karolis laukžemis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis laukžemis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis laukžemis“.

„Bangos“ puolimą sustiprins Laukžemis

Gargždų „Banga“ sudėtį pildo patyrusiu puolėju Karoliu Laukžemiu. 30-metis futbolininkas karjera pradėjo Klaipėdos „Atlanto" ir „Granito" komandose, vėliau persikėlė į Latvijąm „Jelgava" klubą, 2017m. grįžo į Lietuvą ir su „Sūduvos" komanda tapo Lietuvos čempionu ir Supertaurės laimėtoju. Nuo 2018-ųjų liepos puolėjas išbandė savo jėgas Kroatijos, Slovėnijos, Maltos, Kazachstano bei Rumunijos čempionatuose, o praėjusį sezoną dar kartą grįžo į Lietuvą ir užbaigė Marijampolės „Sūduvos" komandoje.
2023-02-23

Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje – priverstiniai pasikeitimai

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė pirmadienį pradeda treniruočių stovyklą, kurios metu sužais dvejas kontrolines rungtynes San Marine ir Airijoje. Pirmose komandinėse pratybose dalyvauja ne visi rinktinės nariai – kai kurie iš jų, savaitgalį žaidę rungtynėse, atsistatymą atlieka viešbutyje, o Arvydas Novikovas prie rinktinės iš Turkijos prisijungs pirmadienio vakarą. Vilniuje rinktinė dar sportuos ir antradienį, o trečiadienį keliaus į San Mariną, kur penktadienį žais rungtynes.
2022-03-22

Lietuvos rinktinės narys pelnė pirmąjį įvartį Kazachstane

Kazachstano „Premier“ lygoje savo pirmą įvartį įmušė puolėjas Karolis Laukžemis, o jo įvartis padėjo Kyzylordos „Kaysar“ ekipai švęsti pirmąją sezono pergalę. „Kaysar“ rezultatu 2:1 įveikė Aktau „Kaspij“ ekipą. K.Laukžemis žaidė startinėje komandos sudėtyje ir aikštėje praleido 56 minutes. Lietuvis įvartį pelnė 47 minutę ir po jo įvarčio rezultatas tapo lygus 1:1. Pergalingą įvartį „Kaysar“ pelnė 81 minutę ir po šios pergalės su 4 taškais pakilo į aštuntą vietą lygoje.
2021-04-09

Lietuvos rinktinės puolėjas Laukžemis žais Maltoje

Be klubo likes puolėjas Karolis Laukžemis prieš kelias dienas rado klubą, kuriame tęs savo karjerą. 28-erių metų futbolininkas persikėlė į Maltą, kur žais stipriausios lygos klube - Paolos „Hibernians“. Praėjusiais metais „Hibernians“ lygoje užėmė trečią vietą, o šiais metais puikiai pradėjo čempionatą ir po pirmų šešių turų dalinasi 1-2 vietas. Visgi komanda ieškojo puolimo pastiprinimo ir į savo gretas pasikvietė K.Laukžemį.
2020-10-26

Edgaras Jankauskas paskelbė futbolo rinktinės sudėtį

Vyriausiasis Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas paskelbė komandos sudėtį dvejoms UEFA Tautų lygos rungtynėms. Sąraše nėra savaitgalį trečiosios Bundeslygos mače susižeidusio Luko Spalvio. Dėl sunkios traumos rinktinei negalės padėti ir sutartį su Ispanijos aukščiausiosios lygos „Alaves“ pasirašęs Karolis Laukžemis. E. Jankauskas šįkart už borto paliko stebuklus „Trakų“ vartuose išdarinėjantį Tomą Švedkauską.
2018-08-28

Latvijoje dirbantis Valdas Dambrauskas įspėja „Sūduvą“ – su „Spartaks“ lengva nebus

Nors Marijampolės „Sūduva“ baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygos varžybose, stipriausiai Lietuvos komandai tarptautinis sezonas tęsis. Marijampoliečiai rungtyniaus Europos lygoje ir trečiajame kvalifikaciniame etape, greičiausiai, susitiks su Latvijos čempionu – Jūrmalos „Spartaks“. Šią komandą puikiai pažįsta Latvijos „Virslygos“ lyderę Rygos FS treniruojantis Valdas Dambrauskas.
2018-08-02

Marijampolės „Sūduvos“ atakų lyderis keliasi į aukščiausią Ispanijos lygą

Karolis Laukžemis palieka Marijampolės „Sūduvą“. 26 metų puolėjas padėjo parašą ant 3 metų kontrakto su Ispanijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančiu „Alaves“ klubu. Tiesa, 2018-2019 metų sezoną futbolininkas turėtų pradėti ne Ispanijoje, o Kroatijos aukščiausios lygos Pulos „Istra“ klube, kurį neseniai įsigijo „Baskonia-Alaves“ grupė. K. Laukžemis „Sūduvoje“ rungtyniavo nuo 2015 metų, o geriausi karjeroje jam buvo 2017-ieji.
2018-07-01

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

Čempionai namie pranoko „Jonavos“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono nugalėtojai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą. Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.
2018-06-20

„Sūduva“ iškovojo užtikrintą pergalę pajūryje

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai po trumpų atostogų į A lygos kovas grįžo pergalingai. Šeštadienį marijampoliečiai svečiuose 4:1 (1:0) įveikė „Palangos“ komandą. Pirmojo sūduviečių įvarčio ilgai laukti neteko, o prie jo nemaža dalimi prisidėjo ir palangiškiai. 9-ąją minutę, po Vaido Slavicko perdavimo į baudos aikštelę, „Palangos“ gynėjas Justas Raziūnas sustabdė kamuolį ranka. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo ir „Sūduvą“ į priekį išvedė Ovidijus Verbickas.
2018-06-16

Lietuvos rinktinė nesėkme startavo Baltijos taurės turnyre

Prasidėjo tradicinis Baltijos taurės turnyras. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė svečiuose susitiko su nacionaline Estijos komanda. Rakverėje vykęs susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0. 1 800 žiūrovų talpinančiame stadione už šeimininkus sirgo apie pusantro tūkstančio žiūrovų. Lietuvos rinktinė svečiuose sulaukė kelių dešimčių ištikimiausių aistruolių palaikymo.
2018-05-30

Karolis Laukžemis: galiu žaisti ir geriau

14 įvarčių. Kai kurie – itin svarbūs. Geriausio A lygos futbolininko prizas. Vis dėlto, Marijampolės „Sūduvos“ snaiperis Karolis Laukžemis mano, kad visa tai – ne riba. Puolėjas įsitikinęs – jis gali žaisti ir geriau. – Karoli, atrodo, prizas tau buvo labai netikėtas. – Na, taip. Tikrai nesuvaidintos emocijos. Sunkiai galėjau apie tai pagalvoti. Manau, šio prizo buvo nusipelnęs ne vienas mūsų komandos žaidėjas. Žinoma, labai malonu gauti tokį įvertinimą.
2017-12-05

„Sūduvoje“ – marijampolietis Saulius Klevinskas

Marijampolės „Sūduva“ sudarė metų sutartį su vartininku Sauliumi Klevinsku. 33 metų futbolininkas gimė ir užaugo Marijampolėje, „Sūduvoje“ pradėjo ir profesionalo karjerą. Gimtajame klube S. Klevinskas rungtyniavo 2001–2009 metais, buvo komandos kapitonas ir su ja tapo 2007 metų Lietuvos vicečempionu, 2005 ir 2009 metų bronzos medalių laimėtoju, taip pat 2006 ir 2009 metais iškovojo LFF taurę bei 2009 metų Supertaurę.
2017-12-01

„Žalgirio“ stovykloje – rimta netektis

28-ojo A lygos turo rungtynės su Marijampolės „Sūduva“ buvo paskutinės šį sezoną Vilniaus „Žalgirio“ vidurio gynėjui Linui Klimavičiui. Lietuvos rinktinės atstovas patyrė traumą ir nepadės sostinės ekipai kovoje dėl dar vieno čempionų titulo. 24-ąją Lietuvos čempionato lyderių akistatos minutę L. Klimavičius išmušė kamuolį, tačiau įsibėgėjęs „Sūduvos“ puolėjas Karolis Laukžemis įsirėžė į žalgirietį ir privertė šį skausmo kupinu veidu sukniubti ant vejos.
2017-10-27

„Sūduvą“ Utenoje išgelbėjo kuriozinis Vaido Slavicko įvartis

Marijampolės „Sūduva“ ne be vargo iškovojo 10-ąją iš eilės pergalę A lygoje. V rato starte Suvalkijos komanda Utenoje tik po kuriozinio Vaido Slavicko įvarčio, įsukusio kamuolį į vartus nuo kampinio gairelės, įvarčio įveikė vietos „Utenį“ 2:1 (1:1). Naujieji čempionato lyderiai padidino atotrūkį nuo rytoj žaisiančio Vilniaus „Žalgirio“ iki keturių taškų. Rungtynes Marijampolės futbolininkai pradėjo idealiai, 5-ąją minutę išsiverždami į priekį.
2017-10-26

Legendinis „Sūduvos“ treneris Algimantas Gabrys: juokai baigėsi, prasideda kova

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų pergalingas žygis A lygoje abejingų nepalieka. Po sėkmingos pastarųjų savaičių žaidimo atkarpos marijampoliečių šansai iškovoti aukso medalius atrodo vis realesni, o prieš paskutines IV rato rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ jaučiamas stiprus futbolo gerbėjų susidomėjimas. Sekmadienį namie įveikę „Žalgirį“, sūduviečiai įgytų pranašumą prieš lemiamus penkis čempionato turus.
2017-10-19

Vėl penkis sykius įmušusi „Sūduva“ pergalingą žygį pratęsė ir Jonavoje

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo aštuntąją pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiajame mače paeiliui pelnė penkis įvarčius – 5:0 (3:0). Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka dviem taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje.
2017-10-17

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

Antrojoje vietoje „Trakus“ keičia „Sūduva“

Šeštąją pergalę iš eilės iškovoję Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pakilo į antrąją A lygos vietą. Trečiadienį marijampoliečiai atidėtose 21 turo rungtynėse namie nesunkiai 5:0 pranoko turnyro autsaiderį „Kauno Žalgirį“. Šį kartą „Sūduvai“ negalėjo padėti treniruotėje traumą patyręs saugas Jeremy Manzorro, bet ir be savo lyderio suvalkiečiai sužaidė solidžias rungtynes. Pergalės pamatus „Sūduva“ paklojo dvikovos pradžioje.
2017-10-11

Po įspūdingos pergalės „Sūduva“ kyla į antrosios vietos šturmą

A lygos 24 turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ komanda savo aikštėje 5:1 nugalėjo „Trakus“. Ši pergalė sūduviečiams suteikė vilčių kovoti dėl antrosios vietos. Dabar „Sūduva“ nuo Trakų komandos atsilieka devyniais taškais, bet yra sužaidusi trejomis rungtynėmis mažiau.
2017-09-13

Ketvirtfinalyje – ir aštuonių įvarčių trileris

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinaliuose antrąjį sezoną iš eilės kartu su Vilniaus „Žalgiriu“ žais Marijampolės „Sūduva“ ir Kauno „Stumbras“, o prie jų šįkart prisijungs „Vilniaus Vytis“. Nugalėtojų titulą ginantis „Žalgiris“ šeštadienį antrajame kėlinyje be vargo sutriuškino II lygos atstovą Vilniaus „Panerį“ ir laukė savo varžovų, kurie žaidė sekmadienį.
2017-08-27

Garbingai: „Sūduva“ namie su galingais bulgarais sužaidė be įvarčių

0:0. Taip antrąsias UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etapo rungtynes Marijampolėje baigė vietos „Sūduva“. Ji be įvarčių sužaidė su daugkartiniais Bulgarijos čempionais – Razgrado „Ludogorec“. Marijampoliečiai prieš savaitę svečiuose pralaimėjo 0:2, tad rungtynėse namie liko teoriniai šansai. „Sūduva“ privalėjo nugalėti trimis įvarčiais. Tokia pergalė būtų atvėrusi kelią į UEFA Europos lygos grupių etapą. Ten nėra žaidusi nė viena Lietuvos komanda.
2017-08-24

„Sūduvos“ treneris Eivinas Černiauskas: stengsimės įmušti

Marijampolės „Sūduva“ intensyviai rengiasi UEFA Europos lygos atrankos atkrentamojo etapo atsakomosioms rungtynėms su Razgrado „Ludogorec“. Marijampolės komandos vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas sako, kad „Sūduva“ stengsis iš visų jėgų kovoti dėl kelialapio į Europos lygos grupių etapą. „Visu pajėgumu rengiamės antrosioms rungtynėms, – po pirmadienio vakarinės treniruotės, kurios pabaigoje komandą užklupo stipri liūtis, kalbėjo treneris.
2017-08-22

Užkeiktas Razgradas: „Sūduvai“ liko teorinės viltys

Marijampolės „Sūduvos“, beveik kaip ir Vilniaus „Žalgirio“, svajonė žlugo Razgrade. Marijampoliečiai pirmosiose UEFA Europos lygos atkrintamųjų rungtynėse Bulgarijoje 0:2 (0:0) pralaimėjo „Ludogorets“. Į Razgradą nevyko trys traumuoti futbolininkai – Sergejus Amirzianas, Rokas Lekiatas ir Giedrius Matulevičius. Karolis Laukžemis su komanda iškeliavo, treniravosi, bet rungtynėms po užpakalinių šlaunies raumenų traumos pasiruošęs nebuvo. Jo „Sūduvai“ trūko.
2017-08-17

„Sūduva“ išplėšė tašką akistatoje su „Žalgiriu“

Generalinė repeticija prieš UEFA Europos lygos atrankos rungtynes Marijampolės „Sūduvai“ pavyko. Suvalkijos komanda svečiuose praleido įvartį antrojo kėlinio pradžioje, bet sugebėjo išplėšti tašką akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ – 1:1 (0:0). „Trakams“ iškovojus pergalę, čempiono turėta dviženklė persvara sumažėjo iki devynių, tuo metu riterių atotrūkis nuo juos persekiojančių suvalkiečių paaugo iki penkių taškų.
2017-08-09

Lietuvos klubų pasaka Europoje – vienadienė sėkmė ar futbolo atgimimas? Atsako Edgaras Jankauskas

Lietuvos futbolo gerbėjai ketvirtadienį vėl triumfavo. Dvigubai. Tiek „Sūduva“, tiek „Trakai“ iškovojo pergales Europos lygos atrankos trečiajame etape ir, jei įveiktų šį ir dar vieną barjerą, varžytųsi antrame pagal pajėgumą Europos futbolo turnyre.
2017-07-28

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Po pergalės Kaune „Sūduva“ įsitvirtino antrojoje vietoje

Marijampolės „Sūduva“ saulėtą antradienio vakarą Kaune antrą kartą šiame sezone įrodė pranašumą prieš „Kauno Žalgirį“. Dvi šeimininkų klaidas įvarčiais pavertę marijampoliečiai šventė pergalę 2:0 (1:0) ir įtvirtino savo pozicijas A lygos antroje vietoje. Dvikovos pradžioje abi ekipos nestokojo ryžto įmušti greitą įvartį. 5-ąją minutę po Marjano Altiparmakovskio nestipraus smūgio kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų virpstą.
2017-05-16

Kovoje dėl antrosios A lygos pozicijos – lygiosios

Ketvirtadienį A lygos lyderių rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Marijampolės „Sūduva“ po įvarčio pirmajame kėlinyje pirmavo, bet po pertraukos Klaipėdos „Atlantas“ rezultatą išlygino. Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti. „Atlanto“ gretose neįmušė Jurijus Vereščiakas, geroje padėtyje atsidūręs Donatas Kazlauskas. Sykį sudrebintas ir „Sūduvos“ virpstas. Į jį iš toli pataikė Olegas Dmitrijevas.
2017-05-04

Kurioziškas įvartis „Jonavai“ nepadėjo, ji praleido keturis

Šeštadienį A lygos 9-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ 4:1 (1:0) svečiuose sutriuškino „Jonavą“. Marijampoliečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje – 2-ąją minutę. Kaip įprasta vyriausiajam komandos treneriui Vladimirui Čeburinui – po standartinės padėties. Kamuolį į baudos aikštelę iš aikštės vidurio siuntė kapitonas Vaidas Slavickas. Prieš vartus be priežiūros liko Henris Junioras Ndongas.
2017-04-29

„Sūduva“ reikalus su „Stumbru“ sutvarkė pirmajame kėlinyje

Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. „Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą.
2017-04-25

Be pralaimėjimų liko „Sūduva“

Iš Vilniaus „Žalgiriui“ iššūkį mesti prieš sezoną planavusių komandų pergalę ture iškovojo Marijampolės „Sūduva“, pakilusi į antrąją vietą bei aplenkusi Klaipėdos „Atlantą“. Vienintelė. Taškų neiškovojus „Jonavai“ ir „Uteniui“, lygoje liko vienintelė nepralaimėjusi komanda – „Sūduva“. Taškas. Keturių rungtynių sezono starte prireikė „Kauno Žalgiriui“ iškovoti pirmajam taškui čempionate. Prieš tai ture pelnę pirmuosius įvarčius, kauniečiai žengė dar vieną žingsnį į priekį.
2017-04-10

Į lyderius pretendavusių „Sūduvos“ ir „Trakų“ akistatoje – lygiosios

Marijampolės „Sūduva“ ir „Trakai“ išliko nepralaimėjusiomis ekipomis A lygoje, tačiau nepasinaudojo galimybe pakilti į turnyro lentelės viršų. Suvalkijoje įvykusioje šių komandų akistatoje buvo užfiksuotos lygiosios – 1:1 (1:0). Dar vieną įvartį, jau trečiąjį, į savo sąskaitą įsirašė Andro Švrljuga, pasivydamas komandos draugą Vaidą Slavicką. Pirmąjį kartą šiame sezone praleidusių „Trakų“ gretose pasižymėjo Tadas Labukas.
2017-03-16

„Spyris“ nubaudė jau atostogavusį „Klaipėdos granitą“

Išnaudojęs didžiules skylęs varžovų gynyboje Kauno „Spyris“ iškovojo jau 10-ą pergalę „SMScredit.lt A lygoje“. Čempionato debiutantai savo žiūrovų akivaizdoje dar pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius ir anksčiau laiko išsprendė visus dvikovos prieš „Klaipėdos granitą“ klausimus – 4:1 (3:0). Iškovoti trys taškai leido kauniečiams pakilti į trečiąją turnyro lentelės vietą, aplenkiant trejomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Klaipėdos „Atlantą“. Atostogų nuotaikomis gyvenusią uostamiesčio komandą „S...
2015-06-30

„Sūduva“ palaužė „Klaipėdos granitą“

Pirmąją pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai, kurie penktajame „SMScredit.lt A lygos“ ture 3:1 (1:0) palaužė „Klaipėdos granito“ ekipos pasipriešinimą. Suvalkijos komanda iškovojo trečiąją pergalę bei nutraukė dviejų nelaimėtų rungtynių seriją. Šeimininkai ryžtingai pradėjo rungtynes ir akivaizdžiai perėmė kamuolio kontrolę.