lille

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lille“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lille“.

Konferencijų lygos grupių etapą Lasicko klubas pradėjo pralaimėjimu

UEFA Konferencijų lygoje grupių etapo rungtynes pradėjo Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Pirmąsias rungtynes „Olimpija“ žaidė išvykoje prieš „Lille“ klubą ir jam pralaimėjo rezultatu 0:2. J. Lasickas šiose rungtynėse liko ant suolo ir aikštėje nepasirodė. „Olimpija“ grupėje be „Lille“ klubo dar žaidžia Bratislavos „Slovan“ ir „Klaksvik“ klubai.
2023-09-21

Mbappe pelnė greičiausią įvartį Prancūzijos lygos istorijoje, o PSG sutraiškė varžovus

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse net 7:1 nušlavė „Lille” futbolininkus. Kylianas Mbappe sužaidus vos 8 sekundes puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Tai yra greičiausias Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato įvartis lygos istorijoje. Neymaras 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-08-22

„Chelsea“ sirgaliai skandavo Abramovičiaus pavardę ir susirėmė su Prancūzijos riaušių policija

Londono „Chelsea“ UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse trečiadienio vakarą 2:1 nugalėjo „Lille“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir žengė į kitą etapą. Anglijos spauda skelbia, kad prieš rungtynių pradžią neramumus mieste kėlė „Chelsea“ sirgaliai. Teigiama, kad jie jau nuo ryto pradėjo girtuokliauti, tada žygiavo miesto gatvėmis skanduodami Romano Abramovičiaus pavardę ir susirėmė su policija.
2022-03-17

Fantastinis futbolo vakaras „Old Trafforde“ – „Man Utd“ išlipo iš 2 įvarčių liūno

UEFA Čempionų lygoje antrąją pergalę iškovojo „Manchester United“ vienuolikė. Antroje pusėje iš numirusių prisikėlę „raudonieji velniai“ sugebėjo 3:2 (0:2) įveikti Bergamo „Atalanta“. F grupėje „Man Utd“ šoktelėjo į pirmąją poziciją (6 tšk.). Toliau rikiuojasi „Atalanta“ ir „Villareal“ (po 4 tšk.), o žemiausiai nuslinko „Young Boys“ (3 tšk.). Pirmajame kėlinyje svečiai visiškai eliminavo „Man Utd“ stiprybes ir sugebėjo pelnyti du įvarčius.
2021-10-20

Po fanų konflikto su policija – baudos Prancūzijos futbolo klubams

Šeštadienį Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse „Lens“ klubas namuose 1:0 nugalėjo principinį varžovą „Lille“, o mačas net pusvalandžiui buvo sustabdytas dėl kilusių neramumų. „Lens“ sirgaliai šiose rungtynėse nusprendė pamokyti varžovų sirgalius. Nors abi grupuotes skyrė nemaža stadiono dalis, „Lens“ fanai, prasibrovę pro apsaugą, pasileido link tribūnos, kurioje sėdėjo „Lille“ fanai. Tuomet „Lens“ sirgalius pradėjo tramdyti policijos pareigūnai.
2021-09-20

Lionelį Messi ir kitus naujokus pristatęs PSG Prancūzijoje iškovojo dar vieną pergalę

Šeštadienį sudėtingą pergalę Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse iškovojo šią vasarą futbolo rinką sudrebinusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa. Ji be Lionelio Messi namuose 4:2 palaužė „Strasbourg“ ekipą.
2021-08-15

PSG dominavimas nutrauktas: naujieji čempionai laimėjo taurės rungtynes

Pirmąjį trofėjų Prancūzijoje iškovojo „Lille“, kuri „Super taurės“ rungtynėse tarp 2020/21 m. „Ligue 1“ ir „Coupe de France“ laimėtojų 1:0 nugalėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ komandą. Tel Avive vykusiose rungtynėse vienintelį rungtynių įvartį 45-ą minutę pelnė Xeka. PSG klubo treneris Mauricio Pochettino šiose rungtynėse negalėjo pasitelkti savo žvaigždžių Kyliano Mbappe ir Neymaro, tačiau turėjo pagrindinės sudėties žaidėjus Achrafą Hakimi, Anderą Herrerą ir Mauro Icardi.
2021-08-02

„Lille“ į sensacingą triumfą Prancūzijoje atvedęs treneris palieka klubą

Sensacingai „Lille“ ekipą į Prancūzijos čempionų sostą atvedęs treneris Christophe’as Galtier pranešė paliekantis klubą. Šį sprendimą jis priėmė praėjus vos dviems dienoms po triumfo šalies pirmenybėse. Paskutiniame „Ligue 1“ ture „Lille“ įveikė „Angers“ ekipą ir vienu tašku turnyrinėje lentelėje aplenkė Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždyną. Ch. Galtier „Lille“ klubą treniravo ketverius metus. „Aš apsisprendžiau ir informavau klubo prezidentą apie tai.
2021-05-26

PSG išsaugojo viltį apginti „Ligue 1“ čempiono titulą

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate namuose 4:0 sutriuškino „Reims“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė gyvybiškai svarbius tris taškus. Likus vienam turui iki sezono pabaigos Mauricio Pochettino auklėtiniai nuo lyderio „Lille“ atsilieka vienu tašku ir norėdami apginti titulą turės sulaukti varžovų kluptelėjimo. Yunis Abdelhamidas jau 10-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Reims“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2021-05-17

Prancūzija turės naujus čempionus? PSG leido atitrūkti konkurentui

Dešimtyje rungtyniauti likęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynes su „Rennes“ futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1. Neymaras per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Sehrou Guirassy 70-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Presnelis Kimpembe 88-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir PSG futbolininka...
2021-05-10

UEFA Čempionų lygoje – „Barcelona“ ir PSG mūšis

Po pertraukos šią savaitę tęsis UEFA Čempionų lygos kovos. Antradienį ir trečiadienį bus žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynės. Didžiausią susidomėjimą kelia vasario 16-ąją vyksianti „Barcelona“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkų dvikova. 2017-aisiais metais šių klubų keliai irgi susikirto aštuntfinalyje.
2021-02-15

„Arsenal“ gretas papildė Prancūzijos lygoje spindėjęs gynėjas

Londono „Arsenal“ antradienį oficialiai paskelbė, jog komandos gretas papildė „Lille“ gynėjas Gabrielis Magalhaesas. Gynėjas pasirašė su „kanonieriais“ ilgalaikį penkerių metų kontraktą. Pranešama, kad Anglijos klubas už Brazilijos centro gynėją sumokėjo 25 milijonus svarų sterlingų. Pastarasis tapo antruoju „kanonierių“ pirkiniu po to, kai pastarieji įsigijo„Chelsea" palikusį Willianą. Galimybe įsigyti G.Magalhaesą domėjosi „Manchester United“, „Napoli“ ir „Everton“ komandos.
2020-09-01

„Arsenal“ įsigijo brangiausią žaidėją klubo istorijoje

Naujam sezonui besiruošiantis Londono „Arsenal“ klubas pradžiugino savo gerbėjus – ketvirtadienį oficialiai pranešta, kad į komandą atvyksta Prancūzijos čempionate švytėjęs Nicolasas Pepe. 24-erių krašto saugas su klubu susitarė dėl penkerių metų sutarties, kurioje – rekordinė „Arsenal“ organizacijai 80 mln. eurų suma.
2019-08-01

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Prancūzijos čempionai atsitiesė ir iškovojo pergalę

Prancūzijoje titulą ginantis „Monaco“ penktadienį namie pirmasis praleido įvartį, bet atsitiesė ir iškovojo pergalę 2:1 (1:1) prieš „Lille“ futbolininkus. Svečius 16-ąją minutę į priekį išvedė Lebo Mothiba, bet 43-ąją rezultatą išlygino Rony Lopesas. „Monaco“ pergalingą įvartį įmušė 61-ąją minutę. Pasižymėjo Stevanas Jovetičius. „Monaco“ (66 taškai) užima antrąją „Ligue 1“ poziciją. „Lille“ (28 tšk.) – priešpaskutinę, 19-ąją.
2018-03-16

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.
2018-02-03

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.
2017-11-30

Prancūzijos čempionai prarado taškus

„Monaco“ prarado taškus Prancūzijos čempionate. Šalies čempionai Monako futbolininkai penktadienį svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su lygos autsaidere „Amiens SC“. Šeimininkus 31-ąją minutę į priekį išvedė Serge Gakpe. Rezultatą 67-ąją minutę išlygino Stevanas Jovetičius. Kitose rungtynėse „Lille“ namie 3:1 (1:1) nugalėjo „Saint-Etienne“. „Monaco“ (29 taškai) užima antrąją „Ligue 1“ poziciją. Pirmauja Paryžiaus „Saint-Germain“ (32 tšk.
2017-11-18

Metų interviu su Mariano Barreto: apie sezoną, permainas, ambicingus planus ir Europą

Kauno „Stumbro“ futbolo klubui 2017 metų sezonas buvo permainingas, tačiau sėkmingas. Komanda pirmąjį kartą istorijoje iškovojo LFF Taurę ir užsitikrino teisę kitą vasarą dalyvauti UEFA Europos lygos atrankos turnyre, taip pat išsaugojo vietą A lygoje. Antrąjį sezoną prie komandos vairo stovintis portugalų specialistas Mariano Barreto, kuris užima ne tik vyriausiojo trenerio pareigas, bet yra ir klubo bendrasavininkas bei vienas vadovų, itin atvirame interviu fcstumbras.
2017-11-09

Prancūzijoje – įspūdinga PSG žvaigždyno pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo PSG žvaigždynas. Paryžiaus „Saint-Germain“ svečiuose 2:1 (0:0) palaužė „Dijon“ futbolininkus. PSG pirmavo po 70-ąją minutę Thomaso Meunier pelnyto įvarčio. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 87-ąją minutę rezultatą išlygino Benjaminas Jeannot. Paryžiaus futbolininkai nesudėjo ginklų ir 92-ąją minutę po Kyliano Mbappe pergalę išplėšė T. Meunier. PSG (25 taškai) pirmauja čempionate. „Dijon“ (6 tšk.) – 17-as.
2017-10-14

Ar Lietuvos futbolo girioje lakstys galingas „Stumbras“?

Lietuvos futbole – sensacija. Nutrūko stipriausios šalies komandos Vilniaus „Žalgirio“ 14-os iš eilės iškovotų trofėjų serija. Ją netikėtai baigė Lietuvos futbolo federacijos taurę (LFF) laimėjęs Kauno „Stumbras“. Ar jis kitąmet taps dar viena rimta šalies futbolo jėga? Šventei pasiruošę nebuvo „Žalgiris“ buvo laimėjęs šešias LFF taures iš eilės (2012–2016 metais). Vilniečiai į viršų kėlė keturis Lietuvos čempionato nugalėtojų trofėjus (2013–2016 m.) ir penkias LFF supertaures (2013–2017 m.). Se...
2017-09-25

Kauno „Stumbro“ talentą N. Petkevičių įsigijo Prancūzijos „Lille“

Vienas talentingiausių savo kartos Lietuvos futbolininkų Nauris Petkevičius karjerą tęs Prancūzijoje. Perspektyvų lietuvį įsigijo „Lille“ klubas. Dėl 17-mečio lietuvio perėjimo „Stumbras“ ir „Lille“ galutinį susitarimą pasiekė dar sausio mėnesį, tačiau nepilnamečio persikėlimas į naująjį klubą dėl įvairių formalumų užtruko kiek ilgiau.
2017-08-30

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.
2017-08-21

Portugalijos sudėtis Konfederacijų taurei – be finalo didvyrio Ederio

Portugalijos futbolo rinktinės treneris Fernando Santosas paskelbė savo ekipos sudėtį 2017 metų Konfederacijų taurės turnyrui Rusijoje. Joje nėra dviejų „Euro 2016“ turnyre žibėjusių žaidėjų. F. Santosas į rinktinę nepakvietė nei geriausio „Euro 2016“ jaunojo žaidėjo Renato Sanchezo iš Miuncheno „Bayern“, nei portugalams pergalingą įvartį finale pelniusio Ederio iš „Lille“ klubo. Rinktinėje nebus ir „Lyon“ vartininko Anthony Lopeso, tačiau jis neatvyks dėl asmeninių priežasčių.
2017-05-25

Atskleista: Edenas Hazardas „hat-tricką“ pelnė būdamas girtas

Belgas Edenas Hazardas savo paskutinėse rungtynėse „Lille“ klube pelnė tris įvarčius, o jo buvęs komandos draugas atskleidė, kad kamuolį į vartus tą dieną žaidėjas siuntė girtas. Rio Mavuba pasakė žurnalistams, kad belgas „hat-tricką“ sukalė vos po kelių valandų, kai grįžo namo po ilgos nakties mieste. Rungtynes „Lille“ laimėjo 4:1, o naktį net nemiegojęs E. Hazardas nustebino viską žinojusius komandos draugus. Visus įvarčius jis pelnė per pirmas 30 minučių.
2016-12-29

Prancūzijos futbolo čempionate namuose žaidusios komandos dominavo

Prancūzijos futbolo „Ligue 1" čempionate trečiadienį buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi visos namuose žaidusios ekipos. Paskutiniai savo rungtynes pradėjo „Paris Saint-Germain“ vienuolike. Prancūzijos čempionai namuose 3:1 (1:1) nugalėjo „Lorient“ futbolininkus. Jau 6-ąją minutę PSG išsiveržė į priekį po tikslaus Edisono Cavani smūgio.
2016-02-04

Prancūzijos futbolo pirmenybių lyderių dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis

Sekmadienį Prancūzijos futbolo čempionato pagrindinė XIX turo dvikova tarp "Paris St Germain" ir "Lille" klubų baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1). Svečiai dusyk pirmavo po tikslių Rio Mavubos (44 min.) ir Salomono Kalou (53 min. iš 11 m baudinio) smūgių, o išlyginamuosius įvarčius pelnė Zlatanas Ibrahimovičius (36 min.) ir Marko Basa (72 min.
2013-12-23

„Lille“ per aštuonias minutes išleido pergalę iš savo rankų

Penktadienį startavo Prancūzijos „Ligue 1“ lygos 34 turas. Jis prasidėjo rezultatyviomis ir dramatiškomis lygiosiomis 3-3 tarp „Lille“ ir „Sochaux“ klubų. Kaip ir buvo galima tikėtis, favoritu laikytas „Lille“ klubas nuo pat mačo pradžios ilgiau kontroliavo kamuolį ir rengė pozicines atakas. Tuo metu „Sochaux“ laukdavo savo progos ir bandydavo kontratakuoti. Pirmas dvidešimt minučių „Sochaux“ sėkmingai gynėsi. Ekipos gynėjai blokavo ne vieną „Lille“ smūgį.
2013-04-26

Be Z. Ibrahimovičiaus žaidęs PSG pralaimėjo 9-iese rungtynes baigusiems „Rennes“ futbolininkams

Šeštadienį buvo sužaistos penkios XIII Prancūzijos „Ligue 1“ turo rungtynės. Savo aikštėje žaidęs „Paris Saint-Germain“ kiek netikėtai rezultatu 1:2 pralaimėjo devyniese mačą baigusiems „Rennes“ futbolininkams. 26 minutę esant lygiam rezultatui 1:1 iš aikštės buvo pašalintas svečių gynėjas Benoit Costil, tačiau tai nepadėjo be savo atakų lyderio Zlatano Ibrahimovičiaus žaidusiems PSG futbolininkams.
2012-11-17

„Ligue 1“: be „karatisto“ Z. Ibrahimovičiaus likęs PSG klubas pralaimėjo

Šeštadienį buvo sužaistos šešios XI Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių turo rungtynės. Netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas „Paris Saint-Germain“ ir „Saint-Etienne“ ekipų rungtynėse, kurios baigėsi Prancūzijos sostinės klubo pralaimėjimu rezultatu 2:1. Po tuščio pirmojo kėlinio skaičiai ASSE naudai mačo švieslentėje pasikeitė 55 mačo minutę, kuomet kamuolys aikštės šeimininkų vartų tinkle atsidūrė atsimušęs nuo PSG gynėjo Mamadou Sakho kojos.
2012-11-04

F. Ribery: „Lille“ vadovai manė, kad esu per žemas būti geru futbolininku

Prieš šiandien vakare įvyksiančią Čempionų lygos dvikovą tarp „Lille“ ir Miuncheno „Bayern“ komandų, Bavarijos ekipos saugas Franckas Ribery atskleidė, jog kadaise jis norėjo žaisti šiandieninių varžovų ekipoje, tačiau jam buvo pareikšta, jog yra per žemo ūgio, kad taptų geru žaidėju. 170 cm ūgio Prancūzijos rinktinės žaidėjas su „Lille“ treniravosi kai buvo paauglys, tačiau jo paslaugų buvo atsisakyta ir futbolininkas 2001-aisiais perėjo į „Boulogne“ ekipą.
2012-10-23

„Ligue1“: PSG ir „Montpellier“ iškovojo pergales

Italo Carlo Ancelotti vadovaujama „Paris Saint- Germain“  namie iškovojo pergalę. PSG 2:0 įveikė „Sochaux“ ekipą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Kevinas Gameiro. Po šios pergalės PSG turi iškovojusi 15 taškų ir užimą antrą „Ligue1“ turnyro lentelės vietą. Septintajame pirmenybių ture pergalę iškovojo ir  čempionų titulą ginantys „Montpellier“ futbolininkai. Jie išvykoje 2-0 įveikė „Nancy“ klubą.Čempionams tai buvo tik antra pergalė pirmenybėse.
2012-09-30

„Lyon” patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš „Valenciennes” klubą

Prancūzijos čempionate trečiadienio vakarą buvo toliu žaidžiamos 19-ojo turo rungtynės. Netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Lyon„ klubas, kuris 0-1 pralaimėjo „Valenciennes“ ekipai. Vienintelis įvartis šiose rungtynėse krito 28-ą minutę, kai kamuolį į savus vartus visiškai to nenorėdamas pasiuntė „Lyon„ komandos krašto gynėjas Aly Cissokho. Tai ir lėmė „liūtų“ pralaimėjimą. Tuo metu tikras trileris vyko rungtynėse tarp „Lille„ ir Nice„ ekipų.
2011-12-21

K. Benzema – Prancūzijos metų futbolininkas

Prancūzijos sporto dienraštis France Football paskelbė, kad geriausiu Prancūzijos metų futbolininku buvo išrinktas Madrido „Real" klube rungtyniaujantis puolėjas Karimas Benzema. 2011-aisiais metais Benzema už Prancūzijos nacionalinę rinktinę sužaidė 5 oficialias rungtynes per kurias pelnė 1 įvartį bei sugebėjo atlikti 2 rezultatyvius perdavimus komandos draugams. Tuo tarpu šis futbolininkas praėjusį sezoną „Real„ gretose per 48 mačus pelnė 26 įvarčius.
2011-12-13

„Lille“ atsakas Anglijos klubams: norite Hazardo? Mokėkite 50 milijonų eurų

„Lille“ sutiks parduoti saugą Edeną Hazardą už 50 milijonų eurų, teigia Prancūzijos klubo prezidentas. 20-metis belgas yra laikomas vienu perspektyviausių Europos futbolininkų. Juo jau domisi tokios ekipos kaip „Chelsea“, „Arsenal“ ir „Liverpool“. „Kaina - 50 milijonų, tai turėtų būti visiems aišku iš anksto,- sakė “Lille" vadovas Michelis Seydoux. - Sprendžiame, ką darysime, tačiau tai priklausys nuo daugelio aplinkybių.
2011-11-24

CSKA namie neprilygo Prancūzijos čempionams

Čempionų lygoje antradienį žaidžiamos aštuonerios V turo rungtynės. Ankstyvajame mače B grupėje Edeno Hazardo ir Joe Cole'o vedamas „Lille“ Maskvoje 2-0 įveikė vietos CSKA, kuriai atstovauja, bet aikštėje nepasirodė lietuvis Deividas Šemberas. Įvarčius nugalėtojams pelnė į savus vartus kamuolį pasiuntęs gynėjas Vasilijus Berezutskis bei Moussa Sow.
2011-11-22

„Juventus" gretas papildė S. Lichtsteineris

Vakar oficiali Turino „Juventus“ internetinė svetainė paskelbė, kad klubas už 10 milijonų eurų įsigijo Romos „Lazio“ dešiniojo krašto gynėją Stephaną Lichtsteinerį. Savaitės pradžioje sėkmingai praėjęs medicininį patikrinimą 27 metų šveicaras su 'senąja senjora' pasirašė ketverių metų trukmės kontraktą. Į sostinės ekipą iš „Lille“ 2008 metais persikėlęs S. Lichtsteineris tapo ketvirtuoju „Juventus“ naujoku šią vasarą. Prieš tai klubą papildė Michele Pazienza, Andrea Pirlo ir Reto Ziegleris.
2011-07-02

Prancūzijoje ir toliau pirmauja „Lille“

Savaitgalį sužaistose Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių XXI turo rungtynėse pergalę iškovojo čempionate pirmaujantys „Lille“ futbolininkai. Rudi Garcia auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1:0 po vienintelio Tulio de Melo įvarčio antrojo kėlinio viduryje palaužė „Lens“ vienuolikę. „Lille“ klubui įkandin seka PSG ekipa, kuri šįkart išvykoje 2:1 įveikė lygos autsaiderę, „Arles-Avignon“ komandą. Svečiams abu įvarčius pelnė Mevlutas Erdincas.
2011-01-31

Latvių FK „Ventspils“ stebina Europą

Vakar UEFA Europos lygoje vyko antrojo turo mačai. Juose užfiksuota aibė netikėtų rezultatų, o štai latvių FK „Ventspils“ ekipa iškovojo dar vieną tašką.
2009-10-02

Europos lygos starte – FK „Ventspils“ staigmena

Vakar startavo UEFA Europos lygos grupės varžybos. Sėkmingai jas pradėjo Latvijos čempionas FK „Ventspils“ klubas, kuris pateikė sensaciją ir Vokietijoje sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1 su tituluotuoja Berlyno „Hertha“ ekipa. Intriguojanti dvikova vyko Lilio mieste, kur vieto „Lille“ susikovė su CF „Valencia“ futbolininkais.
2009-09-18

Europos lyga: lietuvių laukia „Hamburg“, „Fulham“ ir „Lille“ klubai

Penktadienį Europos futbolo sąjungos (UEFA) būstinėje Nione ištraukti Europos futbolo lygos atrankos varžybų trečiojo etapo burtai. Galimus savo varžovus sužinojo ir trys antrajame atrankos etape žaidžiantys Lietuvos klubai – Kauno FBK „Kaunas“, Vilniaus „Vėtra“ ir Marijampolės „Sūduva“. Jei iškoptų į trečiąjį atrankos varžybų etapą, FBK „Kaunas“ žaistų su „Lille“ (Prancūzija) komanda, „Vėtra“ – su „Fulham“ (Anglija), o „Sūduva“ – su „Hamburger SV“ (Vokietija). Trečiojo atrankos etapo pirmos...
2009-07-17

Prancūzai Kaune žada atakuoti

Prancūzijos futbolo rinktinės treneris Raymondas Domenechas atskleidė savo kortas prieš artėjančias dvejas itin svarbias atrankos į 2010-ų pasaulio čempionatą rungtynes su Lietuvos nacionaline komanda. Stratego paskelbtame 23 futbolininkų sąraše – daugybė žvaigždžių ir net penki puolėjai. Varžovai surinko beveik stipriausią sudėtį.
2009-03-20

Prancūzijos futbolo čempionas turi naują trenerį

Septyniskart iš eilės Prancūzijos futbolo čempiono Liono „Olympique“ klubo vyriausiuoju treneriu paskirtas 48-erių metų Claude`as Puelis, iki pastarojo meto treniravęs „Lille“ futbolininkus. Liono komandos vyriausiojo trenerio pareigose jis pakeis vos sezoną dirbusį Alainą Perriną, kurio vadovaujama „Olympique“ ekipa ne tik laimėjo šalies pirmenybes, tačiau ir iškovojo Prancūzijos taurę. Teigiama, jog C. Puelis turėtų pasirašyti ketverių metų kontraktą.
2008-06-18

EURO 2008: ar jaunoji olandų karta subrendo svaiginančiam skrydžiui?

Birželio 9 dieną į kovas Europos futbolo čempionate įsijungs ir mirtininkų grupės C atstovai. Marco van Basteno vadovaujami Olandijos futbolininkai turnyrą pradės susitikimu Berne su pasaulio čempione Italija. Jau po šios dvikovos bus galima daryti preliminarias išvadas, ar jaunoji olandų futbolo talentų karta, talkinama keleto patyrusių šilto ir šalto mačiusių veteranų, pagaliau subrendo rimtoms pergalėms.
2008-06-02

Liono klubui nepavyko anksčiau laiko tapti Prancūzijos čempionu

Liono „Olympique“ klubui šeštadienį nepavyko užsitikrinti septintojo iš eilės Prancūzijos futbolo čempiono titulo. Dvidešimties komandų turnyro lyderiai Liono futbolininkai XXXVII turo rungtynėse namuose 1:0 (0:0) įveikė trečiojoje pozicijoje likusią „AS Nancy“ (60 tšk.) vienuolikę. Likus vienam turui Liono „Olympique“ klubas turi 76 taškus ir toliau dviem lenkia antroje vietoje esančią Bordo „Girondins“ komandą, kuri savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo „Sochaux“ ekipą.
2008-05-11

Prancūzijos futbolo pirmenybių lyderis prarado du taškus

Du taškus Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXIII turo mače prarado septintojo čempiono titulo siekiantis Liono „Olympique“ (68 tšk.) klubas, šeštadienį rungtynes namuose su devintojoje pozicijoje esančia „Stade Rennes“ (45 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0). Aikštės šeimininkai pirmavo po Criso (16 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Stephane‚as M‚bia (90+2 min.
2008-04-13

Bordo klubas įsitvirtino antroje Prancūzijos futbolo lygos vietoje

Prancūzijos futbolo pirmenybių XXXII turo rungtynėse Bordo „Girondins“ vienuolikė svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Stade Rennes“ ekipą ir, surinkusi 61 tašką, įsitvirtino dvidešimties komandų turnyro antroje vietoje. Po įvartį nugalėtojams pelnė Alou Diarra (18 min.) ir Fernando (83 min.). Lygoje pirmauja septintojo šalies čempiono titulo siekiantis Liono „Olympique“ (67 tšk.) klubas, o trečiojoje pozicijoje lieka „AS Nancy“ (52 taškai) futbolininkai.
2008-04-06

Prancūzijos futbolo čempionato lyderis tolsta nuo varžovų

Šeštadienį sužaistos aštuonerios Prancūzijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynės. Septynioliktą pergalę iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderis bei nugalėtojo titulą ginantis Liono „Olympique“ (55 tšk.) klubas, svečiuose 1:0 (1:0) įveikęs penkioliktojoje pozicijoje esančius „Lille“ (32 tšk.) futbolininkus. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Fredas (32 min.). Du taškus prarado trečiąją vietą užimanti „AS Nancy“ (45 tšk.