Tottenham“ klubai.
2015-12-28

Mančesterio „City“ paskutinę minutę išplėšė pergalę namuose

16-ajame „Premier“ lygos ture pirmąją vietą susigrąžino Mančesterio „City“ klubas. Miestiečiai namuose 2:1 (1:0) palaužė „Swansea“ vienuolikę. „City“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 26-ąją minutę. Buvęs „Swansea“ klubo puolėjas Wilfredas Bony po kampinio su galva nukreipė kamuolį į vartus. Po trijų minučių puikią progą rezultatą išlyginti turėjo Andre Ayew, tačiau jo smūgis su galva skriejo šiek tiek per aukštai.
2015-12-12

„Premier" lygoje Mančesterio „United“ per pridėtą laiką išplėšė pergalę, Mančesterio „City" patyrė skaudų pralaimėjimą

Šeštadienį Votforde prasidėjo 13-asis „Premier“ lygos turas. Pirmoje akistatoje susitiko „Watford“ klubas, kuriam atstovauja Giedrius Arlauskis, prieš Mančesterio „United“. Pergalė rezultatu 2:1 džiaugėsi „raudonieji velniai“. Giedrius Arlauskis eilinį kartą liko ant atsarginių suolelio, o „Watford buvo priversti pripažinti Mančesterio žaidėjų pranašumą.
2015-11-21

„Premier“ lygoje Manchester „United“ pergalė, „Watford" be Giedriaus Arlauskio pralaimėjo

Šeštadienį „Premier“ lygos dvyliktajame ture „Old Trafforde“ susitiko Mančesterio „United“ su „West Brom“ klubu. Pergalę rezultatu 2:0 šventė namuose žaidę Mančesterio „United“ futbolininkai. Praėjusius du sezonus „raudonieji velniai“ namuose  pralaimėjo „West Brom“ futbolininkams ir po dviejų metų pertraukos vėl galėjo džiaugtis pergale namuose prieš „West Bromwich“. Pirmasis rungtynių įvartis krito 52-ąją minutę.
2015-11-07

„Premier“ lygos starte – „Liverpool“ šventė pergalę, o „Arsenal“ patyrė pralaimėjimą

Šeštadienį prasidėjo visą vasarą lauktas naujasis Anglijos "Premier" lygos sezonas, kuriame ginklus tarpusavyje surems stipriausios šalies komandos. "Anfield" stadione pirmosios rungtynės įvyko tarp vietos "Liverpool" ir "Stoke City". Pirmąją sezono pergalę rezultatu 1-0 iškovojo Brendano Rodgerso auklėtiniai. Vienintelį bei pergalingą įvartį Liverpulio ekipoje pelnė puolėjas Danielis Sturridge‘as, kuris varžovų vartininką iš maždaug 20 metrų nuginklavo 37-ąją minutę.
2013-08-17

Tikra įvarčių fiesta baigėsi „Manchester City“ pergale

Anglijoje ir toliau žaidžiami XX turo „Premier“ lygos mačai. Neįtikėtina kova vyko tarp „Norwich“ ir „Manchester City“ klubą, kurią rezultatu 4-3 laimėjo svečiai iš Mančesterio. Svečiai šiame mače greitai įgavo dviejų įvarčių pranašumą. 2 ir 5 minutėmis įvarčius įmušė į startinę sudėtį grįžęs Edinas Džeko. Pirmą kartą puolėjas pasižymėjo po Davido Silvos perdavimo, antrą kartą jis įvartį įmušė po Sergio Aguero perdavimo. Visgi „Norwich“ jau 14 minutę sušvelnino rezultatą.
2012-12-29

Dviejų įvarčių deficitą panaikinęs „Arsenal“ Londono derbyje nušlavė „Tottenham“ klubą

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį žaidžiamos trejos rungtynės. Londono derbyje ne visuomet išnaudojamą potencialą pademonstravo „Arsenal“ klubas, penkių įvarčių liūtimi nušlavęs dviejų įvarčių pranašumą pirmojo kėlinio pabaigoje turėjusį „Tottenham“. Tuo metu kitame mače dramatišką pergalę išplėšė ir lyderiui atitrūkti neleido „Man Utd“ ekipa, 2-1 palaužusi „Norwich“ ir vėl sumažinusi atsilikimą nuo „Man City“ iki dviejų taškų.
2012-02-26

„Chelsea“ svečiuose neįveikė „Norwich“ klubo

Šeštadienį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą pradėjo „Norwich City“ ir Londono „Chelsea“ klubai. Rungtynės pasibaigė nulinėmis lygiosiomis. Rungtynių pradžioje abi komandos pradėjo aktyviai – pirmąjį šansą pasižymėti turėjo „Norwich“ futbolininkai, kai Anthony Pilkingtono perdavimą atmušė vartininkas Petras Čechas, na, o Steve'as Morrisonas smūgiavo į svečių gynėją.
2012-01-21

Robino van Persie vedamas „Arsenal“ įveikė „Norwich“, „Manchester City“ ir vėl triumfavo

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį žaidžiamos aštuonerios rungtynės. Ir toliau nesulaikomai rungtyniauja „Manchester City“ futbolininkai, šį sykį namie 3-1 įveikę iki šiol nepralaimėjusią „Newcastle“ ekipą. Ypatingai nesėkmingai svečiams susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga: po Ryano Tayloro žaidimo ranka 11 metrų baudinį 41 minutę realizavo Mario Balotelli, o netrukus po to paties gynėjo klaidos persvarą padvigubino Micahas Richardsas.
2011-11-19

„Liverpool“ klubas nesugebėjo įveikti lygos naujokės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje startavo 9-ojo turo rungtynės. Tikriausiai didžiausias netikėtumas buvo užfiksuotas Liverpulyje, kur vietos „Liverpool“ ekipa nesugebėjo įveikti naujokės „Norwich City“ vienuolikės. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 1-1. Šiame susitikime pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kurie persvarą įgijo tik per pridėtą pirmojo kėlinio minutę, kuomet kamuolį į svečių vartus tiksliai pasiuntė Craigas Bellamy.