maxas verstappenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maxas verstappenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maxas verstappenas“.

Monrealyje – pasiteisinusi Maxo Verstappeno strategija ir visiškas „Ferrari“ pilotų fiasko

Sekmadienį Monrealyje vykusios 9-osios „Formulės 1“ sezono lenktynės itin nesėkmingai susiklostė „Ferrari“ komandai. Bendroje šio sezono įskaitoje antroje vietoje esantis Charlesas Leclercas lenktynių nebaigė dėl gedimo, o Kanados GP triumfavo olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“). Po nesėkmės kvalifikacijoje monakietis Ch. Leclercas startavo iš 11-osios pozicijos ir greitai susidūrė su variklio problemomis.
2024-06-09

Kanados GP – 27 metus nematytas rezultatas ir eilinis „Red Bull“ piloto fiasko

Monrealyje (Kanada) šeštadienį vykusią Kanados GP kvalifikaciją, kurią paįvairino nestiprus lietus, po dramatiškos kovos laimėjo britas George‘as Russellas. „Mercedes“ pilotas ratą įveikė lygiai per 1 min. 12 sek. ir pirmą kartą nuo 2022 m. iškovojo „pole“ poziciją. Prieš pat kvalifikacijos pabaigą olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“) ratą irgi įveikė lygiai per 1 min. 12 sek. Kadangi G.Russellas tokį rezultatą užfiksavo pirmasis, jam ir atiteko pirma vieta.
2024-06-09

„Red Bull“ lyderis apie Monako GP: „Nepavadinčiau to lenktynėmis“

Maxas Verstappenas („Red Bull“) kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais prasitarė, jog savaitgalį vykusios lenktynės Monake buvo nuobodžios. Tokį verdiktą jis priėmė atsižvelgdamas į lenktynėse dalyvavusių komandų padangų keitimo strategiją bei apsunkintas galimybes lenkiant varžovus.  Šiuo metu Formulės 1 čempionate pirmaujantis M. Verstappenas savaitgalį vykusiose varžybose finišavo šeštoje pozicijoje.
2024-05-28

„Formulės 1“ Imolos lenktynėse – Lando Norriso spaudimą atlaikusio lyderio pergalė

Sekmadienį Imolos trasoje (Italija) vyko įtemptos Emilijos-Romanijos GP „Formulės 1“ etapo lenktynės. Jose pergalę išvargo olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“), atlaikęs brito Lando Norriso („McLaren“) spaudimą. Ilgą laiką atrodė, kad M. Verstappenas lenktynes laimės nesulaukęs jokio pasipriešinimo. Olandas startavo iš „pole“ pozicijos, greitai nutolo nuo L. Norriso ir ramiai važiavo pirmas.
2024-05-19

Imolos „Formulės 1“ kvalifikacijoje – nenustebinusi „pole“ pozicija ir veterano fiasko

Šeštadienį Imolos trasoje (Italija) vyko Emilijos-Romanijos GP „Formulės 1“ etapo kvalifikacija, kurią laimėjo olandas Maxas Verstappenas.  „Red Bull“ lyderis penktadienį buvo labai nepatenkintas bolido greičiu, bet šeštadienį visos problemos buvo išspręstos ir olandas geriausiu bandymu ratą įveikė per 1 min. 14.746 sek.
2024-05-18

Lando Norrisas Majamyje pranoko čempioną ir pasiekė ilgai lauktą pirmąją pergalę

Sekmadienį Majamyje (JAV) vyko šeštosios šio „Formulės 1“ sezono lenktynės. Jose sensacingą pirmąją karjeros pergalę iškovojo britas Lando Norrisas. Saugos automobilio faze pasinaudojęs „McLaren“ pilotas aplenkė lyderiaujantį olandą Maxą Verstappeną („Red Bull“), kuris tenkinosi antra vieta. L. Norrisas šios pergalės laukė net 110 lenktynių. Lenktynių pradžioje viskas klostėsi pagal M. Verstappeno planą. Jis startavo iš „pole“ pozicijos ir ramiai pirmavo iki sustojimo boksuose.
2024-05-06

„Ferrari“ pilotus aplenkęs Maxas Verstappenas vėl pirmas kvalifikacijoje

Majamyje (JAV) tęsiasi ilgasis „Formulės 1“ savaitgalis. Šeštadienį, praėjus nedaug laiko po sprinto, įvyko pagrindinių lenktynių kvalifikacija. Vėl greičiausias buvo olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, 1:27.241 min.). Jis laimėjo 6-ą kvalifikaciją šiemet iš tiek pat galimų. Įdomu tai, kad tiek pernai, tiek užpernai M.Verstappenas Majamyje nebuvo laimėjęs kvalifikacijos.
2024-05-05

Majamio trasos sprinte čempionas neturėjo sau lygių

Šeštadienį Majamyje (JAV) tęsiasi vienas iš ilgųjų šio „Formulės 1“ sezono etapų. Sprinto lenktynes, kurių startą paženklino masinė avarija, laimėjo olandas Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu. Lenktynių startą paženklino masinė avarija.
2024-05-04

„Mercedes“ ruošia rekordinę sporto istorijoje sutartį? Nori savo komandoje Maxo Verstappeno

„Red Bull“ komanda neseniai patvirtino, kad 2025 m. ekipą paliks 19 metų joje dirbantis genialusis Adrianas Newey, bet tai gali būti ne paskutinės prastos žinios „Formulės 1“ čempionams. Austrų „OE24“ portalas skelbia, kad „Mercedes“ nori pasinaudoti permainomis „Red Bull“ viduje ir prisivilioti į savo gretas olandą Maxą Verstappeną. Ne vienerius metus „Formulėje 1“ dominuojantis pilotas galėtų užimti į „Ferrari“ išeinančio brito Lewiso Hamiltono vietą.
2024-05-01

Dominavimas tęsiasi – Maxas Verstappenas laimėjo pirmąjį „Formulės 1“ sezono sprintą

Visišką dominavimą demonstruojantis tris kartus pasaulio čempionas „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas šeštadienį laimėjo pirmąsias „Formulės 1“ sezono sprinto lenktynes Kinijos „Grand Prix“ lenktynėse. Šanchajaus trasoje vykusiose 19 ratų lenktynėse 26 metų olandas 13,043 sekundės aplenkė „Mercedes“ lenktynininką Lewisą Hamiltoną ir iki 15 taškų padidino savo pranašumą prieš komandos draugą Sergio Perezą, kuris sprinte finišavo trečias.