milvokio bucks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milvokio bucks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milvokio bucks“.

Užtikrintai namuose laimėjusi „Pacers“ užbaigė be lyderio rungtyniavusios „Bucks“ komandos sezoną

NBA Rytų konferencijoje paaiškėjo antroji pusfinalio serijos dalyvė. Užtikrintai namų areną apgynusi Indianos „Pacers“ ekipa 120:98 (33:24, 26:23, 34:31, 27:20) pranoko Milvokio „Bucks“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją.
2024-05-03

Vokiečio metimą blokavęs „Cavaliers“ aukštaūgis padėjo persverti serijos rezultatą

Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai atsitiesė po dviejų nesėkmių iš eilės NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje ir išsiveržė į priekį prieš Orlando „Magic“ 3-2. Antradienio naktį „kavalieriai“ namuose 104:103 (33:23, 15:24, 27:23, 29:33) įveikė svečius iš Floridos, o šiai ekipai pergalę lėmė Evano Mobley blokas. Likus žaisti šešioms sekundėms „Magic“ puolėjas Franzas Wagneris galėjo lyginti rezultatą, tačiau jo metimą iš po krepšio blokavo Evanas Mobley.
2024-05-01

Lillardą praradusi „Bucks“ ištraukė netikėtą kozirį ir sušvelnino serijos rezultatą

Traumų išretinta Milvokio „Bucks“ komanda grįžo į kovą NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalyje. Bobby Portiso tempiami „elniai“ savo sirgalių akivaizdoje 115:92 (23:31, 30:17, 34:19, 28:25) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą 2-3. Puolime sprogęs B. Portisas pelnė 29 taškus (13/21 dvit., 1/3 trit.), o tiek pat pridėjo ir Khrisas Middletonas (5/13 dvit., 4/7 trit., 7/9 baud.
2024-05-01

Neįtikėtino Khriso Middletono nepakako: „Bucks“ pratėsimo dramoje nusileido „Pacers“ ekipai

Indianos „Pacers“ namie per NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynių pratęsimą 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) įveikė Milvokio „Bucks“ ekipą. Ši pergalė buvo jau antroji, kurią pasiekė Indianos ekipa paeiliui ir dabar „Pacers“ serijoje pirmauja 2:1. Milvokio komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Khrisas Middletonas, kuris per 41 minutę pelnė 42 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.
2024-04-27

Shaqo pasiekimą pakartojęs Pascalis Siakamas padėjo „Pacers“ perimti namų aikštės pranašumą

NBA Rytų konferencijos aštuntfinalyje Pascalio Siakamo vedamiems Indianos „Pacers“ krepšininkams pavyko atimti aikštės pranašumą iš Milvokio „Bucks“. Penktas rungtynes be traumuoto lyderio Giannio Antetokounmpo žaidę „Elniai“ šįkart neatilakė prieš fantastikšai puolusią Ricko Carlisle'o ekipą 125:108 (30:26, 30:29, 32:28, 33:25). Kaip ir pirmajame serijos mače nesustabdomas vėl buvo kamerūnietis P. Siakamas.
2024-04-24

„Bucks“ ir be graiko paslaugų pačiupo pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose

Pergalę NBA Rytų konferencijos atkrintamosiose iškovojo be Giannio Antetokounmpo rungtyniavusi Milvokio „Bucks“ komanda. Doc Riverso auklėtiniai namuose 109:94 (30:21, 39:21, 14:29, 26:23) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0. „Bucks“ daugiausiai pirmavo 30 taškų persvara., o kai „pelnė 12 taškų be atsako, rezultatas tapo 58:29 G. Antetokounmpo netekį gerai kompensavo Damianas Lillardas, kuris dar iki ilgosios pertraukos pelnė 35 taškus.
2024-04-22

„Bucks“ atkrintamųjų startas – be Giannio Antetokounmpo

Milvokio „Bucks“ komanda sulaukė nemalonių žinių dėl savo ekipos lyderio Giannio Antetokounmpo. Sekmadienį klubui prasidėsiančiose atkrintamosiose su „Pacers“ ekipa Milvokio krepšininkai turės verstis be graiko paslaugų. Krepšininkas yra pasitempęs blauzdos raumenį ir negavo leidimo iš medikų pasirodyti pirmąjame aštuntfinalio serijos mače iki keturių pergalių.
2024-04-16

Rytų konferencijos lyderių mūšyje – „Bucks“ pergalė ir Giannio Antetokounmpo trauma

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (48/31) komanda. Doco Riverso treniruojama komanda namuose 104:91 (37:21, 26:22, 15:24, 26:24) įveikė Bostono „Celtics“ (62/17) ekipą ir nutraukė keturių nesėkmių seriją.  Milvokio komandos žvaigždė Giannis Antetokounmpo nebaigė rungtynių dėl blauzdos raumens traumos. Puolėjas susižeidė verždamasis link krepšio.  Jis per 28 žaidimo minutes surinko 15 taškų (7/11 dvit., 1/2 baud.
2024-04-10

Jonas Valančiūnas pelnė dvigubą dublį ir sužaidė geriausias savo mėnesio rungtynes

Pergalę prieš vienus NBA Rytų konferencijos lyderių pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (45/28). Rezultatu 107:100 (26:25, 35:20, 24:28, 22:27) Jono Valančiūno atstovaujama ekipa įveikė Milvokio „Bucks“ (46/27) krepšininkus.  Lietuvis sužaidė vienas geresnių rungtynių pastaruoju metu. Per 23 minutes aikštelėje J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį – pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.) bei atkovojo 10 kamuolių.
2024-03-29

Milvokyje – du pratęsimai, įspūdingi pasirodymai ir „Lakers“ pergalė

Sunkią pergalę po dviejų pratęsimų NBA rungtynėse iškovojo Los Andželo „Lakers“ (40/32) klubas. Darvino Hamo auklėtiniai svečiuose 128:124 (16:32, 26:26, 32:30, 27:13, 16:16, 11:7) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (46/26) krepšininkus ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės. Austinas Reavesas nugalėtojų gretose atliko antrąjį karjeros trigubą dublį. Jis per 47 minutes įmetė 29 taškus (6/9 dvit., 4/11 trit., 5/6 baud.
2024-03-27

Giannio Antetokounmpo vedama „Bucks“ išvargo pergalę prieš „76ers“

Graikas Giannis Antetokounmpo pelnė 32 taškus, o jo vedala Milvokio „Bucks“ (43/24) ekipa savų sirgalių akivaizdoje 114:105 (24:29, 29:32, 27:22, 34:22) palaužė Filadelfijos „76ers“ (36/30) pasipriešinimą. Prieš savo buvusią ekipą žaidusio Doco Riverso auklėtiniai pirmoje rungtynių dalyje buvo besivejančių rolėje.
2024-03-15

Istorinis „Bucks“ žvaigždžių pasirodymas lėmė pergalę Los Andžele

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (42/23) krepšininkai. Doco Riverso treniruojama komanda svečių arenoje 124:117 (29:33, 30:29, 32:23, 33:32) įveikė Los Andželo „Clippers“ (41/22) klubą. Damianas Lillardas nugalėtojams per 38 žaidimo minutes surinko 35 taškus (4/6 dvit., 7/13 trit., 6/7 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, tačiau sykį pažeidė taisykles ir padarė 2 klaidas.
2024-03-11

„Bucks“ šešių pergalių seriją nutraukė siautėjęs Stephenas Curry

NBA reguliariojo sezono rungtynėse svarbią pergalę iškovojo vietą atkrintamosiose medžiojantys „Golden State Warriors“ (33/28) krepšininkai. Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 125:90 (40:32, 38:26, 15:23, 32:9) įveikė Milvokio „Bucks“ (41/22) komandą su Gianniu Antetokounmpo priešakyje. Stephenas Curry buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas ir per 30 žaidimo minučių pelnė 29 taškus (4/8 dvit., 6/10 trit., 3/4 baud.
2024-03-07

Milvokyje į pergalių kelią sugrįžo 20-mečio serbo vedama „Heat“ komanda

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Majamio „Heat“ (29/25) krepšininkai. Eriko Spoelstra auklėtiniai svečių arenoje 123:97 (40:28, 29:24, 29:24, 25:21) įveikė Milvokio „Bucks“ (35/20) klubą.  Nikola Jovičius nugalėtojų gretose sužaidė karjeros rungtynes. Krepšininkas iš Serbijos per 30 minučių pelnė 24 taškus (3/5 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau sykį prasižengė.
2024-02-14

Įsibėgėjanti „Bucks“ sutriuškino NBA čempionus

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (35/19) klubas. Doco Riverso auklėtiniai savo arenoje 112:95 (28:23, 32:21, 31:19, 21:32) nugalėjo Denverio „Nuggets“ (36/18) krepšininkus. Giannis Antetokounmpo nugalėtojų gretose per 30 žaidimo minučių surinko 36 taškus (14/19 dvit., 8/14 baud.), sugriebė 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau po dusyk suklydo ir prasižengė.
2024-02-13

Anthony Edwardso vedama „Timberwolves“ išvykoje nugalėjo „Bucks“

Milvokio „Bucks“ (33/19) krepšininkai namuose 105:129 (26:30; 27:33; 22:29; 30:27) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (36/16) ekipai. Milvokio ekipą į priekį vedė AJ Greenas, kuris surinko 27 taškus, 2 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.  Tuo tarpu nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Anthony Edwardsas, kurio sąskaitoje – 26 taškai, 3 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai. Tiesa, Milvokio komanda žaidė ne pilna sudėtimi.
2024-02-09

Kilnus Doco Riverso poelgis – atsisakė treniruoti Rytų konferencijos žvaigždes

NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse Rytų konferencijos ekipą paskirtas treniruoti naujasis Milvokio „Bucks“ treneris Docas Riversas. Vos pirmąją pergalę šios nakties rungtynėse su „Bucks“ ekipa prieš Dalaso „Mavericks“ pasiekęs 62-ejų strategas tokią teisę įgijo, nes Rytų konferencijoje pirmaujančios Bostono „Celtics“ treneris Joe Mazzula žvaidždžių komandą treniravo pernai.
2024-02-04

Damiano Lillardo sugrįžimas į „Bucks“ paženklintas nesėkme Portlande

Ketvirtadienio rytą Portlande vietos „Trail Blazers“ 119:116 (37:38; 30:27; 29:26; 23:25) susitvarkė su Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“. Rezultatyviausiai šiose rungtynėse pasirodė G. Antetokounmpo, kuris surinko 27 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir padavė 4 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Anfernee Simonsas kurio sąskaitoje – 24 taškai, 3 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.
2024-02-01

Jonas Valančiūnas buvo naudingas, tačiau pralaimėjo Giannio Antetokounmpo klubui

Skaudų pralaimėjimą NBA dvikovoje patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/20) klubas. Willie'o Greeno treniruojama komanda svečiuose 117:141 (32:36, 31:39, 24:37, 30:29) nusileido Milvokio „Bucks“ (32/14) komandai. Jonas Valančiūnas pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 3 kartus.
2024-01-28

Netikėtumas už Atlanto: „Bucks“ atsisveikino su treneriu Adrianu Griffinu

Netikėtą sprendimą NBA lygoje priėmė Milvokio „Bucks“ komanda. Pranešama, kad jos vadovai nusprendė atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu Adrianu Griffinu. Jau galvoja apie pamainą strategui ir jo vietoje yra matomas Docas Riversas. A. Griffinas už „Bucks“ vairo stojo prieš šį sezoną ir per 43 rungtynes atvedė „Bucks“ į 30 pergalių, tačiau net ir dabar užimama antroji vieta Rytų konferencijoje klubo vadovams neįtiko. Laikinai Milvokio komandai vadovaus asistentas Joe Prunty.
2024-01-23

Žvėriškas Damianas Lillardas padėjo „Bucks“ sugrįžti į pergalių kelią

Išvykoje rungtyniavusi Milvokio „Bucks“ (29-13) po sunkios kovos sugrįžo į pergalių kelią ir 141:135 (34:38, 36:29, 33:31, 38:37) įveikė „Pistons“ (4-38) pasipriešinimą. Milvokio komandą į pergalę vedė neįtikėtinai rungtyniavęs ir dvigubą dublį užfiksavęs Damianas Lillardas. Pastarasis surinko 45 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 11 rezultatyvių perdavimų.
2024-01-21

„Bucks“ įspūdingai sužaidė paskutinį kėlinį ir pranoko „Golden State Warriors“

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (27/12) komanda. Adriano Griffino treniruojama komanda namuose 129:118 (33:24, 21:32, 29:25, 46:37) įveikė San Fransisko „Warriors“ (18/21) ekipą. Giannis Antetokounmpo nugalėtojų gretose per 36 minutes surinko 33 taškus (12/19 dvit., 1/3 trit., 6/8 baud.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 3 kartus bei suklydo 4 sykius.
2024-01-14

Europos žvaigždžių susidūrime rezultatyvesnis buvo Giannis Antetokounmpo, bet pergale džaugėsi „Jazz“

Pralaimėjimą NBA reguliariojo sezono dvikovoje patyrė Milvokio „Bucks“ (25/12) ekipa. Adriano Griffino treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 116:132 (23:41, 23:36, 44:23, 26:32) nusileido Jutos „Jazz“ (18/20) krepšininkams. Jutos komandoje po 21 tašką surinko Jordanas Clarksonas ir Lauri Markkanenas. Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 11 perdavimų, tačiau „Bucks“ patyrė ketvirtą nesėkmę per paskutines penkias rungtynes.
2024-01-09

Įspūdingoje dviejų NBA žvaigždžių akistatoje – „Bucks“ triumfas

NBA pergalę iškovojo Milvokio „Bucks“ (25/10) krepšininkai, kurie rezultatu 125:121 (38:31, 26:28, 29:34, 32:28) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (5/29).  Ilgai laukta „Bucks“ lyderio Giannio Antetokounmpo ir NBA sensacijos Victoro Wembanyamos akistata pateisino lūkesčius.  Graikas mače pelnė 44 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, o 20-ą gimtadienį aikštelėje šventęs Prancūzijos talentas pasižymėjo 27 taškais.
2024-01-05

Damiano Lillardo vedama „Bucks“ įveikė be savo žvaigždės rungtyniavusią „Spurs“

Milvokyje Giannio Antetokounmpo atstovaujama „Bucks“ 132:119 (44:26; 28:44; 35:26; 25:34) nugalėjo be savo žvaigždės rungtyniavusią San Antonijaus „Spurs“ ekipą. Milvokio ekipa jau yra laimėjusi 5 kartus paeiliui, tuo tarpu  „Spurs“ tai antrasis pralaimėjimas paeiliui. Komandos žvaigždei G. Antetokounmpo pavyko užfiksuoti trigubą dublį. Graikas surinko 11 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 16 rezultatyvių perdavimų.
2023-12-20

Giannis Antetokounmpo pagerino NBA legendos rekordą

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (19/7) komanda. Adriano Griffino auklėtiniai namuose 128:119 (33:28, 38:32, 29:31, 28:28) įveikė Hiustono „Rockets“ (13/10) ekipą. Milvokio komandai Damianas Lillardas pelnė 39 taškus, o Giannis Antetokounmpo perrašė „Bucks“ rekordų istoriją. Graikas pelnė 26 taškus ir atkovojo 17 kamuolių, pagal sugriebtus kamuolius jis aplenkė klubo legendą Kareemą Abdulą-Jabbarą. G.Antetokounmpo pagal atkovotus kamuolius dabar užima pirmąją vietą.
2023-12-18

„Bulls“ pratęsime nutraukė Milvokio pergalių seriją

NBA buvo nutraukta trijų Milvokio „Bucks“ (13/6) pergalių serija. Pratęsime vienus Rytų konferencijos lyderių rezultatu 120:113 (26:24, 23:31, 31:25, 26:26, 14:7) įveikė Čikagos „Bulls“ (6/14).  Alexas Caruso pataikė tritaškį su sirena pagrindinio laiko pabaigoje, o Čikagos komanda pateikė staigmeną rungtyniaudami be dėl traumų iškritusių Zacho LaVine'o ir DeMaro DeRozano. Per pratęsimą „Bulls“ atsiliko 110:109, kai likus 2:28 min.
2023-12-01

Rytų konferencijos lyderių susitikime – rezultatyvus Kristapas Porzingis ir „Celtics“ pergalė

NBA Rytų konferencijos lyderių susitikime pergalę šventė Bostono „Celtics“ (12/3) ekipa, kai rezultatu 119:116 (29:17, 38:36, 27:26, 25:37) įveikė Milvokio „Bucks“ (10/5). Pirmoje rungtynių pusėje „Celtics“ susikrovė 21 taško pranašumą ir nė karto neatsiliko.
2023-11-23

Neįtikėtiną pasirodymą surengęs Giannis Antetokounmpo atvedė „Bucks“ į pergalę

Savo žvaigždės Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“ išvykoje 142:129 (31:27; 39:38; 34:37; 38:27) įveikė Vašingtono „Wizards“ krepšininkus. Vašingtono ekipa patyrė šeštąją nesėkmę paeiliui, tuo tarpu „Bucks“ komandai tai penktoji pergalė paeiliui. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo komandą į pergalę vedęs G. Antetokounmpo, kuris pelnė 42 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir įsirašė 8 rezultatyvius perdavimus.
2023-11-21

Antetokounmpo ir Lilardas ryškiame žvaigždžių susidūrime pranoko Dončičių ir Irvingą

Milvokio „Bucks“ (9/4) krepšininkai šeštadienio naktį pratęsė pergalių seriją iki keturių, o net keturios NBA žvaigždės kartu sudėjus pelnė 141 tašką. Adriano Griffino treniruojama komanda namų arenoje 132:125 (33:34, 27:24, 29:40, 43:27) pranoko Dalaso „Mavericks“ (9/4) klubą. Giannis Antetokounmpo nugalėtojų gretose per 38 minutes įmetė 40 taškų (17/23 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.
2023-11-19

Po daugiau nei penkerių metų – „Magic“ pergalė prieš Milvokio klubą

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Orlando „Magic“ (5/4) krepšininkai. Jamahlo Mosley treniruojama komanda namų arenoje 112:97 (29:25, 36:24, 23:23, 24:25) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (5/4) klubą. Orlando kmandai Paolo Banchero pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, broliai Wagneriai surinko 46 taškus. Pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo įmetė 35 taškus bei atkovojo 10 kamuolių, bet „Bucks“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Dėl kojos raumens skausmų dvikovą praleido Damianas Lillardas.
2023-11-12

Giannis Antetokounmpo suvertė virš pusšimčio taškų, bet „Bucks“ patyrė pralaimėjimą Indianoje

Dramatišką mūšį Indianapolyje sužaidė Milvokio „Bucks“ (5/3) ir vietos Indianos „Pacers“ (6/3). Po įtemptos kovos rezultatu 124:126 arenos šeimininkų pranašumą turėjo pripažinti Milvokio ekipa.  Pergalės „Bucks“ iškovoti nepadėjo ir monstriškas Giannio Antetokounmpo pasirodymas. Graikas per 36 minutes aikštelėje pelnė net 54 taškus (19/24 dvit., 16/18 baud.) bei atkovojo 12 kamuolių.
2023-11-10

Įspūdingai pasirodžiusio gynėjo nepakako: Lillardo vedama „Bucks“ įveikė „Knicks“ pasipriešinimą

Damianas Lillardas tapo Milvokio „Bucks“ vedliu ir padėjo komandai namuose 110:105 (21:25; 35:21; 26:30; 28:29) įveikti Niujorko „Knicks“ krepšininkus.  Prieš prasidedant paskutinei minutei svečiai pirmavo 103:101, tačiau D. Lillardas ėmėsi iniciatyvos ir sugebėjo per likusį laiką pelnyti 8 taškus bei nukalti savo komandai pergalę.  Pats D. Lillardas ir tapo rezultatyviausiu savo komandos gretose.
2023-11-04

„Virtus“ palikęs Scariolo gali grįžti į NBA

Prieš Eurolygos sezoną iš Bolonijos „Virtus“ komandos atleistas Sergio Scariolo gali grįžti dirbti į NBA.  Skelbiama, kad treneris yra kviečiamas į Milvokio „Bucks“ klubą, kur dirbtų ekipos vyr. trenerio Adriano Griffino asistentu. Į šią vietą jis stotų vietoj Terry Stottso, kuris postą paliko prieš savaitę.  NBA S. Scariolo jau dirbo 2018-2021 m., kai buvo Toronto „Raptors“ trenerių štabo narys.
2023-11-03

„Bucks“ pranoko vienus iš Ryų konferencijos favoritų

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Milvokio „Bucks“ (2/1) klubas. Adriano Griffino auklėtiniai savo arenoje 122:114 (28:28, 34:24, 35:21, 25:41) nugalėjo Majamio „Heat“ (1/3) krepšininkus. Milvokio komandą į priekį vedė Giannio Antetokoiunmpo ir Damiano Lillard duotas. Pirmasis įmetė 33 taškus, o D.Lillardo sąskaitoje - 25 taškai. Pralaimėjusiems Tyleris Herro pelnė 35 taškus, o komandos lyderis Jimmy Butleris surinko 13. Majamio komandai dėl traumos nepadėjo Bamas Adebayo.
2023-10-31

Komandiškai žaidę „Hawks“ krepšininkai įveikė Milvokio ekipą

Pergalę NBA pasiekė išvykoje žaidę Atlantos „Hawks“ (1/2) ekipa, kuri rezultatu 127:110 palaužė Milvokio „Bucks“ (1/1) krepšininkus.  Milvokio komanda vangiai žaidė nuo pat rungtynių pradžios ir prametė septynis iš pirmųjų aštuonių metimų. Atlanta po vieno ketvirčio pirmavo 31:25, o antrajame kėlinyje „Hawks“ įsibėgėjo ir į priekį išsiveržė net 23 taškais. „Hawks“ Trae Youngas pelnė 20 taškų ir tapo aštuonių žaidėjų, surinkusių dviženklį taškų skaičių, lyderiu.
2023-10-30

Įspūdingas debiutas: Milvokyje siautėjęs Lillardas vedė „Bucks“ į pergalę prieš „76ers“

Pajėgiausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA pirmąsias sezono rungtynes sužaidė Milvokio „Bucks“ ir Filadelfijos „76ers“ ekipos. Šių komandų dvikova Milvokyje baigėsi minimalia Damiano Lillardo vedamų šeimininkų pergalė rezultatu 118:117 (30:23; 33:31; 25:31; 30:32).  Į priekį Milvokio ekipa išsiveržė likus beveik 4 minutėms, kai D. Lillardas smeigė taiklų tritaškį.
2023-10-27

Antetokounmpo susitarė su „Bucks“ dėl įspūdingos vertės sutarties pratęsimo

Giannis Antetokounmpo susitarė dėl trejų metų 186 milijonų JAV dolerių maksimalios vertės sutarties pratęsimo. G. Antetokounmpo galėjo tapti laisvuoju agentu ateinančią vasarą, bet dabar jis šią galimybę turės tik 2027 m. vasarą. Prieš tai Giannis ir Milvokio klubas nebuvo sudarę sutarties ir visi manė, kad graikas yra pasirengęs 2024 m. vasarą išbandyti laisvąją agentūrą.
2023-10-24

Lillardas debiutavo „Bucks“ gretose

Pralaimėjimą NBA pasirengimo cikle patyrė Los Andželo „Lakers“ komanda. Darvino Hamo auklėtiniai namuose 97:108 (29:28, 24:28, 26:30, 18:22) nusileido Milvokio „Bucks“ klubui. Milvokio komandoje debiutavo Damianas Lillardas, kuris per 22 minutes pataikė tris metimus iš 10 ir surinko 14 taškų. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Giannis Antetokounmpo, kurio sąskaitoje - 16 taškų bei aštuoni atkovoti kamuoliai.
2023-10-16

Antetokounmpo šį rudenį sutarties su „Bucks“ nepratęs – paaiškino, kodėl

Milvokio „Bucks“ komandos žvaigždė Giannis Antetokounmpo šią vasarą nepratęs sutarties su ekipa dėl finansinių priežasčių. Kitais metais graikas su „Bucks“ galės sudaryti ketverių metų 233 mln. JAV dolerių kontraktą. „Nebuvo protinga dabar pratęsti sutartį. Pinigai nėra svarbu, bet daug pinigų – svarbu. Dėl to pasirašysiu kitąmet“, – bendraudamas su žurnalistais juokėsi G. Antetokounmpo.  „Noriu būti „Bucks“ komandos krepšininku visą gyvenimą, kol mes laimime.
2023-10-03

NBA drebina dideli mainai: „Trail Blazers“ žvaigždė Lillardas išsiųstas į „Bucks“

Portlando „Trail Blazers“ galiausiai surado sau tinkamą variantą dėl mainų. Pranešama, kad Damianas Lillardas išvyksta į Milvokio „Bucks“ komandą. Mainuose dalyvavo ir trečioji ekipa – Finikso „Suns“. Atidavęs D.Lillardą „Trail Blazers“ klubas gaus Jrue Holiday, Deandre Aytoną, Toumani Camarą bei 2029 metų pirmojo rato šaukimą naujokų biržoje. Savo ruožtu „Suns“ gretas papildys Jusufas Nurkičius, Nassiras Little‘as, Keonas Johnsonas ir Graysonas Allenas.
2023-09-27

Naujuoju „Bucks“ treneriu tapo buvęs NBA žaidėjas

Milvokio „Bucks“ klubas išsirinko naujo vyriausiąjį trenerį. Skelbiama, kad juo tapo Adrianas Griffinas, kuris nuo 2018 metų dirbo Toronto „Raptors“ trenerių štabe. Savo trenerio karjerą A.Griffinas būtent ir pradėjo „Bucks“ komandoje, kur vyr. treneriui talkino 2008–2010 metais. Vėliau dirbo Čikagos „Bulls“ (2010–2015 m.), Orlando „Magic“ (2015–2016 m.) ir Oklahomos „Thunder“ (2016–2018 m.) trenerių štabuose.
2023-05-27

Rezultatai nebetenkino: „Bucks“ atleido titulą iškovojusį trenerį

Milvokio „Bucks“ šiais metais triumfavo reguliariajame sezone, tačiau pirmajame NBA atkrintamųjų etape buvo eliminuota. Po šio nuopuolio komanda nusprendė imtis permainų.  Klubas oficialiai pranešė, kad atleido trenerį Mike`ą Budenholzerį. 53-ejų specialistas Milvokyje praleido pastaruosius penkis sezonus, o vienais iš jų strategas komandai padėjo tapti NBA čempionais. Visgi kiti kartai „Bucks“ komandai NBA atkrintamosiose nebuvo tokie sėkmingi.
2023-05-05

Sensacija Rytuose: aštuntą vietą užėmusi „Heat“ dramatiškai eliminavo reguliariojo sezono nugalėtojus

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Majamio „Heat“ ekipa. Eriko Spoelstra auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 128:126 (36:33, 27:36, 23:33, 32:16, 10:8) palaužė Milvokio „Bucks“ komandą ir seriją laimėjo 4:1. Rytų konferencijos pusfinalyje „Heat“ susitiks su Niujorko „Knicks“ krepšininkais. Majamio komandoje vėl ryškiausia žvaigždė buvo Jimmy Butleris, kuris ne tik pelnė 42 taškus, bet ir išplėšė pratęsimą. Puolėjas pataikė 17 metimų iš 33 ir atkovojo aštuonis kamuolius.
2023-04-27

Pavojaus varpai Milvokyje – Jimmy Butleris atvedė „Heat“ į triuškinančią pergalę

Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iniciatyvą į savo rankas perėmė Majamio „Heat“ krepšininkai. Eriko Spoelstros vadovaujamas klubas šį kartą namuose 121:99 (29:21, 37:32, 28:26, 27:20) laimėjo visus keturis kėlinius ir patiesė Milvokio „Bucks“ komandą. Po šio susitikimo serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-1 Majamio ekipos naudai.
2023-04-23

25 tritaškius realizavusi „Bucks“ atstatė serijos pusiausvyrą su „Heat“

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Milvokio „Bucks“ klubas. Mike'o Budenholzero auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 138:122 (35:28, 46:27, 37:30, 20:37) įveikė Majamio „Heat“ krepšininkus. Milvokio komanda Rytų konferencijos serijos rezultatą atstatė 1-1, kitos dvejos rungtynės bus žaidžiamos Majamyje. Abi komandos vertėsi be joms svarbių krepšininkų. „Bucks“ dėl nugaros traumos nepadėjo Giannis Antetokounmpo, o „Heat“ vertėsi be rankos traumą patyrusio Tylerio Herro.
2023-04-20

Antetokounmpo patyrė traumą, o „Heat“ atkrintamosiose nukovė pirmąją pergalę prieš „Bucks“

Pirmająjį Rytų konferencijos atkrintamųjų mačą pergale pradėjo Majamio „Heat“ ekipa. Sau kelią įkrintamosiose prasiskynę Majamio krepšininkai rezultatu 130:117 (33:24, 35:31, 34:33, 28:29) įveikė Milvokio „Bucks“ komandą. Geriausias Milvokio žaidėjas Giannis Antetkokounmpo anksti pasitraukė iš aikštelės po nugaros traumos.
2023-04-17

Rytų konferencijos lyderių akistatoje – triuškinanti „Celtics“ pergalė

Namų arenoje Milvokio „Bucks“ (55-22) ekipą rezultatu 99:140 (26:34, 21:41, 27:39, 25:26) be gailesčio nukovė Bostono „Celtics“ (53-24) krepšininkai. Iš 140 surinktų „Celtics“ taškų net pusę sumetė du komandos aukštaūgiai. Įspūdingus 40 taškų (4/8 dvit., 8/10 trit. 8/8 baud.) pelnė Jaysonas Tatumas, o Jaylenas Brownas pridėjo dar 30 (10/15 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.). Jau pirmajame kėlinyje krepšininkai iš Bostono susikrovė 8 taškų pranašumą, tačiau to jiems neužteko.
2023-03-31

Geriausių NBA ekipų kovoje – MVP kandidatų akistata ir triuškinanti „Nuggets“ pergalė

NBA rungtynėse akis į akį stojo du MVP apdovanojimo kandidatai – Nikola Jokičius ir Giannis Antetokounmpo. Visgi, pergalė atiteko Denverio „Nuggets“ (50-24) komandai. Ši namuose 129:106 (37:38, 26:28, 34:19, 32:21) užtikrintai nugalėjo Milvokio „Bucks“ (53-21) krepšininkus. Denverio klubas pergalių seriją pratęsė iki trijų, o Milvokio ekipa pralaimėjo pirmą kartą per paskutines keturias rungtynes.
2023-03-26

Antetokounmpo vedama „Bucks“ pranoko „Suns“ krepšininkus

Fynikse pergalę šventė Milvokio „Bucks“ (50-19) ekipa. Arenos šeimininkus Fynikso „Suns“ (37-32) svečiai įveikė rezultatu 104:116 (24:29, 24:28, 36:28, 20:31). Pasiekę šią laimėjimą Milvokio krepšininkai tapo pirmąja komanda šiame sezone, kuri surinko 50 pergalių ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. Tokį pergalių skaičių „Bucks“ pasiekė jau šeštą kartą NBA istorijoje. Nepavejamas lyderis laimėtojų gretose buvo Giannis Antetokounmpo.