marcas gasolis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcas gasolis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcas gasolis“.

Joelis Embiidas apkartino Marco Gasolio pagerbimą Memfyje

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) praeities sentimentai neįkvėpė Memfio „Grizzlies“ (27/51) pergalei. Savo arenoje Marcą Gasolį pagerbę „grizliai“ 96:116 (23:28, 19:34, 28:24, 26:30) krito prieš Filadelfijos „76ers“ (43/35). Šeimininkai šiame mače nė karto nepirmavo, o stabiliai pranašumą auginę svečiai ketvirtajame kėlinyje priekyje buvo jau 27 taškų pranašumu (103:76) ir atgal nebesižvalgė.
2024-04-07

Gasolių era baigėsi – apie karjeros pabaigą oficialiai pranešė ir antras brolis

Nors turėjo kontraktą su Žironos „Basquet“ Marcas Gasolis jau nuo vasaros signalizavo apie karjeros pabaigą. Prabėgus daugiau nei pusei sezono krepšininkas apie tai paskelbė oficialiai. 39-erių vidurio puolėjas pranešė, kad galutinai atsisveikina su profesionalų krepšiniu. Tai jis pristatė Barselonoje vykusiame renginyje. „Atėjo laikas pasitraukti. Dalis manęs jau buvo apsisprendusi, o dalis tam nepritaria. Tai buvo sunkus procesas. Dalis manęs vis dar sako „galiu žaisti“, bet, deja, ne.
2024-01-31

Gasolis svarsto apie karjeros pabaigą

38-erių Marcas Gasolis nėra garantuotas dėl savo ateities krepšinyje.  211 cm ūgio centras Ispanijos žiniasklaidai pasakojo, kad nėra tikras, ar kitą sezoną dar tęs karjerą, vis tik tokia galimybė nėra atmetama. Aukštaūgis iki šiol žaidė ir kartu vadovavo Žironos „Basquet“ ekipai. Tiesa, kartu su šia komanda sezonui M. Gasolis ruoštis nepradės, o į jo vietą atvyks naujas žaidėjas.
2023-08-18

Kuriozinė situacija: dėl ACB lygos reglamento Gasolis kol kas negalės žaisti Žironos klube

Marcas Gasolis negali žaisti stipriausioje Ispanijos lygoje būdamas Žironos „Basquet“ komandos prezidentu. Praėjusiame sezone centras buvo žaidžiantysis „Basquet“ klubo prezidentas ir su komanda laimėjo antrąją šalies lygą. Pranešama, kad „Basquet“ komanda dabar sprendžia šiuos formalumus ir M. Gasolis turėtų žaisti Ispanijos čempionate. 37 metų ispanas praėjusiame sezone rinkdavo 14,5 taško ir atkovodavo 8,2 kamuolio.
2022-07-25

Šaras gali sulaukti solidaus papildymo – „Barcelona“ kalbasi su Marcu Gasoliu

„Barcelona“ krepšinio klubo sporto direktorius Juanas Carlosas Navarro patvirtino, kad šiuo metu vyksta pokalbiai su 36-erių Marcu Gasoliu. „Kol kas tik kalbamės, nevyksta jokios derybos. Iš kitos pusės, jis nepasakė „ne“. Jis žino mūsų susidomėjimą ir turi lemiamą žodį. Neslėpsiu, kad norėčiau jį turėti komandoje“, – sakė J.C. Navarro. M. Gasolis šį sezoną pradėjo be komandos – Los Andželo „Lakers“ jį išmainė į Memfio „Grizzlies“, o ši išpirko ispano kontraktą.
2021-11-09

Marcas Gasolis karjerą užbaigti turėtų savo įkurtame klube

Marcas Gasolis tapo nebereikalingas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir grįžta į Europą. Tiesa, tam, kad baigtų karjerą. Katalonijos žiniasklaida skelbia, jog 36 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas turėtų papildyti Žironos „Basquet“ klubą, rungtyniaujantį antrojoje šalies lygoje, ir čia sužaisti paskutinį karjeros sezoną. Oficialiai apie tai turėtų būti paskelbta jau netrukus.
2021-09-12

Marcas Gasolis grįžo namo: ispaną išmainė į Memfio „Grizzlies“

Marco Gasolio karjeros etapas Los Andželo „Lakers“ ekipoje – baigtas. ESPN skelbia, kad Kalifornijos ekipa mainais išsiuntė ispaną ir neapibrėžtą pinigų sumą į Memfio „Grizzlies“, o už tai gavo teises į 27-erių kiną Wangą Zheliną. „Lakers“ taip sutaupė „algų kepurės“ atžvilgiu, o „Grizzlies“ ketina atleisti ispaną ir taip leisti jam likti gimtinėje. M.Gasolis Memfio ekipoje praleido net dešimtmetį (2008–2019), o vos išvykęs iškovojo titulą su Toronto „Raptors“ klubu.
2021-09-10

„The Athletic“: Marcas Gasolis neketina grįžti į „Lakers“

Vidurio puolėjas Marcas Gasolis netrukus gali tapti laisvuoju agentu. Kaip praneša „The Athletic“, 36-ų žaidėjas atsisveikins su Los Andželo „Lakers“, su kuriuo praėjusią vasarą pasirašė 2 metų sutartį. Nors po Tokijo olimpinių žaidynių M. Gasolis sakė ketinantis sugrįžti į „Lakers“, tačiau žaidėjo planai pasikeitė, kuomet Kalifornijos klubas pasirašė sutartį su DeAndre Jordanu.
2021-09-07

Brolių Gasolių era Ispanijos rinktinėje – baigta: „Senukai turi pasitraukti“

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė tapo antrąją, patekusia į Tokijo olimpinių žaidynių krepšinio turnyro pusfinalį. Amerikiečiai ketvirtfinalyje po dviejų sunkių pirmųjų kėlinių įgavo pagreitį ir galiausiai 95:87 (20:24, 21:20, 27:26, 27:17) nugalėjo Ispanijos rinktinę. Ispanai net trijose olimpinėse žaidynėse iš eilės iškovojo medalius (2008 m. Pekine ir 2012 m. Londone – sidabrą, o 2016 m. Rio de Žaneire – bronzą), tačiau šį kartą savo pasirodymą jie baigė kur kas anksčiau.
2021-08-03

„Barcelona“ nusitaikė į kitą Gasolį – sieks Marco parašo?

Eurolygos finalą pralaimėjusi „Barcelona“ jau svarsto apie stambius vasaros pirkinius. „Carrusel Deportivo“ žurnalistas Antoni Daimielis praneša, kad „Barcelona“ vadovas Juanas Carlosas Navarro dės visas pastangas privilioti Marcą Gasolį. 36 metų ispanas šiame sezone žaidžia Los Andželo „Lakers“ komandoje ir šiuo metu kovoja Vakarų konferencijos atkrintamosiose. Aukštaūgis šiame sezone aikštėje pasirodė 52 rungtynėse, per jas renka po 5 taškus ir atkovoja 4,1 kamuolio.
2021-05-31

Marcas Gasolis karjerą tęs „Lakers” komandoje

Veteranas Marcas Gasolis toliau tęs karjerą NBA – ESPN skelbia, kad 35-erių ispanas sudarė dvejų metų sutartį su lygos čempione Los Andželo „Lakers”. Praėjusį sezoną M. Gasolis atstovavo Toronto „Raptors” ekipai, kuriai per 25 minutes rinko po 7,2 taško, atkovodavo 5,9 kamuolio ir atlikdavo 3,2 rezultatyvaus perdavimo. 2019 m. jis su „Raptors” tapo NBA čempionu.
2020-11-23

Marcas Gasolis gali grįžti rungtyniauti į Europą

Laisvuoju agentu tapęs Marcas Gasolis rimtai svarsto galimybę sugrįžti į Europą, skelbia „Ser Catalunya“ radijo stoties žurnalistas Xavi Saiso Garcia. 35-erių ispanas į Europą pasuktų dėl šeimyninių priežasčių – situacija panaši į tą, dėl kurios 2019 m. vasarą NBA paliko Nikola Mirotičius, prisijungęs prie „Barcelonos“. Laisvųjų agentų turgus NBA atsidarys tik spalį, kai Europoje sezonai jau prasidės.
2020-09-16

Finalo mūšio drama: 39-erių rinktinės lyderis prieš legendinio Gasolio jėgą

Dvi savaites trukęs pasaulio krepšinio čempionatas Kinijoje finišuoja taip, kaip niekas nesitikėjo. Kol visi kalbėjo apie JAV ir Serbijos finalą, davė šansų Australijai ar Prancūzijai, į lemiamą mūšį be pralaimėjimų vedusiu keliu netikėtai atkeliavo Ispanijos ir Argentinos rinktinės. Kažkuri iš jų turnyrą baigs vienintele nesėkme, sukelsiančia apmaudą, bet praėjus emocijoms šios galės ramiai pripažinti, kad nuveikė velniškai gerą darbą.
2019-09-15

Po fantastiškos pergalės Gasolis jautriai kalbėjo apie rinktinės svarbą

Ispanija sekmadienį sieks dar vieno titulo spalvingoje rinktinės istorijoje, tuo tarpu Australija gyvens kitokiomis nuotaikomis ir turės per artimiausias dienas susikaupti kovai bei pamiršti svajones apie auksą. Pirmame pasaulio čempionato pusfinalyje užfiksuota neįtikėtina drama – po dviejų pratęsimų Ispanija 95:88 (22:20, 10:16, 19:18, 20:16, 9:9, 15:8) įveikė Australijos krepšininkus. Iki šių rungtynių abi rinktinės žygiavo be pralaimėjimų ir Kinijoje buvo pasiekusios po šešias pergales.
2019-09-13

Paaiškėjo galutinis Ispanijos rinktinės dvyliktukas

Ispanijos rinktinės prieš artėjantį pasaulio čempionatą Kinijoje turi galutinį dvyliktuką. Sergio Scariolo atsisakė Ilimane‘o Diopo bei Jaime Fernandezo paslaugų ir rinktinėje dabar liko 12 krepšininkų. Galutinis Ispanijos rinktinės dvyliktukas: Quino Colomas, Pau Ribas, Ricky Rubio, Victoras Claveras, Willy Hernangomezas, Pierre‘as Oriola, Xavi Rabaseda, Sergio Llullas, Javieras Beiranas, Juancho Hernangomezas, Marcas Gasolis, Rudy Fernandezas.
2019-08-21

Žvilgsnis į ispanus: mišinys, kurio lyderis išstūmė Valančiūną iš Toronto

Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė prisiviliojo beveik visas savo žvaigždes ir turės rimtų ketinimų artėjančiame pasaulio čempionate Kinijoje. Nors ir trūks keleto veteranų, ispanai turi intriguojančių naujų veidų ir NBA čempioną. Būtent ši nacionalinė komanda yra pirmoji Lietuvos varžovė kontrolinių rungtynių cikle. Mačas bus žaidžiamas penktadienį, 22 val. 20 min.
2019-08-02

Mainus su Valančiūnu prisiminęs Gasolis ironiškai kalba apie „Grizzlies“ sprendimą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionu praėjusiame sezone tapęs Marcas Gasolis ironiškai dėkoja Memfio „Grizzlies“ klubui dėl atliktų mainų. Vasario mėnesį Ispanijos krepšinio žvaigždė buvo išmainytas į Toronto „Raptors“ klubą, vietoje jo į Memfį atvyko Jonas Valančiūnas, Delonas Wrightas ir CJ Milesas. „Jeigu viskas priklausytų nuo manęs, aš būčiau likęs Memfyje. Visada maniau, kad galiu pagerinti situaciją Memfyje ir atvesti komandą į viršūnę.
2019-07-24

Ispanijos rinktinės sąrašas – be kelių garsių pavardžių

Sergio Scariolo paskelbė 16 krepšininkų sąrašą, kurie artėjančiame pasaulio čempionate kandidatuoja atstovauti Ispanijos rinktinei. Didžiausia komandos žvaigždė turėtų būti prieš mėnesį NBA čempionu tapęs Marcas Gasolis, tarp kandidatų taip pat yra tokie žaidėjai kaip Sergio Llullas, Ricky Rubio ir Rudy Fernandezas. Tačiau nėra Sergio Rodriguezo, taip pat Ispanijos pilietybę gavusių Serge Ibakos ir Nikola Mirotičiaus.
2019-07-09

Devyni NBA krepšininkai, kurie gali pakeisti komandas

NBA komandos laisvųjų agentų turguje jau išleido didžiąją dalį pinigų, tačiau perėjimai niekada nesibaigia. Dabar prasideda antrinė rinka, kai komandos galės įsigyti išpirktus žaidėjus arba atlikdamos mainus. ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas pateikė devynis krepšininkus, kurie savo komandose ilgai neužsibūti. Jeffas Teague, „Timberwolves“: Teague‘as žais paskutinį kontrakto sezoną, kuriame uždirbs 19 mln. dolerių ir po to taps laisvuoju agentu.
2019-07-05

NBA čempionas Gasolis derasi su nauju klubu

Vos prieš savaitę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionu su Toronto „Raptors“ tapęs ispanas Marcas Gasolis kitą sezoną gali pradėti naujame klube. Užsienio žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose pasirodė pranešimai, kad M. Gasolis jau buvo susitikęs su kardinalius pokyčius išgyvenančio Naujojo Orleano „Pelicans“ klubo vadovybe. Tiesa, tai nėra vienintelė organizacija už Atlanto, kuri domisi ispanų aukštaūgiu.
2019-06-23

Intriga Rytuose: „Raptors“ pristabdė graiką ir išlygino finalo seriją

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) jau aiškus Vakarų konferencijos nugalėtojas, tačiau Rytuose reikalai klostosi kur kas atkakliau. Toronto „Raptors“ pasiekė antrą pergalę ir išlygino finalo serijos rezultatą. Toronto klubas namuose 120:102 (32:31, 33:24, 29:26, 26:21) susitvarkė su Milvokio „Bucks“ krepšininkais.
2019-05-22

Jokičiaus ir Leonardo šou padėjo „Nuggets“ bei „Raptors“ išlyginti serijas

Dviejuose NBA konferencijos pusfinaliuose – lygybė. Toronto „Raptors“ ir Denverio „Nuggets“ sugebėjo išlyginti serijų rezultatus ir susigrąžinti namų aikštės pranašumus, o ekipų lyderiai surengė fantastinius pasirodymus. Rytų konferencijoje „Raptors“ išvykoje 101:96 (24:21, 23:24, 28:30, 26:21) įveikė „76ers“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Nugalėtojams net 39 taškus (8/13 dvit., 5/7 trit., 8/12 baud.
2019-05-06

Buvęs Valančiūno klubas prarado namų aikštės pranašumą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio serijoje namų aikštės pranašumą prarado Toronto „Raptors“. Kanados klubas namuose 89:94 (17:26, 21:25, 25:18, 26:25) suklupo prieš Filadelfijos „76ers“. Serijos iki 4 pergalių rezultatas lygus 1 – 1. Trečiosios ir ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos Filadelfijoje. „Raptors“ ekipai buvo pirmasis pralaimėjimas po penkių pergalių iš eilės šio sezono atkrintamose varžybose.
2019-04-30

Valančiūnas gesina įpėdinio žvaigždę – „Raptors“ telieka gūžčioti pečiais

Septynis metus trukusi Jono Valančiūno saga Toronto „Raptors“ komandoje nutrūko paskutinę šio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono dieną. 2012-ųjų metų vasarą naujokų biržoje penktuoju šaukimu pakviestas uteniškis Kanados klube sužaidė 513 rungtynių ir turėjo pakankamai laiko atskleisti savo visą potencialą. Tačiau stebint Jono žaidimą Toronte dažnai neapleisdavo mintis, kad lietuvis NBA lygoje gali žaisti ir geriau, tik jam reikalinga tinkama aplinka.
2019-03-12

„Raptors“ – sumindyti NBA autsaiderių: Ibaka darbavosi kumščiais

Skaudžia nesėkmę 25 taškų skirtumu Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė buvęs Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ klubas. Lietuvį komandoje pakeitęs ispanas Marcas Gasolis pataikė vos kartą ir rungtyniavo itin blankiai, o trečiajame kėlinyje arenoje vyko muštynės. „Raptors“ išvykoje 101:126 (24:25, 31:34, 22:32, 24:35) krito prieš Klyvlendo „Cavaliers“. Rungtynių kontrolę Kanados klubas pametė antroje rungtynių pusėje, kai abu kėlinius pralaimėjo dviženkliu skirtumu.
2019-03-12

Valančiūno įpėdinis neblizgėjo, tačiau „Raptors“ rado kitų ginklų

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš antradienio į trečiadienį sužaistos trejos rungtynės. Nesunkią pergalę iškovojo Toronto „Raptors“ (45-17) komanda, kuri namuose 118:95 (30:32, 36:13, 29:23, 23:27) nugalėjo Bostono „Celtics“ (37-24) ekipą. „Keltai“ Toronte nelaimėjo nuo 2015 metų, tai buvo jau 8-asis iš eilės pralaimėjimas Kanadoje. Joną Valančiūną „Raptors“ klube pakeitęs Marcas Gasolis neblizgėjo. Ispanas per 23 minutes surinko 5 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.
2019-02-27

Įspūdingi skaičiai: Valančiūnas Toronte palieka ryškų lietuvišką pėdsaką

Iš Rytų konferencijos viršūnės į Vakarų konferencijos dugną. Tokia netikėta kryptimi Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pakrypo Jono Valančiūno karjera. Lietuvis ketvirtadienio vakarą iš Toronto „Raptors“ klubo buvo iškeistas į Memfio „Grizzlies“, tačiau neabejojama, kad Kanadoje šio vidurio puolėjo žygdarbius gerbėjai prisimins dar ilgai. J. Valančiūnas į NBA lygą ir Toronto „Raptors“ penktuoju šaukimu buvo pakviestas 2011-aisiais, būdamas 19-os.
2019-02-08

Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio

Jonas Valančiūnas svariai prisidėjo prie Toronto „Raptors“ pergalės. Kanados komanda sekmadienį savo aikštėje 101:86 (25:24, 31:20, 20:30, 25:12) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.
2018-02-04

Domantas Sabonis grįžo ant suolo, bet žaidė naudingai

NBA lygoje pergalę iškovojo Indianos „Pacers“. Ji šiąnakt savo aikštėje 105:101 (21:25, 34:28, 29:22, 21:26) nugalėjo Memfio „Grizzlies“. Domantas Sabonis prie laimėjimo prisidėjo naudingu žaidimu. „Grizzlies“ rungtynes pradėjo 5:0. „Pacers“ kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 17:15. Vis dėlto, ketvirtį laimėjo Memfio komanda – 25:21. „Pacers“ pranašumas išryškėjo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2018-02-01

Jonui Valančiūnui sėdus ant suolo, „Raptors“ parklupdė „grizlius“

„Toronto Raptors“ (16-7) spurtavo Jonui Valančiūnui atsisėdus ant suolo ir išvykoje 116:107 (25:34, 32:28, 35:31, 24:14) įveikė „Memphis Grizzlies“ (8-17) ekipą. Pergalę „Raptors“ nukalė ketvirtajame kėlinyje, kurį lietuvis praleido ant suolo. J. Valančiūnas buvo pakeistas iki trečiojo kėlinio pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms ir aikštėje daugiau nebepasirodė. „Raptors“ tuomet turėjo šešių taškų deficitą (77:83), tačiau JV sėdus ant suolo, svečiai spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį.
2017-12-09

Slovėnija su trenksmu žengė į finalą: pusfinalyje sutriuškinta Ispanija

Europos vyrų krepšinio čempionato pirmajame pusfinalyje ketvirtadienio vakarą susitiko praėjusių Europos pirmenybių nugalėtoja Ispanija ir dar nė sykio finale nežaidusi Slovėnija. Nuo pat dvikovos pradžios slovėnai visą laiką buvo priekyje, tačiau išsaugodavo gana trapią persvarą. Tačiau trečiajame kėlinyje Slovėnija surengė spurtą ir pabėgo į priekį net 18 taškų persvara.
2017-09-14

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.
2017-09-11

Ispanai lieka nepralaimėję, serbų poziciją lems latvių ir turkų rungtynės

Ispanijos krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupės varžybas baigė be pralaimėjimų. Pergalę iškovojo ir serbai, tačiau jų likimą D grupėje nulems latvių bei turkų rungtynės. Ispanai 87:64 (22:10, 19:19, 17:19, 27:64) nugalėjo be lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus.
2017-09-07

Ispanai varžovus triuškina vidutiniškai 39 taškų skirtumu

Europos krepšinio čempionate dar vienų varžovų nepasigailėjo favoritai ispanai. Jie pirmadienį 91:50 (21:19, 20:8, 29:8, 21:15) sutrypė šeimininkus rumunus. Prieš tai Ispanijos rinktinė 39 taškų skirtumu suminė juodkalniečius ir 37 čekus. Ispanai rungtynes pradėjo 5:0, bet atsipalaidavo ir 5-ąją minutę rezultatas tapo lygus (11:11). Ispanijos rinktinė antrojo kėlinio pabaigoje spurtavo 13:0 bei atitrūko (38:24). Ispanai po pertraukos triuškino varžovus.
2017-09-04

Ispanų treneris – apie Pau Gasolį, Lietuvos rinktinę ir Dainių Adomaitį

Vyriausiasis Ispanijos rinktinės treneris Sergio Scariolo po pergalės prieš lietuvius gyrė auklėtinį Pau Gasolį ir Lietuvos rinktinę. Strategas atsisakė vertinti lietuvių žaidimo permainas, kai vairą iš Jono Kazlausko perėmė Dainius Adomaitis. „Manau, buvo smagios rungtynės. Puiki publika, atmosfera. Galutinis rezultatas nėra labai svarbus. Abu treneriai turi būti patenkinti pasirodymais. Mano kolega laimėjo pirmąją dalį, aš – antrąją. Buvo pakankamai geras testas.
2017-08-25

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.
2017-08-24

Ispanijos rinktinėje – žvaigždės, patriotai, „aktoriai“

Prieš artėjantį Europos vyrų krepšinio čempionatą daugelis specialistų aukso medalius iš anksto kabina Ispanijos rinktinei. Ne veltui. Šios šalies nacionalinė komanda, net ir sunkią traumą patyrus vienam lyderių Sergio Lullui, popieriuje atrodo galingiausiai iš visų. Straipsnių cikle pateiksiu įdomių, pikantiškų, primirštų, galbūt kai kam negirdėtų faktų apie grėsmingiausius Lietuvos komandos varžovus. Šįkart rašinys – apie ispanus. Sergio Lullas (nuotr.
2017-08-14

„Spurs“ žengė į pusfinalį, kuriame žais su „Rockets“

NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją 4:2 laimėjo San Antonijo „Spurs“. Ji šeštosiose rungtynėse svečiuose 103:96 nugalėjo Memfio „Grizzlies“. „Spurs“ mačą pradėjo 8:2 (3 minutė). Tada „Grizzlies“ laimėjo atkarpą 7:0 ir išsiveržė į priekį (9:8 – 5 min.). San Antonijo krepšininkai atsakė sėkmingu žaidimu ir vėl atitrūko (18:11 – 8 min.
2017-04-28

„Spurs“ liko žingsnis

„Spurs“ iki Vakarų konferencijos pusfinalio liko žingsnis. San Antonijo krepšininkai šiąnakt namie 116:103 nugalėjo Memfio „Grizzlies“ ir serijoje pirmauja 3:2. Svečiai geriau pradėjo rungtynes bei 5-ąją minutę pirmavo 10:4. „Spurs“ pirmojo kėlinio viduryje laimėjo atkarpą 11:0 ir įgijo penkių taškų persvarą (19:14 – 10 min.
2017-04-26

Čempionai įspūdingai atsitiesė, „Spurs“ krito Memfyje

Tiesiausiu keliu į antrąjį NBA atkrintamųjų varžybų etapą žengia čempionė Klivlando „Cavaliers“ komanda. Ji serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0. Kitai lygos favoritei teks ilgiau pavargti – San Antonijo „Spurs“ kirto Memfyje. Atrodė, kad „Cavaliers“ trečiųjų serijos rungtynių taip pat nelaimės. Indianoje vietos „Pacers“ dominavo ir turėjo 26 persvarą (72:46 – 24 minutė). Klivlando krepšininkai savo varžovus rimčiau pradėjo vytis ketvirtajame kėlinyje.
2017-04-21

„Cavaliers“ laimėjo per plauką, „Spurs“ – užtikrintai, „Jazz“ – po pergalingo dvitaškio

Už Atlanto įvyko dar trejos pirmųjų NBA atkrintamųjų varžybų serijų rungtynės. Favoritams sekėsi skirtingai. Klivlando „Cavaliers“ vos išnešė sveiką kailį, o San Antonijo „Spurs“ laimėjo įtikinamai. Čempionės titulą ginanti „Cavaliers“ Klivlande 109:108 palaužė Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo kone visų rungtynių metu, bet „Pacers“ visada buvo arti. „Cavaliers“ trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (90:78 – 33 minutė). „Pacers“ ginklų nesudėjo.
2017-04-16

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...
2017-04-10

Domantas Sabonis žaidė nedaug, Russellui Westbrookui iki naujo rekordo pritrūko atkovoto kamuolio

Pergalę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“. Ji svečiuose 103:100 patiesė Memfio „Grizzlies“. Nugalėtojų gretose Domantas Sabonis žaidė nedaug, o komandos lyderiui Russellui Westbrookui iki naujo rekordo pritrūko atkovoto kamuolio.
2017-04-06

Domantas Sabonis pranoko Joną Valančiūną, Mindaugas Kuzminskas nežaidė

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vienas prieš kitą susitiko Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas. Pirmasis žaidė ilgiau, pelnė didesnį taškų kiekį, atkovojo daugiau kamuolių, jo komanda laimėjo. Oklahoma Sičio „Thunder“ Kanadoje šventė įtikinamą pergalę – 123:102. Svečiai pirmavo visų rungtynių metu.
2017-03-17

Mindaugas Kuzminskas nuo suolo stebėjo pirmąją „Knicks“ pergalę

„New York Knicks“ (1-1) į savo sąskaitą įsirašė pirmąją šio NBA sezono pergalę, 111:104 (32:19, 25:30, 25:28, 29:27) namuose nugalėjęs „Memphis Grizzlies“ (1-1), tačiau šį Niujorko ekipos laimėjimą lietuvis Mindaugas Kuzminskas stebėjo nuo atsarginių suolo. Kartu su M.Kuzminskui ant Niujorko ekipos suolo buvo palikti ir Saša Vujačičius bei Maurice‘as Ndouras. Abejose komandose rezultatyviausi buvo legionieriai.
2016-10-30

„Grizzlies“ ekipa iškovojo penktąją pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Memfio „Grizzlies“ (8/6) klubas, kuris svečiuose 98:81 (22:12, 27:18, 24:35, 25:16) nepaliko vilčių Detroito „Pistons“ (3/13) krepšininkams. Nugalėtojams 24 taškus surinko Rudy Gay'us, 17 - Marcas Gasolis, 14 - Mike'as Conley (11 rez. perd.), 13 - Tony Allenas, 10 - O.J.Mayo.
2012-01-21

Ar graži moters-drakono nugara?

Šeštadienį, rugsėjo 10 d. antrojoje tiesioginėje „Kviečiu šokti“ transliacijoje komisijos nariai itin aktyviai komentavo ne tik porų pasirodymus, bet ir vienas kito išvaizdą. Kalba apie grožį užvirė po modelio ir rinkodaros specialisto Jono Stankevičiaus ir Livetos Paugaitės pasirodymo. Paaiškėjo, kad komisijos narei Ieva Šimukauskienei Jonas – gražus. Gražus kaip Ispanijos rinktinės vidurio puolėjas Marcas Gasolis.
2011-09-10

S. Scariolo Ispanijos rinktinėje tikisi matyti abu brolius Gasolius

Ispanijos rinktinės vyr. treneris Sergio Scariolo šios šalies žiniasklaidai pareiškė, jog yra didelį tikimybė rudenį Europos čempionate išvysti rungtyniaujančius abu brolius Gasolius.   Marcas Gasolis jau anksčiau pareiškė, kad padės Ispanijos rinktinei, tuo tarpu vyresnysis brolis Pau savo sprendimą turėtų pranešti birželio pabaigoje.
2011-05-28

Ispanai 34 taškais pranoko Libaną

Ispanijos rinktinė trečiadienį parodė, kad ją nurašyti dar anksti. Atsigavę po antausio prieš lietuvius, ispanais  91:57 (21:22, 22:10, 29:15, 19:10) sutriuškino Libano rinktinę ir, iškovoję antrąją pergalę, užsitikrino vietą turnyro aštuntfinalyje. Libaniečai su Ispanijos rinktinės žvaigždėmis kaip lygūs su lygiais žaidė iki antrojo kėlinio vidurio, kuomet ketvirtąja asmenine pražanga buvo nubaustas į priekį Libano komandą vedęs Jacksonas Vromanas.
2010-09-01

Į Ispanijos rinktinės gretas grįžo lyderiai

Ispanijos vyrų krepšinio rinktinės sirgaliai gali lengviau atsipūsti. Gynėjas Rudy Fernandezas bei vidurio puolėjas Marcas Gasolis galės rungtyniauti pasaulio krepšinio čempionate Turkijoje. Po atliktų tyrimų paaiškėjo, jog abiejų žaidėjų traumos nėra rimtos ir ispanai galės padėti savo šalies komandai draugiškame turnyre Madride, kuriame taip pat kovos Lietuva bei Jungtinės Amerikos Valstijos.