nerijus valskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus valskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus valskis“.

Prieš sezono pradžią Nerijus Valskis nusprendė kabinti sportbačius ant vinies

Prieš 2024 m. sezono pradžią su „Kauno Žalgirio“ futbolo klubu atsisveikino Nerijus Valskis – 36-erių puolėjas nusprendė baigti karjerą. 2022-ųjų vasarą rungtyniauti į Lietuvą grįžęs futbolininkas dar turėjo iki 2024 m. sezono pabaigos galiojantį kontraktą, tačiau dėl traumų nusprendė kabinti sportbačius ant vinies. „Šiandien man sunki diena – nusprendžiau baigti karjerą. Visa savaitė buvo labai sudėtinga, emocionali, bet tas sprendimas jau artėjo.
2024-02-26

Debiutuoti nekantraujantis Valskis: „Turėsiu gerą progą parodyti koks esu“

Prieš beveik šešerius metus Nerijus Valskis 2016-ųjų A lygos sezoną užbaigė dviem įvarčiais į Vilniaus „Žalgirio“ vartus, jo atstovaujami tuometiniai „Trakai“ šventė pergalę, o puolėjas tą sezoną užbaigė turėdamas 17 įvarčių savo sąskaitoje. Dabar naujasis „Kauno Žalgirio“ puolėjas jau yra pasiruošęs apsivilkti žaliai baltus marškinėlius ir priminti Lietuvos futbolo gerbėjams apie save.
2022-08-12

Į Lietuvą sugrįžtantis Nerijus Valskis papildė „Kauno Žalgirio“ gretas

Stipriausioje Lietuvos futbolo lygoje rungtyniaujantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas savo sudėtį papildė dar vienu futbolininku – nuo šiol žaliai baltus marškinėlius vilkės Nerijus Valskis. Rugpjūčio 4 dieną savo 35-ąjį gimtadienį švenčiantis puolėjas rungtyniauti į Lietuvą sugrįžo po daugiau nei penkių metų pertraukos ir su Kauno klubu pasirašė iki 2024-ųjų pabaigos galiojantį kontraktą. „Jau kurį laiką norėjau grįžti į Lietuvą, o ypač – į Kauną, kuris man jau 15 metų yra kaip tikri namai.
2022-08-04

Novikovas pirmą kartą kilo nuo suolo, Valskio ekipa patyrė antrą nesėkmę

Lietuvos futbolininkams užsienyje prastos dienos. Arvydas Novikovas pirmą kartą šiame sezone kilo nuo suolo, o Nerijus Valskis įvarčio neįmušė. Turkijos Super lygoje trečiadienį dar vieną pralaimėjimą patyrė „Erzurumspor BB“ klubas, kuriame žaidžia lietuvis Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės lyderis rungtynes su „Denizlispor“ klubu pirmą kartą šiame sezone pradėjo ant atsarginių suolo, bet po pertraukos krašto saugas buvo išleistas į aikštę.
2020-12-23

Valskis: „Esu laimingas, kai mušu įvarčius ir padedu komandai“

Prieš kelias dienas Indijos Super lygoje savo puikų žaidimą pratęsė puolėjas Nerijus Valskis. Lietuvis įmušė du įvarčius po kampinio ir padėjo „Jamshedpur“ klubui 2:1 įveikti „ATK Mohun Bagan“ ekipą, kuri iki šių rungtynių žengė be pralaimėjimų ir nebuvo praleidusi įvarčių. Lietuvio klubui tai apskritai buvo pimoji sezono pergalė. Visas rungtynes žaidęs N.Valskis pasižymėjo 30 ir 66 minutėmis, o varžovai rezultatą sušvelnino 80 minutę. Po šių rungtynių N.Valskis pasidalino savo mintimis.
2020-12-09

„Auksinį batelį“ atsiėmęs Valskis: apie blogiausią sprendimą ir gyvenimą Indijoje

„TV3 Sport“ kanalo komentatoriai toliau tęsia karantino tradiciją ir kalbina Lietuvos sporto žvaigždes. Šį kartą Paulius Jakelis bendravo su futbolininku Nerijumi Valskiu, praėjusį sezoną Indijoje per plauką netapusį čempionu, bet atsiėmusį „Auksinį batelį“. N. Valskis epizodo metu papasakojo apie žaidimą Izraelyje, Indijoje, Tailande ir įvairias užklasines įdomybias - keist prezidentą, trenerį ir savininką viename asmenyje, superžvaigždžių pamokas, prieš rungtynes surenkamus telefonus, karves ...
2020-05-18

Įvarčius mušantis Nerijus Valskis: noriu žaisti rinktinėje

Pirmuoju Lietuvos futbolininku, rungtyniaujančiu Tailando čempionate, tapęs Nerijus Valskis džiugina rezultatyviu žaidimu. Per 10 Tailando čempionato ir taurės turnyro rungtynių „Ratchaburi“ klubo gretose N. Valskis atliko šešis tikslius smūgius. „Puolėjui svarbiausia mušti įvarčius. Džiaugiuosi, kad pavyko greitai atidaryti įvarčių sąskaitą Tailando čempionate.
2018-08-01

Tailande – eilinis Nerijaus Valskio įvartis

Tailande eilinį įvartį pelnė Nerijus Valskis. Futbolininkas iš Lietuvos tiksliu smūgiu prisidėjo prie „Ratchaburi“ pergalės. N. Valskio komanda namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Ubon“. 30-metis lietuvis kamuolį į vartus pasiuntė 65-ąją minutę. Pirmasis įvartis krito 16-ąją, kai įmušė Montree Promsawatas. N. Valskis Tailano lygoje pelnė ketvirtąjį įvartį. „Ratchaburi“ (35 taškai) užima septintąją vietą tarp 18-os komandų.
2018-07-28

Tailande – dar vienas Nerijaus Valskio įvartis

Nerijus Valskis įmušė dar vieną įvartį Tailando futbolo lygoje. Tikslaus 30-mečio puolėjo smūgio „Ratchaburi“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 1:2 (0:0) nusileido „Nakhon Ratchasima“. N. Valskis įvartį pelnė 79-ąją minutę, išlyginęs rezultatą. 47-ąją kamuolį į savuosius vartus nukreipė N. Valskio komandos draugas Philipas Rolleris. „Nakhon Ratchasima“ pergalę 80-ąją minutę išplėšė Leandro Assumpcao. N. Valskis Tailande įmušė ketvirtąjį įvartį per šešerias rungtynes.
2018-07-07

Nerijus Valskis lygiąsias išplėšė įvarčiu 95-ąją minutę

Nerijus Valskis padovanojo komandai tašką. Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Sachnino „Ihoud Bnei“ futbolininkais. Šeimininkai pirmavo po 24-ąją minutę pelnyto Yuvalo Avidoro įvarčio. 34-ąją minutę rezultatą išlygino Matanas Hozezas. „Ihoud Bnei“ 49-ąją minutę į priekį dar kartą išvedė Firasas Mugrabi. „Bnei Yehuda“ tašką išplėšė N. Valskis. Lietuvis įvartį pelnė 95-ąją minutę. Tel Avivo komandai atstovauja ir vartininkas iš Lietuvos Emilijus Zubas.
2018-03-03

Nerijus Valskis tęsia tradiciją – įmušė pergalingą įvartį rungtynių pabaigoje

Nerijus Valskis tęsia tradiciją. Lietuvos rinktinės futbolininkas dar kartą įmušė pačioje rungtynių pabaigoje ir taip nulėmė komandos pergalę. Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 2:1 (1:0) nugalėjo Natanijos „Maccabi“. N. Valskis kamuolį į vartų tinklą pasiuntė 86-ąją minutę. „Bnei Yehuda“ pirmąjį įvartį pelnė 36-ąją, kai pasižymėjo Ayidas Habshi. 77-ąją rezultatą išlygino Dia Saba. N. Valskis šiame sezone per 13 rungtynių pelnęs septynis įvarčius.
2017-12-10

Nerijus Valskis vėl įmušė Izraelyje

Nerijus Valskis pastaruoju metu rezultatyviai rungtyniauja Izraelio lygoje. Futbolininkas pelnė įvartį ir šeštadienį, bet to taškams nepakako – Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 1:2 (0:0) pralaimėjo Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“. N. Valskis kamuolį į vartus siuntė 89-ąją minutę. Tada rezultatas tapo 1:2. Tai – ketvirtasis lietuvio įvartis šiame sezone. Šeštadienį šeimininkų gretose 71-ąją minutę pasižymėjo Ismailis Ryanas, 87-ąją – Shonas Weissmanas.
2017-11-25

Įspūdinga: Nerijus Valskis išplėšė antrąją pergalę iš eilės

Nerijus Valskis tapo Tel Avivo „Bnei Yehuda“ pergalių kalviu. Futbolininkas iš Lietuvos išplėšė antrąjį laimėjimą iš eilės. Šįkart „Bnei Yehuda“ šeštadienį namie 3:2 (1:2) nugalėjo Jeruzalės „Beitar“. Šeimininkams du įvarčius pelnė Almogas Buzaglo (22, 60 minutėmis). „Beitar“ gretose pasižymėjo 11 metrų baudinį realizavęs Claudemiras (33 min.) ir Talas Kachila (44 min.). N. Valskis pergalę išplėšė įvarčiu, įmuštu 89-ąją minutę.
2017-11-05

Kontroversiškos lygiosios: Malta – Lietuva 1:1

Lietuvos futbolo rinktinė nutraukė beveik metus besitęsusią pralaimėjimų seriją. Vis dėlto, lygiosios vertinamos prieštaringai – lietuviai svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su nykštukės Maltos komanda. Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pasirinko gana drąsią starto sudėtį. Joje šįkart atsidūrė du puolėjai – Nerijus Valskis ir ne itin daug klube Škotijoje žaidžiantis Deivydas Matulevičius.
2017-10-05

Arvydas Novikovas: kol kas nieko neskauda, o kaip bus vėliau – matysime

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio Edgaro Jankausko galvosūkis – Arvydas Novikovas. 26-erių saugas neseniai patyrė traumą, dėl kurios be futbolo praleido dvi savaites. Pats sportininkas veržiasi į aikštę ir tikisi žaisti penktadienį su škotais. – Arvydai, visus domina tavo sportinė forma ir kiek savęs galėsi atiduoti aikštėje. – Manau, šiandien viskas bus aišku – iš gydytojų gausiu rezultatus. Be to, žiūrėsiu, kaip jausiuosi po treniruotės.
2017-08-28

Kortas atvertęs Edgaras Jankauskas: treneriai žaidėjams parodys kelius, kaip laimėti

Rugsėjo pradžioje Lietuvos futbolo rinktinės laukia du išbandymai – rungtynės namie su škotais ir svečiuose su slovėnais. Antradienį lietuvių treneris Edgaras Jankauskas atvertė kortas – pristatė ir apibendrino rinktinės kandidatų sąrašą bei jo šansus. Nauji ir seniai matyti veidai Į rinktinę pirmąkart pakviestas „Trakų“ saugas Modestas Vorobjovas. Pasak E. Jankausko, tokiam jo sprendimui įtakos turėjo geras futbolininko pasirodymas UEFA Europos lygos atrankos turnyre.
2017-08-22

Rinktinės sudėtyje – naujokas ir keli sugrįžtantys

Lietuvos futbolo rinktinės treneriai pasirinko komandos sudėtį rugsėjo pradžioje vyksiančioms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Škotija ir Slovėnija. Į rinktinę pirmą kartą pakviestas „Trakų“ saugas Modestas Vorobjovas. 21 metų žaidėjas šiemet prisidėjo prie sėkmingo ekipos žygio UEFA Europos lygos varžybose.
2017-08-22

Europos lygoje – Nerijaus Valskio įvartis svečiuose

Nerijus Valskis įmušė Trenčyne. Lietuvio atstovaujama Tel Avivo „Bnei Yehuda“ (Izraelis) 1:1 (1:0) sužaidė su šeimininkais „Trenčin“ (Slovakija) futbolininkais. 29-erių lietuvis kamuolį į vartus pasiuntė 3-ąją rungtynių minutę. 59-ąją rezultatą išlygino Jakubas Pauras. „Bnei Yehuda“ rungtynes baigė dešimtiese. 80-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Maoras Kandilas. N. Valskis žaidė iki 82-osios minutės. 69-ąją minutę lietuviui parodyta geltona kortelė.
2017-07-13

Komandų vertė: Slovakijos megažvaigždė šešis kartus brangesnė už visą Lietuvos rinktinę

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė Vilniuje žais 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos komanda. Ryškiausia pastarosios komandos žvaigždė Marekas Hamšikas vertinamas 40 milijonų eurų. Tai – per šešis kartus daugiau už visą Lietuvos rinktinę. Lenkia tik anglai Slovakai atrankos turnyro F grupėje rikiuojasi antri. Jie turi devynis taškus ir keturiais atsilieka nuo anglų. Slovakijos futbolininkai tašku lenkia slovėnus, dviem – škotus, keturiais – lietuvius.
2017-06-10

Emilijaus Zubo ir Nerijaus Valskio klubas pateko į Izraelio taurės finalą

Izraelio futbolo taurės pusfinalio rungtynėse dviejų lietuvių Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubas 1:0 nugalėjo „Ramat Gan“ ir pateko į finalą. Vartininkas Emilijus Zubas žaidė nuo rungtynių pradžios ir išsaugojo sausus vartus. Starto sudėtyje pasirodė ir kitas lietuvis Nerijus Valskis. Vienintelį rungtynių įvartį 22-ąją minutę įmušė Yonatanas Cohenas. 88-ąją minutę raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo pašalintas „Ramat Gan“ futbolininkas Israelis Roshas.
2017-04-05

Sporto šventė „Vemblyje“. Balai žaidėjams ir treneriams

Lietuviams 0:2 pralaimėjus anglams „Vemblyje“, balus žaidėjas ir treneriams, specialiai tv3.lt, skyrė buvęs futbolininkas, o dabar komentatorius Ervinas Kvitkauskas. Anglijos rinktinės starto sudėtis Joe Hartas – 6 E. Kvitkausko komentarai: „Daug darbo neturėjo, bet, kartu su teisėjo asistentu iš Prancūzijos, sukūrė idealų šansą Vykintui Slivkai.“ Kyle’as Walkeris – 7.5 „Buvo labai aktyvūs puolant ir dorojo mūsų krašto saugus abejose aikštės pusėse.
2017-03-28

2015-ųjų košmaras „Wembley“ stadione. Kaip nuo tada pasikeitė Anglija ir Lietuva?

Anglija – Lietuva. „Wembley“ stadionas. Sekmadienis. Rungtynės, į kurias nukryps visų Lietuvos futbolo mylėtojų akys. Atrodo, kad prieš Europos grandus dažnai nežaidžiame, tačiau su anglais jų tvirtovėje susitikime 2015-siais. Simboliška, kad beveik tą pačią dieną, tada susitikimas vyko kovo 27-ąją. Tada 4:0 laimėjo varžovai, o pačios rungtynės vyko „į vienus vartus“, o kamuolius į tinklą siuntė Wayne`as Rooney, Danny Welbeckas, Raheemas Sterlingas ir Herry Kane`as.
2017-03-26

Fiodoras Černychas nerado skirtumų tarp „Wembley“ ir LFF stadionų

Lietuvos futbolininkai šeštadienio vakarą išbandė legendinio „Wembley“ stadiono veją ir surengė vienintelę treniruotę jame prieš sekmadienio akistatą su Anglija. „Man atrodo kad dabar jaučiamės drąsiau, turime daugiau patirties. Reikės įdėti daug daugiau pastangų nei prieš dvejus metus“, – prisiminęs 2015-ųjų pralaimėjimą anglams 4:0 sakė Fiodoras Černychas. Jis tikino, kad reikės kautis iš paskutiniųjų bei dėti visas įmanomas pastangas. Jis tiki, kad ir Londone galima pasiekti gerą rezultatą.
2017-03-25

Prieš rinktinės stovyklą – du Nerijaus Valskio įvarčiai Izraelyje

Artėjant Lietuvos rinktinės rungtynėms su Čekija ir Anglija puikią formą demonstruoja Izraelyje žaidžiantis Nerijus Valskis. Lietuvos rinktinės puolėjas pelnė du įvarčius, o „Bnei Yehuda“ 2:0 išvykoje nugalėjo Rananos „Hapoel“ ekipą. N. Valskis pasižymėjo 63 ir 69 minutėmis. Visas 90 minučių žaidė ir „Bnei Yehuda“ vartų sargas Emilijus Zubas, antrose rungtynėse iš eilės nepraleidęs įvarčio.
2017-03-20

Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet silpnų vietų turi ir anglai

Anglijos ir Lietuvos rinktinių vyriausieji treneriai paskelbė komandų narių sąrašus pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėms „Wembley“ stadione. Pasak sporto komentatoriaus Ervino Kvitkausko, didžiausias Edgaro Jankausko galvos skausmas – gynybos grandis, bet futbolo milžinė Anglija taip pat turi silpnų vietų. Malonus ir ne toks smagus galvos skausmai Lietuvos rinktinė kovo 22-ąją žais draugiškas rungtynes Čekijoje, o 26-ąją – oficialų mačą Anglijoje.
2017-03-16

Deividas Šemberas apie A lygos skandalus, tvarkaraštį, lažybas ir Lietuvos futbolo gėdą

Penktadienį, prieš pat pirmąsias 2017-ųjų metų Lietuvos čempionato rungtynės, tv3.lt tiesioginėje konferencijoje lankėsi A lygos prezidentas Deividas Šemberas. Jis kalbėjo apie čempionato permainas, skandalus, tvarkaraštį ir Lietuvos futbolo gėdą. A lygoje dirba trys žmonės – Pone Prezidente, studentai sako, kad egzaminui trūko vienos nakties. O kaip A lygai? Esate pasiruošę? – Labai geras posakis. Pasiruošimui tikrai trūksta laiko. Naktį į mūsų interneto svetainę buvo suvedamos komandų sudėtys.
2017-03-04

„Trakai“. LFF Supertaurės nelaimėjo, bet pagrindinis tikslas – čempionų titulas

„Pirmoji vieta“, – ilgai nedvejodamas ir nedaugžodžiaudamas artėjančio „SMScredi.lt A lygos“ tikslą įvardijo Lietuvos vicečempionų „Trakų“ sporto direktorius Virmantas Lemežis. „Trakai“ Tikslas – pirmoji vieta. Išvyko: gynėjas iš Kipro Georgios Pelagias, saugai baltarusiai Artiomas Gurenka, Dzimitrijus Rekišas, lietuvis Titas Vitukynas, moldavas Jevgenijus Zasaviskis, rezultatyviausias praėjusio sezono komandos žaidėjas Nerijus Valskis, vyriausias treneris iš Ukrainos Sergejus Kovalecas.
2017-02-27

Nerijus Valskis: „Suprantu, kad tai mano vienas paskutinių šansų užsikabinti užsienyje”

2015 metų vasarą į “Trakus” po traumos atvykęs Nerijus Valskis nuo pirmų savo treniruočių aiškiai parodė, kad prie riterių jis prisijungė tam, kad taptų lyderiu. Netrukus šis pareiškimas buvo įtvirtintas įvarčiais tiek čempionate, tiek LFF taurės rungtynėse. Galiausiai, jis grįžo į nacionalinę rinktinę, tapo antru pagal rezultatyvumą A lygos žaidėju bei užsitikrino kontraktą Tel Avivo “Bnei Yehuda” klube.
2017-02-13

Nerijus Valskis apie lenktynes dėl auksinio batelio: favoritas yra A. Kaludjerovičius

Kai geriausias 2015 metų Lietuvos futbolininkas Lukas Spalvis patyrė traumą, jo vietą Lietuvos nacionalinėje komandoje sėkmingai užėmė Nerijus Valskis. 14 įvarčių A lygoje šį sezoną įmušęs „Trakų“ puolėjas sekmadienį sužais prieš „Stumbrą“ ir iškart po to prisijungs prie rinktinės, kuri pirmadienį išskrenda į Slovakiją, kur penktadienį su šios šalies rinktine sužais atrankos rungtynes į pasaulio futbolo čempionatą.
2016-11-03

Po traumos atsigaunantis Lukas Kochanauskas: apie naują trenerį, psichologinę krizę ir konkurenciją komandoje

„Takų“ futbolo klubas išgyvena ne pačias geriausias dienas. Po apmaudaus pralaimėjimo Europos taurės atrankos atsakomosiose rungtynėse Estijoje, ekipa atrodė palūžusi psichologiškai ir krito į duobę. Teko atleisti trenerį, o trečiadienį prie ekipos vairo stojo ukrainietis Sergejus Kovaletsas. Po atviro kojos lūžio traumos vis dar atsigaunantis puolėjas Lukas Kochanauskas tikina, kad trečiojo per sezoną trenerio atvykimas atneš naujų vėjų.
2016-08-31

Nerijus Valskis sugrąžino „Trakus“ į viršūnę

Į Lietuvos rinktinę grįžęs Nerijus Valskis po kelių mačų pertraukos skambiai sugrįžo ir į „SMScredit.lt A lygos“ kovas. 12-ame ture „Trakų“ atakų lyderis pasižymėjo dubliu, padėdamas „riteriams“ 2:0 (2:0) įveikti autsaiderį Utenos „Utenį“ ir sugrįžti į turnyro lentelės viršūnę. Svečiai nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą – buvo akivaizdu, kad Valdo Urbono kariauna siekė pirmą kartą iš Utenos išsivežti pergalę po dviejų patirtų nesėkmių praeitame sezone.
2016-05-19

Naujasis A lygos sezonas prasidėjo čempionų pergale

Titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ pergalinga gaida pradėjo naują „SMScredit.lt A lygos“ sezoną. „Sportimos“ manieže vykusiame mače žalgiriečiai po sėkmingo antrojo kėlinio 2:0 (0:0) nugalėjo vicečempionus „Trakus“. Valdas Urbonas vertėsi tuo pačiu vienuoliktuku, kuris kovojo Supertaurėje, savo ruožtu, Valdas Dambrauskas į starto sudėtį įtraukė Tautvydą Eliošių, Eltoną bei Elivelto.
2016-03-02

N. Valskis apie žaidimą baloje: plaukėme geriau nei „Banga“

Nors "Sūduva" 2:0 įveikė "Bangą", įvarčių mašina vadinamas Nerijus Valskis per šias rungtynes nepasižymėjo. Anot jo, rungtynės nebuvo panašios į futbolą. Per jas buvo galima tik spirti į priekį ir kovoti dėl kamuolio. Nes gerai palijus, Marijampolės stadiono veja tapo labiau panaši į pelkyną nei į į futbolo aikštę. N. Valskis, šiemet A lygoje įmušęs 27 įvarčius, yra pagrindinis pretendentas į rezultatyviausio žaidėjo titulką.
2013-10-28

Latvijos futbolo čempionate – du lietuvių įvarčiai

Latvijos futbolo čempionate šeštadienį „Liepajas metalurgs“ komanda, kuriai atstovauja keturi lietuviai, namuose 4:1 (0:0) įveikė „Jūrmala“ futbolininkus. Po įvartį nugalėtojams pelnė Marius Činikas (49 min.; 1:0) ir Nerijus Valskis (68 min.; 4:0). Jie žaidė visas rungtynes, Vitalijus Kavaliauskas – iki 69–osios min., o Tomas Tamošauskas – iki 71–osios min. M. Činikas šiame čempionate įmušė pirmąjį, o N. Valskis – ketvirtąjį įvarčius.
2011-06-12

LFF taurė: „Kaunas“ įveikė „Atlanto“ barjerą

Abi ekipos rungtynes pradėjo be didesnės žvalgybos. Ir „Kauno“, ir „Atlanto“ futbolininkai parodė norą bekompromisinei kovai ir stengėsi kuo daugiau atakuoti. Rungtynių pradžioje aikštės teisėjui Gediminui Mažeikai teko tramdyti žaidėjų aistras įspėjimais, kurie vėliau virto geltonomis kortelėmis. Per pirmąjį rungtynių pusvalandį kamuolys ilgai aikštės centre neužsilaikydavo ir pirmoje kėlinio dalyje svečiai daugiau atakavo, kėlė kampinių prie „Kauno“ vartų.
2009-08-05

FBK „Kaunas“ nežais LFF taurės finale

Šiandien FBK „Kauno“ komanda svečiuose žaidė LFF taurės turnyro pusfinalio atsakomąsias rungtynes su Tauragės „Tauru“. Pirmasis mačas Kaune baigėsi lygiosiomis 1:1, tad kauniečiams, siekiantiems iškopti į finalą, būtinai reikėjo įmušti įvartį. Prieš rungtynes varžovų strategas Edvardas Malkevičius teigė, kad trauma atsinaujino jų patyrusiam saugui Eimantui Poderiui, tačiau E.Poderis mačą pradėjo starto sudėtyje.
2009-04-22

FBK „Kaunas“ pateko į LFF taurės pusfinalį

Vakar FBK „Kaunas“ S.Dariaus ir S.Girėno stadione žaidė paskutiniąsias 2008 metų sezono rungtynes - Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalyje kauniečiai net 3:0 (1:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“. Šias rungtynes stebėjo buvę FBK „Kauno“ žaidėjai Adrianas Mrowiecas (Edinburgo „Hearts“), Yanko Valkanovas, Edinas Pehličius (abu Minsko „MTZ-Ripo“). Lietuvos vicečempionai rungtyniavo toli gražu ne stipriausios sudėties.
2008-11-20

„Vėtra“ palaužė FBK „Kauną“ ir priartėjo prie „A lygos“ bronzos

Šiandien buvo sužaistos atidėtos Lietuvos futbolo „A lygos“ 27-ojo turo rungtynės, kuriose motyvaciją praradę Kauno FBK „Kauno“ futbolininkai savo aikštėje 2:3 (0:0) neatsilaikė prieš Vilniaus „Vėtrą“. Po šios pergalės sostinės klubas turnyrinėje lentelėje pakilo į trečią vietą ir likus vos vienam turui iki pirmenybių pabaigos turi realius šansus iškovoti bronzos medalius.
2008-11-12

Lietuvos ir Latvijos čempionų mūšyje – lygiosios 1:1

Vakar S. Dariaus ir S. Girėno stadione vyko pirmosios Baltijos futbolo lygos pusfinalio rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos čempionų – Kauno FBK „Kauno“ ir „Ventspils“. Susitikimas, kuriame abi komandos rungtyniavo ne stipriausių sudėčių, baigėsi taikiai 1:1, tad prieš atsakomąjį mačą Ventspilyje kiek geresnius šansus iškopti į finalą turi latviai. Mačą truputį aktyviau pradėjo kauniečiai: 5 min. po Tomo Miklinevičiaus spyrio kamuolys praskriejo šalia svečių virpsto.
2008-09-25

V. Mogilno dienos Vilniaus „Žalgiryje“ jau suskaičiuotos?

„Pakilome iš pelenų, kartu kovosim negailėdami jėgų“ – ši daina ištikimiausių Vilniaus „Žalgirio“ sirgalių iš Pietų IV tribūnos gretose sekmadienio rungtynėse taip ir nenuskambėjo. Ir veikiausiai ne veltui – žaliai balti grimzta į vis gilesnę duobę, iš kurios išsikapstyti padės nebent radikalios permainos tiek žaidėjų, tiek trenerių gretose.
2008-06-08

Futbolo čempionate įspūdinga „Vėtros“ pergalė

Lietuvos A lygos futbolo pirmenybėse pirmaujanti Vilniaus „Vėtra“ penktajame ture iškovojo įspūdingą pergalę 3:0 prieš Marijampolės „Sūduvą“. Nuo sostinės klubo tašku atsiliekantis Panevėžio „Ekranas“ nepaliko jokių vilčių autsaideriams „Šilutės“ futbolininkams, kuriuos sutriuškino 4:0.   Po dviejų iš eilės patirtų pralaimėjimų tašką pelnė čempionų titulą ginantis „Kaunas“, Klaipėdoje 1:1 sužaidęs su „Alantu“. Tačiau ir iš uostamiesčio kauniečiai galėjo išvykti tuščiomis, nes jau per komp...
2008-04-28

„Vėtros“ futbolininkai – A lygos lyderiai

Šių metų Lietuvos A lygos futbolo pirmenybės žada intriguojančią ir sunkiai prognozuojamą kovą. Po ketvirtojo turo vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo Vilniaus „Vėtros“ klubas, išvykoje 2:1 išplėšęs pergalę prieš „Kauną“.  Čempionų titulą ginantys kauniečiai patyrę antrą pralaimėjimą iš eilės (trečiajame ture „Kauną“ Panevėžyje 1:0 įveikė „Ekranas“) atsidūrė ketvirtoje lentelės pozicijoje. „Vyko lygi kova, gal mums kiek palanki buvo Fortūna.
2008-04-20

FBK „Kaunas“ - vienvaldis Lietuvos A lygos lyderis

Antrąją pergalę Lietuvos A lygos futbolo pirmenybėse iškovojo ir vienvaldžiu aštuonių komandų turnyro lyderiu lieka šalies čempionas Kauno FBK „Kaunas“, sekmadienį namuose 3:0 (1:0) nugalėjęs sidabro medalius praėjusiame sezone iškovojusią Marijampolės „Sūduvos“ (6 vieta - 1 tšk.) vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Mindaugas Grigalevičius (85 ir 90 min.), vieną Rafaelis Ledesma (18 min.
2008-04-06

„Kauno“ futbolininkai - vienvaldžiai lyderiai

Po šiandien įvykusio Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių antrojo turo vienvaldžiu lyderiu tapo „Kaunas". Čempionų titulą ginantys kauniečiai, 3:0 sutriuškinę šalies vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“, iškovojo 6 taškus. Autsaideriai „Šilutės“ ir „Šiaulių“ futbolininkai taškų dar neturi.
2008-04-06

Lietuvos futbolo čempiono pergalė Turkijoje

Naujajam sezonui treniruočių stovykloje Turkijoje besirengianti Lietuvos čempionė "Kauno" vienuolikė ketvirtadienį kontroliniame mače 2:0 (0:0) nugalėjo Minsko "MTZ-Ripo" (Baltarusija) futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Nerijus Valskis (65 min.) bei Nukris Mančchava (88 min.
2008-02-21

FBK „Kaunas“ pateko į Sandraugos taurės turnyro ketvirtfinalį

Rusijoje vykstančiame šešiolikos komandų uždarų patalpų Sandraugos taurės futbolo turnyre Lietuvos čempionas Kauno "FBK "Kaunas" klubas antradienį 5:1 (2:0) sutriuškino Tursun Zadės "Regas-TadAZ" (Tadžikija) ekipą ir iškopė į ketvirtfinalį. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Nerijus Valskis, po vieną - bosnis Edinas Pehličius, rusas Ilgizas Fatachovas ir brazilas Rafaelis Ledesma.