luisas suarezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luisas suarezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luisas suarezas“.

Suarezas svarsto apie karjeros pabaigą

Buvęs „Liverpool“ ir „Barcelonos“ puolėjas Luisas Suarezas svarsto apie karjeros pabaigą, nes rungtyniaudamas „Gremio“ klube nuolat kenčia dėl kelio problemų. Urugvajaus futbolininkas prisijungė prie Brazilijos klubo būdamas laisvuoju agentu šių metų pradžioje. Visgi puolėjas kenčia dėl dešiniojo kelio osteoartrito. L.Suarezas buvo gydomas pagal klubo medikų jurisdikciją.
2023-06-23

Urugvajaus žvaigždžių apmaudas: Suarezas liejo ašaras, o Cavani įniršį išliejo ant VAR monitoriaus

Penktadienį vakare 2022 m. Pasaulio taurės H grupės paskutinėse rungtynėse Urugvajaus rinktinė 2:0 nugalėjo Ganą, tačiau nepalankus kitų rungtynių rezultatas lėmė, kad urugvajiečiai keliauja namo jau po grupių etapo. Itin sunkiai pralaimėjimą išgyveno Luisas Suarezas ir Edinsonas Cavani. Jeigu L.Suarezas liejo ašaras, tai E.Cavani ėmėsi fizinių veiksmų ir išeidamas iš stadiono trenkė VAR monitoriui, kuris krito ant žemės.
2022-12-02

Oficialu: Suarezas palieka Madrido „Atletico“

Pasibaigus Ispanijos „La Liga“ sezonui, Madrido „Atletico“ ekipą paliks 35-erių metų Luisas Suarezas. 2020 m. prie „Atletico“ iš „Barcelonos“ prisijungęs L.Suarezas laimėjo „La Liga“ čempionatą ir tada per 32 rungtyne spelnė 21 įvartį. Praėjusį sezoną jis pasirodė 30 rungtynių, o šiame – vos 19. Be L.Suarezo, „Atletico“ ekipą taip pat paliks ir Hectoras Herrera.
2022-05-16

Du Luiso Suarezo įvarčiai lėmė dramatišką „Atletico“ pergalę Ispanijoje

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:1 palaužė dešimtyje rungtyniauti likusius „Getafe“ futbolininkus. Stefanas Mitrovičius pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė „Getafe" į priekį 1:0. Carlesas Alena 74-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę ir „Getafe" šiame susitikime liko rungtyniauti dešimtyje.
2021-09-21

Suarezo mokykla: Vokietijos gynėjas įkando prancūzui?

Antradienio vakarą „Euro 2020“ pirmenybėse buvo žaidžiamos, ko gero, centrinės viso pirmojo turo rungtynės – F grupės rungtynėse Miunchene vokiečiai 0:1 nusileido prancūzams. Vokietijos rinktinės gynėjas Antonio Rudigeris prieš mačą kalbėjo, kad reikės žaisti kiek nešvariai, norint teigiamo rezultato. Panašu, kad jis savo žodžius ištesėjo – pirmojo kėlinio pabaigoje A.Rudigeris pateko į kontroversišką epizodą su Pauliu Pogba.
2021-06-16

„Atletico“ vedliu tapęs Suarezas užfiksavo ypatingą pasiekimą

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Getafe“ futbolininkus ir toliau užtikrintai rikiuojasi šio čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. Šiame susitikime pasižymėjęs Luisas Suarezas užfiksavo ypatingą pasiekimą.
2020-12-31

Suarezo verdiktas: „Messi pasiliks klube, jei pasikeis „Barcelonos“ valdyba“

Į Madrido „Atletico“ persikėlęs urugvajietis Luisas Suarezas buvo paprašytas įvertinti ilgamečio komandos draugo Lionelio Messi galimybes likti „Barcelonos“ gretose ir po šio sezono. „Galbūt ir egzistuoja tikimybė, jog jis galėtų persikelti ir žaisti kitur. Visgi, jei „Barcelonos“ klube jis jausis laimingas, jei pasikeis valdyba, tada jis norės ten pasilikti. Esu Leo draugas. Būsiu laimingas, jei situacija Barselonoje susitvarkys ir jis ten galės pasilikti.
2020-10-10

Tarp „Barcelonos“ ir „Man City“ bręsta mainų scenarijus

„GloboEsporte“ Brazilijoje praneša, kad „Barcelona“ nusitaikė į „Manchester City“ puolėją 23-ejų metų brazilą Gabrielį Jesusą, kuris pakeistų išvykstantį 33-ejų urugvajietį Luisą Suarezą. Skelbiama, kad „Barcelona“ jau susisiekė su „Man City“ dėl šio žaidėjo, o pats futbolininkas šią žinią sutiko su džiaugsmu.
2020-08-26

„Barcelonos“ bėdos: Suarezu galimai jau domisi „Ajax“

„Barcelonos“ klubas užbaigė vieną prasčiausių sezonų per pastarąjį dešimtmetį ir tarpsezonyje žada imtis rimtų permainų. Komandos vyriausiasis treneris Quique Setienas jau buvo atleistas, o jo vietą ruošiasi užimti Ronaldas Koemanas. Skelbiama, kad „Barcelonai“ ultimatumą iškėlė Lionelis Messi, o dabar pranešama, jog ekipą gali palikti ir Luisas Suarezas.
2020-08-17

„Copa America“ drama: anuliuoti du Urugvajaus įvarčiai, pusfinalyje – Peru

„Copa America“ turnyre jau aiškūs visi pusfinalio dalyviai. Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse Urugvajaus ekipa neteko dviejų anuliuotų įvarčių, o vienuolikos metrų baudinių serijoje nusileido Peru ir praleido juos į kitą etapą. Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Pagrindinis rungtynių laikas Urugvajaus rinktinei buvo itin nesėkmingas, kadangi vien antrajame kėlinyje buvo anuliuoti net du jų įvarčiai.
2019-06-30

Futbolo pasaulis plyšta iš juoko: tokio absurdo dar nematė niekas

Brazilijoje tęsiasi kasmetinis prestižinis Pietų Amerikos „Copa America“ turnyras, kuriame jau aiškios visos ketvirtfinalio dalyvės. Vis tik, daugiausiai dėmesio kol kas sulaukė ne rungtynės, o absurdiškas urugvajiečio Luiso Suarezo epizodas. Paskutinėse C grupės rungtynėse Urugvajus 1:0 nugalėjo Čilės futbolininkus. Kartu su šia pergale urugvajiečiai užsitikrino grupės nugalėtojų vardą, tačiau rungtynės susilaukė kur kas daugiau atgarsio visuomenėje, nei įprastai.
2019-06-25

Suarezas atsiprašė „Liverpool“ gerbėjų ir davė pažadą

Pirmose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse žibėję „Barcelona“ futbolininkai šventė pergalę namuose 3 – 0 prieš „Liverpool“ vienuolikę ir atvyko į Angliją sutvarkyti formalumų . Jeigu katalonų klubas Liverpulyje pelnys bent vieną įvartį, stadiono šeimininkams reikės iškovoti pergalę net 4 įvarčių persvara, kitaip į finalą žengs „Barcelona“. 22 val. prasidėsiančių rungtynių tiesioginę vaizdo transliaciją galima stebėti internetu platforma tvplaypremium.
2019-05-07

Costa užsipuolė teisėją ir jo mamą, „Barca“ palaužė „Atletico“

„Barcelona“ futbolininkai 31-ojo „La Liga“ pirmenybių turo rungtynėse palaužė Madrido „Atletico“ ir patogiai įsitaisė turnyrinės lentelės viršūnėje - likus sužaisti septynerias rungtynes nuo pastarųjų atsiplėšė 11 taškų skirtumu. Katalonai namie 2:0 (0:0) įveikė užsispyrusius varžovus, kurie nuo 27 minutės žaidė dešimtiese, kai teisėjas Jesus Gilas Manzano parodė raudoną kortelę „Atletico“ puolėjui Diego Costai. Šis užsipuolė teisėją ir kortelę gavo už savo žodžius.
2019-04-07

„El Clasico“: „Barcelona“ pažemino „Real“, Suarezas mušė triskart

Madrido „Real“ ekipa patyrė vieną gėdingiausių pralaimėjimų per visą „El Clasico“ istoriją, kai sekmadienį 1:5 (0:2) išvykoje nusileido „Barcelona“ futbolininkams. Pirmasis įvartis krito jau 11-ąją minutę, kai daugybę laisvės visų rungtynių metu turėjęs Jordi Alba įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko puikų perdavimą Phillipe Coutinho - šis proga pasinaudojo. Antrąjį įvartį pelnė Luisas Suarezas, realizavęs 11 m baudinį 30-ąją mačo minutę.
2018-10-28

„Barcelona“ toliau neklumpa Ispanijoje, „Real“ prarado taškus

„Barcelona“ futbolininkai Ispanijos „La Liga“ čempionato starte ir toliau neklumpa. Ketvirtojo turo rungtynėse jie išvykoje 2:1 (0:1) palaužė „Real Sociedad“ klubą. „Barcelona“ su 12 taškų išliko pirmenybių lydere, „Real Sociedad“ (4 tšk.) užima 11 vietą. Šeimininkai pirmavo, kai 12-ąją minutę įvartį pelnė Aritzas Elustondo. Vis tik per porą antro kėlinio minučių „Barcelona“ išsprendė visus reikalus. Iš pradžių pasižymėjo Luisas Suarezas (63 min.), vėliau ir Ousmane’as Dembele (66 min.
2018-09-15

„Barcelona“ smaginosi Ispanijoje – varžovams atseikėjo 8 įvarčius

Įspūdingą pergalę trečiojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo rungtynėse įsirašė „Barcelona“, kurie namie net 8:2 (3:2) nušlavė „Huesca“ ekipą. Lionelis Messi (16, 61 min.) ir Luisas Suarezas (39, 90+3 min.) pelnė po du įvarčius, Ousmane’as Dembele (48 min.), Ivanas Rakitičius (52 min.) ir Jordi Alba (81 min.) pridėjo po vieną. Į savus vartus 24 min. įsimušė Jorge Pulido. Svečiams po įvartį įmušė Cucho (3 min.) ir Alexas Gallaras (45 min.
2018-09-02

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

Namo važiuoja ir Cristiano Ronaldo: Urugvajus įveikė Europos čempionę Portugaliją

Europos čempionei Portugalijai ir jos lyderiui Cristiano Ronaldo pasaulio pirmenybės Rusijoje jau baigtos. Aštuntfinalyje ji 1:2 (0:1) nusileido Urugvajaus rinktinei. Urugvajus čempionato ketvirtfinalyje susikaus su Prancūzija, kuri kitose šeštadienio rungtynėse 4:3 nugalėjo Argentiną. Tad per vieną dieną čempionatas pasibaigė dviem didžiausioms futbolo žvaigždėmes – C.Ronaldo ir Lioneliui Messi. Urugvajus šiose rungtynėse visiškai uždarė 33-ejų C.Ronaldo ir neleido šiam įsisiautėti.
2018-06-30

Rusus ant žemės nuleido Urugvajaus rinktinė

Per du pirmuosius pasaulio čempionato turus varžovus daužę ir apie tolimą kelią atkrintamosiose galvoję pirmenybių šeimininkai nuleisti ant žemės. Rusijos rinktinė paskutinėse A grupės rungtynėse 0:3 (0:2) pralaimėjo Urugvajaus komandai. Pirmojo pietų amerikiečių įvarčio ilgai laukti neteko. Jurijus Gazinskis prie pat baudos aikštelės neleistinai sustabdė Rodrigo Bentancurą. Teisėjas Malangas Diedhiou skyrė baudos smūgį. 10-ąją minutę prie kamuolio stojo puolėjas Luisas Suarezas.
2018-06-25

Pasaulio čempionate – minimalios favoritų pergalės

Visos trejos trečiadienį vykusios pasaulio futbolo čempionato rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0. Vietą aštuntfinalyje užsitikrino Urugvajaus rinktinė. Ji 1:0 (1:0) nugalėjo Saudo Arabijos futbolininkus. Pergalingą įvartį 23-ąją minutę pelnė Luisas Suarezas. Jis po kampinio įmušė į tuščius vartus, kai kamuolį prašoko tiek Saudo Arabijos rinktinės vartininkas Mohammedas Al-Owaisas, tiek antrajame aukšte kovoję futbolininkai. Trys taškai atvėrė urugvajiečiams kelią į aštuntfinalį.
2018-06-20

Egiptas be Mohamedo Salah prieš Urugvajų krito pačioje rungtynių pabaigoje

Itin sudėtinga pergale pasaulio futbolo čempionatą pradėjo Urugvajaus rinktinė, kuri 1:0 (0:0) palaužė Egiptą. Vienintelis rungtynių įvartis krito pačioje mačo pabaigoje, kai po baudos smūgio 90-ąją minutę galva pasižymėjo gynėjas Jose Maria Gimenezas. Perdavimą jam atliko Carlosas Sanchezas. Egiptas šiose rungtynėse vertėsi be savo žvaigždės Mohamedo Salah, kuris šventė 26-ąjį gimtadienį.
2018-06-15

Būsimieji pasaulio čempionato dalyviai pasiruošimą baigė įtikinama pergale

Urugvajaus rinktinė aukšta nata baigė pasiruošimą pasaulio čempionatui. Futbolininkai iš Pietų Amerikos Montevidėjuje įtikinamai 3:0 (1:0) pranoko svečius iš Uzbekistano. 32-ąją minutę įvartį mušė Giorgianas De Arrascaeta, 73-ąją – Jose Gimenezas. 54-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Luisas Suarezas. Jis atliko rezultatyvų perdavimą, kai rungtynių įvarčių sąskaitą atidarė G. De Arrascaeta.
2018-06-08

Pasaulio futbolo čempionatas: rusų neįgalumas gynyboje, Salah klausimas ir mirtinas duetas

Jau birželio 14 dieną Rusijoje prasidės laukiamiausias metų sporto įvykis – pasaulio futbolo čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse rusai susitiks su Saudo Arabija. Mėnesį truksiančioje futbolo fiestoje varžysis 32 rinktinės. Vienos jų atvažiuoja tik taurės, kitos siekas paneigti prognozes ir gerai praleisti laiką. Tv3.lt kviečia susipažinti su A grupe, kurioje varžysis šeimininkė Rusija. Portalas kiekvieną dieną pristatys vis kitą grupę.
2018-06-05

Nieko nelėmusiame „El Clasico“ – emocingos lygiosios

„Barcelona“ dar kartą įrodė, kad šiame sezone ne veltui tapo Ispanijos futbolo čempione. Katalonai principiniame mače sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su Madrido „Real“, nepaisant to, jog kėlinį rungtyniavo mažumoje. Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 10-ąją minutę tikslus buvo šeimininkų puolėjas Luisas Suarezas, bet 14-ąją rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje „Barcelona“ situacija komplikavosi.
2018-05-06

„Barcelona“ susigrąžino Ispanijos čempionės titulą

„Barcelona“ – vėl Ispanijos futbolo čempionė. Katalonai titulą susigrąžino po metų pertraukos, pernai jį užleidę Madrido „Real“. „Barca“ naująja čempione tapo iki sezono finišo nesužaidusi paskutinių ketverių rungtynių. Pastarajame mače Katalonijos komanda 4:2 (2:1) svečiuose buvo stipresnė už La Korunjos „Deportivo“. 7-ąją minutę įvartį pelnė Philippe’as Coutinho, 38-ąją – Lionelis Messi. Nors šeimininkai 64-ąją minutę rezultatą išlygino, darbo ėmėsi L. Messi.
2018-04-30

„Barcelona“ varžovams nepaliko jokių šansų: 30-ą kartą iškovojo Karaliaus taurę

Vėlyvą sekmadienio vakarą Ispanijos sostinėje Madride paaiškėjo Karaliaus taurės laimėtojai. Trisdešimtą jubiliejinį „Copa del Rey“ titulą klubo istorijoje iškovojo „Barcelona“ futbolininkai 5:0 (3:0) nepasigailėję „Sevilla“ komandos. „Estadio Wanda Metropolitano“ stadione nuo pirmųjų dvikovos akimirkų dominavo katalonai.
2018-04-22

„Barcelona“ pasiekė rekordą Ispanijoje

Dar vieną pergalę Ispanijos futbolo lygoje iškovojusi „Barcelona“ pasiekė naują šalies rekordą. Katalonijos komanda nepralaimėtų čempionato rungtynių seriją pratęsė iki 39. Tokio rezultato Ispanijoje nebuvo pasiekusi nė viena ekipa. Šįkart po „Barcelona“ kojomis krito persekiotoja „Valencia“. Ją katalonai namie nugalėjo 2:1 (1:0). 15-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 51-ąją – Samuelis Umtiti. Abiems futbolininkams rezultatyvius perdavimus atliko Philippe’as Coutinho.
2018-04-14

„Barcelona“ atsirevanšavo „Espanyol“ ir žengė į pusfinalį

„Barcelona“ nekartojo Madrido „Real“ klaidų ir žengė į Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalį. „Barcelona“ ketvirtadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo to paties miesto „Espanyol“. 9-ąją minutę įvartį pelnė Luisas Suarezas, 25-ąją – Lionelis Messi. „Barcelona“ pirmąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 0:1. Tąkart L. Messi nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-01-26

Ispanijoje – triuškinamos „Real“ ir „Barcelona“ pergalės

Buksuojantis Ispanijos čempionas Madrido „Real“ išsiliejo ant La Korunjos „Deportivo“. Namie žaidę šalies sostinės futbolininkai varžovų nepasigailėjo – 7:1 (2:1). Trys šeimininkų futbolininkai mušė dublius – Nacho (32, 88 minutėmis), Garethas Bale’as (42, 58 min.) ir Cristiano Ronaldo (78, 84 min.). Įvartį pridėjo ir Luka Modričius (68 min.). Kai buvo pelnomi pirmieji du įvarčiai, rezultatyvius perdavimus atliko Marcelo. Svečių gretose pasižymėjo Adrianas (23 min.
2018-01-21

0:2 atsilikusi „Barcelona“ galiausiai sutrypė varžovus

„Barcelona“ futbolininkai kaip reikiant įvarė baimės savo sirgaliams, bet galiausiai šventė šešioliktą pergalę Ispanijos pirmenybėse ir išliko nepralaimėję. „Barca“ 4:2 išvykoje palaužė „Real Sociedad“, nors vienu metu atsiliko 0:2. Svečiams teko du smūgiai pirmajame kėlinyje. Iš pradžių pasižymėjo Willianas Jose (11 min.), kiek vėliau - Juanmi (34 min.). Situaciją netrukus švelnino Lietuvoje žaidęs Paulinho (39 min.
2018-01-14

„Barcelona“ užtikrintai žengė į taurės turnyro ketvirtfinalį

„Barcelona“ ketvirtadienį Ispanijos futbolo taurės rungtynėse be gailesčio sudaužė Vigo „Celta“ – 5:0 (4:0). Ši pergalė atvėrė duris į varžybų ketvirtfinalį. Mačą dubliu atidarė Lionelis Messi. Jis 13 ir 15 minutėmis įmušė po Jordi Albos perdavimų. 28-ąją futbolininkai apsikeitė vaidmenimis – L. Messi asistavo, o J. Alba pelnė įvartį. 31-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 87-ąją – Ivanas Rakitičius.
2018-01-12

„Barcelona“ ir toliau nesustabdoma, „Real“ vėl prarado taškų

Ispanijos futbolo lygoje pranašumą turnyro lentelėje didina „Barcelona“. Ji sekmadienį namie 3:0 (2:0) sutriuškino Valensijos „Levante“. 12-ąją minutę įmušė Lionelis Messi, 38-ąją – Luisas Suarezas, 93-ąją – kadaise Lietuvoje žaidęs Paulinho. Jam asistavo L. Messi. „Barcelona“ naujokas Philippe’as Coutinho rungtynėms registruotas nebuvo.
2018-01-07

Ispanijoje – „Barcelona“ ir „Atletico“ pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“. Katalonai sekmadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Villarreal“. Barselonos komandai niekaip nepavyko atrakinti varžovų vartų. Padėtį palengvino patys šeimininkai – 60-ąją minutę raudona kortelė parodyta Dani Raba. Tuo „Barca“ pasinaudojo 72-ąją minutę, kai įvartį pelnė Luisas Suarezas. 83-ąją įmušė ir Leo Messi.
2017-12-11

„Real“ laimėjo derbį, lyderiai sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Ispanijos futbolo čempionate pergalę šventė Madrido „Real“. Kita Ispanijos sostinės komanda „Atletico“ 1:1 sužaidė su lygos lydere „Barcelona“. „Real“ svečiuose po atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Madrido „Getafe“. 39-ąją minutę įmušė „Real“ puolėjas Karimas Benzema. 56-ąją rezultatą išlygino Jorge Molina. 85-ąją po Isco perdavimo pergalę išplėšė Cristiano Ronaldo.
2017-10-15

Paskelbti „Auksinio kamuolio“ pretendentai: vėl kovos Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi

Pirmadienį paskelbti 30 futbolininkų, kurie pretenduoja į „Auksinio kamuolio“ apdovanojimą. Tarp pirmųjų 30-ies pretendentų septyni žaidžia Anglijoje – Harry Kane'as, Philippe Coutinho, Kevinas de Bruyne, N'Golo Kante, Sadio Mane, Edenas Hazardas ir Davidas de Gea. „France Football“ organizuojami rinkimai yra prestižiškiausi pasaulyje, kurie renka geriausią pasaulio futbolininką. Tarp pretendentų taip pat yra Neymaras, Luisas Suarezas, Cristiano Ronaldo bei Lionelis Messi.
2017-10-09

„Barca“ į pergalę atvedė Leo Messi „hetrikas“

Futbolo vunderkindas Lionelis Messi užsiautė šeštadienį Barselonoje. Argentinietis įmušė tris įvarčius, o jo komanda namie 5:0 (2:0) sutriuškino to paties miesto „Espanyol“. L. Messi įvarčius mušė 26, 35 ir 67 minutėmis. Argentiniečio pradėtą darbą pratęsė ir pabaigė Gerardas Pique (87 min.) bei Luisas Suarezas (90 min.). Po du rezultatyvius perdavimus atliko Ivanas Rakitičius ir Jordi Alba, vieną – komandoje debiutavęs Ousmane’as Dembele.
2017-09-10

Traumų išretinta „Barcelona“ startavo pergale

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę iškovojo traumų išretinta „Barcelona“. Ji sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“. Abu įvarčiai krito prieš pertrauką. 36-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Alinas Tosca. 39-ąją minutę įmušė Sergi Roberto. Barselonos komandoje dėl traumų nerungtyniavo Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Rafinha.
2017-08-21

„Real“ futbolininkai įspūdingais įvarčiais nuskriaudė „Barca“ ir laimėjo dar vieną trofėjų

Madrido „Real“ rankose – dar vienas trofėjus. Karališkasis klubas kone per savaitę iškovojo dvi supertaures. Šįkart – Ispanijos. „Real“ futbolininkai rugpjūčio 8-ąją laimėjo UEFA supertaurę, o trečadienį džiaugėsi vietiniu trofėjumi. Madrido komanda 2:0 (2:0) namie nugalėjo „Barca“ ir supertaurės varžybose triumfavo bendru rezultatu 5:1. Nors „Real“ sekmadienį Barselonoje laimėjo 3:1, Madride šeimininkai gintis neplanavo. Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko.
2017-08-17

Pirmajame „El Clasico“ spektaklyje pranašumą įgijo „Real“

Sekmadienį baigė vienas didžiausių futbolo spektaklių pasaulyje – „El Clasico“. Madrido „Real“ svečiuose 3:1 (0:0) nugalėjo „Barcelona“. Atsakomoji Ispanijos supertaurės akistata – trečiadienį. Barselonoje pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. „Real“ aktyviai pradėjo antrąją rungtynių dalį ir tai davė vaisių. 50-ąją minutę Marcelo atliko perdavimą iš kairės.
2017-08-14

Nuversta Luiso Suarezo statula, vandalas paliko raštelį

Luisas Suarezas dažnai susilaukia kritikos dėl to, kad krenta nuo mažiausio kontakto ir siekia išprovokuoti pražangas. Šįkart ant žemės atsidūrė jo statula. „Barcelona“ klubo žvaigždės statula Salto mieste nugriauta šeštadienį. Būtent tą dieną futbolininkas viešėjo komandos draugo Lionelio Messi vestuvėse. Beje, vandalas paliko ir raštelį, kuriame parašė: „Aš išvykau į Messi vestuves. Tuoj grįšiu.“ Remiantis vietos žiniasklaida, žmogus, kuris yra atsakingas už šį incidentą, jau yra suimtas.
2017-07-02

Ispanijoje lyderiai iškovojo vienodas pergales, abu ir toliau turi tiek pat taškų

Sekmadienį Ispanijos futbolo lygoje pergales vienodais rezultatais pasiekė favoritai ir lyderiai – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. Abi komandos laimėjo 4:1. „Real“ 4:1 (2:0) namie nugalėjo „Sevilla“. 10-ąją minutę įmušė Nacho, 23-ąją – Cristiano Ronaldo. Svečių viltis 49-ąją minutę atgaivino Stevanas Jovetičius, bet „Real“ į tai atsakė C. Ronaldo ir Toni Krooso įvarčiais. Jie įmušti atitinkamai 78-ąją ir 84-ąją minutėmis.
2017-05-15

Neymarą aplankė Latvijos krepšinio superžvaigždė

„Barcelona“ ekipos garsenybė Neymaras po rungtynių su „Villarreal“ sulaukė vizito. Nors futbolininkas yra įpratęs prie pamišusių ir susitikti norinčių fanų, šįkart svečias – kitoks. Latvis Kristaps Porzingis, kartu su Mindaugu Kuzminsku rungtyniaujantis Niujorko „Knicks“ ekipoje, futbolininko laukė automobilių aikštelėje. Sportininkai apsikeitė marškinėliais, tačiau tai geresnė žinia Neymarui. Jis bent jau galės užsivilkti krepšininko marškinėlius, nors šie ir yra labai dideli.
2017-05-07

Ispanijoje laimėjo ir „Barcelona“, ir „Real“, ir „Atletico“

Šeštadienį Ispanijos aukščiausioje futbolo lygoje pergales iškovojo pirmaujantys favoritai – „Barcelona“, Madrido „Real“ ir „Atletico“. „Barcelona“ laimėjo miesto derbį – varžovų stadione 3:0 (0:0) nugalėjo „Espanyol“. Favoritai pirmajame kėlinyje vargo. Viskas pasikeitė po pertraukos. 50-ąją įmušė Luisas Suarezas, 76-ąją – Ivanas Rakitičius, 87-ąją – dar kartą L. Suarezas. Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Valencia“. Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio.
2017-04-30

„Barcelona“ reikės dar vieno stebuklo – katalonai sudaužyti Turine

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“. Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas. Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala.
2017-04-11

„Real“ ir „Barca“ tradiciškai šventė rezultatyvias pergales

Trečiadienį aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje rezultatyvias pergales iškovojo pirmenybių favoritės ir lyderės – Madrido „Real“ bei „Barcelona“. „Real“ svečiuose 4:2 (3:2) nugalėjo „Leganes“. „Karališkasis“ klubas rungtynes pradėjo trimis įvarčiais. 15-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, 18-ąją ir 23-ąją – Alvaro Morata. Šeimininkai atsakė dviem tiksliais smūgiais – 32-ąją minutę įmušė Gabrielis, 34-ąją – Luciano.
2017-04-06

„Barcelona“ palaužė dešimtiese likusią „Valencia“, svarbų mūšį laimėjo „Atletico“

Pergales Ispanijos futbolo čempionate iškovojo „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ klubai. „Barcelona“ savo aikštėje 4:2 įveikė dešimtiese likusią „Valencia“, o „Atletico“ laimėjo svarbų mūšį dėl trečiosios pozicijos. Nepaisant to, kad kamuolį kontroliavo 41 proc. laiko, „Atletico“ užtikrintai 3:1 įveikė trečioje pozicijoje esančią „Sevilla“ (57 taškai). Nuo jos „Atletico“ dabar atsilieka dviem taškais (55). Įvarčius „Atletico“ klubui pelnė Diego Godinas (37 min.), Antoine Griezmannas (61 min.
2017-03-20

Atskleidė, kokia yra „Barcelona“ klubo žvaigždžių kasdienybė

Kroatas Ivanas Rakitičius papasakojo, kaip atrodo jo ir komandos draugų gyvenimas, kurio nemato sporto aistruoliai. Futbolininkas pasakoja, kad žaidėjai vengia vakarėlių ir dažnai žaidžia stalo žaidimus. I. Rakitičius teigia, kad futbolo superžvaigždžių gyvenimas – ne tik prabanga ir vakarėliai. Anaiptol, žaidėjai mėgsta ramų gyvenimą. „Barcelona“ klubo nariai yra užkietėję stalo žaidimo „Lido“ žaidėjai.
2017-02-07

Ronaldinho: MSN nėra geresnis puolimo trejetas nei buvo mano laikais

Lionelis Messi, Neymaras ir Luisas Suarezas. MSN vadinamas puolėjų trio dažnai yra vadinamas geriausiu futbolo istorijoje. Tačiau legendinis Ronaldinho mano kitaip. Buvęs Brazilijos rinktinės lyderis sako, kad tada, kai jis žaidė „Barcelona“ ekipoje, puolamasis trio buvo galingesnis. Taip žaidėjas pasisakė duodamas interviu „ESPN Brasil“, o klausimas buvo, ar jis mano, kad Lionelio Messi, Luiso Suarezo ir Neymaro smogiamosios pajėgos yra geriausia, kas yra buvę „Barcelona“ ekipos istorijoje.
2017-01-31

„Real“ tragedija neištiko: užtikrintu žingsniu žengė į pusfinalį

„Barcelona“ futbolininkai Madrido „Real“ klubo klaidų nekartojo. Katalonijos klubas ketvirtadienio vakarą namuose 5:2 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“ futbolininkus ir nesunkiai pateko į Karaliaus taurės pusfinalį.
2017-01-27

Nepagarba: Dani Carvajalis „Barcos“ fanus „pavaišino“ viduriniu pirštu

Madrido „Real“ žaidėjai džiaugėsi po išlyginamojo įvarčio 90-ąją rungtynių minutę, o Dani Carvajalis ne tik triumfavo, bet ir vidurinį pirštą „Camp Nou“ stadione susirinkusiems žaidėjams parodė. „El Clasico“ baigėsi lygiosiomis 1:1, o madridiečiai išlaikė šešių taškų persvarą turnyrinėje lentelėje. Pirmasis rungtynėse pasižymėjo „Barcelona“ ekipos puolėjas Luisas Suarezas, o rezultatą paskutinėmis akimirkomis išlygino Sergio Ramosas.