Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norbutas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norbutas“.

Teismas atmetė prašymą registruoti tos pačios lyties asmenų santuoką

Vilniaus apylinkės teismas penktadienį atmetė prašymą įpareigoti Vilniaus miesto civilinės metrikacijos įstaigą įregistruoti tos pačios lyties asmenų santuoką, o jų sudarytą vedybų sutartį įtraukti į Vedybų sutarčių registrą.  Byla buvo nevieša, tad Vilniaus apylinkės teismas pasidalino tik jos rezoliucine dalimi, kad pareiškėjų pareiškimas dėl civilinės būklės akto registravimo atmetamas. Sprendimas dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Bendruomeniniai daržai, kurių nereikia ravėti

Aplinkosaugininkai pavasario proga kviečia susiburti į bendruomeninius daržus, kad gyventojai galėtų skanauti savus ridikus, svogūnus, ridikėlius, pomidorus. Kas tai tokio ir kuo tai naudinga?   „Bendruomeninis daržas turi dvi funkcijas: pirmiausia – burti bendruomenę. Tai yra vieta, kur bendruomenė renkasi, kur mato bendrą tikslą, kažką veikia kartu. Antras – daržovių auginimo vieta.
2014-05-12

Bėgikas V. Kozlovas iškovojo pergalę Estijoje

Taline vykusio Estijos lengvosios atletikos „Aukso lygos“ („Kuldliiga“) žiemos sezono pirmojo etapo vyrų 800 m bėgimo rungtį laimėjo Lietuvos atstovas Vitalijus Kozlovas. Jis distanciją įveikė per 1 min. 52,57 sek. Trečias finišavo Mindaugas Norbutas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 2,84 sek. Šioje rungtyje dalyvavo 15 bėgikų.
2012-01-25

Lengvaatlečiai P. Gliebus ir R. Fakejevas laimėjo varžybas Estijoje

Estijos „Aukso lygos“ lengvosios atletikos varžybų ketvirtajame etape Lietuvos atstovai iškovojo du aukso medalius. Ruslanas Fakejevas laimėjo 100 m bėgimo rungtį (10,87 sek.), o Petras Gliebus triumfavo 800 m bėgimo varžybose (1 min. 51,09 sek.). Trečiąsias vietas užėmė Mindaugas Norbutas (800 m, 1.51,68) ir Rimantas Mėlinis (aukštis, 2 m 11 cm). Varžybose Estijoje dalyvavo dešimt Lietuvos lengvaatlečių.