lakers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lakers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lakers“.

LeBrono sūnaus burbulas bliūkšta: tėvo ir sūnaus svajonei išsipildyti nelemta?

LeBronas Jamesas yra rezultatyviausias visų laikų NBA žaidėjas. 39-erių krepšininkas NBA čempionu yra tapęs 4 kartus, o 2023–2024 m. sezonas stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje jam yra jau 21-asis. 19-likmetis legendos sūnus Bronny Jamesas šią savaitę baigė pirmąjį savo NCAA sezoną. „Pac 12“ diviziono ketvirtfinalyje B. Jameso atstovaujamą „USC Trojans“ ekipą 70:49 sutriuškino Arizonos „Wildcats“ universitetas, kuris ir žengė į kitą etapą.
2024-03-16

Luka Dončičiaus trigubas dublis „Mavericks“ klubo nuo pralaimėjimo Los Andžele neišgelbėjo

NBA lygoje antrąją pergalę paeiliui pasiekė Los Andželo „Lakers“ (21/21), kuri namuose 127:110 (32:26, 23:27, 42:27, 30:30) pranoko Dalaso „Mavericks“ (24/18). Rungtynių likimas buvo nuspręstas trečiajame kėlinyje, kai „Lakers“ ankstyvu spurtu pabėgo 89:70. Vėliau svečiams jau nepavyko priartėti koviniu atstumu.
2024-01-18

LeBronas Jamesas neišgelbėjo – solidus Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ metus pradėjo pergale

Pergale 2024-uosius pasitiko Jono Valančiūno atstovaujamas  Naujojo Orleano „Pelicans“ (19/14) klubas, kuris namuose 129:109 (42:33, 32:24, 30:32, 25:20) užtikrintai įveikė Los Andželo „Lakers“ (17/17) komandą. Lietuvis per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė.
2024-01-01

„Lakers“ ilgam prarado rotacijos krepšininką

Los Andželo „Lakers“ komanda 6-8 savaitėms prarado Gabe Vincentą. Krepšininkui bus atlikta kariojo kelio operacija. 27 metų 191 cm ūgio atletas šiame sezone NBA per 25 minutes vidutiniškai renka 5,4 taško, atkovoja po 1 kamuolį ir atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus.
2023-12-25

Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ titulo neiškovos – patyrė visišką „Lakers“ sutriuškinimą

Į NBA taurės finalą nepavyko žengti Jono Valančiūno atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans” komandai, kuri pusfinalyje net 89:133 (30:29, 24:38, 17:43, 18:23) buvo sutrypta Los Andželo „Lakers” klubo krepšininkų. J. Valančiūnas per 23 minutes surinko 9 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovo metimus.
2023-12-08

LeBrono Jameso vedama „Lakers“ tapo Jono Valančiūno varžove taurės pusfinalyje

NBA taurės pusfinalyje Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ Las Vegase žais su Los Andželo „Lakers“. Tai paiškėjo po to, kai „Lakers“ ketvirtfinalyje 106:103 (33:23, 26:24, 24:35, 23:21) įveikė Finikso „Suns“ krepšininkus. Abi komandos pusfinalyje žais dėl bilieto į finalą ir dėl papildomų 100 tūkst. JAV dolerių. Tiek jau komandos yra gavusios už patekimą į pusfinalį.
2023-12-06

LeBronas Jamesas pasiekė istorinę NBA žymą

LeBronas Jamesas užfiksavo dar vieną istorinį pasiekimą, o Los Andželo „Lakers“  (9/6) namuose 131:99 (32:17, 30:24, 40:34, 29:24) sutriuškino Jutos „Jazz“ klubą (4/10). L. Jamesas per 24 minutes įmetė 17 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas perkopė 39 tūkstančių pelnytų taškų ribą ir yra pirmasis pasiekęs šią žymą.
2023-11-22

Galingą dėjimą per varžovą atlikęs Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausią sezono mačą

Trečiąją pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (6/4), kuri 125:110 (38:25, 34:34, 32:21, 21:30) svečiuose pranoko Los Andželo „Lakers“ klubą (6/6). D. Sabonis nugalėtojų gretose per 38 minutes įmetė 29 taškus (12/18 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, triskart suklydo ir keturis kartus prasižengė.
2023-11-16

Neįtikėtina Pato Riley gyvenimo istorija: iš „nurašyto“ krepšininko tapo „Krikštatėviu“ ir NBA legenda

Šiandien Patas Riley yra viena charizmatiškiausių ir sėkmingiausių asmenybių NBA istorijoje. Tai pirmasis ir kol kas vienintelis žmogus profesionalaus JAV sporto istorijoje, kuriam pavyko tapti čempionu kaip žaidėjui, trenerio asistentui, vyriausiajam treneriui ir klubo prezidentui. Beje, tai P. Riley padarė net šešiuose skirtinguose dešimtmečiuose ir vis dar turi galimybę pagerinti sau pačiam priklausantį rekordą.
2023-11-11

NBA čempionų žiedų įteikime – Jokičiaus trigubas dublis ir pergalė prieš Lebrono „Lakers“

Startavo ilgai lauktas 78-asis NBA sezonas. Atidarymo rungtynėse titulą ginantys Denverio „Nuggets“ (1/0) krepšininkai 119:107 (34:20, 29:34, 24:26, 32:27) įveikė Los Andželo „Lakers“ (0/1) klubą. „Lakers“ pirmavo tik pačioje rungtynių pradžioje. O didžiausias skirtumas tarp komandų siekė 18 taškų. „Nuggets“ pataikė 41 proc. mestų tritaškių, o „Lakers“ taiklumas siekė 34,5 proc.