nba vasaros lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nba vasaros lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nba vasaros lyga“.

Įspūdingoje NBA Vasaros lygos atomazgoje – „Heat“ pergalė per pratęsimą

Las Vegase vykusi NBA Vasaros lyga pirmadienį baigėsi įspūdinga kova tarp dviejų paskutinių nenugalėtų komandų. Majamio „Heat“ 120:118 po pratęsimo nugalėjo Memfio „Grizzlies“ ir iškovojo pirmąjį Vasaros lygos titulą.  Pergalingą dvitaškį pratęsime pelnė antrojo rato naujokas Pelle Larssonas. Vasaros lygos pratęsimo taisyklės skyrėsi nuo tradicinių, nes buvo siekiama 120 taškų, o ne vadovaujamasi laiku.
2024-07-23

Mantas Rubštavičius nepasižymėjo, o „Warriors krito vasaros lygos pusfinalyje

NBA Vasaros lygos pusfinalyje pralaimėjimą patyrė Manto Rubštavičiaus atstovaujamas San Francisko „Warriors“ klubas, kurs 99:102 (19:22, 28:23, 23:20, 29:37) nusileido Majamio „Heat“. Lietuvis šįsyk žaidė vos daugiau nei 2 minutes, per kurias prametė vieną tritaškį ir atkovojo kamuolį. Nugalėtojams Joshas Cristopheris įmetė 23 taškus, Pelle Larssonas pridėjo 21. „Warriors“ gretose išsiskyrė 31 tašką surinkęs Kevinas Knoxas, Patas Spenceris pridėjo 14 (7 rez. perd.
2024-07-22

Bronny Jamesas sužaidė geriausias rungtynes vasaros lygoje

Bronny Jamesas sužaidė dar vienas naudingas rungtynes NBA vasaros lygoje ir su Los Andželo „Lakers“ ekipa komanda šventė pergalę. Kalifornijos klubas Las Vegase 93:89 (24:20, 22:30, 22:22, 25:17) įveikė Klivlando „Cavaliers“ komandą. B.Jamesas per 25 žaidimo minutes pasižymėjo 13 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), 5 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais, 2 blokais, 3 klaidomis ir 1 pražanga. Jam tai yra rezultatyviausias pasirodymas šią vasarą.
2024-07-19

Kalbas dėl sugrįžimo į Kauną komentavęs Rokas Jokubaitis: „Jaučiuosi pasirengęs žaisti NBA“

Las Vegaso vasaros lygoje žaidžiantis Rokas Jokubaitis mano, kad yra pasirengęs žaisti NBA. Jis taip pat pakomentavo kalbas apie savo ateitį galimą sugrįžimą į Kauno „Žalgirį“. Niujorko „Knicks“ ekipai priklausantis lietuvis praėjusią per 21 žaidimo minutę surinko 16 taškų (5/5 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 2 kartus ir padarė 3 klaidas.
2024-07-18

Puikiai minutes išnaudoję Rubštavičius buvo vienas rezultatyviausių, o jaunasis Jamesas pagaliau pataikė iš toli

Mantas Rubštavičius buvo vienas rezultatyviausių ir su San Fransisko „Warriors“ komanda šventė pergalę NBA vasaros lygos rungtynėse. Lietuvio komanda Las Vegase 96:85 (26:22, 28:16, 21:20, 21:27) įveikė Klivlando „Cavaliers“ ekipą. M.Rubštavičius nugalėtojų gretose per 13 minučių surinko 12 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet padarė 1 klaidą. Jis pakartojo savo vasaros lygos taškų rekordą.
2024-07-18

Rokas Jokubaitis sužaidė rezultatyviausias rungtynes NBA vasaros lygoje

Rokas Jokubaitis gerino asmeninį rekordą NBA Vasaros lygoje, o jo atstovaujama Niujorko „Knicks“  Las Vegase 106:105 (23:30, 30:23, 25:22, 28:30) nugalėjo Sakramento „Kings“ klubą. Lietuvis per 21 žaidimo minutę įmetė 16 taškų (5/5 dvit., 2/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet prasižengė 2 kartus ir padarė 3 klaidas. Tai jam buvo rezultatyviausios rungtynės NBA vasaros lygoje.
80 2024-07-18

Mantas Rubštavičius sėkmingai išnaudojo minutes „Warriors“ gretose

Dramatišką pergalę NBA Vasaros lygos rungtynėse iškovojo San Fransisko „Warriors“ klubas. Steve Kerr auklėtiniai savo arenoje 91:90 (30:17, 29:21, 16:27, 16:25) įveikė Sakramento „Kings“ krepšininkus. Mantas Rubštavičius nugalėtojų gretose per 14 žaidimo minučių surinko 9 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet prasižengė 4 kartus bei padarė 3 klaidas. „Warriors“: Brandinas Podziemski 15 (3/7 dvit., 1/6 trit.
2024-07-11

Rokas Jokubaitis rungtyniaus NBA Vasaros lygoje

Paryžiaus olimpiados atrankos turnyre Puerto Rike su Lietuvos rinktine žaidęs Rokas Jokubaitis jau dėlioja kitus planus. Ispanijos žiniasklaida praneša, kad lietuvis žais NBA Vasaros lygoje ir apsivilks Niujorko „Knicks“ komandos marškinėlius. Atakų organizatorius žais Las Vegaso lygoje, kuri vyks liepos 12-22 dienomis. Krepšininkas jau artimiausiu metu turėtų prisijungti prie „Knicks“ ekipos.
145 2024-07-08

Mantas Rubštavičius nepaleidžia svajonės – žais NBA Vasaros lygoje

Nors Mantas Rubštavičius ir neišgirdo savo pavardės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje, tačiau toliau sieks šios svajonės. Pranešama, kad praėjusį sezoną Australijoje rungtyniavęs lietuvis NBA Vasaros lygoje prisijungs prie „Golden State Warriors“ komandos.
2024-06-28

„Žalgirio“ skautas – apie NBA vasaros lygos įdomybes bei darbus Las Vegase

Las Vegase vykstanti tradicinė NBA vasaros lyga šiemet įtraukė ir gausiausią klubo istorijoje Kauno „Žalgirio“ atstovų delegaciją – Paulių Motiejūną, Paulių Jankūną ir Eriką Kirvelaitį. Vasaros lygos rungtynes stebintys ir ryšius su Las Vegase esančiais krepšinio pasaulio atstovais palaikantys žalgiriečiai artėja prie savo stažuotės už Atlanto pabaigos. Apie ją specialiai „Žalgiris Insider“ prenumeratorių tinklalaidei mintimis dalijosi komandos skautas E.Kirvelaitis. „Geri įspūdžiai.
2023-07-14

„Žalgirį“ dominantis puolėjas svariai prisidėjo prie pergalės prieš Tubelio klubą

Pergalę NBA vasaros lygoje iškovojo Atlantos „Hawks“ (3/1) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 99:98 (21:22, 22:28, 25:25, 31:23) palaužė „Philadelphia 76ers“ (1/2) komandą. Brady Manekas nugalėtojams per 22 minutes surinko 13 taškų (4/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 4 kartus. Filadelfijos komandoje Ąžuolas Tubelis nežaidė. „Hawks“: Sethas Lundy 16 (4/11 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Kobe Bufkinas 14 (7 rez. perd.
2023-07-14

Įspūdingi skaičiai – Wembanyamos debiutas NBA vos nesumušė žiūrimumo rekordo

Victoro Wembanyamos debiutas NBA vasaros lygoje vos nepasiekė žiūrimumo rekordo. Penktadienio Šarlotės „Hornets“ ir San Antonijaus „Spurs“ NBA vasaros lygos rungtynes, kuriose debiutavo pirmu numeriu naujokų biržoje pašauktas V. Wembanyama, vidutiniškai žiūrėjo 1,39 mln. žiūrovų. Daugiau susidomėjusių sutraukė tik prieš ketverius metus įvykusios Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininko Ziono Williamsono debiutinės rungtynės – 1,61 mln.
2023-07-11

NBA Vasaros lygoje – dar vienas neišsiskiriantis Tubelio pasirodymas

Las Vegase dar vienas NBA Vasaros lygos rungtynes sužaidė Filadelfijos „76ers“ ekipa, kuriai atstovauja lietuvis Ąžuolas Tubelis. Nesėkmingame Filadelfijos ekipai mače, kuriame jie rezultatu 103:111 (31:24, 31:25, 27:25, 14:37) nusileido Dalaso „Mavericks“, aikštelėje vėl pasirodė Ą. Tubelis. Tiesa, krepšininko pasirodymas ir vėl nebuvo išsiskiriantis. Lietuvis aikštėje praleido beveik 11 minučių, per kurias pelnė tris taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.
2023-07-11

Su „Žalgiriu“ siejamas puolėjas NBA Vasaros lygoje vėl žaidė solidžiai

Pergalę NBA lygoje iškovojo Atlantos „Hawks“ ekipa, kuri svetimoje arenoje 98:93 (25:27, 24:14, 22:19, 27:33) nugalėjo Denverio „Nuggets“ komandą. Kauno „Žalgirio“ ekipą dominantis Brady Manekas nugalėtojams per 18 žaidimo minučių surinko 10 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus. „Nuggets“: Collinas Gillespie 16 (5/8 trit.), Jalenas Pickettas 16 (5 rez. perd.
2023-07-10

Wembanyama Las Vegase surengė galingą pasirodymą

Pergalę NBA Las Vegaso vasaros lygoje iškovojo Portlando „Trail Blazers“ ekipa, kuri 85:80 (19:8, 24:25, 23:19, 19:28) pranoko San Antonijaus „Spurs“ komandą. Victoras Wembanyama pralaimėjusiems per 26 aikštėje praleistas minutes surinko 27 taškus (7/10 dvit., 2/4 trit., 7/12 baud.), sugriebė 12 kamuolių, perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus, bet prasižengė 1 kartą ir padarė 3 klaidas.   Portlando komandai dėl traumos nepadėjo trečiasis šaukimas Scottas Hendersonas.
2023-07-10

Tubelis prie „76ers“ pergalės Las Vegase prisidėjo tritaškiu

Pergalę NBA Vasaros lygoje iškovojo Filadelfijos „76ers“ komanda su Ąžuolu Tubeliu. Lietuvio atstovaujama ekipa Las Vegase rezultatu 110:101 (27:28, 29:20, 26:26, 28:27) įveikė Niujorko „Knicks“ klubą. 9 minutes ir 15 sekundžių aikštėje praleidęs lietuvis pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius pažeidė taisykles. Nugalėtojams 23 taškus surinko Jadenas Springeris, 17 pasižymėjo Javonte Smartas.
2023-07-09

NBA vasaros lygoje sužibėjo „Žalgirį“ dominantis puolėjas

Vasaros lygoje į akistatą stojo Sakramento „Kings“ ir Atlantos „Hawks“ ekipos, kur savo sugebėjimus pademonstravo ir Kauno „Žalgirį“ dominantis amerikietis Brady Manekas. Nors „Hawks“ rezultatu 76:80 nusileido Sakramento ekipai, tačiau Atlantos krepšininkų puikiai pasirodė B. Manekas. Krepšininkas per 18 minučių pelnė 17 taškų (6/11 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir triskart suklydo. Primename, kad basketnews.
2023-07-08

Kauno „Žalgirio“ atstovai – NBA Vasaros lygoje

Kauno „Žalgirio“ atstovai jau nuo penktadienio gyvai stebės Las Vegase vykstančią NBA vasaros lygą. Penktadienį pirmuosius savo darbus už Atlanto pradėjo komandos skautas Erikas Kirvelaitis, o šeštadienį prie jo prisijungs ir Paulius Motiejūnas bei Paulius Jankūnas. Lietuvos čempionų atstovai į NBA vasaros lygą dairytis papildymo vyksta jau ne pirmus metus, o šiemet ten keliauja gausiausia delegacija.
2023-07-07

NBA Vasaros lygoje – Tubelio pasirodymas starto penkete

NBA Vasaros lygoje antrą kartą ant parketo pasirodė lietuvis Ąžuolas Tubelis. Lietuvis šį kartą žaidė starto penkete, tačiau jo atstovaujama Filadelfijos „76ers“ neatlaikė Oklahomos „Thunder“ tempo ir 91:100 (17:36, 21:26, 24:21, 29:17) pralaimėjo rungtynes. Ą. Tubelis žaidė 13 minučių, o per jas surinko 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.
2023-07-07

Tubelis debiutavo NBA vasaros lygoje

Ąžuolas Tubelis debiutavo NBA vasaros lygoje ir su Filadelfijos „76ers“ komanda šventė pergalę. Nicko Nurse‘o auklėtiniai rezultatu 104:94 (20:34, 34:22, 27:23, 23:15) pranoko Jutos „Jazz“ krepšininkus. Lietuvis per 13 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.
2023-07-06

„Ryto“ legionierius rungtyniaus NBA Vasaros lygoje

Sezoną Vilniaus „Ryto“ komandoje užbaigęs puolėjas Justinas Gorhamas ketina rodyti savo įgūdžius vertę NBA Vasaros lygoje. 24 metų 201 cm ūgio amerikietis atstovaus San Antonijaus „Spurs“ klubui. Vasaros lyga vyks liepos 3-5 dienomis. Šį sezoną „Betsafe-LKL“ pirmenybėse J.Gorhamas per vidutiniškai 26 minutes fiksavo 9,6 taško, 6,2 atkovoto kamuolio ir 1,7 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2023-06-29

NBA Vasaros lygoje blykstelėjo naujasis Domanto Sabonio komandos draugas

Nesunkią pergalę Las Vegase startavusioje NBA Vasaros lygoje pasiekė Sakramento „Kings“ 86:68 (17:13, 21:19, 29:20, 19:16) nugalėdami San Fransisko „Golden State Warriors“. Šiame susitikime sužibėjo ketvirtasis naujokų biržos šaukimas Keeganas Murray‘us, kuris per 28 minutes pelnęs 26 taškus (6/9 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 8 kamuolius ir kartą prasižengęs. „Kings“ gretose 12 taškų pridėjo portugalas Neemias Queta (6 atk. kam.
2022-07-03

NBA vasaros lygoje šalia Songailos darbuosis „Anadolu Efes“ gynėjas

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvykus naujokų biržai, laukia dar vienas tarpsezonio renginys – Vasaros lyga. Savo sudėtį atskleidusi San Antonijaus „Spurs“ ekipa bus treniruojama Mitcho Johnsono, pirmuoju jo asistentu įvardintas Darius Songaila, o sąraše netrūksta ir stebinančių pavardžių. Tarp kviestinių trenerių yra ir prie Bursos „Frutti Extra“ vairo sužibėjęs Dušanas Alimpijevičius bei Stambulo „Anadolu Efes“ gynėjas Dogušas Balbay‘us.
2022-06-29

Su „Žalgiriu“ siejamas amerikietis puikiai užbaigė NBA Vasaros lygos kovas

Paskutiniajame savo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos mače Portlando „Trail Blazers“ (2/3) ekipa dramatiškai 92:95 (25:18, 20:21, 25:24, 22:32) nusileido Hjustono „Rockets“ (3/2) klubui. Su Kauno „Žalgiriu“ siejamas Emmanuelis Mudiay parodė universalumą – 26 minutės, 14 taškų (4/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo 7 ir prarado 2 kamuolius, bei išdalino 8 rezultatyvius perdavimus. Jam esant aikštėje „Trail Blazers“ įmetė penkiais taškais daugiau nei varžovai.
2021-08-18

Arnui Veličkai su „Celtics“ nepavyko triumfuoti NBA Vasaros lygoje

Naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku baigėsi šių metų NBA Vasaros lygos kovos. Finale buvo lietuviškas akcentas. Vis dėlto Arno Veličkos atstovaujamas Bostono „Celtics“ klubas lemiamą mačą pralaimėjo, kai net 67:100 (20:24, 16:20, 13:26, 18:30) nusileido Sakramento „Kings“ komandai. Lemtinga mače tapo antroji rungtynių pusė. Prieš trečiąjį kėlinį Sakramento ekipa turėjo aštuonių taškų pranašumą, bet puikiai sužaidę jie ėmė didinti savo persvarą.
2021-08-18

Arnoldas Kulboka „Hornets“ gretose svaidė tritaškius pro šalį

NBA Vasaros lygos turnyrą užbaigė Arnoldas Kulboka, kurio atstovaujama Šarlotės „Hornets“ (0-5) 74:99 (13:17, 15:28, 22:31, 24:23) neprilygo Čikagos „Bulls“ (2-3) komandai. Lietuvis mačą pradėjo starto penkete. Iš viso ant parketo jis praleido 23 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (1/1 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, dukart suklydo bei 3 kartus prasižengė. Pralaimėjusiems po 16 taškų pelnė Kai Jonesas ir Scottie Lewisas.
2021-08-17

Igno Brazdeikio ir Deivido Sirvydžio klubų susidūrime NBA Vasaros lygoje – solidūs lietuvių pasirodymai

NBA Vasaros lygoje akis į akį susitiko dviejų lietuvių atstovaujamos komandos. Detroito „Pistons“ su Deividu Sirvydžiu po atkaklios kovos 79:78 (25:15 19:21 14:18 21:24) pranoko Igno Brazdeikio atstovaujamą Orlando „Magic“. Abu lietuviai surengė geriausius savo pasirodymus šioje vasaros lygoje. D. Sirvydis nugalėtojams per 14 min. pelnė 11 taškų (3/8 trit. 1/2 dvit.), perėmė kamuolį, dukart prasižengė bei kartą suklydo.
2021-08-17

Kosminis JAV krepšinis: 63 Mike'o Jameso taškai, Paytonas Pritchardas įmetė beveik 100

Portlando „Pro-Am“ Vasaros lygoje užfiksuoti net du įspūdingi asmeniniai pasirodymai: komandos kitam sezonui kol kas neturintis buvęs Maskvos CSKA ir Bruklino „Nets“ žaidėjas Mike‘as Jamesas pelnė 63 taškus, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė pralaimėjimą 163:165. Dar geriau pasirodė nugalėtojams atstovavęs Bostono „Celtics“ priklausantis Paytonas Pritchardas, kuris pelnė net 92 taškus.
2021-08-15

Rokas Jokubaitis paliko Las Vegasą ir grįžta į Barseloną

Pastarąsias kelias savaites patirties NBA Vasaros lygoje sėmęs Rokas Jokubaitis paliko Las Vegasą. Skelbiama, kad jaunasis krepšininkas sugrįžo į Ispaniją. Apie tai rašo „Knicks“ virtuvę puikiai išmanantis žurnalistas Marcas Bermanas „Knicks“ marškinėlius vilkėjęs R. Jokubaitis vasaros lygoje sužaidė trejas rungtynes, kaip buvo susitarta su „Barcelona“. Lietuvis NBA Vasaros lygoje per mačą vidutiniškai rinko po 6,3 taško.
2021-08-15

Iš Las Vegaso sugrįžęs „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas išsirinko potencialius naujokus

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau rugpjūčio 18-ąją susirinks į pirmą treniruotę, kurioje jau bus ir iš NBA Vasaros lygos kartu su klubo direktoriumi Pauliumi Motiejūnu grįžęs vyr. treneris Martinas Schilleris. „Žalgirio“ komandos treneris kartu su klubo direktoriumi šią vasarą lankėsi rugpjūčio 8 dieną prasidėjusioje NBA Las Vegaso Vasaros lygoje, kurioje dairėsi naujo atakų organizatoriaus.
2021-08-13

Arnoldas Kulboka ir Ignas Brazdeikis puikiai pasirodė NBA Vasaros lygoje

Lietuvos talentai tęsia kovas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje. Arnoldo Kulbokos atstovaujama Šarlotės „Hornets“ (0/2) ekipa Las Vegase 70:80 (13:16, 14:15, 21:24, 22:25) nusileido Sakramento „Kings“ (1/0) klubui. Lietuvis per 27 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei išvengė pražangų. A.Kulboka buvo rezultatyviausias ir daugiausiai metimų atlikęs komandos žaidėjas.
2021-08-10

NBA Vasaros lygoje siekia sublizgėti net penki lietuviai

Rekordiškai daug – net penki Lietuvos krepšininkai bando laimę NBA Vasaros lygoje Las Vegase. Pirmąją turnyro dieną nė vienam nepavyko sužaisti labai gerų rungtynių, o kai kurie nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo. Pirmajame mače galimybės pasireikšti negavo „New York Knicks“ klubui priklausantis įžaidėjas buvęs žalgirietis Rokas Jokubaitis ir „Detroit Pistons“ atstovaujantis gynėjas Deividas Sirvydis. Jį „Pistons“ neseniai atleido, bet pakvietė dalyvauti Vasaros lygoje.
2021-08-09

NBA Vasaros lygoje iš keturių lietuvių aikštėje pasirodė tik du

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lyga persikėlė į Las Vegasą, kur startavo didžioji dalis lygos komandų. Nesėkme savo pasirodymą pradėjo Šarlotės „Hornets“ (0/1) ekipa, 86:93 (17:21, 17:21, 23:18, 29:33) nusileidusi Portlando „Trail Blazers“ klubui. Hornets“ lietuvis Arnoldas Kulboka kilo nuo atsarginių suolelio ir per 17 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.
2021-08-09

Šansas lietuviui: Kulboka žais NBA vasaros lygoje

Rugpjūčio 8 dieną Las Vegase startuosiančioje Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje Šarlotės „Hornets“ garbę gins Arnoldas Kulboka. 23 metų 208 cm ūgio mūsiškį „Hornets“ 2018 m. naujokų biržoje pasirinko 55-uoju šaukimu. Puolėjas prieš tai Šarlotės ekipai Las Vegaso Vasaros lygoje atstovavo du kartus – 2019 ir 2020 metais. Prieš savaitę „Marca.
2021-08-02

Kulboka atliko nuostabų perdavimą, Sirvydis beveik nežaidė

Arnoldas Kulboka ir Deividas Sirvydis praėjusios nakties Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos rungtynes baigė be taškų. Šarlotės „Hornets“ komanda 72:75 nusileido Čikagos „Bulls“ klubui. Pralaimėjusių gretose A. Kulboka žaidė 12 minučių, per kurias prametė visus 4 tritaškius, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.
2019-07-11

NBA Vasaros lygoje žibantis kroatas jungiasi prie „Lietkabelio“

Panevėžio „Lietkabelis“ turi dar vieną naujoką – į komandą atvyksta kroatas Željko Šakičius, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis. Sunkusis krašto puolėjas su Kroatijos rinktine šiuo metu varžosi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje, kur per 28 minutes rinko 13 taškų, 7,7 atkovoto kamuolio ir 1,3 rezultatyvaus perdavimo. 31 metų 201 cm ūgio atletas praėjusį sezoną praleido Zielonos Guros „Stelmet“ ekipoje, su kuria varžėsi Lenkijos pirmenybėse ir Vieningoje lygoje.
2019-07-10

NBA čempionai pristabdė Brazdeikio siautulį

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje Niujorko „Knicks“ ekipa 73:85 (23:19, 11:28, 13:20, 26:18) nusileido lygos čempione tapusiai Toronto „Raptors“ ekipai. Ignas Brazdeikis pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus. Jis didžiąją dalį savo taškų surinko ketvirtajame dvikovos kėlinyje.
2019-07-10

„Žalgiriui“ dega žalią šviesą dėl Landale‘o, bet australas veržiasi į NBA

Kauno „Žalgirio“ komanda iš Belgrado „Partizan“ ekipos gavo Jocko Landale‘o paleidžiamąjį raštą, skelbia 24sek.lt žurnalistas Donatas Urbonas. Vadinasi, Lietuvos čempionai pagaliau gali oficialiai registruoti 23 metų 211 cm ūgio australą. Aukštaūgis su serbų klubu dar turėjo vienerių metų trukmės kontraktą, todėl kauniečiams teks už krepšininką sumokėti išpirką.
2019-06-26

Lietuvis Arnoldas Kulboka dalyvaus NBA Vasaros lygoje

55-uoju šaukimu šių metų NBA naujokų biržoje Šarlotės „Hornets“ pakviestas Arnoldas Kulboka jau šią vasarą sulauks pirmojo šanso parodyti, ką sugeba. Pranešama, jog 20-metis dalyvaus trumpoje ekipos stovykloje, o vėliau žais Vasaros lygos varžybose, vyksiančiose Las Vegase. Jaunasis krepšininkas atsidūrė tarp 19 krepšininkų, kurie įtraukti į „Hornets“ paraišką šioms varžyboms. Las Vegaso Vasaros lyga vyks liepos 6-17 dienomis.
2018-06-30

L.Ballas atsidūrė aklavietėje: nepadorus tėvo elgesys varo į neviltį

LaVaras Ballas buvo įsitikinęs, kad jo atžala LiAngelo bus pašauktas NBA naujokų biržoje ir jį pasirinks Los Andželo „Lakers“ komanda, kurioje jau žaidžia vyriausiasis sūnus Lonzo. Tačiau visame pasaulyje išgarsėjusi šeimyna nudegė – Li.Ballas neišgirdo savo pavardės tarp 60-ies laimingųjų. Iškart po NBA naujokų biržos tėtušis pasakė, kad LiAngelo turės žaisti vasaros lygoje. „Nesvarbu, esi tu pašauktas naujokų biržoje ar ne, vis tiek turi parodyti save NBA vasaros lygoje“, – sakė La.Ballas.
2018-06-24

D. Motiejūnas pelnė 18 taškų, o „Rockets“ tęsia pasirodymą NBA Vasaros krepšinio lygoje

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Las Vegaso Vasaros lygos atkrintamosiose varžybose Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas trečiadienį šešioliktfinalyje 93:77 (17:31, 13:25, 27:5, 36:16) nugalėjo Toronto "Raptors" ekipą ir pateko į aštuntfinalį. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, sykį suklydo bei prasižengė 3 kartus.
2014-07-17

J. Valančiūnas galingai debiutavo NBA vasaros lygoje

Lietuvis Jonas Valančiūnas įspūdingai debiutavo NBA vasaros lygoje. Tačiau nepaisant puikaus lietuvio indėlio, Toronto "Raptors" klubas šeštadienį patyrė nesėkmę. Jis rezultatu 72:81 (27:24, 17:13, 8:23, 20:21) nusileido Majamio "Heat" ekipai. J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias "Raptors" gretose. Jis pelnė pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius, 5 sykius suklydo. Kitas rungtynes "Raptors" krepšininkai sekmadienį žais su San Antonijaus "Spurs" klubu.