Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mylesas turneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mylesas turneris“.

Turneris prašosi į kompaniją LeBronui: mano, kad „Lakers“ klubui galėtų duoti naudos

Indianos „Pacers“ centras Mylesas Turneris pats prašosi į Los Andželo „Lakers“ komandą. Aukštaūgis teigia, kad Kalifornijos komanda turėtų atlikti jo mainus. „Jeigu būčiau „Lakers“ vadovas, aš labai rimtai pasvarstyčiau apie mainus. Žinau, ką galėčiau duoti komandai. Tai yra mano lyderystė, metimų blokai, tritaškių pataikymai ir perdavimai“, - sakė M.Turneris. Anksčiau skelbta, kad „Lakers“ svarsto mainus, kuriuose už Russellą Westbrooką gautų Buddy Hieldą ir M.Turnerį.
2022-11-01

Indianos „Pacers“ siekia Westbrooko, tačiau „Lakers“ neketina atiduoti šaukimų

Los Andželo „Lakers“ komanda buvo atnaujinusi derybas su Indianos „Pacers“ klubu. „Lakers“ vadovai siekia išmainyti atakų organizatorių Russellą Westbrooką. Už jį „Pacers“ buvo pasiryžę atiduoti gynėją Buddy Hieldą bei vidurio puolėją Mylesą Turnerį, tačiau Indianos komandos vadovybė turėjo papildomą prašymą. Jie į mainus reikalavo įtraukti keletą pirmojo rato naujokų biržos šaukimų. Toks užmojis ne itin patiko „Lakers“ komandai, kuri nusprendė iš derybų pasitraukti.
2022-07-22

Buvusi Sabonio komanda yra pasirengusi tolimesnėms permainoms: svarstomi lyderių mainai

Domantą Sabonį praėjusiame sezone iškeitusi Indianos „Pacers“ toliau yra pasirengusi permainoms. Praneša, kad „Pacers“ kalbasi dėl lyderių Malcolmo Brogdono ir Myleso Turnerio mainų. M. Turneris yra siejamas su Šarlotės, Toronto ir Niujorko komandomis. Tuo tarpu M. Brogdonas gali tapti Niujorko klubo nariu. Praėjusiame NBA sezone M.Turneris pelnydavo 12,9 taško ir atkovodavo 7,1 kamuolio. M.Brogdonas rinkdavo 19,1 taško ir 5,9 perdavimo.
2022-06-15

ESPN reitinge – Domanto Sabonio šuolis per 10 pozicijų

ESPN toliau skelbia, kaip atrodo geriausių būsimo sezono Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjų šimtukas, jame išvysti galime ir Domanto Sabonio pavardę. Šįkart paskelbtos 26–50 pozicijos, tarp kurių lietuvis liko 40-tas. Praeitais metais reitinge jis buvo 50 vietoje. „Pacers“ mokysis žaisti su treneriu Carlisle’u, bet lieka klausimas, kaip kartu toliau egzistuos Sabonis ir Turneris. Sabonis tapo puikiu žaidėju, efektyviu puolime“, – rašo ESPN.
2021-09-22

„Pacers“ dėl traumos neteko ekipos gynybos ramsčio

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ komanda kurį laiką versis be Myleso Turnerio. Pranešama, kad aukštaūgiui nustatytas smulkus lūžis dešinėje rankoje ir per artimiausias dienas bus atlikti pakartotiniai tyrimai. Krepšininkas šiame sezone renka 12,4 taško, atkovoja 6,8 kamuolio ir blokuoja daugiausiai metimų NBA – 4,2. Prieš sezono pradžią „Pacers“ kalbėjosi dėl M.Turnerio mainų.
2021-01-20

Sabonis – apie lūžio metą, ateitį ir raminamus tėvus

Prieš ketverius metus, debiutuodamas Lietuvos krepšinio rinktinėje Domantas Sabonis buvo dar kuklus studentas, kuris pratinosi prie aplinkos bei vyrų krepšinio. Prabėgus ketveriems metams jis išliko toks pat kuklus, ramus, bet savo CV įsirašęs du galingus sezonus NBA lygoje, kurie iš karto paišo būsimo nacionalinės komandos lyderio vaidmenį artėjančiame pasaulio čempionate Kinijoje.

3 dalykai, kuriuos Saboniui reikia pagerinti šią vasarą

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) prabėgusiais metais geriausią karjeros sezoną sužaidęs Domantas Sabonis tapo vienu labiausiai patobulėjusių lygos žaidėjų, tačiau lietuvio galimybėms ribų nėra. 23-ejų metų vidurio puolėjo statistika praėjusiame NBA sezone siekė 14,1 taško, 9,3 atkovoto kamuolio ir 2,8 rezultatyvaus perdavimo. Šie skaičiai leido lietuviui tapti vienu geriausių atsarginių žaidėjų visoje lygoje.
2019-07-26

„Pacers“ ruošia naują rolę Saboniui – eis kitu keliu nei daugelis

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) virtuvėje ilgą laiką sklindantys gandai apie galimą Domanto Sabonio išvykimą iš Indianos „Pacers“ klubo gali ir neišsipildyti. Bent jau taip galima spręsti iš praėjusią naktį Lietuvos laiku įvykusio „judesio“ NBA žaidėjų rinkoje. Indianapolio klubas atsisveikino iškart su dviem starto penketo krepšininkais.
2019-07-01

Sabonio nori daugybė NBA ekipų, bet „Pacers“ turi kitą planą lietuviui

NBA netiki, kad Indianos „Pacers“ komanda ilgai savo gretose turės aukštaūgių Domanto Sabonio ir Myleso Turnerio duetą. ESPN žurnalistas Zachas Lowe‘as teigia, kad „Pacers“ komanda sulaukė ir sulauks skambučių dėl M.Turnerio ir D.Sabonio, o naujokų biržos vakarą atmetė pasiūlymą už M.Turnerį. „Lyga netiki, kad „Pacers“ išlaikys Sabonio ir Turnerio duetą. Šis netikėjimas dar labiau padidėjo, kai naujokų biržoje komanda pasirinko Bitadzę. Komandos daug skambina dėl Turnerio ir Sabonio.
2019-06-29

Po aiškaus „Pacers“ ženklo mato tik vieną kelią Saboniui

Domantas Sabonis turėtų pats paprašyti mainų ir baigti karjeros etapą Indianos „Pacers“ komandoje, įsitikinęs JAV žiniasklaidos giganto „Bleacher Report“ apžvalgininkas Zachas Buckley. Jis sudarė trumpą NBA žvaigždžių sąrašą, kurios turėtų pasiprašyti būti išmainytos ir į jį įtraukė 23-ejų lietuvį, šalia tokių žaidėjų kaip Hassanas Whiteside’as, Blake’as Griffinas ir Bradley Bealas.
2019-06-27

„Pacers“ klube pastogę radęs gruzinas kelia rimtą grėsmę Saboniui

Šią naktį Lietuvos laiku praūžusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų birža tik dar labiau padidino spekuliacijas dėl Domanto Sabonio ateities Indianos „Pacers“ klube. 18-ąjį šaukimą turėjusi Indianapolio komanda pasirinko 19-metį Gruzijos krepšinio talentą Gogą Bitadzę. 212 cm ūgio krepšininkas turi puikų puolimo arsenalą ir nors šiek tiek stokoja įgūdžių kitoje aikštelės pusėje, jo potencialias yra pakankamai didelis, kad įsitvirtinti NBA lygoje.
2019-06-21

Siūlo nelaukti ir išspręsti Sabonio „bėdą“ – mano, kad „Pacers“ iškeis lietuvį

Lietuvis Domantas Sabonis negali būti tikras dėl savo ateities Indianos „Pacers“ komandoje, nepaisant sėkmingiausio karjeros sezono ir galimybės laimėti geriausio šeštojo NBA žaidėjo apdovanojimą. Vienas įtakingiausių JAV sporto žiniasklaidos puslapių „Bleacher Report“ sudarė NBA ekipų reitingą pagal tai, iš kurių realiausia sulaukti skambių mainų tarpsezonio metu. Aukšta, devintoji vieta skirta ir „Pacers“ klubui. „Jie turi apsvarstyti galimybę pratęsti sutartį su D.Saboniu.
2019-06-01

Saboniui perša naują komandą – siūlo sudaryti tandemą su Valančiūnu

Geriausią karjeros sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sužaidęs Domantas Sabonis vis dar nėra tikras, ar liks Indianos „Pacers“ komandoje ir kitais metais. Lietuvis šį sezoną vidutiniškai per 24,8 minutės pelnydavo 14,1 taško (59% taiklumas „iš žaidimo“), atkovodavo 9,3 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 2,9 rezultatyvaus perdavimo. „Pacers“ reguliariame sezone iškovojo 48 pergales iš 82 galimų ir finišavo penktoje Rytų konferencijos turnyro lentelės vietoje.
2019-05-26

Sabonio klausimas: įvardijo lietuvio vertę, siūlo keisti į NBA žvaigždę

Domanto Sabonio ateitis Indianos „Pacers“ komandoje tampa nuolat aptarinėjamu klausimu, kurį privalo spręsti ekipos vadovai. Vienas įtakingiausių ir skaitomiausių JAV naujienų puslapių „Bleacher Report“ pateikė pasiūlymą, po kurio lietuvis turėtų krautis lagaminus. Žurnalistas Grantas Huge’as sudarė sąrašą ir įvardijo po vieną mainų scenarijų, kurį turi atlikti iš atkrintamųjų varžybų jau pasitraukę klubai.
2019-05-01

Žinia iš JAV – „Pacers“ privalo priimti sunkų sprendimą dėl Sabonio

Geriausią sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sužaidęs Domantas Sabonis gerokai pasikėlė savo akcijas stipriausioje pasaulio lygoje. Indianos „Pacers“ marškinėlius šiame sezone vilkėjęs 22-ejų metų lietuvis vidutiniškai per 24,8 minutės pelnydavo 14,1 taško, atkovodavo 9,3 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 2,9 rezultatyvaus perdavimo.
2019-04-26

Sabonis darė viską, bet „Pacers“ pralaimėjo itin svarbų mūšį

Indianos „Pacers“ (47-33) su Domantu Saboniu patyrė skaudų pralaimėjimą NBA pirmenybėse prieš tiesioginį konkurentą dėl namų aikštės pranašumo atkrintamosiose. „Pacers“ namie 97:117 (27:24, 20:34, 27:33, 23:26) nusileido Bostono „Celtics“ (48-32). Šios komandos susitiks pirmajame atkrintamųjų etape ir dabar beveik aišku, kad Bostono krepšininkai turės aikštės pranašumą. D.Sabonis Indianos klubui per 22 minutes pelnė 12 taškų (6/10 dvit.
2019-04-06

Sabonio klausimas paveiks „Pacers“ ateitį – atsakymo nuspėti neįmanoma

Domantas Sabonis demonstruoja įspūdingą statistiką ir kantriai kyla nuo atsarginių Indianos „Pacers“ žaidėjų suolo, bet su tuo lietuvis turėtų taikytis nebeilgai, mano apžvalgininkas Markas Montiethas. Jis rašo oficialiai „Pacers“ interneto svetainei, kurioje dažnai atsako į krepšinio mylėtojų žinutes. Vienas jų pasidomėjo, kokia ateitis komandoje laukia dviejų jaunų ir talentingų vidurio puolėjų – D.Sabonio ir Myleso Turnerio.
2019-01-23

Pateikė kitokią nuomonę dėl Domanto Sabonio situacijos – prašo atsimerkti

Puikus Domanto Sabonio sezono startas užkūrė tikrą diskusijų audrą tarp Indianos „Pacers“ gerbėjų. Pagrindiniam vidurio puolėjui Mylesui Turneriui neblizgant, nemažai sirgalių reikalauja jį iškeisti, o lietuviui suteikti vietą starto penkete ir daugiau minučių. Apie D. Sabonio ir M. Turnerio „dilemą“ jau kalbėta – tai jauni ir labai talentingi vidurio puolėjai, kurie dėl pasikeitusių NBA tendencijų negali vienu metu būti aikštėje.
2018-11-13

Įspūdingas Domanto Sabonio žaidimas netikėtai tapo didžiausiu „Pacers“ galvos skausmu

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Domantas Sabonis šiame sezone visas rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau šis faktas netrukdo lietuviui būti antru pagal rezultatyvumą „Pacers“ žaidėju. Vidutiniškai po 24,3 minutes ant parketo praleidžiantis aukštaūgis šiemet pelno 14,3 taško ir atkovoja 9,1 atšokusio kamuolio. Lietuvos bokštas iš žaidimo atakuoja pavydėtinu 67% taiklumu. Galinga lietuvio sezono pradžia kaip reikiant pakėlė krepšininko akcijas.
2018-11-11

Sužvėrėjęs D. Sabonis: „Pacers“ gali greitai suprasti, kad padarė klaidą

Domantas Sabonis trečius metus NBA lygoje pradėjo taip užtikrintai ir galingai, kad tiesiog prašosi būti perstumtas į starto penketą. Tačiau to artimiausiu metu tikrai nebus ir Indianos „Pacers“ gali dėl to gailėtis. 22-ejų metų puolėjas šiame sezone žaidžia po 22 minutes, per kurias fiksuoja 14,4 taško ir 9,6 atkovoto kamuolio vidurkius. Paskutinėse rungtynėse centras apskritai driokstelėjo pataikydamas visus 12 metimų iš žaidimo ir pelnydamas 30 taškų.
2018-11-02

Komandos draugas apie Domantą Sabonį: jis gali tapti žvaigžde

Nors Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas Indianos „Pacers“ baigėsi, komandos nariai neabejoja šviesia ekipos ateitimi ir giria lietuvį – 21-erių Domantą Sabonį. „Vicas yra NBA „Visų žvaigždžių“ lygio žaidėjas, Mylesas Turneris ir Domas turi potencialo pasiekti tokias aukštumas. Šioje komandoje yra daug jaunų talentingų krepšininkų. Mūsų atsarginių žaidėjų suolas labai padėjo viso ilgo sezono metu“, – džiaugėsi „Pacers“ įžaidėjas Darrenas Collisonas.
2018-04-30

Atsitiesė: LeBronas Jamesas rungtynėse su Domantu Saboniu pelnė kone pusę komandos taškų

LeBronas Jamesas pelnė kone pusę komandos taškų ir atvedė Klivlando „Cavaliers“ į pergalę. Karalius padėjo išlyginti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmojo atkrintamųjų rungtynių etapo serijos su Domanto Sabonio Indianos „Pacers“ rezultatą – 1:1. „Cavaliers“ namie nugalėjo 100:97 (33:18, 25:28, 16:21, 26:30). L. Jamesas pelnė pirmuosius 13 mačo taškų.
2018-04-19

„Pacers“ laimėjo, nepaisant blankaus Domanto Sabonio žaidimo

NBA lygoje pergalę iškovojo Indianos „Pacers“. Domanto Sabonio šiąnakt komanda svečiuose 111:104 (22:30, 28:21, 26:27, 35:26) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Šeimininkai rungtynes pradėjo 5:0, o po startinio kėlinio užtikrintai pirmavo – 30:22. Skirtumas antrojo ketvirčio viduryje pasiekė rekordą – 47:31. Vis dėlto „Pacers“ laimėjo atkarpą 12:0 ir iki kėlinio finišo priartėjo – 50:51. Spurto metu šešis taškus pelnė D. Sabonį pakeitęs Mylesas Turneris.
2018-04-02

Domantas Sabonis praleido dar vienas rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt krepšininkas praleido rungtynes namie su Los Andželo „Lakers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 110:100 (29:37, 28:22, 35:21, 18:20). Rezultatyvaus pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai pirmavo 37:25. „Pacers“ varžovus vijosi iki antrojo ketvirčio pabaigos, kai išsiveržė į priekį – 54:53. Trečiojo kėlinio pabaigoje Indianos komanda įgijo dviženklę persvarą – 85:74, o po ketvirčio pirmavo 92:80. Paskutiniame kėliny...
2018-03-20

Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo galingu dėjimu

Domantas Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės, o Indianos „Pacers“ svečiuose 99:97 (24:25, 16:25, 34:20, 25:27) nugalėjo vienus Rytų konferencijos lyderių – Bostono „Celtics“ krepšininkus. Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai.
2018-03-12

Domantas Sabonis kukliai prisidėjo prie itin svarbios „Pacers“ pergalės

Indiana „Pacers“ (36-27) klubas su Domantu Saboniu kyla aukštyn - lietuvio klubas išvykoje įveikė Vašingtono „Wizrads“ (36-28) ir Rytų konferencijoje pakilo iki ketvirtosios vietos. „Pacers“ varžovus pranoko 98:95 (30:20, 25:25, 25:20, 18:30). D.Sabonis žaidė 18 minučių ir per jas pasižymėjo 8 taškais (2/6 dvit., 4/4 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu. Lietuvis spėjo suklysti net keturis kartus.
2018-03-05

Domantas Sabonis atkovojo daugiau kamuolių nei pelnė taškų

Domantas Sabonis pelnė šešis taškus ir atkovojo devynis kamuolius. Taip lietuvis prisidėjo prie pergalės svečiuose – Indianos „Pacers“ 103:96 (18:21, 27:25, 33:21, 25:29) nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus. Rungtynės vyko atkakliai ir permainingai. Svečiams atitrūkti pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje – 74:63. Paskutiniame ketvirtyje D. Sabonis galingai įkrovė iš viršaus. „Pacers“ kėlinio viduryje, po dar vieno D. Sabonio dvitaškio, pirmavo 93:76. „Bucks“ krepšininkai pasiduoti nebuvo linkę.
2018-03-03

Domantas Sabonis talkino nuo suolo, „Pacers“ ketvirtąkart iš eilės krito Šarlotėje

NBA lygoje nutrūko trijų „Indiana Pacers“ (29-24) pergalių serija. „Pacers“ išvykoje 126:133 (37:49, 20:22, 34:25, 35:37) nusileido „Charlotte Hornets“ (22-29) ekipai. Tai – septintos šių klubų tarpusavio rungtynės iš eilės, kuriose triumfavo namuose žaidusi komanda. „Pacers“ svečiuose „širšes“ paskutinį kartą įveikė prieš trejus metus – 2015 m. vasarį. Tai keturių pralaimėjimų serija. Nuo suolo kilęs Domantas Sabonis per 17 minučių Indianai pelnė aštuonis taškus (2/4 dvit., 4/4 baud.
2018-02-03

Domantas Sabonis grįžo ant suolo, bet žaidė naudingai

NBA lygoje pergalę iškovojo Indianos „Pacers“. Ji šiąnakt savo aikštėje 105:101 (21:25, 34:28, 29:22, 21:26) nugalėjo Memfio „Grizzlies“. Domantas Sabonis prie laimėjimo prisidėjo naudingu žaidimu. „Grizzlies“ rungtynes pradėjo 5:0. „Pacers“ kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 17:15. Vis dėlto, ketvirtį laimėjo Memfio komanda – 25:21. „Pacers“ pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2018-02-01

Puikus žaidimas neįtikino: Domantas Sabonis grįžta ant „Pacers“ suolo

Domantas Sabonis jau artimiausiose rungtynėse sugrįš ant „Indiana Pacers“ ekipos atsarginių suolo ir užleis vietą starto penkete Mylesui Turneriui. Pastarasis pasveiko po alkūnės traumos ir keliose paskutinėse rungtynėse rodė neblogą žaidimą. D.Sabonis šiame sezone renka po 12,6 taško ir atkovoja 8,4 kamuolio.
2018-01-31

Didysis klausimas dėl Domanto Sabonio ateities: kokį kelią pasirinks „Pacers“?

Nuo visiškai neišsiskyrusio naujoko iki iššovusio antramečio - 21-erių Domantas Sabonis stebina NBA pasaulį ir kartu kelia galvosūkį „Indiana Pacers“ vadovams. Vasarą 208 cm ūgio puolėjas kartu su Victoru Oladipo iš „Oklahoma City Thunder“ ekipos buvo išmainytas į Indianą. Mažai kas tikėjosi, kad debiutiniame sezone po 5.9 taško ir 3.6 atkovoto kamuolio rinkęs D.Sabonis taps svarbia „Pacers“ ekipos dalimi. Tačiau tapo. Sezono pradžioje traumą patyrė pagrindinis klubo centras Mylesas Turneris.
2018-01-19

NBA trileryje Domantas Sabonis kerėjo universaliu žaidimu ir dėjimais „su mėsomis“

Indianapolyje susirinkę krepšinio gerbėjai pamatė tikrą trilerį, kuris baigėsi laimingai. „Pacers“ po pratęsimo 123:119 (21:28, 20:29, 39:24, 31:30, 12:8) palaužė Bruklino „Nets“. Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes – pirmojo kėlinio viduryje įgijo dviženklį pranašumą (21:9), o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 19 taškų (54:35). „Pacers“ į šturmą kilo trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo 11:0 (52:57). Ketvirčio pabaigoje Darrenas Collisonas tritaškiu persvėrė rezultatą (69:68). Ketvirtojo kėlin...
2017-12-24

Domantas Sabonis nebuvo pastebimas, bet užfiksavo geriausią rungtynių rodiklį

Šiame sezone 12,3 taško renkantis ir 8,3 kamuolio atkovojantis Domantas Sabonis šiąnakt buvo toli nuo vidurkių. Vis dėlto, lietuvio laiką Indianos „Pacers“ laimėjo 16 taškų, o rungtynes svečiuose – 105:95 (28:27, 25:24, 25:20, 27:24), pranokusi Atlantos „Hawks“ krepšininkus. Šeimininkai geriau startavo ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 18:9. „Pacers“ ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą (24:24). Atkakli bei permaininga kova vyko iki trečiojo kėlinio pradžios.
2017-12-21

Puikų pasirodymą surengęs D.Sabonis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių

Pergalę Nacionalinėję krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Indianos „Pacers“ (17/13) ekipa, kuri išvykoje 109:97 (28:29, 31:19, 21:24, 29:25) įveikė Bruklino „Nets“ (11/18). Nuo atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.
2017-12-18

„Pacers“ nutraukė įspūdingą „Cavaliers“ pergalių seriją

NBA lygoje „Indiana Pacers“ (15-11) 106:102 (32:33, 25:30, 32:23, 17:16) nutraukė „Cleveland Cavaliers“ (18-8) 13-os pergalių seriją. „Pacers“ šį sezoną tapo pirmąja komanda, kuriai LeBrono Jameso kariauną pavyko įveikti dukart. Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo devynis taškais (4/6 dvit., 1/3 baud.), kuriuos surinko per 20 minučių. Nuo suolo kilęs lietuvis taip pat atkovojo devynis kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.
2017-12-09

Domantas Sabonis sužaidė vienas nykiausių sezono rungtynių

Domantas Sabonis sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, bet tai Indianos „Pacers“ laimėti nesutrukdė. Ji savo aikštėje 98:96 (20:30, 19:25, 30:28, 29:13) palaužė absoliučius NBA lygos autsaiderius Čikagos „Bulls“ krepšininkus. Svečiai dominavo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. „Pacers“ į priekį pavyko išsiveržti paskutinę rungtynių minutę.
2017-12-07

Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo galingą dvigubą dublį

115:97 (31:19, 35:21, 29:25, 20:32). Tokiu rezultatu Indianos „Pacers“ šiąnakt namie nugalėjo Niujorko „Knicks“ krepšininkus. Domantas Sabonis prie pergalės pridėjo galingą dvigubą dublį – 12 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių. „Knicks“ priešinosi pirmajame kėlinyje, kai pirmavo 13:8. Vėliau „Pacers“ vargo neturėjo, skirtumas ne kartą buvo pasiekęs 30-ies taškų ir didesnę ribą.
2017-12-05

Sugrįžęs D.Sabonis padėjo „Pacers“ nutraukti pralaimėjimų seriją

Domantas Sabonis grįžo po traumos ir padėjo „Indiana Pacers“ (6-7) klubui nutraukti keturių pralaimėjimų seriją. „Pacers“ išvykoje 105:87 (27:16, 18:19, 35:26, 25:26) nugalėjo NBA Rytų konferencijos autsaiderius „Chicago Bulls“ krepšininkus (2-8). Ant atsarginių suolo rungtynes pradėjęs lietuvis per 26 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir triskart suklydo.
2017-11-11

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0. „Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“. Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti.
2017-04-24

„Cavaliers“ laimėjo per plauką, „Spurs“ – užtikrintai, „Jazz“ – po pergalingo dvitaškio

Už Atlanto įvyko dar trejos pirmųjų NBA atkrintamųjų varžybų serijų rungtynės. Favoritams sekėsi skirtingai. Klivlando „Cavaliers“ vos išnešė sveiką kailį, o San Antonijo „Spurs“ laimėjo įtikinamai. Čempionės titulą ginanti „Cavaliers“ Klivlande 109:108 palaužė Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo kone visų rungtynių metu, bet „Pacers“ visada buvo arti. „Cavaliers“ trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (90:78 – 33 minutė). „Pacers“ ginklų nesudėjo.
2017-04-16

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

NBA naktis. Lyderių pralaimėjimas ir trigubas Jimmy Butlerio dublis

NBA pralaimėjimą patyrė Bostono „Celtics“. Viena Rytų konferencijos lyderių krito Atlantoje – 116:123 pralaimėjo „Hawks“. Šeimininkai su minimalios išlygomis pirmavo beveik visų rungtynių metu. „Hawks“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 52:38 ir pataikė 11 tritaškių iš 23 (48 procentai). „Hawks“: Paulas Millsapas 26 (8/15 metimų, 9/12 baudų, 12 atkovotų kamuolių), Timas Hardaway 23 (10/17 met., 5 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai), Taureanas Prince’as 20 (7/13 met., 7 atk. kam.
2017-04-07

Paulas George`as nubaustas už teisėjų kritiką

NBA lyga toliau dalina pinigines baudas už teisėjų kritikavimą. 15 tūkstančių dolerių kišenę patuštins Indianos „Pacers“ žvaigždė Paulas George`as, treneris Nate`as McMillanas gavo 10 tūkst. baudą.