merkurijus
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „merkurijus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „merkurijus“.
Pradedamos statybos „Merkurijaus“ vietoje Laisvės alėjoje Kaune: bus galima nusipirkti prabangius apartamentus
Generalinės rangos sutartį vykdysiantis partneris pirmojo etapo statybų darbams legendinio Kauno „Merkurijaus“ vietoje jau pasirinktas, pranešime žiniasklaidai skelbia bendrovė „Baltic red“. Kovo 15 d. pasirašius sutartį, šio verslo objekto statybų ir jų priežiūros darbai patikėti vienai didžiausių statybos kompanijų Baltijos šalyse „Litana ir ko“.
„Tai Kauno visuomenei ir Lietuvos investicinei aplinkai ypač svarbus projektas, kurį vykdant reikia suvaldyti daug sudėtingų iššūkių,...
1 Zodiako ženklą laiko tikru velnio advokatu: nustebsite, kas jis
Teigiama, kad vieni didžiausių „velnio advokatų“ yra Dvyniai. Sužinokite, kokios jų būdo savybės leidžia taip manyti.
Astrologai tikina, kad Dvyniai yra šmaikštūs, kadangi šiuos valdo Merkurijus, kuris yra žinomas, kaip greičiausia planeta:
„Šis Zodiako ženklas žinomas dėl savo protinio judrumo. Dvyniai yra informacijos skleidėjai. Jų gebėjimas greitai metabolizuoti informaciją skiriasi nuo kitų Zodiako ženklų.
Ši planeta svarbesnė nei manėte: štai ką ji reiškia
Merkurijaus ženklas gali būti net svarbesnis už Saulės (horoskopo) ženklą, rašoma womenshealth.com.au. Net jei labai domitės astrologija, apie Merkurijaus ženklą turbūt susimąstote retai. Tačiau, pasirodo, kad Merkurijus nulemia labai daug. „Gimimo datos schemoje Merkurijus nulemia tai, kaip atpažįstate struktūras, kaip sugeriate ir apdorojate informaciją ir kaip idėjomis bei žiniomis dalinatės su kitais.“ – sako Narayana Montufar, sertifikuota astrologė ir tinklapių horoscope.
1 ženklui – itin sunkus laikas: gresia pavojus
2019 metų balandžio 17 dieną, Merkurijus įžengė į ryžtingąjį Aviną, kur išbus iki gegužės 6 dienos. Merkurijus yra komunikacijos, gestų, mimikos, informacijos ir kelionių planeta. Jai keliaujant Avino zodiako ženklu mūsų bendravimas įgaus daugiau aktyvumo, nuomonę reikšime ir ginsime pakankamai drąsiai, aktyviai ir ryžtingai. Gali stiprėti konfliktai tarpusavio bendravime dėl kitokios nuomonės nepriėmimo, nemokėjimo vesti derybas, ieškoti kompromiso.
Iki kovo 29 Merkurijus judės atbulai: štai kas laukia jūsų
Judėjimo, informacijos, žinių planeta Merkurijus nuo 2019 metų kovo 6 dienos keičia judėjimo kryptį iš įprastos į retrogradinę ( atbulą/priešingą įprastai). Tai tęsis iki kovo 29 dienos. Visą laikotarpį komunikacijos planeta bus Žuvų zodiako ženkle, kur jo padėtis yra laikoma silpna. Dėl šios priežasties galima daryti išvadą, kad tai kas aprašyta žemiau apie šį laikotarpį gali reikštis žymiai aštriau, ryškiau.
Merkurijus įžengė į Mergelę: štai ko reikia imtis jau dabar
2018 metų rugsėjo 7 dieną Merkurijus įžengė į Mergelės valdas. Čia jo viešnagė truks iki rugsėjo 27 dienos. „Laikas mokytis“, - sako astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė. Merkurijus yra planeta, atsakinga už mąstymo procesus, žinių perdavimą ir įsisavinimą, komunikaciją, analitiškumą, nervų sistemos ypatumus. Merkurijus padeda sąmonei kontaktuoti su aplinkiniu pasauliu, naudojantis visais bendravimo būdais – kalba, rašyba, mimika, gestais.
Merkurijus ėmė judėti atgal: perspėja, kas mūsų laukia
Ar sužinoję, jog Merkurijus atsitraukia, šiek tiek sunerimote? Ar žinote, ką tai reiškia? Ne, artimiausiu metu tikrai neįvyks pasaulio pabaiga, jūs nebūsite įskaudinti ar neteksite darbo. Astrologė Debra Anne Clement paaiškina, jog Merkurijus – planeta, atsakinga už bendravimą ir transportą. 3 kartus per metus bent 3 savaitėm ši planeta Zodiake pajuda atgal, taip paveikdama keliones oru, dokumentų tvarkymą ir net bendravimą trumposiomis žinutėmis.
Architektų bendruomenė gedi Algimanto Antano Sprindžio
Architektų bendruomenė neteko vieno iškiliausių XX a. II pusės architektų, Algimanto Antano Sprindžio, kurio sukurti objektai bei architektūrinės erdvės suformavo nemenką sovietmečiu modernėjančio Kauno centro dalį, tapo neatskiriama tuometinės architektūros kultūros dalimi. Algimantas gimė inteligentų šeimoje 1928 m. vasario 28 d. Gimnazistui ėjo septyniolikti metai, kuomet II Pasaulinio karo grėsmių akivaizdoje, įstojo į Telšių kunigų seminariją.
Europa ir Japonija veržiasi į vieną paslaptingiausių planetų
Europos ir Japonijos mokslininkai ketvirtadienį išdidžiai pristatė „BepiColombo“ erdvėlaivį, kuris leisis į septynerių metų trukmės kelionę į Merkurijų – vieną iš paslaptingiausių Saulės sistemos planetų. „BepiColombo“ erdvėlaivis bus paleistas ateinančiais metais. Tai bus pirmoji Europos kosmoso agentūros (ESA) misija į arčiausiai Saulės esančią planetą. Verta paminėti, kad „BepiColombo“ yra tikrai nestandartinis laivas, kadangi į orbitą neš du palydovus – Europos ir Japonijos.
Astronomai ir entuziastai stebės vieną iš įdomiausių šių metų dangaus reiškinių
Astronomai pirmadienį ruošiasi stebėti vieną iš įdomiausių šių metų dangaus reiškinių – Merkurijaus tranzitą, kai ta mažytė planeta atsidurs tiksliai tarp Žemės ir Saulės; taip nutinka tik keliolika kartų per šimtmetį. Per teleskopus Merkurijus bus matomas kaip juodas taškas, slenkantis per Saulės diską. Jeigu orai bus palankūs, šį įvykį bus galima stebėti apie 7,5 valandos.
REKLAMA
REKLAMA
NASA kosminių tyrimų zondas sudužo Merkurijuje
Nepilotuojamas NASA kosminis zondas sudužo Merkurijaus planetos paviršiuje pasibaigus degalų atsargoms po sėkmingos 11 metų trukusios misijos, ketvirtadienį pranešė JAV kosmoso agentūra. Zondas MESSENGER (MErcury Surface, Space ENvironment, GEochemistry, and Ranging) buvo pirmasis kosminis aparatas, skriejęs orbita aplink Merkurijų. Skrydžių valdymo centras paskelbė paskutinį „Twitter“ pranešimą jo vardu prieš aparatui sudūžtant 19 val. 26 min. Grinvičo (22 val. 26 min. Lietuvos) laiku.
Koks gyvenimas būtų... Merkurijuje?
Ar kada teko susimąstyti, kaip reiktų gyventi, tarkim, kuriame nors Saturno mėnulyje arba Plutone? Pradedame Saulės sistemos planetų kolonizavimui skirtą ciklą apie tai, koks gyvenimas būtų įvairiausiuose Saulės sistemos kampeliuose. Kelionę pradėkim iš eilės. Taigi, koks gyvenimas būtų... Merkurijuje? Turint omenyje beprotiškus temperatūros svyravimus, Merkurijų vargu ar galima pavadinti planeta, kurią žmonija norėtų kolonizuoti.
Merkurijus vis mažėja
Pati mažiausia Saulės sistemos planeta Merkurijus tolydžio traukiasi, atskleidė NASA kosminio aparato MESSENGER atlikti šios planetos matavimai. Žurnale „Nature Geoscience“ paskelbto tyrimo, kuris remiasi MESSENGER tyrimų rezultatais, išvadose teigiama, kad Merkurijaus traukimosi greitis yra kur kas didesnis, nei buvo manoma iki šiol.
Merkurijuje pastebėtas humanoido siluetas
Veidą Marse ir sėdinčio žmogaus siluetą Mėnulyje prisimena daugelis. O štai humanoidas Merkurijuje... Būtent toks pastebėtas vienoje kosminio zondo MESSENGER padarytoje Merkurijaus paviršiaus fotografijoje, rašo „Universetoday.com". Žinoma, tai – tik dar viena pareidolija (psichinis fenomenas, kai atsitiktinėje kraštovaizdžio ar kurioje nors kitoje struktūroje įžiūrimas panašumas į žmogų ar kitą gyvą objektą). Vis dėlto neįžiūrėti žmogiško pavidalo šioje nuotraukoje, sutikite, beveik neįmanoma.
Šįvakar į būrį susibėgs Venera, Jupiteris ir Merkurijus
Jei leis oro sąlygos, šįvakar (gegužės 23 d.), praėjus maždaug pusvalandžiui po saulėlydžio (apie 22:00 val. Lietuvos laiku), vakaruose bus galima pasigrožėti įspūdinga planetų triada – į vieną būrelį susibėgs Venera, Jupiteris ir Merkurijus. Toks planetų sambūris vadinamas planetine konjunkcija. Viena šalia kitos šios trys planetos bus matomos apie savaitę, o pirmą sykį jos susibėgo dar vakar. Per tą laiką šiame „meilės trikampyje“ įvyks net trys savarankiškos konjunkcijos.
Siūloma pripažinti „Via Baltica“ ypatingos valstybinės svarbos projektu
Siūloma projektą „Via Baltica“ pripažinti ypatingos valstybinės svarbos projektu. Modernizavus automobilių kelius tikimasi pagerinti susisiekimą tarp Vakarų Europos ir Baltijos šalių, tarp Baltijos šalių ir Šiaurės Europos šalių, taip pat užtikrinti, kad greičiau būtų vykdomas projektas ir žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūros. Tokį nutarimo projektą antradienį Seimui pateikė susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius.
Merkurijuje rasta daug vandens ledo (video)
NASA kosminis zondas MESSENGER arčiausiai Saulės esančioje planetoje aptiko didelius vandens ledo klodus. Temperatūra Merkurijaus paviršiuje gali siekti 427 laipsnius pagal Celsijaus skalę, tačiau Merkurijaus šiaurės ašigalio rajone, vietose, kurios yra visam laikui apsaugotos nuo saulės karščio, MESSENGER aptiko didelį kiekį sušalusio vandens ir galbūt organinių medžiagų mišinio. Pirminiais skaičiavimais užtemdytuose Merkurijaus krateriuose gali būti iki 1,1 trilijonų tonų vandens ledo.
Merkurijaus krateris šypsosi ateiviams iš kosmoso
NASA kosminis aparatas „Messenger“ Merkurijaus paviršiuje nufotografavo kraterį, kurio viduje aiškiai matyti akis ir besišypsančias lūpas labai primenantys paviršiaus dariniai.
Šis kosminis „šypsniukas“, panašus į labai populiarią kompiuterinę piktogramą, reiškiančią gerą nuotaiką, NASA interneto svetainėje buvo pateiktas kaip vadinamoji dienos nuotrauka, praneša „Space.
Merkurijaus paviršius primena retą meteoritą
Merkurijaus paviršius neprimena jokios kitos Saulės sistemos planetos ir labiau panašėja į retos rūšies meteoritą, teigia tyrėjai.
Šis atradimas, besiremiantis NASA zondo „Messenger“ surinktų duomenų analize, leidžia geriau suprasti paslaptingos, arčiausiai Saulės esančios planetos susidarymą ir istoriją, priduria mokslininkai.
Mažiausia Saulės sistemos planeta Merkurijus yra viena prasčiausiai pažįstamų mokslininkams.
Merkurijus buvo „dinamiškas pasaulis“
Remiantis naujausiais NASA duomenimis, Merkurijaus planeta kažkada buvo aktyvi ir dinamiška, skelbia BBC.
Iš Merkurijaus orbitos JAV kosminio zondo „Messenger“ parsiųsti duomenys parodė, kad planetos paviršiuje esantys krateriai geologinio proceso metu buvo deformuoti.
Išvados, paskelbtos žurnale „Science“, nuginčija visus teiginius apie arčiausiai Saulės esantį pasaulį.
Ištyrus Merkurijaus gravitacinį lauką paaiškėjo, kad planeta turi neįprastą vidinę struktūrą.
Bus galima stebėti, kaip Venera skrieja priešais Saulę
Šių metų birželio 5 dieną danguje bus galima stebėti reiškinį, kurio žmogaus akys neregės iki pat XXII amžiaus, o tiksliau – iki 2117 metų.
Tą dieną Venera praskries priešais Saulę.
Šią žiemą ir pavasarį Venera pamažu danguje kops vis aukščiau ir taps vis ryškesnė, o galiausiai taps „vakariniu žibintu“ skubantiems namo po darbo ar pamokų.
2012 metų gegužės pabaigoje Venera greitai artės prie Saulės ir galiausiai pradings, kai vėl pereis į rytinį dangų. Ta tranzito diena bus birželio 5-ąją.
Kas prižadino Merkurijų iš amžinojo orbitinio letargo?
Pagal astronomų skaičiavimus, senutėlis Merkurijus jau seniai turėjo būti bejėgiškai nugrimzdęs į Saulės gravitacijos sukeltą „orbitinį letargą“.
Tokio letargo metu planetos sukimasis aplink savo ašį stabilizuojasi taip, jog planeta į šviesulį būna atsigręžusi visada ta pačia puse.
Astronomai neigia NSO pasirodymą prie Merkurijaus
Prie Merkurijaus NASA teleskopu pastebėtas milžiniškas objektas nėra mirusi žvaigždė ar ateivių kosminis laivas, tvirtina astronomai.
NASA „Heliospheric Imager-1“ teleskopu stebėtas Saulės vainiko masės išvaržos išmetimas Merkurijaus kryptimi užminė mįslę astronomams ir sukėlė didelį tikinčiųjų neatpažintų skraidančių objektų (NSO) egzistavimu entuziazmą, praneša „Dailymail.co.
Kambariniai augalai ir planetos
Jūsų vazonėlyje auganti ir interjerą puošianti gėlė – tai ne tik kambarinis augalas. Tai ir maža kosmoso dalelė po jūsų stogu, suteikianti namams savitos energijos, veikianti aplink ją vykstančius procesus.
Saturnas globoja stiebą
Stiebas – tai atrama, savotiškas augalo stuburas. Jį valdanti planeta – Saturnas. Saturnas taip pat veikia vidines žmogaus galias, charakterį, valią, dvasios stiprybę.
Merkurijuje aptiktos keistos įdubos
NASA kosminis zondas MESSENGER Merkurijaus paviršiuje aptiko daugybę keistų įdubų, kurių kilmė kol kas nežinoma.
Iš Merkurijaus orbitos MESSENGER padarytose nuotraukose matyti tūkstančiai specifinių įdubų, išsibarsčiusių skirtinguose planetos paviršiaus regionuose. Jų skersmuo svyruoja nuo 18 metrų iki daugiau nei 1,6 kilometro, o gylis – nuo 18 iki 36 metrų. Niekas nežino, kaip jos atsirado, skelbia „Physorg.
Žinutė iš Merkurijaus
Merkurijus po truputį atskleidžia visas savo spalvas NASA zondui „Messenger“. Nuotraukoje matyti keisti reljefo dariniai (pažymėti mėlynai), susiformavę planetos paviršių išmarginusių kraterių viduje.
Šie dariniai primena šveicariško sūrio skylutes, skirtingo dydžio, lygios, netaisyklingų formų. Dariniai iš pirmo žvilgsnio nėra susiję su planetos vulkaniniu aktyvumu, o greičiau atrodo taip, lyg kažkas po planetos paviršiumi ištirpo ir ištekėjo. Mokslininkai mano, kad būtent taip ir yra.
Iš kur Žemėje atsirado vanduo?
Tiksli mūsų planetos vandens, dengiančio apie 70 proc. Žemės paviršiaus, kilmė mokslininkams vis dar yra paslaptis.
Dauguma tyrėjų mano, kad jis neatsirado tuo metu, kai susiformavo Žemė, o netrukus po to jį atgabeno su planeta susidūrę kosminiai kūnai, atkeliavę iš Saulės sistemos gilumos, rašo Lifeslittlemysteries.com.
Tyrėjai spėja, kad bet kokius vandens telkinius, planetos paviršiuje susidariusius jai formuojantis prieš 4,5 mlrd.
Merkurijaus paviršiuje – lavos lygumos, didžiuliai krateriai ir siera
Naujos zondo darytos Merkurijaus nuotraukos verčia mokslininkus pergalvoti, kaip prieš 4 mlrd. metų ši planeta susiformavo.
Pirmieji NASA zondo „Messenger“, jau tris mėnesius tyrinėjančio Merkurijų, pateikti duomenys rodo, kad krateriais nusėtoje planetoje, kitaip nei kitose Saulės sistemos planetose, yra dideli sieros telkiniai, praneša britų „Daily Mail“.
Dabar mokslininkai įtaria, kad formuojant planetą didžiulį vaidmenį vaidino ugnikalniai.
Pakeliui į Žemę – dar nematyto Merkurijaus nuotrauka
Merkurijaus orbitą pasiekęs NASA kosminis zondas „Messenger" siunčia į Žemę pirmąją iki šiol nematytos šios planetos paviršiaus dalies nuotrauką.
„Messenger" kosminio aparato, tapusio pirmuoju kosmoso tyrimų istorijoje dirbtiniu Merkurijaus palydovu, atsiųstoje nuotraukoje bus matyti iki šiol nenufotografuota planetos pietų ašigalio sritis. NASA šią nuotrauką viešai paskelbs artimiausiu metu, pranešė „Space.com“.
„Messenger" buvo įvestas į Merkurijaus orbitą kovo 17 dieną.
NASA zondas tapo pirmuoju Merkurijaus palydovu
NASA kosminis aparatas „Messenger" šiąnakt pasiekė Merkurijaus orbitą ir tapo pirmuoju istorijoje šios planetos dirbtiniu palydovu.
2004 m. į kosmosą paleistas „Messenger" iki šio laiko Merkurijaus tyrimus vykdė didžiausių priartėjimų prie jo metu. Jie įvyko 2008 ir 2009 metais. Šių tyrimų metu buvo sudarytas beveik išsamus Merkurijaus paviršiaus žemėlapis, praneša NASA. Iš viso nuo paleidimo į kosmosą iki atvykimo į šios planetos orbitą „Messenger“ nuskriejo maždaug 7,9 mlrd. kilometrų.
Paskelbta mįslingo kraterio Merkurijuje nuotrauka
NASA kosminio zondo „Messenger“ tyrimų programos mokslininkai pirmą kartą paskelbė didelės raiškos Merkurijaus nuotrauką, kurioje užfiksuotas mįslingas paviršiaus objektas – Debussy krateris.
Šis krateris, pavadintas žymaus prancūzų kompozitoriaus Claude'o Debussy vardu, pirmą kartą iš Žemės buvo pastebėtas 1969 metais. Šio 85 kilometrų skersmens kraterio, anksčiau vadinto Merkurijaus „A bruožu“, atvaizdai buvo gauti naudojant Goldstone ir Arecibo observatorijų radarus.
Debussy krateris.
Laisvės alėjos metamorfozės (XIX a. pab.–XXI a. pr.): I dalis
Kauno Laisvės alėjos istorinės datos:
• 1847 m. – vasario 21 d. caro patvirtintame miesto vystymo plane buvo numatyta platesnė bulvaro tipo gatvė – Nikolajaus prospektas (vėliau tapęs Laisvės alėja). Taigi prieš 162 metus buvo pasirašyti šios gatvės gimimo metrikai.
• 1851 m. – didesnėje Laisvės alėjos atkarpoje (iki Nepriklausomybės aikštės) pasodintos liepos, rytinėje dalyje – topoliai. Pradžioje alėja apsodinta tik iki A. Mickevičiaus gatvės.
Kauno Laisvės alėja taps Moterų alėja (su Melagių diena!)
Žymiausios Kauno gatvės, Laisvės alėjos pavadinimas keičiamas į Moterų alėjos. Toks sprendimas vakar priimtas Kauno miesto savivaldybėje.
„Pagal sociologinių tyrimų rezultatus, kasdien laikinosios sostinės pėsčiųjų arterija praeina 70 proc. moterų, tad keisti gatvės pavadinimą buvo tiesiog būtinybė, - sakė savivaldybės atstovas. - Moteris visiems kelia tik gerus jausmus. Tai ir mama, ir žmona, ir geriausia draugė.
Orkestro muzikos koncertų sezono pradžia Filharmonijoje - spalį
Spalį Nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje skambės sezono pradžios orkestro muzikos koncertai. Spalio 4 d. įdomia orkestro ir trimito muzikos programa sezoną pradės Lietuvos kamerinis orkestras. Programą su orkestru rengia belgų trimitininkas Andrejus Kavalinskis ir dirigentas iš Didžiosios Britanijos Nicholas Cleobury.
Violeta Boreikienė
Lietuvos Respublikos Seimo narė
LSDP kandidatė vienmandatėje Pramonės rinkimų apygardoje Nr. 17 LSDP daugiamandatės apygardos sąraše Nr. 22
Gimė 1960 m. vasario 29 d. Tauragėje.
1973 m. baigė Tauragės muzikos mokyklą, 1978 m. – Skaudvilės vidurinę mokyklą.
1978–1982 m. studijavo Vilniaus valstybiniame universitete (dabar – Vilniaus universitetas). Specialybė – pramoninių prekių mokslo ir prekybos organizavimas.
Aktyviai dalyvavo universiteto kaimo kapelos „Jaunimėlis“ veikloje.
Kauno centre – benamių šou
Laisvės alėjoje nuolat besisukiojantys benamiai visai suįžūlėjo, rašo "15 min.". Prie legendinės parduotuvės "Merkurijus" kasdien sėdiniuojantys asocialūs asmenys šią savaitę čia surengė tikrą šou. Nuo pastato išorėje esančios elektros skydinės atsivedę laidą, užvakar pavakarę trys benamiai įsijungė radiją. Kol vienas jų klausėsi muzikos ir "ilsėjosi" pastato kampe įsirengtame "būste", kiti du ėmė demonstruoti savo šokėjų sugebėjimus.
Kaune nugriaus „Merkurijų“
Kaune, Laisvės alėjos ir S.Daukanto g. sankryžoje, sovietmečio parduotuvę „Merkurijus“ pakeis smetonišką architektūrą primenantis daugiafunkcinis pastatas, rašo „Kauno diena“.Architekto Algimanto Sprindžio projektuota universalinė parduotuvė „Merkurijus“ skaičiuoja paskutiniąsias dienas.
Kaunas gaivina Laisvės alėją
Iš mirties taško po truputį judančioje Kauno Laisvės alėjoje savivaldybė ir verslininkai planuoja investicijas, praneša LTV naujienų tarnyba.Savivaldybė jau šįmet ketina pastatyti naujus šviestuvus ir skaičiuoja, kiek kainuos kapitaliai pertvarkyti Laisvės alėją.Tuo metu architektai suka galvas, kaip po rekonstrukcijos turėtų atrodyti centrinės miesto gatvės simboliu tapęs „Merkurijus“.Pačiame Laisvės alėjos viduryje prieš ketvirtį amžiaus statytas „Merkurijus“ – nepasikeitęs.
Audronė Gliožerienė: Atostogauti - į gatvę ir pajūrį
Uostamiesčio kiemus, gatves, laiptines ir pajūrį okupavo neturintys ką veikti moksleiviai. Pasibaigus mokslo metams, iš Klaipėdos mokyklų plūstelėjo beveik 29 tūkstančiai vaikų. Remtinų šeimų atžalos negali atostogų leisti stovykloje ar užsienyje.
Amnezija serganti valstybės politika kasmet užmiršta, kad šalyje gyvena daugybė šeimų, kurias nuo socialiai remtinų statuso skiria menka riba. Būtent vidutiniokų vaikai vasarą dažniausiai praleidžia ant gatvės asfalto ar kiemo grindinio.
Kaune neblaivus apsaugos darbuotojas "juokavo" grasindamas ginklu
Kauniečiui tarnybinį ginklą į galvą įrėmęs neblaivus prekybos centro apsaugos darbuotojas teigė šitaip juokavęs.
Incidentas tarp dviejų vyrų įvyko antradienį (04.22) vakare Laisvės alėjoje, prekybos centro "Merkurijus" požeminiame garaže, pranešė Kauno vyriausiasis policijos komisariatas.
23 val.15 min. minėtos parduotuvės apsaugos darbuotojas K. G. priėjo prie automobilyje sėdėjusio 32 metų K. M. ir, nieko nepasakęs, per atvirą mašinos langą įrėmė jam į galvą dujinį pistoletą.