miuncheno bayern

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „miuncheno bayern“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „miuncheno bayern“.

Be trenerio likęs „Bayern“ taikosi į Vassilį Spanoulį

Miuncheno „Bayern“ skubiai ieško naujo vyriausiojo trenerio po to, kai Pablo Laso persikėlė į Vitorijos „Baskonia“ klubą. Vokietijos žiniasklaida skelbia, kad bavarai pateikė pasiūlymą Graikijos rinktinės vyr. treneriui Vassiliui Spanouliui. Eurolygos legenda pastaruosius dvejus metus treniravo Atėnų „Peristeri“ klubą, su kuriuo Graikijos lygos pastarajame sezone užėmė trečiąją vietą, o FIBA Čempionų lygoje pateko į finalo ketvertą.
2024-06-28

„Bayern“ po penkių metų pertraukos susigrąžino Vokietijos čempionų titulą

Miuncheno „Bayern“ krepšininkai vėl sugrįžo į čempionų sostą Vokietijos pirmenybėse.Pastarieji svečiuose 88:82 (22:21, 22:25, 21:6, 23:30) nukovė Berlyno ALBA komandą ir finalo seriją laimėjo rezultatu 3-1. „Bayern“ klubas šalies čempionu tapo po penkerių metų pertraukos. Paskutinį kartą tai buvo padaręs 2019 metais, kai finale 3-0 nugalėjo ALBA ekipą. Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė 29 taškus surinkęs Carsenas Edwardsas (7/10 trit.
2024-06-14

„Bayern“ komandos vairą patikėjo 38-erių buvusiam Belgijos rinktinės gynėjui

Miuncheno „Bayern“ klubas oficialiai pristatė naujajį ekipos trenerį, o 50-metį vokietį Thomasą Tuchelį pakeis 38-erių belgas Vincentas Kompany.  Ilgametis Belgijos rinktinės ir „Manchester City“ kapitonas į Vokietiją atvyksta iš „Burnley“ klubo, su kuria šiemet iškrito iš Anglijos „Premier“ lygos. Strategas į Miuncheną taip pat atvyks kartu su savo trenerių štabu.
2024-05-29

„Bayern“ persvėrė ketvirtfinalio serijos rezultatą

Vokietijos čempionate pusfinalio link priartėjo Miuncheno „Bayern“ krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 84:73 (26:18, 19:19, 12:16, 27:20) įveikė Liudvigsburgo „MHP Riesen“ komandą. Ketvirtfinalio serijoje, kurioje žaidžiama iki trijų pergalių, bavarai įsiveržė į priekį 2-1. Nugalėtojams 16 taškų surinko Serge‘as Ibaka (9 atk. kam., 5 rez. perd.), 15 taškų pridėjo Devinas Bookeris, 13 pasižymėjo Carsenas Edwardsas.
2024-05-23

„Barcelona“ puolėjas karjerą gali pratęsti kitame Eurolygos klube

Dvejus metus Barselonos „Barcelona“ ekipoje praleidęs Oscaras Da Silva karjerą gali pratęsti kitame Eurolygos klube. Skelbiama, kad 206 cm ūgio puolėjas yra arti persikėlimo į Miuncheno „Bayern“. Abi pusės turėtų pasirašyti vienerių metų sutartį. Prieš atvykdamas į Barseloną, O. Da Silva nuo 2021 m. iki 2022 m. gynė kitos Vokietijos komandos – Berlyno ALBA garbę. Šiame Eurolygos sezone 25-erių atletas per 14,5 minutės fiksavo 3,4 taško, 2,8 atkovoto kamuolio ir 4,1 naudingumo balo vidurkius.
2024-05-21

„Bayern“ pasiūlymą atmetė dar vienas treneris

Miuncheno „Bayern“ futbolo klubo vadovai turėjo praryti dar vieną karčią piliulę: jų pasiūlymo atsisakė dar vienas treneris. „Bild“ praneša, jog šį kartą „ne“ Vokietijos komandai ištarė Rogeris Schmidtas. 57-erių metų treneris atmetė pasiūlymą vadovauti „Bayern“ ekipai. Šiuo metu „Benfica“ treniruojantis vokietis paskutinį kartą gimtinėje dirbo 2017 metais, kai užėmė „Bayer“ vyriausiojo trenerio postą. Po to jis dirbo Kinijoje, Nyderlanduose ir Portugalijoje.
2024-05-19

„Bayer“ Vokietijos čempionato sezoną užbaigė be pralaimėjimų, o „Bayern“ gavo dar vieną niuksą

Lėverkuzeno „Bayer“ paskutinėse Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus. „Bayer“ jau pirmajame kėlinyje greitai įrodė savo pranašumą. Victoro Boniface ir Roberto Andricho įvarčiai padėjo įgyti šeimininkams dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Puikia proga sušvelninti rezultato nepasinaudojo Ermedinas Demirovičius, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas. „Bayer“ ir antrajame kėlinyje atliko daugiau smūgių, tačiau įvartį pelnė varžovai.
2024-05-18

Ką duos „Žalgiriui“ būsimas naujokas? Panašumai su Luku Lekavičiumi ir incidentas su Pablo Laso

Kauno „Žalgirio“ atakoms artėjantį sezoną turėtų diriguoti 186 cm ūgio prancūzas Sylvainas Francisco. Nors oficialiai parašai ant sutarties dar nesudėti, viskas jau yra arti finišo tiesiosios. Pirmasis apie būsimą komandos naujoką paskelbė basketnews.lt žurnalistas Donatas Urbonas, o vėliau patvirtino ir tv3.lt šaltiniai. Pranešama, kad žalgiriečiai už prancūzą yra pasirengę mokėti išpirką Miuncheno „Bayern“ klubui.
2024-05-07

Pirmajame Čempionų lygos pusfinalyje – lygiosios tarp „Bayern“ ir „Real“

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje startavo pusfinalio etapas, kuriame susitikimas tarp Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ baigėsi rezultatu 2:2. Rungtynes nuo pat pirmųjų minučių agresyviai pradėjo aikštės šeimininkai ir per pirmąsias 20 susitikimo minučių atliko 6 smūgius, du iš jų buvo į vartų plotą.
2024-04-30

Donatas Motiejūnas svariai prisidėjo prie lemtingos „AS Monaco“ pergalės

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (23/11) komanda. Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose 89:85 (29:14, 23:16, 20:30, 17:25) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/21) ekipą. Monako komanda su šia pergale užsitikrino namų arenos pranašumą Eurolygos atkrintamosiose. Donatas Motiejūnas nugalėtojų gretose per 22 žaidimo minutes įmetė 12 taškų (6/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, bet po sykį suklydo ir prasižengė.
2024-04-11

„Bayern“ strategas pasipiktino dėl neskirto baudinio Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Arsenal“ ir „Bayern“ klubų užfiksuotas kontraversiškas epizodas. 67-ąją rungtynių minutę šeimininkų vartininkas išmušdamas kamuolį į žaidimą atidavė šį gynėjui Gabrieliui. Visgi, brazilas kažkodėl sugalvojo ne tęsti žaidimą, o kamuolį paėmė į savo rankas ir grąžino jį į vartininko aikštelę, iš naujo įžaisdamas kamuolį. Nepaisant „Bayern“ žaidėjų pretenzijų, kad tai vienuolikos metrų baudinys, rungtynių arbitras jo neskyrė.
2024-04-10

Užtikrintai pirmavęs „Bayern“ subyrėjo prieš Vokietijos vidutiniokus

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse svečiuose 2:3 nusileido „Heidenheim“ futbolininkams. „Bayern“ dominavo pirmajame kėlinyje, kūrė progas ir tai davė vaisių. Harry Kane‘o ir Serge‘o Gnabry pelnyti įvarčiai pirmojo kėlinio pabaigoje leido svečiams įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Šeimininkai antrajame kėlinyje sugebėjo sugrąžinti intrigą.
2024-04-06

Marius Grigonis buvo blankus, bet „Panathinaikos“ vis vien išsivežė pergalę iš Miuncheno

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (22-11) krepšininkai su Mariumi Grigoniu. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 82:75 (13:18, 27:18, 18:18, 24:21) pranoko Miuncheno „Bayern“ (13-20) komandą ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui. Vokiečiams tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės turnyre. M.Grigonis per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.
2024-04-05

Aiškėja, kas gali perimti Miuncheno „Bayern“ vairą

Miuncheno „Bayern“ klubas toliau intensyviai ieško pamainos nesėkmingą sezoną turėjusiam Thomasui Tucheliui. Kaip vienas pagrindinių kandidatų perimti Vokietijos čempionų klubo vairą šalies spaudos įvardijamas „Brighton“ strategas Roberto de Zerbis. Apie po sezono laukiančius pokyčius trenerio pozicijoje Vokietijos klubas pranešė praėjusį mėnesį, kai patvirtino, jog pasibaigus sezonui Thomasas Tuchelis paliks klubą.
2024-04-02

Prieš principinius varžovus po 6 metų pertraukos pralaimėję „Bayern“ beveik atsisveikino su šansais apginti titulą

Miuncheno „Bayern“ klubas pralaimėjo principines rungtynes Vokietijoje. Namuose žaidę „Bayern“ atstovai 0:2 nusileido Dortmundo „Borussia“ komandai. Pastarieji šių komandų akistatoje „Bundesliga“ pirmenybėse triumfavo pirmą kartą nuo 2018 metų. „Borussia“ pasižymėjo dešimtąją minutę, kai greitoje atakoje Karimas Adeyemi pabėgo prieš vartininką, ir nors jo smūgis buvo atliktas iš aštraus kampo, sulaikyti jo vartininkui nepavyko.
2024-03-30

Roką Jokubaitį tausojusi „Barcelona“ vos nenusvilo Miunchene

Rokas Jokubaitis žaidė vos 8 minutes, o Barselonos „Barcelona“ (21/11) vos neprisižaidė antroje rungtynių pusėje prieš Miuncheno „Bayern“. Rogerio Grimau  auklėtiniai antroje mačo dalyje iššvaistė turėtą 18 taškų persvarą ir pergalę iškovojo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis 87:79 (25:19, 22:11, 24:23, 16:26). Po pralaimėjimo bavarų šansai išsaugoti sezoną praktiškai prarasti. Dabar jiems reikalinga Valensijos „Valencia Basket“ pergalės šiame ture.
2024-03-28

Dėl įkrintamųjų kovojantis „Bayern“ klubas suklupo namuose

Pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (18/13) ekipa. Odedo Kattasho auklėtiniai svetimoje arenoje 89:74 (22:21, 26:14, 15:27, 26:12) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/18) komandą ir laimėjo penktą kartą iš eilės. Muncheno komanda, kaip ir Kauno „Žalgiris“, kovoja dėl galimybės patekti į įkrintamąsias. Po šios nesėkmės Kauno komanda palypėjo lentelėje į viršų.
2024-03-22

Paskutinėje atakoje apsigynusi „Valencia“ palaužė kovingąją „Bayern“

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Valensijos „Valencia Basket“ (14-16) klubas, nutraukęs keturių paeiliui patirtų nesėkmių atkarpą. Ispanijos ekipa namuose po atkaklios kovos 70:68 (28:15, 17:22, 12:19, 13:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ (13-17) krepšininkus.
2024-03-21

„Bayern“ pasismagino prieš autsaiderius, „Real“ padidino atotrūkį nuo artimiausių varžovų

Vokietijos čempionate lengvą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ komanda, o Ispanijoje užtikrintai laimėjo Madrido „Real“.  Šeštadienį išvykoje Miuncheno ekipos laukė rungtynės su „Bundesliga“ autsaideriais „Darmstadt“ komanda. Thomaso Tuchelio auklėtiniams jie didesnių problemų nesukėlė – jie laimėjo akistatą 5:2.  Nors pirmieji šiame susitikime pasižymėjo šeimininkai po Timo Skarkės įvarčio, vėliau sekė penki „Bayern“ įvarčiai be atsako.
2024-03-16

Gražiausių Eurolygos turo epizodų dešimtuke – momentai iš „Žalgirio“ rungtynių

Eurolygoje sužaistas 29-asis turas, po kurio tradiciškai išrinkti ir dešimt gražiausių epizodų.  Tarp TOP-10 momentų taip pat įsimaišė ir du epizodai iš Kauno „Žalgirio“ rungtynių, tiesa, juose žalgiriečiai buvo baudžiami. Dešimtoje vietoje atsidūrė epizodas, kuomet Miuncheno „Bayern“ gynėjas Nickas Weileris-Babbas pakabino kamuolį Vladimirui Lučičiui, o šis įdėjo jį į „Žalgirio“ krepšį.  Septintoje vietoje atsidūrė Serge'as Ibaka, blokavęs Rolando Šmito metimą.
2024-03-16

„Anadolu Efes“ savo namų arenoje sutriuškino „Bayern“

Stambulo „Anadolu Efes“ (12/16) namie 109:86 (26:28, 27:21, 35:16, 21:21) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (12/16) krepšininkus. Bavarai laimėjo pirmąjį kėlinį, o kovoje išsilaikė iki ilgosios pertraukos, nors antrąjį kėlinį uždarė prastai.
2024-03-07

„Bayern“ vėl išbarstė taškus Voketijos čempionate

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp „Freiburg“ ir Miuncheno „Bayern“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2. Christianas Gunteris susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu išvedė „Freiburg“ į priekį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Mathysas Telas atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Nepaisant to, jog Jamalis Musiala 75-ąją minutę puikiu smūgiu jau persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1, tačiau Lucaso Holerio smūgis pirmuoju lietimu buvo tikslus ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2. „Bayern“...
2024-03-02

Rokas Giedraitis su „Crvena Zvezda“ neatsilaikė prieš „Bayern“

Trečią nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-17) komanda. Serbijos klubas svečiuose 66:74 (19:20, 8:12, 19:21, 20:21) neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“ (12-15) krepšininkus. Pablo Laso auklėtiniai iškovojo trečią pergalę per pastaruosius keturis mačus turnyre. R. Giedraitis per 21 minutę ir 28 sekundes pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 3 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.
2024-03-01

91-osios minutės įvartis išplėšė „Bayern“ pergalę prieš „RB Leipzig“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 2:1 įveikė „RB Leipzig“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris labai svarbius taškus. „Bayern“ pirmajame kėlinyje turėjo keletą gerų progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo. Harry Kane‘as tik antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Benjaminui Šeško pirmuoju bandymu išlyginti rezultato nepavyko.
2024-02-24

Laukia permainos: „Bayern“ po sezono išsiskirs su treneriu

Miuncheno „Bayern“ nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su treneriu Thomu Tucheliu pasibaigus šiam sezonui, nors sutartis galioja iki 2025 m., trečiadienį pranešė klubas. „Bayern“ pralaimėjo trejas paskutines rungtynes visose varžybose ir nuo lyderių Leverkuzeno „Bayer“ Bundeslygoje atsilieka aštuoniais taškais.  Praėjusią savaitę Čempionų lygos 16-ojo turo pirmosiose rungtynėse jie taip pat 1:0 pralaimėjo „Lazio“ ekipai. T. Tuchelis 2023 m. kovo mėn.
2024-02-21

„Bayer“ įveikė „Bayern“ ir lieka nepralalaimėję, o Ispanijoje favoritų akistatoje visiškai dominavo „Real“

Lėverkuzeno „Bayer“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 3:0 nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Į priekį šeimininkai įsiveržė, kai Josipas Stanisičius 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir pelnė įvartį.
2024-02-10

„Bayern“ tritaškis paskutinėmis sekundėmis pražudė „Partizan“

Pragariškos Belgrado atmosferos neišsigandę Miuncheno „Bayern“ (11/15) komanda po Sylvaino Francisco tolimo šūvio svečiuose 79:78 (26:23, 15:22, 18:18, 20:15) pražudė „Partizan“ (12/14). Tritaškių dėka „Bayern“ išsiveržė į priekį (11:8), bet neilgam, nes iniciatyvą greitai perėmė šeimininkai – 14:11. Prasidėjo atkakli kova, kurioje rezultatas svyravo į abi puses, bet antrojo kėlinio pradžioje „Bayern“ ėmė vėl tolti – 30:23. Kevinas Punteris ir Frankas Kaminsky lygino rezulta...
2024-02-08

Antrajame kėlinyje pabudęs „Bayern“ pranoko „Gladbach“ ekipą

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergales iškovojo lygos lyderiai. Miuncheno „Bayern“ klubas šeštadienį namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Gladbach“ ekipą. Šiose rungtynėse į priekį pirmieji įsiveržė svečiai, kai oponentų zonoje perimtą kamuolį įvarčiu pavertė Nicas Elvedi. Visgi, dar pirmajame kėlinyje „Bayern“ pavyko išlyginti rezultatą. Įvarčio autoriumi tapo jaunasis „Bayern“ talentas Aleksandras Pavlovičius. Antrajame kėlinyje į priekį Miuncheno klubą išvedė Harry Kane‘as.
2024-02-03

„Olympiakos“ su rezultatyviu Ignu Brazdeikiu palaužė „Bayern“ ekipą

Dar vieną rezultatyvų mačą sužaidęs Ignas Brazdeikis padėjo Pirėjo „Olympiacos“ (14-11) krepšininkams iškovoti pergalę Eurolygoje. Graikijos čempionai svečiuose 76:72 (18:14, 17:24, 19:13, 22:21) palaužė Miuncheno „Bayern“ (10-15) komandą. Pirėjo ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės turnyre. I.Brazdeikis antrose iš eilės rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių. Gynėjas per 20 minučių įmetė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.
2024-02-01

Nerimas Vitorijoje: Tadas Sedekerskis patyrė traumą

Dvigubos Eurolygos savaitės startas Vitorijos „Baskonia“ komandai nebuvo pats geriausias. Antradienį Ispanijos klubo krepšininkai po pratęsimo 109:112 nusileido Miuncheno „Bayern“, o dar labiau pralaimėjimą apkartino traumos.  Savo komandos nesėkmę nuo suolelio stebėjo nė karto ant parketo neišbėgęs Tadas Sedekerskis, kurio trūkumas itin jautėsi.
2024-01-31

Tadas Sedekerskis nerungtyniavo, o „Baskonia“ krito po pratęsimo

Antrąją nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (12-12) komanda, kurios gretose žaidžia Tadas Sedekerskis. Baskai svečiuose po pratęsimo 109:112 (25:19, 31:33, 26:24, 18:12, 15:18) nusileido Miuncheno „Bayern“ (10-14) krepšininkams. T.Sedekerskis rungtynėms registruotas buvo, tačiau nerungtyniavo.
2024-01-30

„Bayern“ pristatė naujoką: šis tapo brangiausiu iš Turkijos įsigytu žaidėju

Miuncheno „Bayern“ komanda papildė savo sudėtį futbolininku iš Prancūzijos. „Bayern“ šiandien oficialiai pristatė komandos naujoką – Sashą Boey. 23-ejų metų gynėjas į Vokietiją atvyksta iš Turkijos Stambulo „Galatasaray“ klubo. Už S.Boey „Bayern“ iš viso sumokėjo 30 milijonų eurų, o dar penki milijonai „Galatasaray“ pasieks, jei žaidėjas įvykdys sutartyje įrašytus priedus.
2024-01-28

ASVEL sugrįžo į pergalių kelią: išvykoje nugalėjo „Bayern“ ekipą

Ketvirtadienio vakarą Miunchene įvyko vietos „Bayern“ (9/14) ir Vilerbano ASVEL (5/18) dvikova, kurioje 76:64 (20:19; 20:10; 19:21; 17:14) triumfavo ir pergalę namo išsivežė svečiai iš Prancūzijos. ASVEL ekipą į pergalę šį kartą vedė Parisas Lee, kuris surinko 21 tašką, 1 atkovotą kamuolį ir 4 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Carsenas Edwardsas, kurio sąskaitoje – 21 taškas, 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.
2024-01-25

Atliko dvigubai daugiau smūgių, tačiau pralaimėjo: „Bayern“ namuose krito prieš „Werder“

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 0:1 turėjo pripažinti Brėmeno „Werder“ futbolininkų pranašumą. Jensas Stage‘as 9-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas Manuelis Neueris. Mitchellas Weiseris 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau M.Neueris sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.
2024-01-21

Vokietijos klubų akistatoje – užtikrinta „Bayern“ pergalė

Užtikrintą pergalę Eurolygoje šventė Miuncheno „Bayern“ (9/13) krepšininkai, nutraukę keturių paeiliui patirtų nesėkmių seriją turnyre. Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 82:65 (19:19, 24:11, 23:21, 16:14) susitvarkė su Berlyno ALBA (4/18) komanda, esančia turnyrinės lentelės dugne. Aikštės šeimininkai užtikrintai pradėjo susitikimą (4:13), tačiau greitai išsikvėpė ir dar prieš antrą kėlinį prarado pranašumą (17:17). Jame sąlygas diktavo jau svečiai iš Bavarijos.
2024-01-18

„Real“ iš Vokietijos išsiveža užtikrintą pergalę

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (18/2) krepšininkai. Pergalių keliu žygiuojantys turnyro čempionai svečiuose 92:71 (24:18, 21:18, 19:17, 28:18) susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (8/12) komanda, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.
2024-01-09

Messinos kariaunos spurtas lėmė pergalę prieš „Bayern“

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Milano „AX Armani“ (8-11) krepšininkai. Ettore Messinos auklėtiniai namuose 76:62 (19:12, 15:15, 16:20, 26:15) įveikė Miuncheno „Bayern“ (8-11) komandą. Pirmojo ketvirčio pabaigoje penki taškai be atsako aikštės šeimininkams leido atsiplėšti (19:10). Antrajame ketvirtyje atstumas jau tapo dviženklis (32:22). Po didžiosios pertraukos bavarai sugebėjo rezultatą išlyginti (47:47). Vis dėlto, spurtas lemiamo ketvirčio pradžioje galutinai pražudė svečius.
2024-01-05

Miuncheno viešbučio direktorius liauspino išvykstantį Harry Kane'ą: „Jis vienas iš žemiškiausių asmenų“

Vienas geriausių puolėjų pasaulyje, Anglijos rinktinės kapitonas Harry Kane'as pagaliau susirado namą, kuriame su šeima gyvens Miunchene. Beveik pusmetį britas gyveno brangiausiame Miuncheno viešbutyje, kur viena naktis klubui atsiėjo po 11 tūkstančių eurų.  Iš viso vienam prabangiausių Vokietijos „Vier Jahreszeiten Kempinski“ viešbučiui Bavarijos klubas sumokėjo 1,2 mln. eurų, o šios apgyvendinimo įstaigos direktorius Dominikas Reineris papasakojo pikantiškas puolėjo gyvenimo detales.
2023-12-30

„Bayern“ namuose išvargo pergalę prieš „Valencia“

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Bolonijos „Virtus“ (12-5) krepšininkai. Italijos klubas svečiuose 77:75 (23:18, 18:18, 19:19, 17:20) palaužė Belgrado „Partizan“ (9-8) komandą, kuriai buvo antroji nesėkmė iš eilės turnyre.
2023-12-28

Mike'o Jameso vedama „Monaco“ išvykoje susitvarkė su „Bayern“

Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (9/7) ekipa Eurolygoje iškovojo pergalė, kai išvykoje 91:80 (17:14, 29:17, 21:29, 24:20) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (7/9) krepšininkus.
2023-12-22

Vokietijoje perglales šventė favoritai, Ispanijoje „Barcelona“ turėjo vargo su autsaideriais

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalėmis džiaugėsi pirmenybių lyderiai. Miuncheno „Bayern“ klubas išvykoje 2:1 parklupdė „Wolfsburg“ futbolininkus. 33-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Thomasas Mulleris pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten galva kamuolį į vartus nukreipė Jamalas Musiala. Po dešimties minučių sublizgėjo rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas. Harry Kane‘as gražu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į viršutinį varžovų vartų kampą.
2023-12-21

Vokietijoje pergales šventė favoritai

Vokietijos čempionate pergales iškovojo pirmenybių favoritai. Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 3:0 sutriuškino „Stuttgart“ komandą. Į pergalę šeimininkus vedė Harry Kane‘as. Nesustabdomai šiame sezone žaidžiantis anglas pelnė dar du įvarčius, o vieną pridėjo Minas-Jae Kimas. Po šių įvarčių H. Kane‘as savo sąskaitoje „Bundesliga“ pirmenybėse jau turi 20 įvarčių. Tokią atžymą jis pasiekė vos per 14 lygos rungtynių.
2023-12-18

Paskelbta, kokias sumas susižėrė komandos Čempionų lygos grupių etape – daugiausiai atriekta „Real“

Paskelbta, kokias sumas už savo pasirodymą Čempionų lygoje uždirbo jos dalyvės. Didžiausią pyrago dalį atsirėžė be pralaimėjimų grupių etapą baigusi Madrido „Real“ komanda. Jiems iš viso bus išmokėta beveik 80 milijonų eurų išmoka. Kiek mažiau gaus Miuncheno „Bayern“ ir „Manchester City“ klubai, kuriems UEFA premijos sieks virš 76 milijonų eurų. Į penketuką taip pat pateko dar dvi Ispanijos komandos „Barcelona“ ir „Atletico“. Jos abi gaus po 71 milijoną eurų.
2023-12-15

Į Madridą su „Bayern“ sugrįžęs Pablo Laso pergalės neiškovojo

Pablo Laso sugrįžo į Madridą, tačiau šis sugrįžimas pergalingu nepavirto. Stratego vadovaujamas Miuncheno „Bayern“ (6-8) klubas svečiuose 73:88 (23:19, 14:23, 20:21, 16:25) nusileido Madrido „Real“ (13-1) krepšininkams, kurie pasiekė trečiąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu vokiečiams tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui. Aikštės šeimininkai tolti ėmė po didžiosios pertraukos.
2023-12-14

Brazdeikio „Olympiacos“ nutraukė „Bayern“ pergalių seriją

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (7-6) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu, nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją. Graikijos čempionai namuose 77:69 (24:8, 17:21, 13:15, 23:25) nukovė Miuncheno „Bayern“ (6-7) komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų paeiliui pergalių turnyre. I.Brazdeikis per 13 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 0 naudingumo balų.
2023-12-08

Pratęsime sąlygas diktavęs „Bayern“ išrašė dar vieną pralaimėjimą Milano klubui

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (6/6) krepšininkai. Pablo Laso auklėtiniai namuose po pratęsimo 91:84 (22:25, 22:14, 11:13, 21:24, 15:8) pranoko Milano „AX Armani“ (4/8) komandą ir pasiekė trečią pergalę iš eilės turnyre. Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje, svečiai iš Italijos dar turėjo 6 taškų pranašumą (70:76). Visgi, jo neišsaugojo.
2023-12-05

Serge'o Ibakos sezono rungtynės vokiečiams padėjo įveikti „Virtus“

Pergalę Eurolygoje iškovojo Miuncheno „Bayern“ (5/6) klubas. Pablo Laso auklėtiniai savo arenoje 90:76 (20:28, 24:18, 26:20, 20:10) įveikė Bolonijos „Virtus“ (7/4) krepšininkus. Nugalėtojus į priekį vedė Serge Ibaka, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių bei surinko 34 naudingumo balus. „Bayern“ paskutiniame ketvirtyje pirmavo 72:71, bet tada pelnė 9 taškus be atsako ir skirtumas tapo dviženklis.
2023-11-30

Dviejų pratęsimų dramoje kritusios ASVEL treneris turėjo priekaištų teisėjams: jie nesupranta šio sporto

Emocingasis Vilerbano ASVEL ekipos treneris Gianmarco Pozzecco liko nepatenkintas teisėjų darbu dviejų patęsimų dramos pareikalavusiose rungtynėse su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais.' Naujoje arenoje debiutavę Vilerbano krepšininkai po dviejų pratęsimų pareikalavusios kovos 100:101 nusileido Vokietijos komandai. Tiesa, tik pasibaigus rungtynėms pats G. Pozzecco pribėgo prie teisėjų ir jiems išreiškė savo priekaištus.
2023-11-24

Naujosios ASVEL arenos atidaryme – dviejų pratęsimų trileris

Naujoje arenoje prisistatęs Vilerbano ASVEL (2-8) klubas nepadovanojo aistruoliams pergalės. Prancūzijos ekipa naujuose namuose Lione po dviejų pratęsimų 100:101 (18:22, 22:15, 20:14, 14:23, 14:14, 12:13)krito prieš Miuncheno „Bayern“ (4-6) krepšininkus. Naujoji Vilerbano klubo arena talpina 12,5 tūkst. fanų, o šį vakarą mačą stebėjo daugiau nei 11,3 tūkst. žiūrovų.
2023-11-24

Tomas Dimša apie kamuojančias sudėtingas rungtynių pabaigas: „Reikia iki to nenueiti“

Kauno „Žalgiris“ (4/5) penktadienio vakarą pagaliau nutraukė keturių pralaimėjimų seriją, kai namų arenoje rezultatu 74:73 palaužė Miuncheno „Bayern“ (3/6).  Rungtynėse vienas naudingiausių žaidėjų vėl buvo Tomas Dimša. Žalgirietis per 20 minučių pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.  Po rungtynių T. Dimša neslėpė, kad nors ir sunki, tačiau ši pergalė reiškia labai daug.  „Geros mintys, labai smagu.