lsd
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lsd“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lsd“.
Aiškėja daugiau apie Klaipėdoje sulaikytus 3 narkotikų prekeivius: jie pradėjo prekiauti būdami nepilnamečiais
Uostamiesčio policija sulaikė tris jaunus klaipėdiečius, įtariamus prekyba narkotikais. Kanapes ir LSD pardavinėjo ir nepilnamečiai.
Policijos filmuotoje medžiagoje – 21-erių ir 18-os klaipėdiečiai. Pareigūnų duomenimis, prekiauti psichotropinėmis medžiagomis du iš trijų įtariamųjų pradėjo dar būdami nepilnamečiais.
Pareigūnai sužinojo, kad vienas moksleivis platina narkotikus.
Po pasimatymo su tėvu Gintarės dukra atsidūrė reanimacijoje – suvalgė „rožinių tablečių“
Su vyru išsiskyrusi Gintarė (vardas pakeistas – red. past.) niekada nedraudė tėvui matytis su jų septynmete dukrele. Kai po vieno pasimatymo mergaitė grįžo regėdama kraupias haliucinacijas, o medikai jos organizme rado narkotinių medžiagų, moteris nusprendė pasimatymams padėti tašką. Tačiau sulaukė vaiko teisių tarnybos pranešimų, kad taip ji pažeidžia mergaitės teises.
Naujausia apklausa: Lietuvoje vis daugiau žmonių klimpsta į pavojingą priklausomybę
Lietuviai per penkerius metus narkotikų pradėjo vartoti 1,5 karto daugiau, atskleidė naujausi Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento atlikto tyrimo duomenys. Populiariausios ir toliau išlieka kanapės, tačiau padaugėjo ir kokaino, heroino, LSD, haliucinogeninių grybų vartojimas.
Žmonės tyrimo metu atsakė, kad narkotikų dabar jiems gauti lengviau nei prieš penkerius metus. O štai alkoholio išgėrė ir tabako surūkė lietuviai panašiai kaip ir pastaraisiais metais.
Skandalas: apsvaigęs nuo narkotikų išsirengė ir bandė išprievartauti pareigūnę
19-metis vaikinas per vieną vakarą susigadino gyvenimą. Pavartojęs narkotikų, itin nekalto veido jaunuolis Liamas Smithas pasikeitė neatpažįstamai. Vyras pasikėsino seksualiai išnaudoti policijos pareigūnę ir bandė pavogti jos kompiuterį, rašoma The Mirror. Vaikinas išvengė kalėjimo, tačiau Liamas pasakojo, kad baisisi savo veiksmais ir niekada nesugebės atleisti. Liamas pasakoja, kad jaučiasi šlykščiai, nes policininkė po visko buvo šoko būsenoje ir labai pažeidžiama.
Statistikos departamento leidinyje – sovietmečio propaganda?
„Skarmalų eksportas“, „analfabetų susiskirstymas geografiniu atžvilgiu“ – tokias kategorijas Lietuvos statistikos departamentas (LSD) pasirinko, norėdamas pavaizduoti nepriklausomos tarpukario Lietuvos valstybės padėtį, tuo metu sovietų atėjimas į valdžią šalyje žymimas pramonės produkcijos ir ekonomikos šuoliu.
Neįtikima: piešiniai atskleidžia kaip žmogaus smegenis per 9 valandas paveikė LSD
Paslaptingas internautas, pasivadinęs „whatafinethrowaway“ slapyvardžiu, atskleidė kaip jo draugės piešiamus portretus veikia narkotinių medžiagų vartojimas. „Prie kiekvieno piešinio ji praleisdavo nuo penkiolikos iki keturiasdešimt penkių minučių. Neatrodė, kad jai buvo sunku susikaupti, kas mane labai nustebino. Jai tiesiog patiko tai, ką ji darė“, – interneto dienoraštyje rašė daugiau nei devynias valandas trukusio eksperimento sumanytojas.
Pakvaišę mokslininkai: nerimą galima gydyti haliucinogeniniais grybais ir kitais stipriais narkotikais
Magiškieji grybai ir LSD „turėtų būti vartojami gydant nerimą ir priklausomybė“, sako ekspertas, tvirtinantis, jog šie narkotikai turi būti priskirti žemesnei (ne tokių pavojingų) narkotikų klasei. Magiškieji grybai ir LSD turi būti perklasifikuojami, kad gydytojai galėtų juos paskirti gydant nerimą ir priklausomybę, teigia Karališkojo koledžo Londone psichiatras.
5 protu nesuvokiami eksperimentai, atlikti su žmonėmis
Žmonių dalyvavimas moksliniuose eksperimentuose visada buvo karštų ginčų sritis. Iš vienos pusės, tokie bandymai leidžia mums gauti daugiau informacijos apie žmogaus organizmą, kuri gali būti be gali naudinga. Kita vertus, šios problemos etiškumas reikalauja peržiūrėjimo. Optimalaus santykio tarp šių dviejų faktorių paieška, matyt, ir yra geriausias sprendimas. Idealiame pasaulyje turėtų būti vykdomi eksperimentai, kuriuose negatyvios pasekmės žmogui būtų minimalios. Tačiau šiame listverse.
LSD „Žalgirio“ vandensvydžio taurės laimėtojai Vilniaus „Baltic-Amadeus“ komanda
Sekmadienį Elektrėnuose baigėsi LSD „Žalgiris“ vandensvydžio taurės varžybos. Jas kaip ir pernai laimėjo Vilniaus komanda treniruojama Nerijaus Papaurėlio. Jie gan nesunkiai 19-2 įveikė Alytaus jaunimą, treniruojamą tėvo ir sūnaus Vainikonių . Reik pažymėt, kad alytiškiai tik šią prieš penkias dienas pradėjo treniruotis, nes Alytaus sporto centras tik šią savaitę, po vasaros atostogų , atvėrė baseino plaukimo atstovams.
10 šokiruojančių mokslinių istorijų (I)
Kai kurie keisčiausi ir sunkiausiai suvokiami moksliniai eksperimentai istorijoje buvo, techniškai kalbant, nesėkmingi – arba vykdytojai nepasisekdavo norėto rezultato, arba jis būdavo kur kas keistesnis nei buvo tikėtasi ar norėta. Listverse.com siūlo pasidomėti net 10 tokių keistų ir net kraupių eksperimentų. 10. Unabomberį sukūrė CŽV Genijus Unabomberis (nuotr. Listverse.com) (nuotr. Balsas.
REKLAMA
REKLAMA
„Mokslas“: LSD dramblys, vėmalų gėrimas ir negyvųjų prikėlimas
Mokslas yra nuostabus. Bent jau jei yra kalbama apie lazerinius spindulius ar kosminius skrydžius. Tačiau kai kurie moksliniai eksperimentai galėtų būti pavadinti tikra beprotyste, rašoma mixstuff.ru. Orgoninė energija Psichoanalitikas ir Sigmundo Freudo pasekėjas Wilhelmas Reichas išvystė teoriją apie orgoninę energiją ketvirtajame XX amžiaus dešimtmetyje. Pasak jo, „orgoninė energija“ (gyvybės energija arba kosmoso energija) yra S. Freudo libido koncepcijos pagrindas.
L. Lohan: kokainą vartojau tik 4 ar 5 kartus, o labiausiai man patinka ekstazis
Į teisėsaugos akiratį nuolat patenkanti Lindsay Lohan teigia kokainą šniaukštusi „tik“ keturis ar penkis kartus, – rašo Thesun.co.uk. Duodama interviu aktorė prisipažino rūkiusi marihuaną ir mėgavusis ekstazio poveikiu, bet neigė kada nors bandžiusi LSD. 26 metų L. Lohan pirmą kartą neblaivi prie vairo buvo pričiupta dar 2007 metais ir nuo to laiko dėl įvairių priežasčių jai jau ne kartą teko pasėdėti už grotų.
10 absurdiškiausių dalykų, kažkada laikytų naudingais
Per visą savo istoriją žmonija be perstojo ieško naujų būdų, kaip gydyti ligas, ilgiau gyventi, gražiau atrodyti ir, apskritai, palaikyti gerą formą. Jūsų dėmesiui pateikiame 10 priemonių, kurių kiekviena tam tikru laikotarpiu buvo laikoma „stebuklinga“. Gal tai pasitarnaus kaip dar vienas priminimas, jog nereikia su savo kūnu daryti eksperimentų, naudojant nepakankamai patikrintą priemonę, net jei ši priemonė iš pirmo žvilgsnio ir atrodo panacėja.
Haliucinogenas gali padėti alkoholikams liautis gėrus
Išanalizavus septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje atlikto tyrimo duomenis, paaiškėjo, kad viena dozė haliucinogeninio narkotiko LSD gali padėti alkoholikams liautis gėrus, skelbia BBC.
LSD yra stipriausias žinomas haliucinogenas. Norvegijos mokslo ir technologijų universiteto mokslininkai peržiūrėjo nuo 1966 iki 1970 metų atliktų tyrimų, kuriuose dalyvavo 500 alkoholizmu sergančių pacientų, duomenis.
Atsitiktinumai, pakeitę pasaulį
Istorija rodo, kad daugybė mokslinių atradimų, tarp jų ir tokių, kurie aukštyn kojomis apvertė pasaulį, buvo padaryti visiškai atsitiktinai.
Pakanka prisiminti Archimedą, kuris, norėdamas išsimaudyti vonioje, atrado vėliau jo paties vardu pavadintą dėsnį apie jėgą, veikiančią panardintus kūnus. Arba Izaoką Niutoną ir garsųjį obuolį, nukritusį jam ant galvos. Ar Dmitrijų Mendelejevą, kuris savąją cheminių elementų lentelę tiesiog išvydo sapne.
Brangiausios medžiagos, kurias sunku įpirkti
Auksas visuomet simbolizavo prabangą, rašo „Business Insider“. Šis metalas buvo siejamas su turtu ir gerove.
Vis dėlto ši iškasena yra daug kartų pigesnė už brangiausias medžiagas, kurias galima atrasti arba sukurti mūsų planetoje.
Žemėje egzistuoja daugybė vertingo turto, kurį, priešingai nei auksą, galima panaudoti labai pragmatiškai.
Pateikiame brangiausių žemės turtų šešioliktuką
16. Šafranas
Vieno gramo kaina – 11,13 JAV dolerių.
Kaip narkotikai veikia smegenis?
Mokslas apie priklausomybę nuo narkotikų vis dažniau pristato smegenų tyrimus ir keičia visuomenėje paplitusį supratimą, kad ši priklausomybė yra tik žmogaus silpnavališkumo ir moralinio nuosmukio, o ne sveikatos problema. Mokslininkai aiškina, kad priklausomybė yra lėtinė smegenų liga, kurios priežastis – narkotikų vartojimas.
Piktnaudžiaujant narkotikais vyksta smegenų pakitimai, kuriuos rodo žmogaus psichikos ir elgesio sutrikimai.
Lietuva per daug įsitraukusi į dialogą su Baltarusija?
Kai kurie ekspertai mano, kad Lietuva vykdo ganėtinai keistą politiką Baltarusijos atžvilgiu.
„Europos Sąjunga (ES) pasižymi nedviprasmišku požiūriu į Aleksandro Lukašenkos režimą bei į artėjančius Baltarusijos prezidento rinkimus. ES labai svarbu, kad bendrijos kaimynė vadovautųsi demokratijos principais", – teigė Varšuvoje įsikūrusio Rytų studijų centro direktoriaus pavaduotojas Adamas Eberhardtas.
Tuo pačiu jis nurodė, kad Lietuva vykdo keistą politiką Baltarusijos atžvilgiu.