kūrėjas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kūrėjas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kūrėjas“.
Ką matote paveikslėlyje? Nustebsite, ką tai išduoda apie jus
Šiame paveikslėlyje yra matomi du gyvūnai – pantera ir paukštis. Tačiau kai kurie žmonės pastebėjo ir paslėptą elementą. O tai, ką pirmiausia pastebėsite šiame paveikslėlyje, išduos netikėtų faktų apie jūsų asmenybę.
Egzistuoja daugybė optinių iliuzijų rūšių: vienos jų apgauna mūsų protą, o kitos atskleidžia paslėptus mūsų asmenybės aspektus. Kitas piešinys gali atskleisti, kokio tipo žmogus esate, tačiau viskas priklauso nuo to, ką jame pamatysite pirmiausia.
Kaunietis sukūrė ledo skulptūrų parką – bilietas labai simbolinis
Vienas pakaunės gyventojas savame kieme sukūrė ledo skulptūrų parką. Iš ledo kubų pagamintos ir ryškiaspalvėmis švieselėmis apšviestos skulptūros traukia akį. Vyras viliasi, kad žiema padovanos dar ir sniego, tad ledo kūrinius pakeis darbai iš sniego.
Vytis savame kieme pakaunėje, Akademijoje priima lankytojus, o bilietas labai simbolinis – parama Ukrainai per „Blue/Yellow“ organizaciją.
Mokslinės fantastikos veiksmo trileris „Kūrėjas“ – naujo tipo kino hitas
Netrukus kinuose pasirodysiančio epinio mokslinės fantastikos veiksmo trilerio „Kūrėjas“ (angl. „The Creator“) režisierius Gareth Edwards nesiruošė pakeisti populiariųjų kino filmų kūrimo principų – tiesiog taip nutiko savaime.
„Neturėjau tikslo įtakoti nieko kito, bet tikrai norėjau pakeisti savo kuriamus filmus .“ – pasakoja rašytojas ir režisierius G. Edwards.
Savo karjeros pradžioje režisierius G. Edwards pelnė pripažinimą už nepriklausomą mokslinės fantastikos trilerį „Monstrai“ (angl.
Ketvirtadienį Meno darbuotojams ir kūrėjams bus įteiktos Kultūros ministerijos premijos
Ketvirtadienį labiausiai nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams bei kūrėjams bus įteiktos Kultūros ministerijos premijos.
Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje kūrėjams bus įteikti ministerijos skiriami apdovanojimai – garbės ženklai „Nešk savo šviesą ir tikėk“.
Premijomis bus apdovanoti 2022 metais savo darbais nusipelnę muziejininkai, bibliotekininkai, restauratoriai, kultūros centrų atstovai, etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojai, edukatoriai,...
Liūdna žinia „Vergė Izaura“ gerbėjams: mirė vienas iš serialo kūrėjų
Užsienio žiniasklaidą pasiekė liūdna žinia – mirė vienas iš serialo „Vergė Izaura“ kūrėjų. Šeimos teigimu, Miltonas Gonçalvesas mirė namuose dėl sveikatos problemų, su kuriomis susidūrė nuo tada, kai jį ištiko insultas.
Aktorius mirė gegužės 30 d., eidamas 88-uosius metus.
Jo dukra pasakojo, kad buvo su tėvu, kai jis mirė. Pasak jos, pastaruosius mėnesius jis buvo itin pavargęs, o tai atsispindėjo ir jo veide.
Iš netikėtai mirusio dizainerio našlės – ašarų kupini žodžiai: „Hariukas paprašė nuotrauką nusiųsti tėčiui“
Prieš kiek daugiau nei savaitę Lietuva tarė paskutinį sudie žinomam avalynės kūrėjui, vos 44-erių sulaukusiam Žanui Maslauskui. Vyras kovojo su cukriniu diabetu, o mirė ištiktas devintojo širdies smūgio. Praėjus lygiai savaitei po vyro netekties, jo žmona Jurgita išplatino jautrų laišką. „11.22 val. Penktadienis. Jau savaitė be TAVĘS. Kas pasikeitė ? NIEKO.
E. Veryga paaiškino, kodėl neveikia brangioji elektroninės sveikatos sistema
Elektroninės sveikatos sistema stringa, nes jos kūrėjai netinkamai įvertino reikalingus išteklius, sako sveikatos apsaugos ministras. Pasak Aurelijaus Verygos, klaidos šiuo metu taisomos. „Yra strigimu, problemų su sistema pirmiausia dėl to, kad projektuotojai ar kūrėjai labai keistai įsivaizdavo, kokių pajėgumų sistemai reikės (...). Žinau, kad Registrų centre jau turėjo vykti konkursas tam, kad tie pajėgumai būtų padidinti.
Suomijos žaidimų kūrėjas: stipriai žaidimų pramonei reikia investicijų ir švietimo
Suomijos kompiuterinių žaidimų industrijos sėkmės Lietuva galėtų pasiekti investicijomis ir švietimu, mano daugiau nei du dešimtmečius veikiančios žaidimų studijos „Housemarque“ įkūrėjas Ilaris Kuittinenas. Suomijos žaidimų industrijos pajamos per metus siekia apie 2,5 mlrd. eurų ir pasak I. Kuittineno, tokios sėkmės pasiekti galima tuomet, jeigu Lietuvoje atsirastų pakankamai daug žaidimų kūrėjų.
Istorija tęsiasi: „Šėtone, prašau“ kūrėjams teks grįžti į teismą
Panevėžio apygardos prokuratūra apskundė išteisinamąjį teismo nuosprendį dainos „Šėtone, prašau“ kūrėjams. Dėl neapykantos prieš vaikus kurstymo tris jaunuolius rugsėjo 6 dieną išteisino Anykščių rajono apylinkės teismas. Prokuratūros atstovė spaudai Rasa Stundžienė BNS sakė, kad prokurorė Jelena Sabaliauskienė surašė skundą dėl, jos vertinimu, nepagrįsto išteisinimo ir teismo išvadų neatitikimo faktinėms aplinkybėms.
Alfas Ivanauskas: renkantis, ką studijuoti, kaip ir renkantis, ką mylėti, reikia klausytis širdies
„Žmonės, kurie sako, kad idėjos gimsta savaime, meluoja. Norint „pagimdyti“ idėją, reikia jai suteikti komfortiškas sąlygas. Tai – tarsi laboratorija, kuri susideda iš aplankytų šalių, naujų pažinčių, perskaitytų knygų, valgytų patiekalų“, – teigia įmonės „Virtuvės mitų griovėjai“ (VMG) vadovas Alfas Ivanauskas. Jauniems žmonėms, besirenkantiems gyvenimo kelią, jis rekomenduoja klausytis tik savęs, ir plėsti savo pasaulėžiūrą.
REKLAMA
REKLAMA
Heidi Klum atskleidė esanti lietuvio „Ten Walls“ gerbėja
Pripažinimo visame pasaulyje sulaukęs elektroninės muzikos kūrėjas Marijus Adomaitis, labiau žinomas „Ten Walls“ pseudonimu, savo asmeninėje Facebook paskyroje pasidalino Heidi Klum įrašu, kuriame užfiksuotas jo albumo viršelis! „Walking with elephants“, lietuvio išleista daina, kurią pamėgo net ir pati Heidi Klum, jau kurį laiką karaliauja populiariausių Europos radijo stočių topų viršūnėse.
Ignas Krunglevičius: šiais laikais mes nuolat patenkame į šizofreniškas situacijas
Jolanta Kryževičienė, LRT Kultūros laida „Naktinis ekspresas“, LRT.lt Šiais laikais vyksta automatizacija, robotizacija, socialiniuose tinkluose naudojamos kompiuterinės sistemos, todėl santykį su nežmogiškomis būtybėmis mes turime nuolatinį, sako šiuolaikinio meno kūrėjas, kompozitorius Ignas Krunglevičius. „Taip mes atsiduriame gana šizofreniškoje situacijoje, kai nežinome, kas yra tikra, kas yra netikra.
M.Jovaiša: nebūtinas diplomas, kad būtum geras kūrėjas
Žinių radijas Istorikas, keliautojas, o visų pirmiausia fotografas Marius Jovaiša „Žinių radijo“ laidoje prisipažino, jog jam gyvenime nėra tekę mokytis fotografijos mokslo. Maža to, jis pabrėžė, jog to nėra daręs beveik nė vienas garsus lietuvių fotografas ar kino operatorius. „Aš turbūt nei vieno nepažįstu iš mūsų žymiųjų , garsiųjų fotografų ar kino operatorių, kurie būtų baigę tokius mokslus. Kūrybinėj veikloj dažnai sutiksi tokių žmonių, kurie pakliuvo visiškai iš kitos srities.
Dirbtinė „Novorosijos“ realybė ir jos kūrėjai
Viktor Denisenko, Geopolitika.lt „Novorosija“ – tai, į ką Kremliaus svajotojų fantazijose turėjo pavirsti Lugansko ir Donecko „liaudies respublikos“ sėkmės atveju. Absoliučiai idealus variantas Maskvai būtų padaryti „Novorosija“ visą rytų Ukrainą, žinoma – be Krymo, kuris dabar esą yra „Rusijos dalis“. „Novorosijos“ terminas nėra naujas – taip iš tikrųjų buvo vadindama dabartinės Ukrainos dalis dar Jekaterinos II laikais. Tačiau šiandien šis pavadinimas turi naują reikšmę.
Kaip jaunimo ambicijos paskatina investuotojus atverti kišenes
Margarita Pūdžiuvienė Tauragiškis Domas Sabockis – vienas jaunosios kartos kūrėjų, savo gabumus puikiai realizuojančių virtualioje erdvėje. Naršydamas internete, vaikinas mėgdavo išsisaugoti jį sudominusias sentencijas, vaizdo įrašus, nuotraukas, internetinių puslapių nuorodas. Kartą jį apsėdo idėja, jog tai, ką randi, būtų galima lengvai ir tvarkingai „pasidėti“ kur nors į vieną vietą elektroninėje erdvėje. Radęs bendraminčių, Domas kreipėsi į investuotojus ir gavo pinigų idėjai įgyvendinti.
„Drąsos kelio“ pirmininkas J. Varkala apie Seimą: tai dykuma, kurioje nėra gyvenimo
Politinės partijos „Drąsos kelias“ pirmininkas, suspenduotas kunigas Jonas Varkala portalui balsas.lt prisipažino, kad bendraminčių parlamente ieškoti sekasi sunkiai, o pačią instituciją vadina dykuma, kurioje nėra gyvenimo. „Mane yra nuvylusi visa ši civilizacija, bet tai kur dingsi? - pokalbį pradėjo J. Varkala. - Karolis Voityla yra pasakęs „Kur trūksta teisybės, trūksta ir duonos“. Regis, paprastas pasakymas. Aš Seime matau tik tekstų gaminimą.
Reklamos kūrėjas: Lietuvoje 99 proc. reklamos yra šlamštas
Agnė Kairiūnaitė, LRT „Klasikos“ laida „Manasis aš“, LRT.lt Lietuviškos reklamos paprastai labai ramios, santūrios, sako Vilniaus dizaino kolegijos dėstytojas, reklamos kūrėjas Gabrielius Jucevičius. „Mes vis dar turime iš amžiaus pradžios atėjusio kuklumo. Tai turbūt susiję su klientų sprendimais, nes jie nenori išsišokti, [...] todėl stengiasi, kad sprendimai būtų aiškūs, paprasti ir, kaip jie patys sako, be jokių nesąmonių“, – pastebi jis.
Iš ralio trasos į išmaniuosius
Karolis Birgilas / Savaitraštis „Ekonomika.lt“ Žaidžiant puikų kompiuterinį žaidimą, galima pagalvoti, kad jo kūrėjas negyvena tokio aktyvaus gyvenimo kaip pagrindinis herojus. „NoBrakes Games“ komanda laužo šį stereotipą. Kompanijos biuro automobilių aikštelėje išsiskiria viena mašina – raliui paruoštas baltas „Subaru Impreza“ modelis. Juo šiandien į darbą atvažiavo „NoBrakes Games“ vadovas Tomas Sakalauskas.
Vasario 16-oji primena valstybės kūrėjų paveldą – nepriklausomą Lietuvos Respubliką ir jos istorines vietas
Šį savaitgalį, vasario 16 d., visa Lietuva minės valstybės atkūrimo dieną, kai 1918 metais buvo pasirašytas Lietuvai esmingai svarbus dokumentas, grąžinęs jos žmonėms savarankišką nepriklausomą valstybę ir teisę būti jos šeimininkais. Nenuostabu, kad vasario 16-oji Lietuvos piliečių įvardinama kaip svarbiausia valstybei data. Pastaraisiais metais žmonės ieško būdų prasmingai paminėti šią progą – aktyviai dalyvauja šventiniuose renginiuose, minėjimuose, koncertuose, pažintinėse ekskursijose.
Net trečdalį „BlackBerry 10“ programėlių yra sukūręs vienas kūrėjas
Naujai operacinei sistemai „BlackBerry 10“ nesukako ir pusės metų, o kompanijos „BlackBerry“ vadovas Thorsten Heins jau raportavo apie 120 tūkst. aplikacijų firminėje el. parduotuvėje (buvo pateiktas vasaros pradžios statistika, nors dabar jų jau 140 tūkst.). Leidinys „BerryReview“ nusprendė patikrinti, ar toks tvirtinimas yra teisingas, ir padarė neguodžiančią išvadą: apie 47 tūkst. aplikacijų publikavo vos vienas kūrėjas.
Net trečdalį „BlackBerry 10“ aplikacijų yra sukūręs vienas kūrėjas
Naujai operacinei sistemai „BlackBerry 10“ nesukako ir pusės metų, o kompanijos „BlackBerry“ vadovas Thorsten Heins jau raportavo apie 120 tūkst. aplikacijų firminėje el. parduotuvėje (buvo pateiktas vasaros pradžios statistika, nors dabar jų jau 140 tūkst.). Leidinys „BerryReview“ nusprendė patikrinti, ar toks tvirtinimas yra teisingas, ir padarė neguodžiančią išvadą: apie 47 tūkst. aplikacijų publikavo vos vienas kūrėjas.
„The Pirate Bay“ švenčia dešimtmetį: vagys ar idealistai?
Šį šeštadienį „The Pirate Bay“ (TPB) failų dalinimosi puslapis švenčia savo dešimtą gimtadienį. Ši šventė, vyksianti Stokholme, kelią susierzinimą autorinių teisių sergėtojams, kurie įvairių pasaulio šalių teismuose stengiasi užblokuoti šį tinklalapį, rašo BBC. Jie siekia, kad žmonėms būtų kuo sunkiau rasti sąrašus torentų – programų, kurios leidžia parsisiųsti iš kitų kompiuterių failų dalis ir suformuoti pilną failą.
„Wikipedia“ įkūrėjas J. Walesas džiaugiasi vagiama informacija
Teisė į informaciją yra viena iš esminių žmogaus teisių ir ji negali būti cenzūruojama ar ribojama, pabrėžia „Wikipedia“ internetinės enciklopedijos įkūrėjas Jimmy Walesas. Todėl jis tik džiaugiasi, jeigu žmonės ar netgi tokios kompanijos kaip „Google“ „vagia“ informaciją iš „Wikipedia“ ir vartoja ją savo reikmėms - būtent žinių skleidimas ir yra tinklalapio pagrindinis tikslas.
Japonų sukurtas robotas mergina surengė savo pirmąjį koncertą Honkonge
Osakos universitete mokslininkų grupė, vadovaujama Hiroshi Ishiguro, sukūrė robotą vardu „Geminod F“, kuris atrodo kaip tikra moteris. Robotas gali šypsotis, raukyti antakius ir judinti lūpas, nutaisyti mįslingą veido išraišką. Jis gali ir kalbėti bei dainuoti, kopijuoti žmonių balsus. Robotas užprogramuotas taip, kad sugeba atkartoti 65 elgesio tipus.
Anksčiau H. Ishiguras kūrė robotus, kurie kainavo 1,2 mln. JAV dolerių. „Geminoid F“ pigesnis – jis kainavo tik 110 tūkst.
B. Lubys savojo verslo ateitį siejo su anūkais
Kas bus rytoj ar tolesnėje ateityje? Staiga mirusio 73 metų Bronislovo Lubio bendražygiai ir buvę pavaldiniai – sutrikę.
Didžiulė verslo imperija liko be svarbiausio idėjų kūrėjo. Kas jį pakeis? Nors valdomų bendrovių vadovais pasitikėjo, verslo įpėdinį jis matė savo šeimos rate.
Moby į tinklapį įdėjęs nuotraukas iš Lietuvos, parodė Trakų pilį gerbėjams iš viso pasaulio
Moby patalpino savo paties darytas fotografijas iš Lietuvos į oficialų tinklapį Moby.com, norėdamas parodyti, kokioje gražioje vietoje koncertavo.
„Tik norėjau parodyti kelias pilies nuotraukas, kurioje koncertavome Lietuvoje. Tai viena gražiausių vietų kokiose tik esame groję. Deja neturiu pilies išorės nuotraukų ir dėl to man labai gaila, nes pilis nuostabi“, – pasigėrėjimą Lietuvos grožiu reiškė Moby.
Elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas įkėlė 3 nuotraukas, darytas Trakuose.
Mirė garsus muzikas, Panevėžio šviesulys J. Bagdonas
Panevėžio miesto savivaldybė praneša, jog Gegužės 22 d., eidamas 94-uosius metus, mus paliko garsus choro dirigentas, pedagogas, kompozitorius, labiausiai nusipelniusiu panevėžiečiu išrinktas Juozas Bagdonas. Maestro gimė 1917 m. spalio 3 d. Telšių rajone, Barvydžių kaime. Pramokęs muzikos pas Luokės vargonininką, būdamas aštuoniolikos metų subūrė šaulių dainos mėgėjų chorą ir rengė koncertus.