Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė“.

Rekordinė vieta Lietuvai: debiutantės Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė finišavo penktos

Penktadienį Paryžiaus olimpinėse žaidynėse svarbiausias karjeros startas laukė Ievos Adomavičiūtės ir Kamilės Kralikaitės. Žaidynių debiutantės, viršijusios daugelio lūkesčius, kovojo dėl medalių pavienių dviviečių valčių A finale. Moterų pavienių dviviečių valčių A finale kartu su 5 geriausiomis planetos įgulomis lenktyniavusios lietuvės po pirmųjų metrų yrėsi 3-4 vietose. I.Adomavičiūtė ir K.Kralikaitė pirmus 500 m įveikė labai gerai ir buvo 3-ios.
2024-08-02

Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė užtikrintai pateko į finalą, broliai Stankūnai varžysis dėl 7-12 vietų

Trečiadienis Paryžiaus olimpinėse žaidynėse dėl vietų finaluose kovojo 4 Lietuvos irkluotojai. Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė užtikrintai žengė į finalą ir pirmajame pusfinalio plaukime užėmė trečią vietą. Mirtininkų pusfinalyje plaukę broliai Dovydas ir Domantas Stankūnai užėmė 5-ą vietą, o nuo trejetuko atsiliko 2.68 sek. Tokio rezultato į finalą prasibrauti neužteko ir lietuviai varžysis B finale dėl 7-12 vietų.
113 2024-07-31

Sėkmingai olimpinėse žaidynėse debiutavusios Kralikaitė ir Adomavičiūtė: „Jau atrodė tarsi pilve dega greičiau startuoti“

Lietuvos irkluotojų pora Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė sėkmingai debiutavo Paryžiaus olimpinėse žaidynėse – irkluotojų duetas užtikrintai pateko į pusfinalį. Lietuvės distanciją įveikė per 7 min. 22.53 sek. ir atrankoje užėmė antrą vietą. Greičiau yrėsi tik olandės (7:17.81), o trečią vietą užėmė ir taip pat į pusfinalį pateko amerikietės (7:25.52). „Geras jausmas, tikrai ypatingas jausmas startuoti olimpinėse žaidynėse, ypač kai mums jos yra pirmosios. Jausmas tikrai labai geras.
2024-07-28

Karalienė ir Rimkutė baigė pasirodymą žaidynėse, tačiau kita Lietuvos dvivietė finišavo antra

Sekmadienio rytą Lietuvos irkluotojai tęsia savo pasirodymus Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Pirmosios paguodos plaukime pasirodė Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė, tačiau lietuvėms į pusfinalį prasimušti nepavyko. Vėliau savo jėgas išbandė Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė, kurioms pavyko patekti į sekantį etapą. Paskutiniai plauks broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai.  Tiesioginė transliacija prasidės 10 val.
2024-07-28

Lietuvos irkluotojos užsitikrino dar vieną olimpinį kelialapį

Serbijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate Kamilė Kralikaitė ir Ieva Adomavičiūtė iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes. Lietuvos irkluotojos moterų pavienių dviviečių valčių B finale užėmė ketvirtąją vietą ir taip užsitikrino olimpinį kelialapį. Tiesa, lietuvės 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 17,33 sek. Pirmą vietą užėmė graikės, antros liko ispanės, o trečios – britės.