Lyudmyla Kičenok

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Lyudmyla Kičenok“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Lyudmyla Kičenok“.

Istorinė pergalė: vestuves nukėlusi ukrainietė kartu su latve tapo „US Open“ čempionėmis

Penktadienį Niujorke (JAV) finišavo „US Open“ teniso turnyro moterų dvejetų varžybos. Finale ukrainietė Lyudmyla Kičenok su latve Jelena Ostapenko per pusantros valandos 6:4, 6:3 nugalėjo prancūzę Kristiną Mladenovič ir kinę Shuai Zhang, kuri šiuo metu labiausiai garsėja vienetų varžybų pralaimėjimų serijos antirekordu (23 iš eilės). Pirmajame sete latvė su ukrainietė išbarstė persvarą (3:0, 4:1, 4:4). Devintajame geime K.Mladenovič ir Sh.