Marcas Guiu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Marcas Guiu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Marcas Guiu“.

Gimsta nauja pasaulinio lygio žvaigždė? 17-metis pagerino du „La Liga“ rekordus

Sekmadienį „Barcelona“ klubo didvyriu tapęs 17-metis Marcas Guiu iš karto pagerino net keletą rekordų. Į aikštę žengęs 79-ąją minutę, jau antruoju savo prisilietimu prie kamuolio puolėjas siuntė jį į vartus. 34 sekundės nuo pasirodymo aikštėje iki pelnyto įvarčio yra greičiausias visų laikų debiutanto įvartis „La Liga“ istorijoje. M. Guiu įsirašė savo pavardę ir į „Barcelona“ istoriją.
2023-10-23

Įspūdingai debiutavęs „Barcelonos“ 17-metis vos per minutę išplėšė klubui pergalę

„La Liga“ pirmenybėse sunkią pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Barcelona“ komanda. Rungtynėse su Bilbao „Athletic“ katalonams ilgai nesisekė pelnyti įvarčio, tačiau galiausiai komandos debiutanto įvartis lėmė „Barcelona“ pergalę 1:0. Į priekį „Barcelona“ galėjo įsiveržti jau dešimtąją rungtynių minutę. Joao Felixas turėjo puikią progą smūgiui gavęs perdavimą baudos aikštelėje, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.